• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Jů, pizzu bych si taky dala! Já právě zblajzla kuličky z Ikei s bramborama, ňam ňam :dizzy_face:

Mílo, ty dárky ti závidim, mě ještě chybí babičky a tchán :frowning2: A ten parní mop pořád ještě nepřišel, tak jsem zvědavá, jestli teda do Vánoc vůbec dorazí...
Jinak pro manžu jsem v pátek taky koupila peněženku,úplně jednoduchou černou koženou a nějaký kravinky k foťáku :slight_smile:
15. pro 2008 ve 12:51  • Odpověz
Jo jo pojedu v pondělí, včera jsem se už rozhodla!! Ráno jde do práce tak budu mít čas a snad něco seženu!! Zkusím ten Datart ještě v Olympii a nebo jsem myslela, že bych zajela do Ústí do Elektro Worldu!! Vedle Baumaxu!!
15. pro 2008 ve 12:51  • Odpověz
To jsem ti právě chtěla napsat, že můžeš v ústí do electro worldu a nebo u globusu je snad K+B elektro nebo jak se to tam jmenuje.

Jani, ty kuličky jsou taky moc dobrý, jednou jsem si je tam dávala. No já taky měla strach, že jeden dárek asi nepřijde, ale před chvíli přišel mejlík, že prý to dneska dávají na poštu, tak mi udělali radost. :dizzy_face:
15. pro 2008 ve 12:55  • Odpověz
Jo jo já něco objedu, zkusím ten Elektroworld!! Musím něco sehnat prostě!!

Jo Mílo tak to potěší, když to přijde, protože už se Vánoce docela blíží tak je to docela už na fofra no!!

Já akorát tátovi koupím nějakou tu košulku a něco k tomu vyberu ty on rád a mamce něco ještě musím vybrat no!!
15. pro 2008 ve 13:01  • Odpověz
Miru, byla jsi dneska venku? Tam je děsnej blázince, vůbec nechápu odkud se tam ty lidi berou :fearful: někam se vecpat to bylo docela umění :confounded:
15. pro 2008 ve 13:07  • Odpověz
JO jo byla jsem venku v sámošce v bižu a v Galexu. Ale tam jsem byla sama, ani nožka!

Ses někde strkala jo??
15. pro 2008 ve 13:24  • Odpověz
Čtyři stupně ODVAHY
# # # # # ODVAHA 1. stupeň :
# # # # # Ve tři hodiny ráno příjdeš domů ožralý.
# # # # # Tvoje žena stojí u dveří s koštětem a ty se jí zeptáš:
# # # # # "Zametáš, nebo ještě někam letíš?"
# # # # #
# # # # #
# # # # # ODVAHA 2. stupeň :
# # # # # Manželka leží v posteli a nespí. Vezmeš si židli a sedneš si k ní.
# # # # # Na její otázku: "Co to má znamenat?" odpovíš:
# # # # # "Chci sedět v první řadě, až ten cirkus začne."
# # # # #
# # # # #
# # # # # ODVAHA 3. stupeň :
# # # # # Smrdíš dámským parfémem a na košili máš rtěnku.
# # # # # Plácneš manželku po zadku a řekneš:
# # # # # "Tak a teď jsi na řadě ty!"
# # # # #
# # # # #
# # # # # ODVAHA 4. stupeň :
# # # # # V dobré náladě a objetí dvou slečen. Manželce ve dveřích řekneš:
# # # # # "Stará, nebuď svině, řekni že jsi ségra......."
# #
# #
#
#
15. pro 2008 ve 13:33  • Odpověz
No byla jsem v rossmanu, v dmemku a ještě u čonga, a pak v bance a tam taky děs a ještě přetopíno :confounded:
15. pro 2008 ve 13:37  • Odpověz
Nějak ten koník vypadl nebo co!!

Mílo tak u čonga to je jasný to lidi blázní jako kdyby neměli co na sebe!!
Já se chci podívat zítra v lidický!!
15. pro 2008 ve 13:53  • Odpověz
Mě tu padá celej net, křáp jeden.

Hele te´dky mi volal Opi a prý si pořádně nepamatuje s kým si ve čtvrtek potykal a s kým ne :grinning: ale prý, že by se mnou počítal na ten ples ale prý je tam jsou potřeba dvě barmanky, nechceš jít s semou, ikdyž ono je to 21. února tak nevím no! Já mám pak druhý den narozky, ty hnusný kulatý, tak zas nevím. No mám čas si to rozmyslet do konce týdne
15. pro 2008 ve 14:17  • Odpověz
Mílo ten byl taky napitej co?? A to neví, že mi tam nabaloval toho kámoše co pro ně přijel? Prej ty nemít doma chlapa co?? No já jsem z něho nemohla!! Joooo no kdyby jsi šla tak bych s tebou šla to je jasný, přeci tě nenechám ve štichu né??? A co za to hele?? Z lacinýho kraje nejsme jako!!

Mílo mě to padá až teďka jinak to fachčilo dobře!!
15. pro 2008 ve 14:47  • Odpověz
Holky si tam prý většinou vydělali tak dvojku, za večer dobrý no! ale je fakt že je to do rána, že prý tak do 3 hod je zábava a pak se musí ještě udělat účet.
15. pro 2008 ve 14:51  • Odpověz
Mílo tak za dvojku!! To se dá jednou vydržet né?? Neřeknu každý víkoš, ale jednou nás to nezabije a oslavit narozky můžeš částečně tam. Je to jasný - nahlaš nás!!! :grinning: :grinning: Berem to!! Aspoň bude prdel né??
15. pro 2008 ve 14:55  • Odpověz
To ještě musím taky doma říct manžílkovi :sweat_smile:
15. pro 2008 ve 14:58  • Odpověz
Tak to nahlaš!! Já to doma teda Jaroušovi řeknu taky a když tak se klucíí můžou přijet podívat a kde to vůbec mají v Řepčicích??
15. pro 2008 v 15:02  • Odpověz
asi jo, tedy myslím, že říkal, že u nich v Řepčicích, hasičskej ples. Ti ani nevím čoveče... on toho v ten čtvrtek nakecal :grinning:

Jo zítra ti přinesu ty peňouze za ty bombarďáky, večer jdu pro ně k Lucce :wink:
15. pro 2008 v 15:08  • Odpověz
No právě já jsem si všimla, dyť jsme táhli domu až v jednu hodinu ráno a to jsme pak vlastně všichni seděli na baru!! Tak krafal no!!

Mílo já bych tam šla, si vyděláme něco a jednou nás to nezabije!! Pak si koupíme něco hezkýho na sebe jo?? Dneska to teda řeknu Jaroušovi, to tam bude naše celá rodinka z Řepčic!!

No jasně, takže je ještě neviděla jo?? Já myslela, že už si jí je dala!! Dobroš tak ju!!
15. pro 2008 v 15:17  • Odpověz
No já se k ní ještě nedostala, hlavně že bydlí tak daleko :grinning: a hlavně jsem je pořád měla tady v práci, trdlo no.
15. pro 2008 v 15:20  • Odpověz
To je jedno Mílo!!
Jsem zvědavá co na ně bude říkat, protože jsou prďácký!!!

Jen kdybych tak měla dárek ještě já no!! :rolling_eyes:
15. pro 2008 v 15:30  • Odpověz
Neboj, taky seženeš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2008 v 15:38  • Odpověz
No doufááááááám, jinak jsem perdelceeeeeeeee a koupím trígo a bude!!! Jaký pak copak!! :grinning:
15. pro 2008 v 15:39  • Odpověz
To víš, že jo, žádný romazlování :grinning:
15. pro 2008 v 15:41  • Odpověz
Nebo nedostane nic a basta fidlátka!!! :grinning:

Mě už to neba tadýýýý!
15. pro 2008 v 16:01  • Odpověz
já už pádím dom, no resp. na poštu se složenkama... to mě tak neba :rolling_eyes:
15. pro 2008 v 16:17  • Odpověz
No jo tak aspoň jdeš domu dřív né??
Tak pozdravuj na poště!!! :grinning:

Já jdu taky na záchod, umejt nádobíčko a čus bus!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2008 v 16:23  • Odpověz
týýý jovka, jste toho zasejc nakrafaly!! :grinning:
já jsem si myslela, že lidi budou po krámech šílet, tak jsme radši zapluly s kolegyňkama do pivovarskýho na halušky a pak jen do sámošky ke Kalinovi a tam ani noha po dvanáctý,
horší že zítra už taky musím něco pokoupit, do knihy, do drogerky a to snad teda vyrazim až v půl jedné, abych to přežila, když Mílo píšeš, že to byl děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:

akorát jsem se teď nakrkla, objednali jsme našim k vánocům combo - dvd + vhs přes net a teď mi napsali, že to dodají až v polovině ledna! se na to taky můžu.... :confounded:

jináč teda heknu vám, dneska to bylo v práci na vodstřel - jsem umírala už od rána, ještěže jsme se pak uklidili do depa, byl takovej línej den :frowning2:
15. pro 2008 v 19:36  • Odpověz
Ahojky Marti tak to já mám teďka poslední dny taky líný už na mě asi působí to, že za chvilku budu dlouhou dobu doma!!

Jo do drogošky radši ani nepůjdu, tam to bude teďka o kejhák!
15. pro 2008 ve 22:09  • Odpověz
Krásné ranko,

no je fakt, že jsem ráda, že drogerku mám za sebou, bylo to tam šílený :frowning2:

Jo Miru, tak ten ples není v Řepčicích ale v Drahobuzi a Vilda se na to včera moc netvářil :frowning2:

Ale ráno jsem se musela smát, on si fakt myslí, že dostane k vánocům toho Bruna Bananiho, tak ho v tom nechám, ještě jsem mu vynadala, že mi leze do skříně, kde mám dárky :grinning: jééé, já se tak těším na příští středu, to bude koukat jak puk... ikdyž přemýšlím,že mu tam asi nějakou tu voňu zabalím, doma mám ještě jednu pánskou z oriflamu, která je nerozbalená, sice je na komodě s ostatníma voňavkama, ale řeknu, že je jsem ji zabalila bráchovi a dám jí asi tam :sunglasses:
16. pro 2008 v 07:04  • Odpověz
Dobré raníčko??

No já tam asi už ani nepůjdu, z drogošky nic nepotřebuju!!

Mílo aha tam mají asi větší sál!! No já jsem to Jaroušovi říkala a nic na to ani neříkal, jenom, že by jsme snad udělali pro prachy všechno nebo co?? Já jsem říkala, že dva litránky dobrý né?? Tak pak už nic neříkal!! No Mílo tak to znamená, že jo nebo ne??

Mílo tak ho v tom nech, ale když čeká voňavku tak mu tam nějakou zabal!!! Včera mi říká Jarouš ty už pro mě máš všechny dárky jo?? Jsem si pak říkala, že mu ten řetízek koupím k narozkám, on je má v únoru!! A kdyby chudák věděl, že mu chci koupit MP3, ale ještě ji nemám no!! A tu co jsi koupila ty tak je taky dobrá, ale nechci kupovat tu samou, nebudu se opičit!! :grinning:
16. pro 2008 v 07:58  • Odpověz
No to víš, že jo... to kdyby se pak kluci dozvěděli,že mají stejnou, tak to by bylo čoro, ba ne, asi nebylo :grinning:

Neboj, něco vybereš, mají toho spoustu.

Já právě s tím plesem nevím, no! Ani pořádně nevím kde je Drahobuz :frowning2: jen vím, že má poštu Úštěk... ach ta profesionální deformace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2008 v 08:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.