• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Čusík ségra!!

Jo jo jela jsem k našim musela jsem pro Avon a měla jsem pro tátu beránky, Péťa mi je v pátek dal a co my s nima doma, my to moc nejíme tak jsem je vezla tátovi, táta si hnedka dal!! A maminka dělala bramborový salát a řízek, tak jsem se napráskla jako!! A zrovna Jarouš semnou nejel, tak jsem ho vyfasovala domu!!

Jo jo to dáme společně, ale včera jsme volaly s mamkou babičce a ona přijede až příští víkend ségra takže oslava se bude konat až dne 11. dubna 2009! A kdy je ten koncert?? Když tam jí to dáme dřív no!! Ale mamka to šoupla kvůli babičce, že se jí to teďka nehodí!!!
30. bře 2009 v 09:40  • Odpověz
Tam je venku krásně co? Už to jaro cítím v kostech :grinning:
30. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz
no nazdááárek, kašpáárek :grinning:
už vejřim doma, konečně, dneska se to v práci docela táhlo, a když jsem koukala z okna ven a viděla to šuníško, tak jsem to tam už nevydržela, přesčas je pěknej, ale šuníčko je lepčííí :grinning:

Míru taky jsem Tě moc ráda viděla v sobotu, o pauzu se už ani tak moc nepotkáváme, teda určitě nějak míň než jindy, mi přijde...tak doufám se zasejc co nejdřív srazíme fa :sweat_smile: jo a s tím avounkem jsem teda domluvenééé,
a Mílo my si dáme spicha jako ólvejs ju?
:slight_smile:
jen píšu o obídku a už mam hladíka, jdu si uklohnit finskou :slight_smile:
30. bře 2009 v 16:05  • Odpověz
Marti, no to je teda oběd - finská :grinning: něco teplého do žaludku taky pošly.

No jasně, zítra jako olvéééjs :wink: už mám taky hlada teďky. Mě to docela dneska v práci uteklo, ikdyž teda po obědě jsem tu zas usínala.. chjo chjo
30. bře 2009 v 16:10  • Odpověz
Mílo no jo, dneska jsem oběd odflákla, dala jsem si jen škvarkovou placku, tak to na mně doma přišlo... jo a koupila jsem konečně taky ty lasagne, tak tož to jsem zvědavá, co z toho vykouzlim až Peťa dorazí :grinning:
30. bře 2009 v 17:34  • Odpověz
Čau holky,
hezkej večer! Jsem vytřela a čekám až to uschne, tak jsem tu na ostrůvku z noťasem :slight_smile:
Já vás taky ráda viděla! Aspoň jsem vás viděla taky jednou na živo a ne jenom pořád virtuálně :grinning:
Marti, jak ti chutná čajík? Doufám, že jo a že mě neproklínáš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak se mějte :zipper_mouth:
30. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
Jů Jani, kde máš foto? :confused: Prej na ostrůvku, to jsi mě rozesmála :grinning:

Marti neboj to zvládneš, víš jak ne :wink: popř. nějaký rychlo recept pošlu
30. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
no jů, Jani, jsi to něják inkongíínto bez tej fotečky :sweat_smile: taky jsme tě rády vidělyyy :slight_smile: tak - doufám, že si to brzy zopákneme.
Jo a čajík - neproklínám tě ani náhodou, právěže mi chutná, až jsem se divila, ten heřmánek mi to asi zpříjemnil, ale je fakt dobrý :wink: takže ještě jednou díkas, žes mi ho dovezla, budu se tím prolejvat a to by bylo, aby to nebylo! :grinning:

Mílo no já na to koukala a tam u toho žádnej recepis nebyl, chápu to dobře, že ty lasagne se nijak nevaří, ale rovnou se to flákne do trouby s nějakou směsí zapéct, asi se ptám jako čudla, ale nikdy jsem to nedělala, tak mi to přijde divný to tam fláknout jen tak :confused: jestli nějaký rychlo recept máš, tak sem s ním, mě napadá leda mletý na způsob boloně, jinak budu muset pátrat po netu, tak radši vyzkouším, něco co máte ochutnané :grinning:
30. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz
Krásné raníčko!!

Jo jo Marti to se tam frká rovnou!! Nic to není, uděláš si jakoukoliv směs ochucenou podle chuti z vepřového, kuřecího co jak máte rádi! Něco jako když děláš na špagetky!!

Holky my jsme včera večer přijeli z krafů až v 01:00 hodinu ráno!! Nemohly jsme se vůbec s kámoškou rozloučit, dlouho jsme nepokecaly, tak to dopadlo no!! Ale jsem kupodivu v pohodě ještě jsem Jaroušovi dělala svačinu!!

Zítra mám dovču a mám v plánu si umýt okna a vyprat záclonky a o víkoš umeju okno na chodbě!! Má být teplo hezky tak se na to vhrnu ať to mám hotový!!
31. bře 2009 v 07:24  • Odpověz
Krásné ranko,

Marti, jak píše Mirka, frkneš to rovnou tam, ono to tou směsí povolí, já akorát občas námáším v horné vodě ty co se dávají úplně dospodu, aby byly rychlěji měkčí, neb se mi párkrát stalo, že i tak byly tvrdý a ty ostatní byly v pohodě. Jinak já většinou dělám boloňskou, no boloň spíš takovou falešnou, osmahnu mletou, frknu na to kečup nebo protlak, bazalku, oreganáno :wink: popř. to dělám i z kuřecího masa, stejně, jen to kuřecí nakrájím na menší kousky. No a pak to vrstvíš... dolu dáš ty lasagne, na to tu masovou směs a já občas ještě dávám např. špenát, pak to posypu sýrem (čím víc tím líp) a zaleju bešamelem a takhle to opakuju až je pekáček plnej a navrchu musí být ta masová vrstva, ty lasagne ne.

Miru, jste pokecaly takhle jo? a že se tu taky čurina nestaví. Jsem jí taky neviděla ani nepamatuju a Kuba už určo musí být chlapá co? Už mu byl rok, ne? :confused:
31. bře 2009 v 07:29  • Odpověz
Marti to zvládneš na tom nič nejni!!! A je to dobrý!! Přesně čím více sýra tím lépe, ten my můžeme taky!! :wink: Mňam!! Ale teď je u nás doma na řadě koprovka nebo zase ťamanské nudle v sobotu jak jsem přišla z drbů tak jsem je ještě udělala a mohli jsme se užrat jak to bylo výborný, takže jsem včera nadělala zásobu nudlí u Sonnyho na trže a budou se dělat ťamanský nudle!! Zítra budu doma tak udělám koprovku nebo až ve čt, nemám kopr!!

Jo jo kecaly jsme a kecaly a najednou ty vado 01:00 hodina ráno jako!! :grinning: Kubovi byl už rok 16. února, už je to kus chlapa a jak se pořád tlemí!! Je to smíšek!!! Tak jsme koupali, dali napapat a Kubína šel spiknati!! Dneska jde s ním Klára na odběry znova, protože má Kuba pořád horečky, včera ho měřila a on má normálně skoro 38 C a je to prý normání!! Ale vypadá fakt hodně zdravě, hraje si, blbne všechno no!!
31. bře 2009 v 07:49  • Odpověz
Miru, přines mi pak ten avonek pro Marťu, a´t na to nezapomenu :wink:

Fáákt jo.. ty jo, tak to je síla, ale třeba je horkokrevnej a má holt teplotu jinak položenou. Když řádí, tak mu to asi nijak moc nevadí. Ale asi to musí být pro Kláru těžký, si to nedokážu představit, ty jo :confused: My jak byly v neděli u Katky, tak Davča taky řádil jak černá ruka a hlavně se mu líbila Nelča :grinning: ale on Nelče moc ne :sweat_smile:
31. bře 2009 v 07:52  • Odpověz
Cusik krasny rano,tak zatim to tady vypada nic moc,je tu vsude mlha,jak je to u vas???Ale melo by se to vyjasnit a ma byt kraaasne,se tesim,dneska sme doma samotinky tatik je na fotbale,celej naklepanej,ve ctvrtek jde znova,a v patek hokej,se po...mit doma fanouska a sportovce :wink: :grinning: Zase lepsi nez aby drepel v hospode co??

My nemame ani zadnej plan,ale nejspis stravime den venku,mame jit ke kamosce ,ale to asi nepujdeme kdyz bude krasne,at se mala pekne unavy,premyslim,ze pomazeme na pisek,konecne poprve juuu to by bylo dobryyy
31. bře 2009 v 08:14  • Odpověz
Hm tak to je asi jako, že Tori se taky Maxik líbí, ale Maxikovi Tori moc ne!! A včera taky na něho Kubík dorážel a už zdrhal!!

Ségra u nás krásně svítí sluníčko!! Že mají co dělat žaluzky, aby tomu sluníčku zabránily!!

Hm tak ségra náš plán dneska do tří hodin znáš!! :unamused:
31. bře 2009 v 08:39  • Odpověz
Péťo, jj... tady to praží a je úplný azúro a jak píše Mirka, my máme na dnešek plán jasný a já i na odpoledne v půl 6 razím směr beseda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 v 08:54  • Odpověz
U nas se to vyjasni az tak za hodinu,holky psali,ze dole je krasne my sme hodne na hore tak tu mame mlhu,a je tam zimaaaa,mrznou mi ruce
31. bře 2009 v 08:55  • Odpověz
No jako zimička tam prý ještě je venku a dneska jsem i škrábala okýnko, ale odpolko bude krásně!

Mílo já budu dneska taky orbitrekovati!! :grinning:
31. bře 2009 v 09:05  • Odpověz
Vy ste cvicitelky :grinning: se na to muzu....

ja jim do 5 hodin,a muzu vam rict,ze to je sileny,vecer mam hlad tak to zajidam mrkvi,nebo nakym ovocem,sileny,a rano bych sezrala i prase :grinning: ale je to dobry,fakt to zabira,a doufam,ze se casem dostanu na 4 hodinu,muzu zrat vsechno aspon
31. bře 2009 v 09:07  • Odpověz
A jé je ty už si zase tlustá jo!!!

Máš cvičit a né se trápit hlady!!
31. bře 2009 v 09:08  • Odpověz
Přesně tak, ono to chce obojí, pak ty povadlý špeky stejně musíš nějak zpevnit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
Vam se to rika,pani chytry,asi kdy mam cvicit,mala chodi v 8 spat,a ja jsme rada,ze mam klid
31. bře 2009 v 09:18  • Odpověz
Segra mam furt stejne,ale ;kdyz jim,tak mi to jde hned nahoru,tak se musim drzet
31. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
Já myslím, že ty cvičíš celý den s Tori!!
31. bře 2009 v 09:34  • Odpověz
presne,napriklad vcera mi zdrhla,jelikoz to okoukala zase od jinyho ditete a ja letela jak blazen s kopce,aby si nenamlatila a pak zase s ni do kopce,to je cvico :grinning: este rozcilena,potvora jezdej tam totiz auta,a nejlepsi je,ze moje dite dostalo za nikoho a to co melo dostat dostalo pres plinu,jsme malem praskla a priste mu nasekam bay vedel,jak së posloucha :grinning:
31. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
No jo to víš, že jo jen to tam všechno sflákej!! Ať mají roč řvát!! :unamused:
31. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
se neboj,jsem pripravena, :grinning:
31. bře 2009 v 11:42  • Odpověz
Ty jo tam je tak krásně, se mi ani nechtělo zpátky z pauzy :confused:

ale teďky bych klíďo mohla jít spát... :pensive: chjo chjo
31. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz
to je no,se nemuzu dockat az vylezeme ven
31. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz
Tak to věřím.. se taky těším až půjdu dom... dneska půjdu šourem, se alespoň projdu :wink:

Miru, tam mám pro tebe děngy... jen nevím kdy ti je dám, jestli budu mít cestu dolu nebo ty nahoru, no každopádně je máš u mě :wink:
31. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz
jen nevim proc,ale jsme naka unavena,ono se to nezda,ale od rana se porad neco dela a pak ve 12 uz toho clovek ma dost,a to mame cely den pred sebou vecer asi padnu na hubu :grinning: a to pak prijde tata a bude urco este otravovat na to se taky tesim teda hihihaaa :grinning:
31. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.