• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Taky to nebylo ale zadarmo musela jsem dělat čevabčici!!
16. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz
MIru, milenec jo? Tak jeď hele, nákupy dobrý ne? :grinning:

Mno, radši nešla, zato v globusu jsem nechala zase litra :unamused: To je děsný, žrádlo, všude samý žrádlo :grinning:

No vidíš, jak Jarin uklízel. Vilda si zase v neděli uklízel pokojíček, tak je tam zas na chvíli čisto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 v 15:34  • Odpověz
Jo jo ani nedržkoval docela!! A to jsem čuměla, že jsem mu jen tak ze srandy řekla jestli by nechtěl umýt troubu a on šel!! Tak jsem byla ráda no jo pak jsem ho musela vychvalovat do nebes!!! Ale jsem ráda, zase je čisťoučká krásně!

No Mílo ve čt chce přijet a domluvit se!! Já nevím, ale zase by mi něco koupil co?? Navrhl Drážďany a nebo Praha!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 v 15:47  • Odpověz
Bych prubla ty Drážďany, ale zase aby nebylo doma zle, hele :confused: :sweat_smile:

No hele já taky koukala, co se to děje :grinning:
16. bře 2009 v 15:55  • Odpověz
Co by si jezdila na nakupy s nakym chlapem,si se zblaznila ne??
16. bře 2009 v 15:58  • Odpověz
No Mílo já taky, i když on semnou uklídí luxuje jako všechno ale, aby se pustil dobrovolně do trouby to bych teda neřekla!!

No Mílo mám si prý vzít dovču a frčeli bychom ráno!! Tak nevím no!!
16. bře 2009 v 15:58  • Odpověz
A co ti na to rek jarda??
16. bře 2009 v 19:44  • Odpověz
no šauu
téda Mirčus, tak milenec jo? ty se nezdááááš :grinning: :grinning: hele jestli ti to Jarin dovolí, tak proč bys nejela, jestli ho znáš dobře, tak proč ne?

jo, a vůbec nevim, o jaké nové kavárně zasejc mluvíte! jinak zatím doufám, že ten příští víkoš platí i s Jančou - Jani zítra ti skypnu kvůli tomu Mrtvému moři, esli budeš na drátě.

Jo a Mílo - paninko - nevím teď jestli už náhodou nebudeš zítra v gennetu, ale jestli ne, tak platí obídek?? :confused:
16. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahojky!!

No je to kamarád co rád nakupuje no!! Znám ho už hrozně dlouho a nedávno jsme se náhodou potkali v Litvínově co jsem byla na těch hrách od soudu!!

Marti Míla jede až ve čt snad, říkala, že jí to o jeden den odložili!! Tak neboj zítra se napapáte!! :grinning:
16. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz
Krásné ranko,

Marti, máš mejla na pracovním :wink: Jinak dnešek platí a vezmu ti i oriflamek :wink: a tu kavárnu taky vysvětlím, kde je.

Miru, no rozhodnutí je na tobě, ale mě by to asi lákalo, ale nevím jestli by mi to prošlo u manžílka :sweat_smile:
17. bře 2009 v 07:05  • Odpověz
ahoj holky, tak jak pak se máte... se tu řeší nějací milenci :slight_smile:

My byli včera na očkování a celkem to Ondráš zvládnul, jeknul jen když mu to ďobla do ruky a pak už byl klid, tak je statečný.

Nevím, jak jste na tom s časem, ale zatím si naše rodinka naplánovala na příští víkend cestu směr Litoměřice, tak jestli to vyjde a nebudeme třeba nemocní, tak bych se mohla utrhnout a zajít na nějaké kafčo... kdy tam přijede ta Janina? tenhle víkend nebo příští?
17. bře 2009 v 08:35  • Odpověz
Cus holky krasny rano jak se mate??

Tak jako my budeme cely den samy,a nemame co delat ach jo
17. bře 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahojky Pajdul,

Janča to má naplánováno na příští víkend, tak to by bylo super :grinning: určo bychom se mohly sejít všichni, jéééé, se těším :sunglasses: :grinning:

Ondrášek je kluk šikovná a už je to velkej kluk, tak proč by při nějakém očkování brečel ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Péťo,

japato? Tak jdete do džungle, ne?
17. bře 2009 v 08:50  • Odpověz
Milo nemame auto,a busem je to hodinu :unamused: Jara ma fotbal vis tak si bere auto
17. bře 2009 v 09:04  • Odpověz
aha, tak to je blbý, no!

Tak zavolej holkám a někam vyražte, nebo se jděte navštívit :wink: nebo nevím... :confounded:
17. bře 2009 v 09:06  • Odpověz
Čusík holky!!

Hm a dneska je počas na draka!!!

Ahojky Pavlíííí to zvládne Ondráš, už je to kus chlapa a v očkováí určo není žádný začátečník né??
17. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
Pojedu asi do mesta dneska je rodinkaaaaaaaaaaaaaaa
17. bře 2009 v 10:42  • Odpověz
No vidíš a máš vymyšlen program.

Já jdu za chvíli na obýdek s Marťou, už mám docela hlada
17. bře 2009 v 10:48  • Odpověz
Áaaa nový hadříky co?? Já jsem chtěla vyrazit v sobotu hlavně na botky a Jarin jde do práce!! Ale prý mají všude zatím slevičky na kozačky a jarní nic moc, přitom jaro za dveřmi a botky nïkde!!!
17. bře 2009 v 10:49  • Odpověz
No v Deichmanu už něco měli, ale nif moc. Jsem chtěla nějaké baleríny, ale žádné se mi nelíbily :cry:
17. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
Jéé tak si nechte holky chutnat já mám dneska pažitkovou lučinu tu jsem mimochodem nikdy nejedla, ale v krámě jsem ji prostě musela mít já to chci, to chci!! :grinning:

No jenže v Deichmanu se mi snad nelíbily ještě ani jedny boty!! Já nevím nikdy si tam nevyberu!! Už bych nějaký čébovala, vytáhla jsem takový jako už na jaro, protože si nechci potit kérku v kozárách právě!!!
17. bře 2009 v 11:13  • Odpověz
No nakonec prijde sousedka je hotova z malyho tak aby si odpocinula,mala snedla tri talire ty vado :astonished: omacky ona je miluje.

ja miluju vsechno s pazitkou kupuju si hlavne ty pomazankova masla s tou pazitkou mnaaam
17. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
tak u nás se spí, ani jsme se nestihli najíst... dostane to až se probere, došli jsme na nákup a nějak ho ten "čerstvý pražský" vzduch utahal :slight_smile:

Já až budu vědět,jak s tím víkendem, tak dám vědět... nemůžu zatím moc plánovat dopředu, pač prý po tom očkování je reakce tak za 10 dní a byli jsme včera, tak uvidíme. Zatím jsme to vždycky ustáli a věřím, že mu to vydrží i pro tohle.

Peťo, Ondráš ma dneska koprovku a ta mu jede,měl jí už včera a snědl k ní skoro dva knedlajzíky... zdravá strava s ním dělá divy :slight_smile: zítra budou těstoviny, tak uvidíme, ale jemu jede všechno, je to taková malá kyselina :slight_smile:

taky miluju máslíka s pažitkou a koupila jsem si dneska ředkvičky, tak si dám chleba s máslem a ředkvičkama, mňam...
17. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz
Já mám pažitku nejradši čerstvou nasekanou na nějaké pomazánce na chleba, mňam :slight_smile:
17. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz
Holky tak o pažitce ani nemluvím tu vždycky sním u tchýně půl zahrady, chleba máslo a pažout to je moje!!
17. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj holky,

Miru, teda milenec, jo? :confused: :grinning: No, tak na hadříky bych asi jela, kor kdyby mi je zacáloval! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pokud by teda za to něco nechtěl :grinning:

Zatím to vypadá, že ten příští víkend (28.-29.3.) vyjde, co? A dokonce tam možná bude i chlap, i když mrňavej :dizzy_face: Už se na vás, holky, těšim!

Fuj jsem se strašně přejedla na obědě a zapila to velkym pivem, tak už teda vůbec nevim, na co jsem to všechno chtěla reagovat... tak se mějte a já zas brzy nakouknu :wink:
17. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz
Pavlí,

tak koprovku taky můžu, ale mám ji nejradši od maminky :grinning: ta dělá takovou dobrou sladkou a s bramborem a vajíčkem, s masem a knedlíkem mi moc nejede :sweat_smile:

No tak řekvičky, taky můžu, to je taky bašta.

Jéé, vy mi tu děláte ale chutě. Ikdyž já se teďky nacpala halušek :confused: a jsem kantáre
17. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz
Mnam redkvicky to se muzu po nich utlouct cerstvy maslo chleba a je to,a sezeru treba tri,kam se hrabe sunka
17. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz
se jako nechci chlubit, ale vyhrála jsem lístky na autosalon do Lipska :grinning: to bude mít Vilda radost, že nemusí platit vstupný
17. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz
jo???a kde jsi vyhrala no vidis
17. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.