• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
My měli koprovku taky od maminky, mě nejde nikdy dochutit... tak už jsme vzhůru, ale ven už nepůjdeme, se mi zdá že trošku kašle, tak budeme doma, stejně je tam hnusně, občas kápne ... já budu uklízet ten borčus po Ondrášovi a Ondráš dělat mamince ten borčus :slight_smile: trošku nekonečné, ale co :slight_smile:

Jo, halušky slibuju Petrovi už asi tři týdny, ale nějak se mi do toho nechce... no možná o víkendu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ahoj Lit, tak já doufám, že to příští víkend vyjde :slight_smile:
17. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz
Péťo, no kde asi, můj největší sponzor je North Music :grinning:, ikdyž jako už bych tam taky mohla vyhrát něco pořádnýho :grinning: ale já jsem skromná, stačí lístky na autosalon
17. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz
ja cely zivot nic nevyhrala a ted s epostestilo,vyhrali jsem v tombole krovinak uz je prodanej,ale 4 litry dobry ne?? :wink: jenze jak to byva kazda koruna navic nam neni prana,takze jdou do sveta a este musime pridat na kola,
17. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz
Péťo, ale jen přidat, ne je platit celý :grinning: takže dobrý :sunglasses:
17. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
Téda Mílo, ty máš štěstí, já nevyhrála nic ani nepamatuju... jo vlastně naposledy mi poslala nějaká firma Dětskou kaši pro Ondráše za to, že jsem jim vyplnila nějaký dotazník na výrobky... ale tomu neříkám výhra :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Na mě tedy tohle štěstí nesedne :slight_smile:
17. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz
Paji to sem dostala taky myslim Hami?? :slight_smile:

To jo no,ale prece jenom mohla byt 4 na naky veci do bytu :slight_smile:
17. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz
Kola taky dobrý a máte na vystaráno, při nejlepším na furt, do té doby než pořídíte něco nového :wink: Zase lepší nový kola než jezdit na sjetejch pneu a ohrožovat jak sebe tak ostatní :wink:

Páji, no na northu se vyhrává občas docela snadno, ale většinou mám štěstí na tyhle "malý" ceny. Iphone mi před vánocema nedali, chajzlíci :angry: :grinning:
17. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz
Já myslím Peťo že od Sunarku, ale ono je to skoro stejný a hlavně jedno :grinning:

já chci taky vyhrát něco pořádnýho.... nejlépe zájezd někam do tepla :grinning: :grinning:
17. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jo jsem vám málem zapomněla napsat, jak opět včera zaperlila jedna firma u nás co má nastaroti vodu, včera vylepili na dveře cedule, že dneska od 9 do 16 hodin budou měnit vodoměry, jsem se fakt pobavila :grinning: den dopředu je to fááákt dobrý :rolling_eyes:
17. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz
Paji jo??ja nevim uz je to docela dlouho :slight_smile: je to mozny

Jj Milo my uz tam mame boule my uz musime raci uz bychom nejeli s timhle
17. bře 2009 ve 14:12  • Odpověz
ty pořád něco vyhráváš, tak to je fajn :slight_smile:

ti to přeju :slight_smile:

to je milá firma Mílo ... a vy si to lidi udělejte, jak chcete :angry:
17. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz
Pájo, to jo, ještě kdyby tak padla prví ve sportce, to by byla teprv výhra :grinning:

No nic, pomalu se balím a mastím dom.

Pají zase se ukaž a příští týden se budeme těšit :slight_smile:
17. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz
Ty vogáá Míloo, ty furt něco vyhráváš, předtim to zasejc byla zmrzlina, teď lístky! já chci taky něco vyhrááát :grinning:
tak gratuluju, hele sice mě auta moc neberou, ale když je to zadáčo, tak bych se i obětovala a jela kamkoliv :slight_smile:

jinak achojkýý cholký
Janí - jsem ti chtěla dneska skypnout, ale nakonec na to nedošlo a zítra tam nejsem, tak se ozvu do konce týdne až se situace uklidní a podám zprávu od té kámošky.

Pájí budeme se na vás těšit, tak si určo udělejte časík, ať vás zasejc vidíme.

jo a Mirčo - hele, tak s tím kámošem jeď, a když za tebe bude utrácet, tak jedině líp, nakup nějaký hadříky ať se trochu prohne a je to! :grinning:
17. bře 2009 v 17:44  • Odpověz
Njn, to jsem celá já, holt soutěživý týpek no :sweat_smile: Jinak na auta pojedou kluci, jako já bych taky jela, ale akorát jim tam budu dělat křoví a oni si to líp užijou a já budu mít den pro sebe :grinning: ikdyž jestli tam pojedou jako loni, tak to bude v týdnu , tak bude prd :rolling_eyes:
17. bře 2009 v 19:55  • Odpověz
no ale stejně Mílo! Ty máš stejně vychytaný všechny soutěže, o kterých ani vůbec nevím... je fakt, že nortíka neposlouchám, tak tam ani nemám co vyhrát, ale na impulsovi jsem se kdysi přihlásila, tak furt čekám ... a vono nič no :angry:
17. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz
Marti, no tak impulsovi jsem byla taky přihlášená a nif.. ale teďky je tam prý jiná soutěž, řeknou nějaké sériové číslo bankovky a když ji máš tak vyhráváš melouna :slight_smile:
18. bře 2009 v 07:20  • Odpověz
Cusik

Ja taky porad enkde soutezim na nortu na ruznych radiich a nic hele,to by muselo byt asi abych jaaa vyhrala
18. bře 2009 v 07:47  • Odpověz
Péťo, neboj, jednou to vyjde,uvidíš :wink:

a cože dneska tak brzy? Torinka už řádí?
18. bře 2009 v 07:53  • Odpověz
:frowning2: My ted stavame v pul 6 normalne a v noci t¨randal neustale,nevim co se ji prehodila,ale me stoho dene boli hlava,v noci rev,a pak spi semnou :frowning2: Je to na hlavu
18. bře 2009 v 08:17  • Odpověz
Hmm, tak to nezávidím, ale mám něco podobného. Ikdyž to asi není až takový, ale Nelča má taky vždycky plno energie, když mi jdeme spát a co se chce tahat o hračku a házet jí :sweat_smile: :unamused:
18. bře 2009 v 08:20  • Odpověz
hm tady to jede,ja cely den uklizim,a zjistila jsem,ze mi o nezdime pracka se na to vyse... :angry: co stim nevim jako zase
18. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz
Neždíme? Nemáš třeba blbě danou tu odtokovou hadici? To jsme měli taky. Ta hadice totiž musí být v určité výšce

NO taky zrovinka koukám, že nikde nikdo :confused:
18. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz
Uz zdime,prala jsem polstar,a to pracka nak nezvladala,s dalsima vecma mrcha
18. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz
hmm... to já většinou dávám zvlášť, pak je to totiž moc těžký, když je to mokrý.

Ale je dobře, že už naskočila, potvůrka
18. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz
To jo este kupovat novou pracku to by me vezli
18. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz
To byl jeden polstar,prece nebudu prat jeden polstar
18. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz
spis polstarek na gauc
18. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz
Mam chut neco pect,ale nevim co,dala bych si neco jablickovyho,nebo makovyho,ani jedno tu nemam sakra na¨kej zavin
18. bře 2009 ve 12:49  • Odpověz
Tak to máš blbý.... já se chystám už dlouho udělat hraběnčin koláč, když Vilda přinese jablka a stejně pak vždycky skončím u štrůdlu :grinning:
18. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz
Krasny rano preji :dizzy_face: ja strasim od 4,mala od 6 to bude zase dlouhej den,mam vyzehlino a jdu este neco vyprat at se tady nenudime vsichni :grinning:
19. bře 2009 v 08:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.