• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
co se deje kde jste??
24. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz
Já čekám na vyjádření Mirky a ta asi maká... a já taky :unamused:
24. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jdu spat,nez se probudi zver,rano strasime uz zase od pul 6 :rolling_eyes:
24. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz
Tak zase změna... my než se dohodneme :grinning:

Miru, jak se ti to hodí v sobotu? Mě je to totiž šumák a Marťa může jen v sobotu nebo v neděli dopoledne, ale to já bych spíš byla radši po obídku a mohly bychom do té spirály :wink: na čajík a kafíčko :slight_smile:
24. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz
Krásné ranko,

tak jsme si včera s Lucku daly po půlroce do těla na spinoši :fearful: bylo to docela dobrý, ale je fakt, že už tam chodí dost lidí a je tam tedy nedejchatelno, včera nás tam určo bylo tak 15 :confused: a na tu malou místnost je to děs.

Jinak tedy platí ta sobota od 14 hod ve spirále, o pauzu tam asi skočím dám rezervačku. Včera jsem písala Pavle a bohužel má chřipajznu, takže nedorazí :frowning2:
25. bře 2009 v 07:44  • Odpověz
Hezké dopoludne!!

Mílo si byla včera spinošit jo?? Já jsem taky jezdila doma včera no vidíš a paráda!! Dala jsem si novou muziku do MP3 a pařím!! Hm tak to věřím v té malé místnosti to musí být hrozný vzduch teda a kor ještě když cvičíš se divím, že tam sebou někdo nesekne!!

Jééé to je škoda jsme se mohly sejít všechny tak snad příště až bude tepleji tak dorazí! Ale aspoň, že přijede Janča!!

Včera jsem asi nestihla ordinaci, vařila jsem Jarouš si na mě vymyslela plněné papriky s rajskou, to jsem fakt vařila popré a povedlo se mi to!! Jarouš mlaskal!!! Tak mám do pátku vystaráno, udělala jsem 7 paprik a popřála jsem mu dobrou chuť a mazala na orbitrek!!
25. bře 2009 v 11:20  • Odpověz
Miru, že se ti chce takhle navečer vařit, já jsem taky včera dělala nějakou omáčku, hodila jsem tam mraženou zeleninu a jaký to bylo dobrý, a máme i na dneska, jen asi místo rejže budou noky.

No, to se taky divím, že tam s sebou někdo nesekne, ale pouští většinou klimošku, tak se to trochu dá, ale i tak stejně, lepší by byla nějaká větší místnost. A hlavně spíš, kdyby Martin do těch kol zainvestoval trochu, chodí mu tam docela dost lidí, tak by mohl, to je vopruz. Jsem včera měla šedivý, páč žlutý už nezbylo a střední zátěž pro mě byla 2, dál to nešlo :frowning2: páč to bylo staršně těžký
25. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz
Mílo a kdy jindy, když mám doma takového žrouta!! :grinning: Jukla jsem na ulici a šla jsem vařit!! Tak to bylo za chvilku akorát trvalo než ty papriky změkly a aby se uvařila ta mletá v nich jinak v pohodě!! A Jarouš mi pomáhal tak to byl fofr!! A příště mám v plánu koprovku, že zkusím a kuřecí v jogurtu, jsem se dala čoveče poslední dobou na recepty co jsem ještě nikdy nevařila!! ALe co změna je život!

Tak budu mít od toho mýho jedlíka klid!! Dneska byl na finančáku a říkal, že to tam docela šlo! Jsme bez dluhů a doplácet nebudeme nič!! Tak super!

Jo holky a včera nám měnili okno, tak máme nový!! Tak snad vydrží a nepraskne!! :grinning:
25. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz
Já většinou vařím hnedky jak dojdu dom, pak bych se k tomu asi už nedokopala.

A koukám, že to taky nechal skoro na poslední chvíli. Vilda účto dělal tátovi někdy na přelomu ledna/února, aby to bylo z krku.

Tak konečně jo? Tak snad to vydrží
25. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz
No tak já jak kdy a Jarouš tam měl ještě posledního špíza co jsem dělala tak se najedl toho, takže jsem nemusela pospíchat s vařením, mě to vlastně spíše jako večeři!!

No jo znáš to, ale hlavně, že už to má v pořádku všechno a nemáme nikde dluhy!!

Jo jo máme no tak snad to bude dobrý a nepraskne!!
25. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem se dneska dostala k netu... Ondra chrupe a já jsem chvilku ležela s ním, ale teď využiju chvilky volna :slight_smile:
z nosu mi pořádně teče a hlava bolí jako střep, včera jsem do sebe rvala paraleny a jitrocelový sirup, tak uvidíme, jestli to pomůže

Moc mě mrzí, že to v sobotu nevyjde, ale snad to zvládnu příště... tak si to pěkně užijte a podrbejte. Já se jdu zase natáhnout a trošku se vypotit. Ještě že se nabídla ta mamka na hlídání, tak to bude ještě lepší :slight_smile:

Tak vám posílám moc pozdravů a mějte se fajn!
25. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahojky Páji, to je škoda, že nemůžeš, ale radši se pořádně vylež než aby jsi s těma bacilama někde lítala.

Akorát tu byla kolegyně se svatebníma fotkama. Miru už jsi je viděla od Verči? Jí to seklo, bych ani neřekla, že je to ona :confused:
25. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz
Mílo já jsem ještě v práci!!

No nekecej no a já jsem od 13:00 hodin v jednačce, mám dost teda!!

Jéééé to je škoda, ale snad to přinese ještě!! No říkala mi Jana z podatelny, že jí to moc slušelo no jo každá nevěsta je hezká prostě, já to říkám pořád!!

Pádím domu, čůrat a mažu!! Pa pa
25. bře 2009 v 17:03  • Odpověz
Hezky vecer,jak se vede??tady urco nikdo
ja nemela dneska vuebc casek,mela jsme od rana strihani a skoncila vecer,mala chudak nespala,a uz daaavno chrni jak byla unavenoucka,ja jsem taky,ale este neco zvladnu,musim pockat na tatku.

vcera mi prines listkyyyyy tak zitra jedu utracet do lekarny to bude zase sunar :grinning: a potrebuju kartacek,tenhle uz nema snad ani stetiny :slight_smile:
Pouzivate holky katacek i na jazyk,ja teda nevim,ale ja se bez toho snad uz neobejdu,v zivote to nikdy nebylo a ja si nedokazu prectavit nevycistit jazyk :grinning:
25. bře 2009 v 19:18  • Odpověz
Čusík krásné ranko!!

Ségra já teda kartáček mám na jazyk, koupila jsem ho i Jaroušovi, ale mě se z toho zvedá žaludek, když si čístím jazyk tak to nedělám!!
26. bře 2009 v 07:33  • Odpověz
Achojky,

Kouká Miru, že jsi si zase včera užívala :confounded:

Já si jazyk čistím občas, teďky máme odol na zuby a jazyk tak ho tolik drhnout nemusím :wink:
26. bře 2009 v 08:56  • Odpověz
No to si piš a kor když to bylo s občany trvale opálenými, byl tady výstup, řvali tady, div se neprali tak jsem musela vylítnout a co myslíš justička nikde!! Málem byli v sobě!!

No tak já to teda nemůžu, já jsem si koupil teď tu Signal tu tmavě modrou - zářivý úsměv, ona má ale jenom krátkodobý účinek!! Ale je dobrá no!! Ale jazyk ne mě se zvedá kufírek z toho!!
26. bře 2009 v 09:10  • Odpověz
:confused: Tady to koukám zase žije :grinning:

Tak jsme včera byly opět v Praze, žádná inseminace se nekoná neb výsledky spermiogramu dopadly špatně, tak jdeme na genetiku a imunulogii a pak rovnou IVF :frowning2: Jsem z toho včera byla docela rozhozená, jsem se tak těšila, že příští týden půjdem na první zákrok a ono prdlajs. Si holt ještě počkáme, co se dá dělat. :sweat_smile:
27. bře 2009 v 07:08  • Odpověz
Krásné raníčko!!

A jaj a co je špatně? Zase jich má dost, ale pomalé?? Mílo tak to mi je líto, mám z toho husinu a prosím tě, vím, že si to tady už psala, ale to IVF se provádí jak?? Ty vado tak nejsi první ani poslední, ale hlavně, aby se to podařilo, když spermijky přímo uhnízdí!! Mílo tak to věřím, že si z toho byla rozhozená a co Vilouš jak to vzal?? Pro chlapa je to taky rána!!! :unamused:

No Mílo my to máme doma taky veselý, jsem nějaká podrážděná z toho tak spolu ani moc nemluvíme, ale včera se mi nálada zlepšila, protože Huťka se mi vrátí už od května jupííííí!!
27. bře 2009 v 07:43  • Odpověz
Miru, IVF je to, že ti odeberou vajco a hodí ho do zkumavky spolu se spermíkama a čeká se zda se podaří oplození, laicky řečeno. A když se povede tak ho šoupnou zpátky do tebe a čeká se na zázrak přírody :grinning:

No Vilda nejdřív přemýšlel, že by si došel na další spermiogram, ale já jsem mu říkala, že toho si ještě užije a že se hodnoty mění ze dne na den, že teďky ho mohl mít špatnej a zítra ho může mít zase lepší. Ale pak už si z toho dělala srandu, že je vlastně teďky "neškodnej" tak že může chodit jinam :grinning: chajzlík jeden. Tak snad v poho, ale asi ho to taky žere.

Jak to, že spolu moc nemluvíte? :confused: jste se rafly?

Jéé, tak to věřím, že máš radost, že se ti Pepa vrátí, to mám radost i za tebe :wink:
27. bře 2009 v 07:52  • Odpověz
Jo takhle, takže se čeká jestli se ty spermijky zavrtají sami?? To né, že by to udělali páni doktoři a pomohli tomu?? Tamto už je asi umělý co, když to dají přímo do vajíčka!! Já tomu moc nerozumím no - zatím!! :sunglasses:

Tak to víš, že jsou z toho kluci přepadlí, ale co může dělat, když chce mímo tak to musí podstoupit no!! Tak z toho je špatný určitě chvíli každý chlap! Tak co tak Vám trošku pomůžou, hlavně, aby to splnilo účel!!

A nic jiného s Vámi nedělali včera?? Jsme si ani nemohly pokecat pořád tady někdo byl no!!

Néé to jsme se nerafly, ale tak nějak se tady pořád dole něco děje a jsem doma vždycky tak vyšťavená, že jsem ráda, že si udělám čajík a odpočívám!!

Mílo já taky ani nevíš jakou a jak mu to sekne, zhubnul 10 kg a je to švihák lázeňský!! Hihihi!! Už se moc těším no, hlavně budu mít klídek!! Nebudu tady dělat záplaty!
27. bře 2009 v 08:33  • Odpověz
Miru, jo to dělají taky, podle toho jak jsou na tom spermoníci a když jsou nějaký špatnější, tak pak vyberou tu jednu nejaktivnější a šoupnou jí přímo tam, to je to ICSI a za to se platí těch cca 7 tis. Kč, to je to i za so platila Katka pořád, asi nejspíš.

Ne nedělali, jen řekla výsledky z minulého týdne a řekla co dál a že inseminace v našem případě nemá smysl a tedy ani ten kontrolní ultrzavuk tedy.

Aha, hmm, tak to se ti nedivím, vy tam fakt máte veselo :grinning: :zipper_mouth:
27. bře 2009 v 08:43  • Odpověz
No jo Mílo, ale já už se tomu jenom směju, to už je fakt zamnou tohle věčný dohadování!! Nervy má člověk fakt jenom jedny, já mám v hlavně Pepouše, že mi přijde a nazdar bazar!! Od toho jsou tady jiní, aby to řešili né??

Aha tak oni hledají co je pro Vás nejvhodnější no!! Mílo, ale máš stejně nervy, já nevím co bych dělala, on se s tím člověk asi musí nejdřív vyrovnat no!! Člověk v tom proště žije, že vysadí a bude dítě a ono prdlačku no!! No nezávidím ti to, ale na jednu stranu jsi dobrá no, že to takhle ustojíš všechno!! Já takový ty doktorský věci mám ráda, na gyndu chodím ráda, ale kdybych měla nějaký problém tak nevím nevím, moje uši to prostě slyšet nechtějí!! :confounded:

Jo jo Katka měla marazáčky no a za to musela platit, vlastně za rozmražený a transfer no!!! To bylo vždycky tak cca se vším všudy 10 tisíc!! Ale mají Davídka a to je důležitý!!
27. bře 2009 v 09:09  • Odpověz
Miru, ono nic ani jiného nezbývá, buď se s tím srovnáš anebo skončíš v Beřkárně :fearful:

No uvidím za co všechno budeme pak platit, jen zatím vím, že cca kolem 4 tis. Kč za ty injekce na stimulaci a popř. 7 tis. za ISCI, páč to není hrazený pojišťovnou.
27. bře 2009 v 09:18  • Odpověz
Hm a to už máš tady 11 tisíc ono se to nezdá no!! Ale tak hlavně, aby se Vám to povedlo, člověk za to ty prachy fakt dá!!

Mílo takže si budeš muset píchat ty injekce do břicha jo?? Ty bláho!! No tak to je hustý teda! A ty jsou, aby se ti udělaly vajíčka!! Mám z toho husinu, ale Vy to zvládnete, člověk fakt není jak dopadne!! Ale co tady čtu tak tu holky mají větší problémy! Tobě to tam zasadí a Vilouš porostě uvidíš!! :grinning:
27. bře 2009 v 09:29  • Odpověz
ahoj holky,
Mílo teď to tady čtu, vrátila jsem se od doktora a jsem taky celkem grogy, ale na Tebe nemám :frowning2:
Takže se včera nekonal ani žádný utz a jiné? hele určitě ten spermijkogram je každou chvilku jiný, ale nedivím se, že to Vildu žere, u nás až s tím příjdeme, tak Petr asi taky budou koukat... ale určitě se to spraví a může se to přeci ještě pořád povést i normálně - nebo to úplně vyloučili?

já byla zase s tou bulkou, brali mi tři!! ampule krve a za 14 dní jdu pro výsledky, a když budou špatné, tak mě prý pošle někam na specializ. pracoviště - nevím, jestli myslel liťák nebo ústí mamo, tak jsem docela rozhozená a ke všemu celá vycucaná. Sedim doma a za hoďku vyrazím do práce... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 v 09:35  • Odpověz
jinak k tomu srazíku zítra - platí to ve dvě? doufám, že se nic nezměnilo :dizzy_face:
27. bře 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahojky Marti!!

Hm tak koukám, Vy ještě všechny od těch doktorů takové potěšené!! Neboj Marti to bude dobrý s tou bulkou!! Pořádně to prověří a uvidíš, že to nakonec nic nebude!! Ale jinak to chápu, že jsi rozhozená!! :unamused:

Míla je dobrá no, ale vůbec jí to teda nezávidím, je horzný nátlak na psychiku tohle!! :unamused:
27. bře 2009 v 09:50  • Odpověz
Marti, jj, zítra to platí.

3 ambula jo? Chudáku. Zítra pokecáme, určo to bude v pohodě a z té bulky nic nebral? :confused:

Ne nevyloučila, že by se to nemohlo povést i pořirozeně, jen prostě konstatovala jak je to teďky a právě říkala, že spermie jsou ovlivňovány hodně faktorama, že je to prostě civilizační a teďky nevím jak to nazvala, ale chorobou určitě ne...

Miru,
jo asi do břicha, jedni jsou do břicha a jedny se snad píchají do zadku. Ještě přesně sama nevím jak to bude, tak tu moc nechci spekulovat, ale injekce to určo budou.
27. bře 2009 v 09:52  • Odpověz
Mirčo no jo, my si ty doktory teď teda asi fakt užijeme, a to k němu zatím chodím jen s tímhle, když jsme se snažením out... ještě to do toho a mám fakt dost. :confounded:
zítra to probereme ju, budeš mi Mirčo asi okolo těch utz trochu všechno osvětlit :slight_smile:
Mílo - ne z té bulky nebral nic, prý mi naopak minule říkal, že není zastáncem nějakých brutálních zásahů, tak nevím čím jsem ho tam zas poslouchala, asi kolenem či co. A ještě mi přišlo divný, že říkal, abych přišla na lačno - a ono to bylo kvůli krvi :grinning: no nic, jsem pako, fakt já od něj vždycky vylezu a nevim co před minutou řekl :angry:

Je dobře, že nevyloučili, že by to u vás mohlo vyjít přirozeně, pořád tam nějaká naděje je a to je hlavní. Tý jo, jen si radši ani nepředstavuju, že si něco pícháš - já tam dneska zas málem omdlívala a to jsem nevěděla, že mi ty ampule bude brát tři, koukala jsem do stropu a až pak mi řekla, že už má všechny tři nabrané, já koukala jak vyvoraná myš! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 v 10:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.