• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Mílo tak to teda klobou dolu! Když jsem to viděla v ordinaci jak to tam Pavle píchal Honza tak jsem říkala Uričovi ať se na to kouká, aby to pak uměl!! :unamused:

Marti jasně řeknu jak to to probíhalo u mě!! :grinning:

No Marti asi tak nějak, mě teda krev nevadí když mi berou, ale představa, že bych si měla píchat injekce no teda nevím no....... Ale Míla to zvládne!! A jestli je tam naděje, že se to povede normoš tak to je dobrý!!! Mílo tu budou večery co??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 v 10:12  • Odpověz
Miru, no to jo :grinning:

Marti, ty jedeš ještě do práce jo? TO ani nemá cenu dneska ne? :fearful:
27. bře 2009 v 10:19  • Odpověz
No právě, já se hroutím, když mi berou krev, v televizi to vůbec nesnesu, to oba dva vždycky odvracíme hlavu při takových záběrech, tak si ani radši nic takového nepředstavuju! my bysme se oba dva zapíchli injekcí kdo ví kam :unamused: Míla to zvládne, jen jsem si myslela, že na tuhle variantu prostě nedojde, chjo :pensive: Mílo budu držet palečky až si je umačkám, aby vám tohle zabralo!
Mirčo jj, probereme to od hlavy až k patě! jsem z toho trochu mimo, tak chci vědět, do čeho jdu.
Teď už se loučím a mastím za vámi do lt, musím se taky v tej práci přeci jen vokázat :grinning:

zítra se doufám uvidíme a podrbeme - počebujem to všechny jak prase drbání co? , :grinning:
kdyby se náhodou něco změnilo, tak se budu průběžně během dne buď mrkat sem nebo na mejla, nebo telefony máme :wink:

tak pa pa pa pa
27. bře 2009 v 10:23  • Odpověz
Marti, pa pa, zajtra

Hele neděljte tu ze mě nějakou světici jo? Taky byste to zvládly, musely byste, páč nic jiného by vám stejně nezbylo. Je to sice děsná představa, ale těch holek jako já je tu plnej koník, takže vo nif nejde... :wink:
27. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
No tak to je hrozná představa teda v tuhle dobu v pátek jet do práce. Já si dneska vyberu přes čas, půjdu po druhé hodině domů!! Jupíííí!!

Marti neboj určo tě nebudu strašit, ale řkám v tom věku co jsem byla jsem tomu nedávala nějakou váhu dneska bych to brala asi hůře a kor v prsu no!! Ale v pohodě neboj, to bude dobrý!

No to jsem si taky myslela, že to takhle nedojde, ale co se dá dělat no!! Páni doktoři pomůžou a bude mimís na světě!!

No to jo, poslední dobou řeším jenom práci tak si chci poklábosit o něčem normálním. Dneska přijede spolužačky na drbárnu tak zítra budu s Vámi vesele pokračovat - už se fakt těším!!
27. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
JO ta, to je nás víc, kdo si myslel, že to takhle daleko nedojde. :unamused:

Jen mě vždycky dokáže rozčílit to, že ty tady pro to děláš první poslední a někdo jinej, to dá pryč jen tak, jako by se nechumelilo. :angry: anebo to odchodí u popelnice.
27. bře 2009 v 10:50  • Odpověz
No Mílo to máš pravdu, nejsi první ani poslední, ale přeci jenom, když je to někdo z mýho blízkého okolí tak proště víš jak!!

No a nebo to zabije asi tak nějak no!! A dětí plný ústavy, to mi taky přijde nespravedllivý no!! Mílo, ale problémy máme jnom my co do sebe cpeme prášky několik let a snažíme si nejdřív udělat bydlení a nějaké zázemí a pak nás to trestá na dětech no!! Je to hrozný, ale co naděláš!! Někdo začne brzo a má no, ale to bych taky nechtěla!! Tak holt potom musíme bojovati proti přírodě no!
27. bře 2009 v 11:19  • Odpověz
No to jo, to bych jim tu držku nejradši rozkopala, že jsem tak hnusná :frowning2: vůbec si toho neváží, co mají nebo mohou mít.

Jj, to je fakt, ty se tu snažíš vytvořit nějaké zázemí, aby jsi nebyla samej dluh a měla kde bydlet a pak to tak dopadá, že chceš pro sebe a svou rodinu to nejlepší
27. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
Hezky den preji
Milo to me mrzi,snad vam to dopadne dobre,a co to vsechno znamena,to ted podstoupis umele????jestli jse to dobre pochopila...
Je to hrozny nom,ale zase nejsi jedina je jich vic ,kterym to proste nejde aspon v tom nejsi sama,ja bych zase chrapala to je hrozny co to zase je za obdobicko,chodim s malou chrnet :unamused: :slight_smile:

Jinak vam preji hezky vikos,my ted budeme doma,a pristi se jede zase k nasim a pak se bude konecne malovat se nemuzu dockat,at uz to konecne mame,hlavne kolem tech oken po roce se to konecne vymaluje :grinning: jen jsem na to zvedava pry se s cervenou spatne maluje no tak uvidime jdu se asi natahnout a pak pomazeme s klukama ven at se deticky vyvetraj
27. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz
segra ten mail s tou fetackou to je jako sila,myslis,ze bylo to mimo mrtvy???to bylo fuuuj chudinka ta mu asi davala
27. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ahojky Péťo,

no s nějvětší pravděpodobností jo, ale nebude to dřív jak v červnu počítám, než budou všechna ta vyšetření a stimulace, tak to bude chvíli trvat.

JJ, ten mejl byl fakt hustej, jsem šla málem zvracet :confused:
27. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz
Sila co??

To jo no,nez se to vsechno vysetri to je desny proste,a hlavne to aby si zacala poradne setrit co?,tech penez zase za to co?ach jo
27. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz
No to jo.... ale za to to dáš, ale je fakt, že je to síla no!
27. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz
To je jasny,ze to za to das,kdyz neco chces tak to proste chces,at to stoji co to stoji ,ale je to nespravedlivy no,pak si clovek rika,kde se stala chyba,proc zrovna ja no
27. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz
Jo, Péťo, tak to je přesný, můžeš žít zdravě jak chceš a stejně je ti to prd platný :rolling_eyes:
27. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jo jo ségra to mimčo se narodilo mrtvý, viděla jsem i na rozlobeních mužích!

No ségra to je fakt, červená dělá fleky a kor matná se podívej jaké máte fleky v ložnici a to není úplně červená s těma je problém no!! :grinning:
27. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz
No jenze to mame kuli tomu,ze sme tam dali vodu coz sme nemeli,je to skoro stejna co ste si vy dali do obyvaku,a taky fleky nemate,mozna je uplne stejna
27. bře 2009 v 19:44  • Odpověz
A ona je este naka jina nez matna?
27. bře 2009 v 19:50  • Odpověz
Ale na tech muzich,jsou videa ne?,ty si videla videa??kamaradka mi ted psala,ze ji to nemam posilat,ze tyhle kravy nemuze videt,ale je to pravda to neni ani normalni a ty fleky na nohou dobra kedra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
27. bře 2009 v 19:55  • Odpověz
Jsou tam i fotky, ještě tak na video koukat s touhle!! To bych ten pc radši vzala vyhodila z okna hihihi!!

Jo jo jsou různé barvy ta naše je zrovna myslím matná!! No protože tam máme omítku tak to není vidět, ale když to máš na rovný stěně tak ti to hází odstíny! Měli jsme tu experta né, ten říkal, že odstíny do červena zlobí no, že to dělá flekance!! Ale když budete přemalovávat oranžovou tak to bude dobrý. Hlavní je taky jaký máte základ, tak na tu oranžovou by to mohlo chytit hezky!!

Holky mizíme jdeme pařiti!!! O5
27. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
Furt paris se mas no uvidime jestli to nepujde tak si na to taky budeme muset nekoho zavolat,jiak nevim nevyhodim 700kc z okna

aha tak to jo no je to sila no,ja na ten mail furt myslim,to jako mel byt mozek nebo co?,to je strasny
27. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
tfuj tajbl, teda koukala jsem na ten mejl s tou feťačkou a málem jsem vrhla!!! to je síla, furt jsem nevěděla o čem to tu klábosíte a teď teda vim, no lepší radši nevidět to. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jináč v půl druhé mastím za vámi, nechám autíko u archivu a doufám, že vás nebudu prozvánět, že tu kavárnu nemůžu najít :grinning:
jdu učudlat žemlovku, Peťa za chvíli odlétá, tak si jí užiju, páč ten by mi jí jinak omlátil o hlavičku
:grinning:
28. bře 2009 v 09:25  • Odpověz
Marti, tak si můžeme dát spicha na růžku u Kopuletýho? Za jak dlouho jsi v Ltm? tam na tebe počkám :wink:
28. bře 2009 v 10:24  • Odpověz
Mílu tak jsme domluvené, za pět dvě u pracáku.
Jo to jsem vám zapomněla napsat - včera, když jsem jela dom z lt, tak na míráku to do mě na křižovatce zezadu ťuknul nějakej ňouma - prý si myslel, že měl ještě před sebou místo... tak asi auto před ním mu přijde neviditelné či co. Měl štěstí, že nemám ani poškrábaný nárazník :angry:
28. bře 2009 v 11:29  • Odpověz
Marti, fakt jo... to byl fakt kretén. :confounded: No hlavně,že je vše v pořádku a auto taky, víš jak to nesou chlapy :grinning:

Tak jsme zase dneska pokecaly co? Bylo to fakt fajné. Tak snad Janča zase brzy dorazí na sever čech :sunglasses: Musíme to zopakovat :wink:
28. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
ajjojky, krsáné nedělní dopolko :slight_smile:
no jů, včera to bylo fakt fajnéé, zrouna si zalévám čajík od Jany, tak jsem zvědavá, co to se mnou provede :wink:

Téda ta hodina míň je nějak znát, v devět jsem myslela, že mě trefí, když soused začal na cirkulárce řezat dříví, bodejť by mě netrefilo, když by bylo normálně osm! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mirčo já hledala tu objednávku na avonek v mejlu a asi jsem si to už smazala, ale určo to bude moje

Mílu tak tě zase v outerý zneužijeme ju? dáme obídek juuu
29. bře 2009 v 10:26  • Odpověz
Marti, no jasně... jen do mě at je po mě :grinning:

JJ, změna času je hnus, stejně nechápu jeho smysl, ale to je fuk.. jsem vlastně dneska vstávala až v půl 10 :sweat_smile: ostuda.

Byly jsme dneska u Katky a z Davči už je kus chlapa a pořád něco musel žvatlat, kecal jeden :grinning: a strašně se mu líbila Nelča, pořád byl z ní uvitržení. Jo a Píšťalka se nejdříve Nelči bála a pak si na ní docela dovolovala, tak jsme se bály, aby ji nesekla, tak chudinka pak musela být zavřená v komoře :fearful:
29. bře 2009 v 18:12  • Odpověz
Krásné ranko,

včera jsme s Renčou probíraly ještě ty bylinkové čaje. Sice asi tuhle stránku znáte, ale je tam i pár rozpisů, tak možná nějaký zkusím http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/bylinky-podporujici-plodnost jen nevím kdy se do té Herby dostanu :unamused:
30. bře 2009 v 07:55  • Odpověz
krásné raníčko!!

NO teda jste to tady nějak rozjely!! Jarouš byl celý víkend v práci tak jsem včera jela k našim a přijela jsem až ve 22:00 hodin, tak jsem rozdělila Avonek a mazala spát!! No dneska ta tma ráno, fuj!! Ale snad už bude tepleji!!

Jinak v sobotu to bylo super no!! Hrozně ráda jsem Janču a Marťu viděla, s Marťou se potkáváme jen o pauzu tak to bylo super no!! Marti ty jsi mi to psala totiž na papírek tu objednávku, ale nikdo jiný se k tomu nehlásí tak to bude tvoje no!! Tak já ti to zítra po Míle pošlu!! :grinning:
30. bře 2009 v 08:19  • Odpověz
Cusiiik si byla u nasich jo??ja mela v planu jet tam uz v patek,ale smolik jde s klukama na hokej takze nic prijedmee az v sobotu v koik tam dorazite vy??at dame darek spolecne co??,Jsem zvedava co na to budou rikat hihihi
30. bře 2009 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.