• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Péťo :grinning: no je fakt, že já po obědě bych to tu taky klíďo mohla tak na hoďku zalomit, se mi tu klíží očka... už jsem si udělala kafe, tak snad mě to probere :pensive:
31. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ja si dala vyjmecne dneska taky se sousedkou,ale jsm enaka nakopla zevnitr,ale spinkala bych,mozna je to tim pocaskem,jelikoz jsem vzdycky trpela na tyhle zmneny unavou,este,ze nejsem v praci to sem vzdycky umirala

Mrknete na foto,pridala jsem novy zda chcete
31. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz
No zrovna koukám, že máš nové hnedka tam jdu!!

Mílo to je fakt, je tam fakt úžasně!! Nádhera prostě!! To se hnedka jinak chodí na pauzu už se moc těším! Jenže Jarouš dělají fasádu to ho jenom tak nevytáhnu na prochajdu!! To je rád, že je doma, on je venku celý den teďka!!

Holkýýý přišel mi nový přívěsek krásný srdíčko a mám z něho radost, je fakt úžasný akorát nevím na jaký ho pověsím řetěz!!! hihihi

Mílo ráno jsem si udělala kafčo a je to super!! :grinning:
31. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz
Hlavne aby si ho mela vyset na krku,kdyz toho mas zas milion,ja nevim,ze si takovej uletak,my to mame asi v rodine.

Ale ted se jako nudim uz chci ven to je sileny tady snad tam nekdo bude sakra,at tu nestrasime samotinky
31. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
No jo trička zmazaný zase, pak nám máš něco schovat čéče!!! Ta maluje teda spíše sebe hele!!

Ale na výtvarce je důležitá teda!! Ségra mám říct našim, aby přijeli v sobotu??
31. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
Hele co jsem našla o meduňce :slight_smile:

Meduňka - odstraňuje nepravidelnosti menstruačního cyklu, redukuje menstruační bolesti, stimuluje dělohu, tiší porodní bolesti
31. bře 2009 ve 12:49  • Odpověz
No to víš se pro něco vždycky nadchnu a je to!! To já toho mám ještě málo to kdyby si viděla kolegyni, tak nosí korále a každý den má nový a různý, to je teprv úleťák, to já jsem proti ní ořezávátko!!

Mílo jasně vím o tom neboj, buď se stavím pro lováky dneska nebo ve čt - zítra mám dovolenkůůůů!!
31. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz
fakt jo??sila jako,jsme si ji dlouho neudelala,asi protoze driv usnu nez ji uvarim :grinning:

No jak chces,ja se domluvim s Jarousem kdy prijedme jelikoz ma prijed kamos na hokej,tak by sme ho mohli vzit aspon kousek domu no v sobotu no tak treba jo,a bude doma Jara at tam Jara nekoho ma..

No ono ji to zacalo hodne bavit ten krouzek
31. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz
No vidíš Mílo to jsem ani nevěděla čoveče, já ji piju pro lepší spánek!! A na to fakt zabírá holka jedna šikovná!! Mílo a co to je, že ti to stimuluje dělohu??

No jestli chceš tak já mu dám práci a bude mít zábavu hned!! :grinning: No jestli půjde do práce tak po druhé hodině bude doma a kor když bude vědět, že přijedete!! A Tori stejně bude spát tak přijedete potom né??
31. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz
No asi jo no az se vychrni,tak at je hlavne doma,on stejne miluje Jardu :grinning: bez nej se mu nikam nechce..

Jo a premysleli ste uz o tom Machaci?,chtelo by se vam na tyden pryc po mori??my uz to mame jisty,2.srpna jedeme,este musime sehnat nekoho s ditetem aby nebyla mala sama a bude to,vemu bazen a jede se,
31. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz
No jo Torinka taky miluje Jardu a teta nakupuje jak blázen a je vosk!! :frowning2:

No nevím o tom jsme se vůbec nebavili, ale jak znám Jardu tak by určo jel!! Dostali jsme i pozvánku na vodu hnedka po vysvědčení by se vyráželo, tak nevím!! Tak to v sobotu probereme jak to bude a hlavně ještě nevím kdy budeme na Třébě víš zase týden!! Staroši většinou jezdí přelom července a srpna!! No uvidíme!!
31. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz
Mám tam od nás připravený kalendář s krtkem, aby ji nepokakal beránek!! A tetu zase posere no, jak jinak ba né já jsem si dneska koupila přívěsek od beránka!! Ještě něco čejdovi a hotovson!!
31. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jéé, Miru, tak to ani moc nevím... ti prostě nastimuluje dělohu, aby asi byla připravená pro plůdek :confused:
31. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz
Hm tak to je u mě pasíčko, já ji piju na dobrý spánek a pila jsem tu meduňku s tím pomerančem a teď jsem si koupila od Lerosu na spánek a nervy a samotnou meduňku a to se dá taky, mě ty bylinky nevadí!! No vidíš čoveče co to má všechno za účinky!! No tak šup šup Mílo meduňku, ale to by si musela pít plno čajů no.... :sweat_smile:
31. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz
Tak na tohle ja nehraju,ja neslavim velikonoce a ani nemam zadnou vyzdobu ja to nesnasim tenhle blbej svatek

No neboj ona furt rika teta teta,Milca :grinning: je krasna kdyz to rika,a o strejdovi ani n to je divny vid,se z neho zase po..az ho uvidi,ale ona ma vzdycky oblibence,to je Jara-Morous a Billi a to jsou jeji milenci u nich vydrzi drepet,holky ona je jak pes ma proste cuch na hodny chlapi :wink:
31. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz
Tak pokecame ,Uricaci urco pojedou kdyz budeme na Machaci to Jaru sebere,ze ho tam nebude mit :frowning2: uvidime se zeptas tchyne a pak date vedet,ale musime to vedet prave dopredu,aby sme mophli dystak sehnat nikoho jinyho.Hlavne je to skoro zadaco a je to skoda nevyuziiit
31. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz
No přesně se akorát každej ožere.... :grinning:

No jo ta si dobře vybere holka!! No to je síla už mi skoro říká jménem, no jo o tetě mluví doma, ale jak přijede s čejdou tak nazdar!! A tetu nezná!! :grinning:

Počkej to jedete zase do té chaty jak jsme byli tenkrát za Vámi??? A na kolik by to tak vyšlo??
31. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz
Já si dneska asi zkáknu do Herby pro nějakou směsku, mě holky o víkendu navnadily, tak si pro ní taky skočím a dokonce jsme teďky s Janou přišly na to, že ta VZ směs je stejná jako směs podle Mojžíšový :grinning: je to úplně to samý složení.

No tak to já meduňku taky občas piju, tak 3x, 4x do týdne, právě na hajánek, aby se mi hezky hajalo a je fakt, že to zabírá, že se mi spí o něco líp a ikdyž mě v noci vzdubí Nelča tak pak nejsem tak praštěná. :fearful:

Ajo, musím si taky něco koupit aby mě nepokadil beránek, uvidím, možná se stavíme příští týden v Letňanech. Vilda tam byl v sobotu a ještě prý byly na Floře a přinesl si košili od Espritu, se z něj asi brzo po...u, furt samý košiel, už jich má snad 30 :confounded:
31. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz
Nekdo ma 100 kosily a nekdo 100 tricek :grinning:

Segra je tam 8 mist+pristylka a je to za 3000 pro vsechny dohromady mamka rikala at pocitame treba 3500,coz je krasny kdyby nas bylo 8 tak je to zadaco
31. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
No Mílo přesně to byl fakt nápad pít tu meduňku lehnu a hnedka usnu a fakt spím a třeba se vzbudím kolem 5 hodiny, ale dříve jsem vůbec nespala a pořád jsem se budila! Takže u mě fakt úspěch, něco na tom fakt bude!! A teď piju ten čístící!!

No Mílo já se chci stavit v těch čajích a nakoupit si nějaké ty sypané taky!!

NO asi tak nějak já mám pro Jarouše k svátku trígo!!! A ségra počkej až ti ukáže tu mikču z Kenvela jak mu sluší!! Ta je fakt bomba, včera Klára byla z něho hotová!! Pořád ho tahala na cígo, jsem říkala co dělaj pořád!! Jo sééééééééééééééégřiiiiiiiiiiiiiššššš Tvůj drahý švagříček tě prosí vezmi v sobotu stříháníííííííííííííííííí!! Ju???

No Mílo já myslela, že jel jako dozor a on ještě stihl nakoupit jo?? Teda!! To víš, že jo kup si něco!!

No tak to je super teda jako!! To pojedeme, za pár švestek!!! Se rozdělíme a ve finále to bude stát hovníčko no!!
31. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz
No prave na kazdyho ani ne 400,mozna pres kdyz to bude 3500

jj vemu manekyn si mysli,ze ma novou mikinu tak chce zase kohouta vid??

JJ ja tomu neverila a je to fakt,ze medunka je zlatej lek na spinkani :dizzy_face: ted uz tomu tak yverim po chvilce se zaviraji ocicka
31. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz
No prave a hlavne je tam krasne kousek Plus,takze nakupy az tam a super tejden proste hlavne pro deti,akorat jestli vam nebudou vadit lidi ktery neznate,ale myslim,ze vy si rozumite s kazdym,halvne chci aby tam jeli deticky,aby nebyla mala sama no a mela si s kym hrat :slight_smile:
31. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
No jel jako dozor, hlídal malou Verču, ale to víš, jí koupili prý kalhoty, tak on taky neodolal a musel si něco koupit, mám prostě doma manekýna :grinning:
31. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz
Tak to ja co Jarovi nekoupim to onsi nekoupi,este,ze tak este aby utracel be ze me :grinning:
31. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz
Hele dáme panáky a bude každej princ a princezna v poho!!! :grinning:

No ségra asi tak nějak, do tý mikči jak jsem ho nutila to bylo hrozný on si to nechce ani zkusit hned, že to bude malý a včera jak házel machra!! No si píš, že chce k nový mikince kohouta!! Už mu tam nejde moc nahodit a uděláme rovnou melíra ať je na jaro kožan!! :grinning:
31. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz
To Vilda se oblíkám sám, páč já prý "nemám vkus" :grinning: :confounded: :angry:
31. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
No jo hlavně, že Vilda ho má viď??? :angry:

Jarouš by to radši nacpal do pc a do auta než aby si koupit něco na sebe! Ale pak když něco má tak nahoní kohouta a razí do ulic.... :sweat_smile:
31. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz
No to jara zase rika,ze ho mam a nechava to na me,ted jsem mu taky vybrala peknou kosilku,mama mu ji objedna on jen souhlasi a je to ,se ho nebudu ptat co je hezky a co ne :grinning: :grinning: bude to nosit a je to :grinning:
On ma vkus,ale on nesnasi nakupy :unamused:
tak mi razime ven,holky pojdte semnou nechci jit sama sakra :grinning:
31. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz
Někoho tam potkáš neboj!! Dyť je tak pěkně někdo tam určo bude!!

Hm asi tak nějak, kdybych Jarouše nepotkala tak chodí ještě omotanej v kůži snad.... hihihi :grinning:
31. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz
Tak tohle u nás nehrozí, my chodíme nakupovat hadry převážně spolu, já zkritizuju to jeho a on zase to moje :grinning: Pokud se jedná o hadry tak mu nakupování nevadí, horší to je, když by se mnou měl jet do kaufíku, to už většinou u pití říká, že si mám pospíšit, že už ho to neba :unamused: tak tam lítám jak pometlo a přemýšlím co jsem ještě chtěla a pak ve finále přivezu stejně domu půlku, tam nejradši jezdím sama :grinning: pak jen zavolám nosiče a on nákup odnese z auta dom :wink:
31. bře 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.