• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Už se popraly, už se popraly? :grinning: :grinning: :grinning:

Tak se nehádejte, Péťo stejně víš, že to nemá cenu, Mirka má svou hlavinku, viď :stuck_out_tongue_closed_eyes: Miru, ale konečky by se měli zastřihávat pravidelně, neb pak se akorát ten vlas tím oslabuje, že jo Péťo, nebo jak to bylo a roztřepený stejně nejsou hezký :zipper_mouth: :dizzy_face:
20. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz
No me to povidej,ja si vzala konecky tuplem :grinning: ty voe me to snad nedoroste mozna za sto let
20. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz
Neboj, doroste, za rok to máš zpátky
20. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ja ne,me rostou pomalu,ja zacnu zase s vitaminama a poroste to jak z vody :grinning:
20. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz
áááá, svatební koláčky dorazily, to si dám do čumáku :slight_smile:
20. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ja chci takyyyy :slight_smile: mnaaam
20. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz
Mílo já jsem si dala taky mňamiky!! Dala jsem si sis ishisi štafetku a špičku - to jsem prase!! Ale vynikající!
20. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz
JJ, Miru, mají to dobré, nesu domu na košt i manžílkovi, páč jsem předtím zbuchla fornetky
20. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz
krásné sluníčkové jarní odpoledne,

jsme to slunečné počasí dneska využili k procházce a pak jukli na Bathory, mě se to docela líbílo. Pořád jsem čekala nějaký ty vraždy, páč kámoška říkala, že prý to bylo dost realistický na její vkus a nějak jsem se nedočkala. Ale líbilo se mi to :slight_smile: A včera jsme jukli na Bobule a taky to šlo.
21. bře 2009 v 18:03  • Odpověz
ahojky kočandy :grinning:
jéé Mílo já si včera taky pustila Bobulky! to je snad telepatie :confused: musím ale říct, že ty se mi líbí stokrát víc než Bathorička :slight_smile: jsem u toho přesazovala pár kytí do jiné zeminy, hezky totiž bylo jen za oknem, jinak byla brrrr zimča :confounded:
22. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
Krásné ranko,

Marti, mě se líbilo oboje. Každá máme jinej vkus, je tedy fakt, že knížku jsem nečetla a myslím, že zatím ani číst nebudu, když je to taková bichle, ale jako zpracování se mi líbilo.
23. bře 2009 v 07:26  • Odpověz
Krasny rano jak se mate??

me se libi teda jen Bathotry,Bobule nic moc,ale konec byl hezkej :slight_smile:
23. bře 2009 v 08:28  • Odpověz
Holky kolik se tak pohybujou ramecky na fotky u vas u vetvi :slight_smile:
23. bře 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahojky,

ty jo Péťo, tak to ani nevím, myslíš klasickej rámeček, který můžeš postavit i na stůl a nebo ty euroclipy, jak je můžeš pověsit i na zeď takový to sklo?
23. bře 2009 v 08:33  • Odpověz
Klasika ramecek nakej ozdobnej proste dekorativni,koukala jsem na netu,stojej kolem 200,Segra bude vedet naky kupovala chci jeden na Viktorku
23. bře 2009 v 08:43  • Odpověz
no tak to tady stojej určo míň, záleží asi jakou chceš velikost, ale tuším, že nad rosmanem je mají kolem 100, ale kecala bych.
23. bře 2009 v 08:45  • Odpověz
ja bych chtela takovej ten kovovej zahnutej do obloucku vis? :slight_smile:
23. bře 2009 v 08:57  • Odpověz
JJ, vím, taky mám takovej tady v kanclu :wink: tenkrát jsem ho kupovala ve 39 :dizzy_face:
23. bře 2009 v 09:07  • Odpověz
Čusík holky!!

Tak jak při pondělku?? Ségra jak si zvládka víkoš i tchýňáků??

My jsme v sobotu vyrazili na nákupy do Teplic a čoveče nekoupila jsem si v Olympii nic!! Akorát v CaA naušničky, ale pěkný teda no!!

Tak jsme se stavili ještě v Tescu a tam jsme pokoupili v Kenvelu zase měli akci nakup za 2 tisíce a zaplať 1 tisíc! Tak jsme koupili super čuper mikču Jarinovi, já jsem si koupila krásný řetízek se srdíčkem, a halenku a chybělo nám něco do dvou tisíc tak jsem nakoupila ponožky a bylo!!

Pak jsme jeli domu a cestou mi psala kámoška co dělám, že by jsme se mohly jet podívat na Katku a Davídka! Mílo řikala mi, že jste se taky měli stavit v sobotu?? A byly jsme tam do 23:00 hodin jako jsme kecaly a kecaly a......... NO Jarouš jel k našim na meruňkové knedlíky a musel tam na mě takovou dobu čekat chudáček, ale byl v pohodě!!

V neděli jsme gruntovali a ve 14:00 hodin nám přišla SMS, že se Moniky bráchovi narodil kluk takže večer se šlo na pívo a dneska je objednanej sud v chaloupce, ale asi nepůjdu, připadá mi, že je to taková mužská záležitost nevím no!! I když malého Kubu Horáka jsem také zapíjela no nevím , uvidíme!!
23. bře 2009 v 11:21  • Odpověz
Pak přišel ještě kámoš na kafčo a koupil ten nový Iphone holky to je mašinka, Jarouš už to chce taky, to umí všechno, to mi změřilo i tlak!! No to je mašinka teda jako blázen. Dřív jsme byli vyplácaní, že jsme měli barevný displey a dneska to umí tyhle věci!! Normálně to umí to, že když hraje písnička, tak ho k ní přiložíš jako k rádinu a ono ti to napíše kdo to zpívá a jak se písnička jmenuje! A nabídne ti to rovnou, že si to můžeš stáhnout přes youtube! Fakt hustý teda!!
23. bře 2009 v 11:23  • Odpověz
Jéé holky koukám, že Bobule se Vám líbily?? No mě taky byla to docela sranda!! Hlavně jak mi prdnul ten burčák v autě!!
23. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
No vidis co jseou dneska za veci :wink:
Zvladla jsem to v pohode prvni den nic moc,proste jsem to neresila a nebavila se,jeli sme na Melnik v Eve byla akcicka,vecer sem sla chrnet a v sobotu uz to bylo ok me to bylo pak i lito,mamka se snazila,to nak prekousnout a neresit to vsechno byla na nas hodna tak mi to bylo fakt i lito a nechtela jsem zle,ale doufam,ze zase nic neprijde snad budeme zase v pohode.

v sobotu jsme od rana litali po Ikee,a pak do tesca taky sme zabloudili v Kenvelu,jara si koupil dziny konecne jsme byla rada a ja dve tricka,delsi moc pekny mam z nich radost jako jinak bych si je nekoupila za 500kc jedno asi vitr machale,ale zadaco neber to,hlavne,ze ma jara dziny,jelikoz potreboval a tyhle byli posledni mel stesti..

Vecer sme si sli sednout s kamaradek a kamoskou na Stelu (pivko)moc dob¨ry a pak kluci chteli na Benzinu parit,to ,ale Jara ne tak sme sli domu,nedele v pohode frceli sme domu Jara este neco pracoval,jelikoz musime delat neco s tou chodbou,akorat nam chybi zase sroubky na konzoly

segra nakonec jsme koupila zaves,jelikoz to co jsem chtela to jezdici,jako mam v obyvaku je sice nadherny,ale v chodbe mame nejvetsi bordel,a tohle by se nikdy nedalo umyt,a vyjde to vsechno na hodne penez,tak by se mi to po trech letech nechtelo vyhazovat,ale v kosiku jsem to mela :wink:
23. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
Mirco za kolik kupujes ty ramecky u cinanu,chtela bych ten kovovej,zahlej jak si nechala delat ty fotky tak do obyvaku,vis ani nevim jaka je to velikost,musim nekam do mesta ja to nikdy nekupovala maximalne ty euroklipy,a vube¨c nevimlze to vetve maji,ale fakt chci nakej peknej.kdyz uz tam bude to nase zlaticko :slight_smile:
23. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
Este mam prosbicku,stahla jsem si planek s Ikei na Kuchyn,a nevim kam se mi to jako stahlo,jelikoz mi to neukazalo,nevite kde to mam hledat hekri???
23. bře 2009 ve 12:49  • Odpověz
Hm tak to je jedno hlavně, že si něco sehnala a něco si tam už konečně dáš!!

No já jsem chtěla pro Jarouše taky džínsy, ale on je hnedka hotovej, ty mi budou malý a nejde je ani zkustit tak si aspoň koupil pěknou mikču, ale fakt pěknou!! No já jsem práva říkala proč toho nevyužít, vlastně mikča stála 900 a všechno ostatní máme zadáčo a ještě mám kartu na kterou byla ještě 5% slevička!! Takže dobrý pokup no!! Ale příště razíme radši do Prahy než Teplice tam toho mají více a dá se vybrat i v jiných krámkách co v Olympii nejsou!! Ale koupila jsem si hezký řetízek, z toho mám teda radost no a objevila jsem ho náhodou, většinou tam koukám jenom na naušnice!! Tak jsemv něm házela machra včera !!

Jo jo Stella je dobrý pivko, ale my asi budeme mít dneska Gambáče a ani ještě nevím jestli mám jít!!
23. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz
Miru, no měli, jenže se s Vildou blbě domluvili, resp. Katku asi pak nenapadlo se juknout na který mejl odpovídá, neb Vilda jí psal z pracovního a to si asi jaksi v pátek večer nepřečte. Tak nevím jak se domluvili.

Sis nic nekoupila jo? No my už ani do Teplic moc nejezdíme, páč to časově vyjde skoro na stejno jako do Prahy po dálnici a v Letňanech vždycky něco pokoupím, club jeansu vždycky, minulý týden jsme tam zase nechali 600 Kč. :sweat_smile:

JJ, Bobule byly dobrý a Bathory taky :grinning: Ještě tam mám Mama mia, tak to zkouknu asi o víkoš, páč na to asi Vilda se mnou koukat nebude
23. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz
No tak musela si zadat někam cestu v pc, aby ti to uložilo né?? Tak si to najdi přes vyhledávač!! Nebo to stáhni znova a udělej si na to extra dokument nebo si to ulož na plochu to máš nejjednoduší!! jarouš ho stahoval Fandovi taky!!

No já nevím teda přesně jaký chceš, ale tady mají různé rámečky kolem 45 - 50 Kč!! Já jsem si kupovala rozměry 13x 18 cm!!
23. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz
Mama mia bych taky chtela videt

My v Teplicich nebyli sto let,ja si tam este nikdy nic nekoupila,to je pravda ,ale mam tam zase rada Hypernovu,maji tam porad naky akce na ruzny veci,treba na pliny to zatim neresite,ale hodne jsem tam usetrila no :wink:

do toho Jeansu nechodim,se tam nekdy podivam,ale uz jsme museli pryc,clovek by utracel a utracel,pak to stris sto let,me stacilo kdyz jsme musela vytahnout tu 7 za kola :grinning:
23. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz
Petro, většinou se to ukládá na "céčko" program files nebo tak nějak... zkus použít ten vyhledávač, určo ti to najde, kde to je :wink:
23. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz
dekuji ste holky chytry,este ,ze vas mam Jara ten nemel zase cas mi to najit :unamused: :slight_smile:

segra faaakt??ty vado ja se musim podivat to je zadarmo,kdyz jsem se koukala tak vetsinou ty pekny za 200kc

Vis jakej chci,ten zaoblenej ,ty mas taky nakej v kuchyni mas tam Jaru ,ale mas ho do vnitr me by se libil ven a s sirokym ramem,dala bych tam jak je mala ve vane,to by vyniklo krasne co myslis?
23. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.