• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
ja to chci az pod nos :wink:
11. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz
jak jak pod nos?

normálně si najeď na www.takko.cz a tam pak klikni na newsteler nebo jak se to píše a vypln tam ten dotazník a budou ti chodit mejly a slevy :wink:
11. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz
diiiiiik :grinning:
11. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ty voe ja sezrala pulku studensky cokolady jsem prase :astonished: :grinning: to jsme cela ja pak zeru co vidim po sucharech :slight_smile:
11. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz
Na mě zase v pekárně volala štafetka, že chce ke mě :frowning2:
11. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz
a vzala si si ji?? :grinning:
11. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz
no právě, že jo :rolling_eyes: a už si hoví v bříšku i s kafíkem.

Mi psal Vilda, že prý chce upéct buchty s mákem :frowning2: jsem ho chtěla ukecat na šátečky, páč buchty jsem ještě nedělala, ale neprošlo to :confounded:
11. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz
To zvladnes nebo naky kup :grinning: To je v pohode :wink:
11. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz
Kupovaný to nenji ončo :rolling_eyes:
11. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz
to byla sranda,ja myslela,ze by si je dala pak ohrat do trouby :grinning:
11. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem si tu poprskala monitor :grinning: :grinning: tak to by asi neprošlo hele
11. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz
tak budes zadelavat no :grinning:

Holky to je nudoooo mala nak dlouho chrni a ani nemame nci v planu to je desny, :frowning2:
11. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ty jo prisel mi hustej mail,at napisu cislo uctu atd buzeranti asi je poslu do .....este me to upozorni,ze je to vadny mail mam chut jim odepsat at jsou nekam
11. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz
hoď to do spamu
11. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz
ja to vymazala
11. bře 2009 ve 14:46  • Odpověz
anebo tak
11. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz
smejdi,to me dokaze vytocit
11. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz
Miru, tak se asi sejdem v Takku, akorát mi Vilda psal, že mě vyzvedne po práci :grinning:
11. bře 2009 v 15:20  • Odpověz
No Mílo to nevím já jsem teďka vylezla z jednačky!! Děs prostě, zrovna když někam chci tak to zkejsnu!!! A takovou hnusárnu zrovna!!
11. bře 2009 v 16:25  • Odpověz
aha, no tak nic no, ale že tam bylo lidí, jako kdyby dávali něco zadarmo :grinning:

Jo a musím se pochválit, dělala jsem ty buchty a jsou i jedlý :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorát jsem je vyndala z trouby, mňam
11. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz
Čusík!!

Mílo já jsem tam nakonec jela a ulovila jsem jeden svetřík co se mi tam hodně líbil, ale stál 550,-Kč tak jsem ho teď měla se slevou, pak jsem byla v Kaufíku a potkala jsem Kláru a domu jsem přijela až v 19:00 hodin pomalu, ještě jsem teda byla v Albertu!! NO to teda bylo lidí, nahlásí slevu a lidi to můžou strhat a co ulovila si něco??

Jééé Mílo to potěší viď, že ve 30-ti letech umíš buchtičky!! Tak gratuluji!!!! :grinning:

Jinak dneska u Šálka docela to šlo, ale ty 2,5 hodinky jsem si tam hodila a to šlo fakt docela relitivně rychle, ale byly tam po operacích tak ty bral přednostně no! Ale buchtičku mám zdravou jako řípa!! A holky sestra nemohla najít moji kartu, jsem se jim tam ztratila no!! Tam mi založila dočasnou, že si dá brigádu a bude muset bohužel prohledat všechno no, že se jí asi s jinou kartou dostalo pod jiné písmeno!! No jo no!! Jsem jí říkala, že to znám, když se něco hledá!! :grinning: Viz náš kancl!!

Jarin přijel až v 22:00 hodin já už jsem chrněla, byla jsem nějaká KO z těch nákupů včera!!
12. bře 2009 v 10:18  • Odpověz
Miru, no ulovila no , podprdu, kalhotky a tričko a Vilda si vzal kalhoty, sleva se šikla. Ale jinak nif mof teda.

No vidí, tak jsi zdravá jak řípa. A karta se určo najde. Si vyšla jenom na procházku no!

Jéé, Klára jak se má, já skoro vždycky potkávám Romana na obědě u draka, tam choděj chlapi spolu.
12. bře 2009 v 10:53  • Odpověz
No vypadala hrozně unaveně!! S Kubou moc nespí, pořád se budí prý v noci tak si užívají no!! Příští týden jdou na očkování, takže si asi zase užijou horečky, průjem, už se prý na to těší!! Takže oni opravu vědí, že toho Kubu mají!! Ale jinak říkala, že to bylo mnohem horší, že teď už je to medíček oproti tomu co to bylo!!

No já jsem tam právě byla v sobotu a vzala jsem si jedno tričko a teď jsem ulovila právě ten svetřík za ten se mi dáva 550 nechtělo, ale se slevou to šlo!! A to tričko co jsem si koupila v sobotu tam vůbec už neměli, už bylo pryč, jinak hadrů tam měli teda hodně na výběr no, ale taky se mi moc nelíbily už!
12. bře 2009 v 10:58  • Odpověz
No dneska je tam teda krásně, to už je prostě jaro tak doufám, že to vydrží!! To už se jinak chodí ven na pauzičky!!!
12. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz
No to jo... ale i tak bych mohla jít spát... to je děs po tom obědě. :pensive:
12. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz
No Mílo proto právě obědvám až doma!! To si pak natáhnu na gaučíček a odfrkávám! Od cvičení mám 10 - 12 dní pauzu, protože prý nesmím s tetování, když je čerstvé!! Tak suším hubičku!! To věřím ,že se nadlábneš a to je pak konec!!

Kdepak je dneska meine liebe schwester!!

Jo ségra kolik ti dám teda za ty lístky??
12. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz
MIru, ale já mám vyzkoušeno, že i když jím později, tak stejně jsem kolem poledne K.O. :frowning2:

Schwester asi lítá někde po jungli, není ani na ajsku.

No my snad půjdem s Lůcou příští týden konečně na ten spinoš, snad do toho nic nevleze.

Jo a zítra jdeme si sednout do té kavárničky místo kooperativy, je to tam hezký, jsem to tam byla dneska zamluvit, je to tam útulný a hlavně nekuřácký :sunglasses:
12. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jo jo je to vidět přes výlohu, že to vypadá krásně!! Je to takový nový hezký no!!

Sakriš se to tam nějak zatáhlo!!
12. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz
Taky zrovinka koukám, si asi budu muset znovu rozsvítit.

mají i svoje stránky www.kavarnaspirala.websnadno.cz :wink:
12. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.