• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Ha, mi volali z gennetu a přehodili objednání, no naštěstí jen o jeden den :sweat_smile: další měsíc už bych asi nevydržela čekat. :pensive:
12. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz
Hm Mílo ta kavárnička vypadá fakt skvěle!!

Hm tak to věřím, že v tobě hrklo, tak aspoň, že tak!! Vlastně příští týden už frčíte co?? Tak doufám, že Vám tam pomůžou a že se konečně už dočkáte sakriš!! :sweat_smile:

To pak měsíc je pomalu dlouhej jak půl roku!!
12. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
Ahojky holky,jsem tady nová.Bydlím u Libochovic.
12. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz
ahoj holky,
jdu vás pozdravit :slight_smile: už jsem tu dlouho nebyla, ale nějak nestíhačka... všem posíláme moc pozdravů :slight_smile:

Ondráš roste jako z vody, strašně mi to s ním letí. ALe je zlatej... no možná až na to noční kojení, to jsem mu slíbila jen do května, tak ho začínám omezovat, ale když on je malej závisláček :slight_smile: chlap, no :slight_smile:

Jinak Mílo, držím palce do Gennetu, aby to dopadlo.

Hodila jsem tam pár nových foteček, tak kdyžtak jukněte.

Dočítat nebudu, to nezvládám, ale budu se snažit juknout častěji.
12. bře 2009 ve 22:08  • Odpověz
Krásné ranko,

áá nová dušička, ahojky Tutunko, vítej :slight_smile: a řekni něco o sobě, koukám, že už jsi mamina a čekáš další, tak to je fajn :wink:

Pajdul, ty jo Ondrášek už je ale velkej. Hele nechceš přijde poslední víkedn v březnu do Ltm, bude tu i Lit tak hodíme kávičku a pokec :slight_smile:

Miru, to si piš že ve mě hrklo, už jsem myslela, že mi fakt, řekně nějaký šílený termín, ale řekla jsem, že tedy nechci k tomu doktorovi co jsme byly objednaný, že chci tedy k někomu jinému, tak nás objednala hnedky na další den. Prý ten doktor co jsme k němu byly objednaný je nemocnej bo co. :confused:
13. bře 2009 v 07:23  • Odpověz
Ahojky Tutunnko, já pocházím přímo z Libochovic!! A ty jsi přesně odkud? Okolo Libochovic hodně znám!! Přeci jenom nějaký ten pátek jsem tam bydlela!!

Ahojky Pavlíí zrovna včera jserm byla chvilku na pc kouknout na meily a všimla jsem si, že máš nové fotečky, Ondráš už je kus chlapáka no!! Je roztomiloučkej!!

Tak Mílo když to šlo Vás hodit k někomu jinému tak to je super!! Tak držíme palečky!!
13. bře 2009 v 08:07  • Odpověz
:confused: tý jo, venku je ale krásně, to by mohlo o víkendu vydržet a mohly bychom nějak vyrazit, alespoň na delší procházku :slight_smile:
13. bře 2009 v 10:21  • Odpověz
No to jo teda, a docela to i hřeje jak cítím za žaluzkama!! To už je tak pěkný, když je venku sluníčko!! Jééé to je paráda, už se těším na léto na tzv. kozí počasí!!!

No v neděli taky vyrazíme když bude hezky to má být 10C!!!
13. bře 2009 v 10:46  • Odpověz
To, jsem přišla z venku a je to tam jak na jaře... až na ten větřík tedy. Ale je to fajn... se těším na víkend... :sunglasses:
13. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz
No Mílo asi tak nějak, byla jsem jenom na Dlouhý pro sváču, ale je tam fakt krásně normálně je to dneska na brýle sluneční!!

Ale ten vítr to je teda děs no!! Na můj vkus moc silný!! :grinning:
13. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz
To jo, asi už je budu muset dát do kabelky a mít při ruce, ikdyž na letošek jsem si chtěla koupit nový, ikdyž nevím co dřív, jestli snubák nebo brýle, cenově vyjdou skoro na stejno :sweat_smile:
13. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz
Miru, už jsi měla svatební koláček? Dala Vám Mirka? U mě tedy nebyla :frowning2: ale ulovila jsem jeden na éčku a mají je dobré :slight_smile:
13. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz
No Mílo to je pravda!! Jak to, když máš docela nový né? Jako myslíš dioptrické!!

Nám teda taky nedala!! A ani u nás nebyl nikdo vybírat peníze jako!! Tak nevím!! Ona má vlastně zítra svatbu už co?? Tak to jsem teda čekala, že přinese!! :grinning:
13. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz
Ne myslím sluneční dioptrický, ty už mám asi 3 roky a jsou trošku out :sweat_smile:

No u mě taky nikdo nebyl, akorát si přišla paní Hlušičková vyměnit drobný za velkou, tak jsem jí tam šoupla pajdu, ale je to divný teda :fearful:

Jsme dneska byly v Ústí utratit poukázky v Hervisu, akorát, že to byla docela prekérka, páč já si tam moc nevyberu, ale nakonec mám botky pumy a Vilda si vzal ády a pak mám ještě jedno tričko a mělo by to být s tou protivodní úpravou nebo jak to nazvat, tak jsem na to zvědavá. Příští týden nebo ten další snad už prubnem spinoš, tak ho zkusím :sunglasses:
14. bře 2009 v 18:47  • Odpověz
Ahojky snažilky :slight_smile: Není moc času, ale musím se jít za vámi podívat.
U nás zatím vše v pořádku. cca za 3 neděle se začneme snažit o mimčo...už se na to docela těším :slight_smile:
Milu, tak už nějaké dobré zprávičky? :slight_smile:

Tutunka: moc gratuluji k mimiískovi. Držím palečky, aby všechno dobře dopadlo. :slight_smile:

Pajdul: Ondrášek je už velký kluk..to je neuvěřitelný :slight_smile:
15. bře 2009 v 16:02  • Odpověz
Ahojky Vendul,

ne ne, žádné novinky

Koukám, že tobě už to taky hezky utíká, ty 3 týdny utečnou jako nic. :wink:
15. bře 2009 v 17:29  • Odpověz
Ajoooj při neděli :grinning:
15. bře 2009 v 17:30  • Odpověz
Mílo ty máš sluneční dioptrický? hele a o kolik jsou dražší než normální bejličky? :confused:
15. bře 2009 v 17:32  • Odpověz
Marti, ono to vyjde asi na stejno, jen je tam nějaký příplateček za tmavší skla a pak samozřejmě jak drahý si vybereš obroučky, mě ty minulý tuším stály cca 3 tis. Kč, nechtěla jsem moc drahý, ty obroučky byly nějak za 1400 Kč tuším a skla kolem 500 Kč jedno
15. bře 2009 v 17:55  • Odpověz
tý jo, takže když to vemu tak za dioptrická skla + 1000,-? hmm, tak levné to teda taky zas až tak nejni, ale já to zase rvu do čoček a roztoků, tak to je těžký tohle. Laser by to asi vyřešil nejlíp
15. bře 2009 v 18:16  • Odpověz
ne ne, ten příplatek za tmavší skla byl snad 100 Kč, fakt to vyšlo stejně jako kdyby sis nechala dělat normální. A je fakt, že asi laser by to vyřešil nejlíp, ale za první na něj není a za druhé se toho docela bojím :pensive:
15. bře 2009 v 18:19  • Odpověz
Miluško, neboj, brzy se zadaří. :slight_smile: :slight_smile: Myslím na tebe.

Jojo, utíká to. Už jsem se s tím nějak vyrovnala, takže to snad půjde dobře. :slight_smile:
15. bře 2009 v 18:41  • Odpověz
Krásné pondělí,

koukám, nikde nikdo :confused:

Miru, v pátek jsme byly v té kavárně a je to tam nádherný, tak až přijede Jana, tak bychom tam mohly zajít, dělají tam i pár jídel. Ale v neděli mají zavřeno, takže jedině v sobotu :slight_smile:
16. bře 2009 v 09:32  • Odpověz
Cusiik damy jak se mate?,co resite cocky?a bryle koukam.

jakej byl Vikos??u me dobry,ja byla na srazu se zakladkou a vyslo to skvele parada a byla sranda :wink:
16. bře 2009 v 11:38  • Odpověz
ahojky,

no ne, první dnešní účastník :grinning:

Víkend docela šel, v sobotu jsme byly utrácet v ústí a v nedlěi se váleli doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz
co sis koupila ja byla vcera taky se mrknout,ale nic si nekoupila,jen Jara tricko
16. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz
Vidla dostal k vánocům z práce poukázky do Hevisu, tak jsme je byly utratit, ale ten ústeckej teda nif mof, ale nakonec si on koupil ády botky a já mám pumy a pak ještě nějaký triško a ponožky. A líbili se mi tam jedny plavky od adidasu, ale byly bílý, což pro mě není, ale byly fakt hezký

No New Yorkru jsem radši ani nešla :grinning:, pro jistotu.
16. bře 2009 ve 14:25  • Odpověz
Ahojky cholkýýýý!!!!

Tak u nás víkoš dobrý, byli jsme v pátek na hovorech jak jinak, a zase byla sranda, bolelo mě břicho. Jo Péťa když se naleje tak to stojí fakt za to!!

V sobotu u našich a Tori co zase předváděla ségra já jsem z ní nemohla!! My na ní, že půjde spát a ona na nás PŠT!!! Mamka ti to určitě říkala. A dostala mě s tím, že když si prohlíží časopit tak si nalizuje prst jako to jsem šla do kolen!! No já jsem z ní nemohla!! Jo a čejda zase musel dávat plínu od nikoho jinýho nechtěla!!

Jinak holky ozval se mi zase milenec a zve mě na nákupy do Prahy nebo Drážďan a prý má našetřeno tak se nemusím bát! Tak co mám s ním jet??

Jo jinak ségra se ostříhala na Rihanu a má to fakt pěkný, to já tyhle účesy s těma pačesama prostě nemůžu no!!
16. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz
Já chci taky na nákupy sakriš!! Jenže ještě prý boty na jaro moc nikde nemají tak nevím jestli mám už vyrazit nebo né!! No Mílo teda to se divím to já bych tam byla hnedka!!! :grinning:

Ségra no vidíš srazík dobrý???

A v neděli jsme s Jarinem gruntovali, vařili a všechno možný..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jo paninko a taky jsem nahnala Jarina v neděli na mytí trouby tak ji máme jako novou čoveče!! :grinning:
16. bře 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.