• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Uz to mam ja blbka to rovnou stahovala,a neukladala tak to zkusim znova :wink:
23. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz
Hm stejne mi to nejde ,je to anglicky a me to nejde otevrit proste,jsem na tohle tatarka :unamused: chtela jsem si neco zkusit,libila se nam tam kuchyn,tak sem si ji chtela pokusit sestavit :angry:
23. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz
Dneska me zase boli palice,ted zase kazdy den o vikos jsem si merila tlak 63-52 dobry ne :astonished: a to si davam i kafe s nechuti,ale musim
23. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz
Péťo, to je nějakej nízkej, ne?

Hele to zvládneš, jsi holka šikovná, to určo půjde :slight_smile:
23. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz
Milo nevim nevim at mackam co mackam nic s toho neleze pockam na Smolicka

No to je hodne nizkej no :slight_smile: ale mela jsme uz i nizsi,a doktori mi reknou lepsi nez vysokej :grinning: a nazdar.
23. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz
Aha musim si sahnout este naky programek,ktery to spusti,ale to nevim kde je takze to je uplne pryc,proc je to tak slozity to nechapu :unamused:
23. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz
Program si stáhni třeba na slunečnici :wink: a není to složitý, to se jen složitý zdá :slight_smile:
23. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz
Nez se to naucim vid,moc nestahuju ,maximalne instaluju s cd,podivam se vecer kamos mi prinesl po 100 letech kosmetiku a este mi vzbudil malou :unamused:
23. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz
mala se probudila a hend mi napatlala na zed krem,se poseru
23. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz
No co , zeď taky nechce mít vrásky :grinning:
23. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz
Hm sila :grinning: to se musi premalovat se zblaznim,ona hned vsechno smajzne je rychla jak malej uzasnak
23. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz
A jéje zase máte krém na zdi jo?? A vsadím se, že tu modrou od nás už nemáte co?? My budeme malovat chodbu, ale ještě nevím kdy až bude čas, protože Jarouš ještě musí vyřešit ten kastlík na ten panel jak je v panelákách v bytech jak je na něm telefon a tak!!

No Mílo já mám doma ještě ty Snežěnky a na ty semnou Jarouš taky koukat nechce tak jsme koukali na Ztracené město nebo tak nějak, byl to film z budoucnosti a bylo to docela pěkný!! Tak na ně budu muset někdy sama no!!

Jo aha tak to nevím Katka říkala, že se pak Vilouš už neozval tak nevěděla no. Byli v sobotu akorát na procházce a pak jsme přijely s Andrejkou!!
23. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz
A hodně ségra jo?? Já jenom, že by jsi tam třeba nalepila nějaký obrázek!! hihihi
23. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz
JO, na ztracené město jsme koukali tuším v sobotu, docela to šlo.

No neozval no, neb něměl jak, doma pracovního mejla nemá, ale to je fuk... snad se nějak dohodly, akorát, že nevím jak tenhle víkend, když má přije Janča
23. bře 2009 ve 14:51  • Odpověz
Tak mi asi pojedeme ke Kátě v sobotu, a v neděli kafče s Jančou, ale prý se ještě musí dohodnout s Kájou, tak uvidíme, no každopádně to nějak zkloubíme :wink:
23. bře 2009 v 15:05  • Odpověz
Tak zase je to jinak... Jana večer zjistí jak jsou na tom oni a pak dá vědět a my se pak s Katkou dohodneme, kdy přijedeme na pokec
23. bře 2009 v 15:22  • Odpověz
No tak Katka tam bude bydlet ještě hodně dlouho, ale Janča přijede jednou za čas!! :grinning:
23. bře 2009 v 16:12  • Odpověz
Mame to v loznici tu modrou od vas mame :wink: jenze tam ona chodi jen s klukama sama moc ne,bude se to muset premalovat no,se neda svitit.

mala ted mela zachvat steku ty vado,ale uz sla spinkat,mela toho nejspis dost¨,ja taky v noci se budi a chce spat s nama desny :frowning2: :sweat_smile:
23. bře 2009 v 19:02  • Odpověz
Segra a jakou barvicku??
23. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz
Čusík!!

No žlutou zase když máme barevnou dlažbu tak tam toho moc nejde no!! A žlutá to tam prosvětluje v chodbě zase víš?? :grinning:
24. bře 2009 v 07:13  • Odpověz
Krásné ranko,

tak my si dneska s Nelčou přispali o 20 minut, ani ona neslyšla budák :grinning: a to je co říct, tam chrupkala a mě až probudilo nějaké moc velké světlo venku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Miru, to jo... Katka tam bude ještě určo dlouho bydlet, ale Janča je Janča :dizzy_face:
24. bře 2009 v 07:50  • Odpověz
Mílo jste zaspinkali jo?? No hele mě když zazvoní budík tak mě pak Maxik taky budí, reps. sedí a kouká na mě a občas kňurne!! Ale někdy taky chrupe a budík ho nezajímá, no můžu já se na něho spolehnout?? Nemůžu!! :grinning:

Tak hlavně, že to nebylo dýl, to ještě šlo o 20 minut. Někdy taky zaklapnu budík a pak šup a je třeba 6:05 hodin a to už mám taky co dělat!! Ale dá se to stihnout!! A co se stane no!!

No přesně ke Katce můžete vyrazit kdykoliv! My jsme tam byly s Andrejkou a hlavně tu jsm chtěla vidět, protože tu jsem neviděla rok, co odešla odsud!! :grinning:
24. bře 2009 v 07:58  • Odpověz
Cusiiiiiik krasen rano.

Segra js tu zlutou mam tak se na ni podivas a vemes si ji treba kdyz se ti bude libit

Hele a do ikei nejedete?,ja bych si neco chtela este koupit,muzu si to i objednat,ale natahuje si to mrska,a este postovny :unamused:
24. bře 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj holky!

přišla jsem vás pozdravit a domluvit se na ten víkendovej srazík :wink:
Co v neděli po obídku?

A co je jinak novýho, jak se máte? Nějak nestíhám dočítat :sweat_smile:
24. bře 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahojky Jani,

no jasně, tak tedy v neděli, ale to půjdeme tedy do pizzerky, páč v té spirále mají otevřeno jen do soboty, v neděli mají volno :wink:
24. bře 2009 v 09:04  • Odpověz
Čau Mílo, aha! A do který? Do tý nový nebo tam jak jsme byly posledně? :confused:
24. bře 2009 v 09:10  • Odpověz
Ha teďky nevím jakou myslíš novou, ale půjdem asi normoš ke Štěpánovi, tam už máme svůj drbací kout, event. bych tam pak udělala rezervačku, podle toho jak se vyjádří holky
24. bře 2009 v 09:13  • Odpověz
No jednou jste psali, že je v Liťáku nějaká nová... :sweat_smile: Tak to je jedno, u Štěpána už to známe a vařej tam dobře :wink: :dizzy_face:
24. bře 2009 v 09:15  • Odpověz
No to tu sice je, ale je to spíš takový bufet, dělají tam XXL pizzu, ale je to spíš lepší to vzít si s sebou domu, než to jíst tam. U toho Štěpána je to lepšejší :wink:
24. bře 2009 v 09:17  • Odpověz
Jo aha, no tak to je jasný, to bude lepčí :dizzy_face:
24. bře 2009 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.