• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Čusík krásné raníčko!!

To už straší takhle brzo jo?? Ty vado zlatej pes!! Ten chrápe s námi aspoň do 8 hodn než chce ven!

Míla dneska jeli do toho Caru tak uvidíme jak tam pořídí!! Mají na to zrovna super čuper počásko teda!!

Ségra máš IP!!! :grinning:
19. bře 2009 v 08:20  • Odpověz
Jéé koukám Mílo, že jsi zase něco vyhrála to je hrozný s tebou!!

Holky tak jsem dostala pozvání na let za teplem za tři dny od kámoše!!!! Ve čt chce letět a v neděli návrat a prý mám doma říct - školení!! Ten upad né?? :grinning:

Mílo držíme ti palečky, aby ti to dneska dobře dopadlo a dozvěděli jste se aspoň jějakou pozitivní zprávu!! Pak nám napiš!!
19. bře 2009 v 09:53  • Odpověz
No to jo to neni mozny,kde je to mimi uz sakra,musis Vildu vic honit at se nevali,ti poslu asi Jaru,u nej se bojim,ze mi ani ty antaky nezaberou :grinning:
19. bře 2009 v 09:56  • Odpověz
Holky nevíte kde sehnat laciné ubytování pro svatebčany v LTM? našla jsem kolem 700 a přijde jim to hodně..
19. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
Ja teda ne :slight_smile:
19. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahojky, jsem tu,

to počasí bylo ráno fakt strašný, v 6 jsem byla s Nelčou a pršelo, pak jsme něco po sedmý snídali a už pěkně chumelilo teda, ale dalo se jet, byly jsme tam přesně za hodinu a našli to v poho.

Je to tam moc hezký, hezká moderní budova. Jen jedna slečna na recepci je asi trošku mimo, páč nám řekla, že si máme sednout a počkat že si nác sestra zavolá a ono prdlajs, samo že nám měla ona vyplnit na recepci kartu :angry: tak to bylo jen takové malé zdržení, ale pak už to šlo docela rychle. Pokecaly jsme si s doktorkou, Vilda dal spermoníky a pak jsme šly ještě na krev. Podle výsledků miminkogramu by nám možná ještě tenhle cyklus udělali inseminaci IUI a když bude blbej výsledek tak půjdeme na genetiku. Příští týden jednu na UTZ tak se uvidí co dál. :wink:
19. bře 2009 v 17:57  • Odpověz
ahojkyyy
Mílu byla jsem zvědavá jak stará babka jak to dopadlo a držela jsem vám palečky, a koukám, že u vás nebudou asi dělat žádné prodlevy a rychle se to rozjede viď? tý jo, to je fakt rychlovka! budeš mi to muset všechno povysvětlit na obídku! :slight_smile:
20. bře 2009 v 07:28  • Odpověz
Ahojky, krásné raníčko!!

Mílo no já jsem na tebe myslela a hlavně to počásko ráno, to bylo jak naschvál dneska by se jelo lépe, ale zvládli jste to!!

Takže Vilda už dal rovnou spermíky jo?? No tak aspoň nebude žádné zdržování!! Jéé Mílo prosím tě co to je to IUI?? To je jako, že dají rovnou spermijky rovnou k tobě do vajíčka v tobě jako?? Nebo ti ho vyndají, oplodní a vrátí. Nějak se v těch zkratkách nevyznám IVF a tak!! Tak to by bylo super, kdyby Vám to udělali hnedka a nebude žádný jiný problém!!

Takže příští týden pojedete zase jo?? To už by jste mohli vědět výsledky spermio tak to potom půjde uvidíš!! :grinning:
20. bře 2009 v 07:32  • Odpověz
Mílo a co jaký jsi měla pocity, mě by se asi přitom vysvětlování chtělo řvát já nevím, v tomhle jsem taková cíťa, když se jedná něco o mě a že bych měla být nemocná viz. když jsem měla naraženou nohu, tak jsem normálně málem brečela jako!! Protože tam byla hnusná setra!! :angry:
20. bře 2009 v 07:35  • Odpověz
Cusiiik

Ale Mirusko nerikej :grinning: Hele kup si melirek,alobal to mamka bude mit a az k ni prijedeme tak ti to udelam uz mas tu zehlicku???planujes ji?
20. bře 2009 v 07:49  • Odpověz
Krásné ranko,

Marti a dneska někam jedeš nebo ne? Nechceš dát obýdek?

Miru a proč, :confused: tady nejde o nemoc, jen to prostě nejde přirozeně no! Ale je fakt, že večer v posteli jsem si říkala, že jsem si nemyslela, že skončíme v CARu. :unamused:

IUI - inseminace spočívá v tom, že partner dá spermie a oni je do tebe stříknout pomocí katatru přímo do dělohy, dozadu, je to takový "lepší asistovaný sexík", úspěšnost ovšem je jen kolem 10%, ale někomu se to povede. Od pojišťovny máš nárok na 6 do roka, ale doktorka říkala, že většinou po 3 neúspěšném doporučují umělé tedy IVF a to je právě to, že ti odeberou vajíčka a oplodní je mimo tebe a pak je do tebe zase vloží.
20. bře 2009 v 07:51  • Odpověz
Ja si teda nikdy nic nepripoustim a nejsem cita na tohle,ale nevim jak by mi bylo kdyby mi tohle neslo,asi bych taky neumela byt v klidu si statecna a drzim palecky,asi nic jinyho nezbyva proc se deptat co??stara nejsi a urcite to pujde :wink:
20. bře 2009 v 07:52  • Odpověz
Péťo, to jsem si říkala taky, snažím se to brát s nadhledem, ale občas to nejde.

Jůů, Mirča bude mít konečně melírky jo? NO sláva, že to ale trvalo, už o tom mluví snad od vánoc :grinning:
20. bře 2009 v 07:59  • Odpověz
No uvidime jak ji to chytne ,dava si tam furt tmavou jak blazen a pak chce meliry ja s etaky na ne tesim,hned v pindili na ne bezim :slight_smile:
20. bře 2009 v 09:15  • Odpověz
:confused: jaký etaky? fo to je?
20. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
No ségra, ale já jsem se minulý týden obarvila tak to je asi pasé co??

No Mílo právě, člověk se to snaží nepřipouštět, ale já to nemám ráda o těch doktorů, když ti říkají, že ti něco je!! I když mám horečku a jdu k doktorovi tak je mi to tak líto prostě no, že jsem nemocná a doktor mi to sděluje, že mi něco je a tak podobně no, ale tohle nevím jak bych to nesla teda. Mílo fakt obdiv no!! Katka taky byla hodně silná!!

No Mílo člověk si to nepřipouští, ale pak to na něho v nějaké chvíli prostě padne no!!

Jo takže by je tam vpravily takhle no! Tak Mílo říkala si, že jich má Vilouš dost a jsou pomalejší tak když ti je tam přímo dají tak by se mohla některá sakra chytnout né?? Uvidíš jinak držím palečky, ale hlavně, že Vám to budou zkoušet už takhle brzo!!
20. bře 2009 v 09:23  • Odpověz
Miru, no to se ještě neví, to se dozvíme příští týden, podle výsledků.

No ono to ani jinak nejde, buď tě to semele nebo se nedáš, jinak to ani brát nejde, prostě to tak jednou je a je hotovo! :sweat_smile:

a jééé... tak melírky nebudou, to je koukám zase na dlouho a já už myslela, že příští týden budeš kočka :grinning:
20. bře 2009 v 09:29  • Odpověz
No Mílo tak mě je to jedno, klidně mi je tam může napálit, ale já jsem čerstvě obarvená no od minulého týdne a dala jsem tam tmavě hnědou a půlku černé tak nevím, aby to pak dobře chytlo!!

Ségra žehličku zatím nemám, nevím jakou si mám koupit!! Mě se líbí jedna a tak je na mokré vlasy, což se mi moc nechce právě!!

Mílo, ale stejně si dobrá, já bych na to asi fakt nervy neměla!! Ale co naděláš no, ale neboj se zadaří a za chvilku jsi v tom!! Já tomu věřím!! :grinning:
20. bře 2009 v 10:24  • Odpověz
No za chvilku, nebo taky za 6 let :grinning:
20. bře 2009 v 10:31  • Odpověz
Ale nestraš prosím tě!! :grinning: To snad ne!! Hele jaro to bude dobrý Mílo neboj!! :grinning:
20. bře 2009 v 10:46  • Odpověz
Coze??cernou stim zamnou nechod :grinning: ja tu barvu nesnasim,vis jak se to blbe stahuje s cernou???ufff

Milo to nebyly etaky, ale( ja se taky)

Mala uz sla chrnet kamoska s malym odesla,a ja se tu pripravuju na odjezd,veci mam v aute a tak jen az se zvire probudi jedeme pro tatku do prace a pak k tchyni,se nemuzu dockat :rolling_eyes:
20. bře 2009 v 11:39  • Odpověz
Péťo, jo ahááá, tak to jsem nějak nepobrala :grinning: už mi prostě ze všeho hrabe :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A neboj, víkend u tchýňáků bude v poho :wink:
20. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz
To doufam(opruz) :grinning:
20. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz
No ségra dej si panáka radši než pojedeš, aby jsi to rozdýchala hele!!

No černou jsem tam dala jenom trošku!! Ale mám to tmavý no!!! O víkoš si budu mýt hlavu tak se to trochu vymeje zase, ale chci fakt změnu jako, ale chci je nechat dlouhý ségra né že mi to ufikneš jako, chci si to nechat narůst dlouhý!! Takže jenom fakt malinkatý konečky!!!
20. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz
Dyt je mas dlouhy ,ale az moc mas to uz prerostly,jak konskej ocas :grinning:
20. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz
No kup si silnej peroxid 12 bude malo musis do lekarny,tu debilni cernou nevim co ji tam cpes kdyz vis,ze mas v planu meliry to nechapu
20. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz
Nepruď nepruď, tak je uděláme později no!!

Ne já to chci mít dlouhý to je teď moderní!!! :grinning: Mě se to líbí, chci jenom sestříhat vepředu a hotovo!!
20. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz
Jak chces,me je to fuck

no to je jedno cerna se drzi jak svina ta se jen tak neomeje
20. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz
A co se ti na ní nelíbí? Mě se černá barva líbí na vlasech!! Jaroušovi taky se to líbí!!!
Dneska jdeme na hovory, ale vínečko si nedám, to už mě nebaví a docela leze krkem!! Tak si dám asi panáčky nějaké!! Hihihihi
20. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz
No tak kdyz mi reknes,ze chces meliry a pak si tam soupnec cernou kdyz vis,jak se to blbe stahuje tak co by se mi asi nelibilo,cerna se ti jen tak neomeje,chapej :slight_smile:
20. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.