• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
No Mílo asi tak nějak, protože Jarouše nebaví hadry ani nakupovat jídlo, ale sníst to jo to mu jde!! Všechno nosit až pod nos to by se mu líbilo, takže taky vyjíždím a prozvoním ho a maže vynášet!!! Aspoň, že tak!!
31. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz
¨My radi jezdime spolu,ja bez nej nejezdim to me neba,ale nesmi to trvat moc dlouho,jemu nevadi kdyz si nakupuju sama,ale pro nej ho to nebavi nesnasi to slikani :slight_smile: inak je v pohode

Jinak venku super stravily sme tam cely den hezky na pisku s detickama a ,ze nas tam bylo
31. bře 2009 v 18:09  • Odpověz
no ajooooj, vy jste toho zasejc nakrafaly :grinning: tééda dneska bylo taaaak krásně, že jsem se slunila na dvorku a bylo mi nádherně teda! v pátek už vytáhnu kolo s kámoškou a vyrazíme na štaci, se už těším jak malá holka!

holkyy díky za tipy na ty lasagne, zkusím to poprvé o víkoš, až v sobotu dorazí manžik, tak si dáme do nosu a něco vytvořím, to zas budu mít teda akci!! :grinning:
Míru ten avonek jsem Ti flákla do mejlíku ju - akorát že na služebák, tak se tam asi dostaneš až zítra k tomu,jestli nemáš přístup z domova. ale to je jedno, stejně to mělo být až na čtvrtek že ju.

Jináč - koukám, že řešíte hadry.. tak mě baví lovit hadříky pro sebe, ale s Peťou je to děs, on si to vždycky zkouší všechno půl hodiny a pak řekne, že to nechce, to by mě z něj vždycky trefilo! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo, Míru užij si zítra dovču a vzpomeň si na mě, jak služebníkuju někde u Chomutova :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 v 19:27  • Odpověz
jo a teď mi došlo, Mirčo, že zítra se na ten služební email asi taky nedostaneš, když máš dofču, tak ti to jdu hodit radši i do normálního mejlu :sweat_smile:
31. bře 2009 v 19:29  • Odpověz
Čau holky,

jsem právě dorazila od holiče... Ale nemám z toho žádnou radost, pač mi těsně volal šéf a šíleně mě zprdnul :rolling_eyes: Ach jo... :frowning2: Naštěstí mě druhej šéf potom trochu uklidnil, ale stejně mám z toho náladu pod psa :pensive:

Marti, to jsem ráda, že ti čajík chutná! :wink: Tý jo, tak kolo závidím, taky už potřebuju pohyb jako sůl!

Miru, užij si dovču! :slight_smile:

Jinak nákupy jídla nebaví mě a hadry zase Káju, takže v tomhle se teda moc neshodneme... Ale v důležitých věcech nám to klape a to je hlavní :dizzy_face:

Dneska jsem slaměná vdova, manža šel pařit a bude spát u babičky v centru, takže myši mají pré... Půjdu si zacvičit a vlezu si s knížkou do postele, to to rozjedu :grinning:

Tak papa
31. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
Krásné ranko,

Jani, ze šéfa si nic nedělej, asi si potřeboval jen na někom ulevit a holt to padlo na tebe, uvidíš, že bude líp :wink:

Jj, včera byla fakt nádherně, jsem nemohla dostat Nelču dom, paníček chtěl jít dokonce na prochajdu, ale bohužel... já si šla huntovat tělo na spinoš, tak se prochajda nekonala. Tak možná dneska. Ale to nevím kdy manžílek dorazí, neb jeli s klukama na auta do Lipska :confused: To zas přijede natěšenej a bude si chtít kupovat nový :grinning:
1. dub 2009 v 07:32  • Odpověz
Cusik holky krasny rano,je nadherne,ale my mame rymu ,kasel no sila jako sem hotova,v noci sem se budila,jelikoz mam strach,aby treba nezvracela jak kasle,ale kasel zas takovy nema no mam dylema zda jit ven ach jo,to je desny,to je naschval tohle to,zmnena pocasi a je to tady...
1. dub 2009 v 08:33  • Odpověz
Koukám, že se Mirka asi do toho šůrování pustila z vervou, když ani nenakoukne :grinning:

Péťo jak je u vás, tady se nám sluníčko někam schovalo :frowning2: a ráno to přitom vypadalo tak slibně :fearful:
1. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
U nas je krasne byla jsme myt balkon a super,ale mrackove tam jsou,ale zatim oukej :wink:

ja se dam asi taky do jednoho okynka,neni co delat mala chrni a to bude raz dva aspon jedno
1. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
Tak jsem si dneska přinesla taky čajík, měla by to být stejná směs jako ta vz, ale nějak mi moc nejede :angry: je to takový hořký, blééé... no ale možná jsem udělala chybu, že jsem tam k medu ještě dala citron, uvidím zítra až si budu dávat další várku. Hele holky, jak ho připravujete? Taky ho svaříte nebo necháte jen louhovat? :confused: Já si říkám jestli možná nebyl spíš hořkej i tím, že se vařil, no měl se nechat přejít varem a pak nechat půl hodiny louhovat. :confused:
1. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
Cusik
Segra mam dotaz,v sobotu ma byt krasne nejteplejsi den,tak my nejspis pujdeme do Zoo,nechcete prijet spis vy a jit s nama???to by bylo lepsi co rikas??sli by ste
1. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
Krásné raníčko!!

No holky to jsem teda šúrovala Milo to máš pravdu teda!! Všechny okna mám, vytřela jsem balkon a ještě jsme včera dělali s Jaroušem závěsy co je mám doma už dlouho! Musela jsem je ustřihnout a pak žehlilčkou nažehlit ten pás, aby to drželo a už tam honí parádu!! Takže holky už vidíme ven!!

Taky jsem vytírala balkon lotos teda už podruhý, ale to byla špína teda, ani jsem to nelila do záchoda, Jarouš to šel pak vylít ven!! Takový hnus, ale jsem ráda, že už to mám!!

Marti jo jo jdu se na to juknout co jsi mi tam poslala!! :grinning: Ale jinak na pracovní mi nic nepřišlo??

No já nevím ségra, tam zase nemůže Maxik nebo asi jo né, akorát se za něho musí platit né?? :pensive:
2. dub 2009 v 07:28  • Odpověz
Myslim segra,ze ne nevim,akorat nevim zda vubec pujdeme i tam v noci horor,me boli palice,nevyspala mala spala semnou ma 40 teploty takze jako mazec,uplne se klepe je to hnus mit ty 40 a este uplne blouznila tak dneska sme doma a budeme se lecit uvidime vecer dystak zitra zajdu k doktorce

Ja taky myla okno ,ale stihla jsme jen jedno a balkon meju furt je to desne hned spinavy ,vcera jsem to vzala taky,ale este dalsi okna,mela jsem je v planu dneska,ale asi me praskne bedna,to uz mam druhy prasek
2. dub 2009 v 07:31  • Odpověz
Hm tak koukám, že jí budeš muset vrazít čípa do zadku a nebo jí udělej zábal!! A z čeho, to jí zase rostou zuby?? Nebo má nějakou virozu no!!

Hm tak to znám tyhle stavy, když jsem nespala s Jardou a dneska usnul na gauči tak jsem taky spala dobře!! Jéé to bylo super, se rozvalovat sama a ještě ke všemu čisté okno, čisté záclonky, utřený prach, vyluxováno a vyvětrané peřinky, holky co mi chybělo!! :grinning:

Hm tak se pořádně vyléčte, večer jsem taky měla plný nos, byla jsem zpocená u těch oken, lítala jsem na balkon a domu!! O víkoš chci ještě udělat okno na chodbě to je taky jako prase!!! A nikdo jiný to neudělá!! Holky dneska nevím co mám vařit!!
2. dub 2009 v 07:44  • Odpověz
Hm tak to máte asi po ZOO, to jí nemůžeš tahat někde, když má dneska 40!! Chudinka malá!!

Ségra já jsem to včera dělala tím Clinem ty okna a to je super!!! Fakt děkuju tomu kdo to vynalezl teda!! Už to není takový hnus s ním mě to docela i bavilo teda!!
2. dub 2009 v 07:50  • Odpověz
Nazdárek,

Péťo, copak je Torince? Snad to brzy přejde, dej jí sirup nebo čípek a bude dobře :wink:

Miru, no já se chystám na velký jarní úklid asi v sobotu. Má mi dorazit nové povlečení, tak bych ho tam rovnou i prdla, ať je to všechno z gruntu udělaný.....

Tak to věřím, že se ti krásně hajalo, já mám taky ráda když jsou peřiny provětraný a nově povlečený, to se hnedky spinká jinak.
2. dub 2009 v 07:51  • Odpověz
No cipky mela uz dva v noci i rano a ted sirup,a kleslo ji to uz je studena konecne,ale vecer to urco zase prijde se poseru fakt,zrovna kdyz je tak krasne,ale to je oprave tim zmena pocasi a je to tady.

Ja musim takly okno na chodbe tady je meju jen ja

Clinem cistim od jakziva ja ho mam taky rada je nejlepsi,akort uz me smrdi ten citron,jak s nim porad neco cistim hlavne tu skrin,tak mi to leze na mozek musim koupit jinou vuni,ale stejne ted jsme si koupila zase citron
2. dub 2009 v 08:05  • Odpověz
No Mílo přesně tak to se spinkalo a ještě sama jsem měla celou postel pro sebe!!

Ségra teď jsem mluvila s mamkou ona to asi popletla prý si jí psala, že přijedete teď v sobotu, ona si to asi spletla z tou příští co??

Jarouš bude chtít asi v neděli na Třébu jestli bude hezky vygruntovat auto!!

No Mílo já už to mám zasebou!! Jééé jaký povlečení nějaký se zvířátkem?? Mamka ti taky objednala z Neckermana a pěkný růžový s černým!! Fakt hezký!! Já ci takýýý nový!! :grinning:
2. dub 2009 v 08:07  • Odpověz
No já jsem měla ten modrej ani nevím co je to za vůni a ten mi voněl teda, ale citron to nebyl určo!! Já jsem si koupila ten jak jenom naleješ do vody, umeješ s tím okna i ráma a pak jenom sestřeš tu vodu co tam zůstane a máš hotovo!! Skoro vůbec se to nemusí leštit to je fakt ovšem bomba!!

No ségra tak s ní radši zajdu k dokrorce a vem jí moč!! Aby to nebylo něco vážnějšího!! Víš jak!! Radši pro jistotu!!

No na chodbě taky meju jenom já, ale jenom to jedno, tam to meje Míša!! A to je taky jako prase tak ať to máme čistý!! Nebo možná dneska když se mi bude chtít, ale budu muset vařit tak asi až v sobotu, to bude za chvilku!!

Ségra víš, že táta vyrábí pro Tori žirafu?? Víš jak jsou ty zvířátka na těch pérách do země tak tu bude mít!!
2. dub 2009 v 08:10  • Odpověz
Ne, ne, tentokrát bez zvířátek, přišla mi nabídka na mejl z magnetu za půlku, tak jsem ho vzala.

Je to tohle http://www.magnet-blanche-porte.cz/domov/Lozni-soupravy-povleceni-30/povleceni-nathalie-100508.aspx, v modré barvě
2. dub 2009 v 08:42  • Odpověz
Já mám taky nejradši clin, měla jsem i mistra masla (nevím jak se to teďky píše) a nebylo to takový a teďky mám oranžovej, pomerančovej a ten hezky voní. Jinak ten na okna a rámy mám taky, ale stejně to pak přelešťuju :sweat_smile: mi to nedá, no!
2. dub 2009 v 08:58  • Odpověz
Jo jo Mílo to já jsem to taky přeleštila, ale fakt se nemusí tolik jenom suchým hadříkem a leskne se to jako fík!!! Tož dobrej vynález a tož dobře to čistí!!

Jééé jdu se juknout!! To mi máš hnedka posílat čéče!!
2. dub 2009 v 09:09  • Odpověz
To zkusím někde vyhrabat jestli jsem to nesmazala, měli na výběr jen dvě barvy
2. dub 2009 v 09:10  • Odpověz
No Mílo to je pěkný!! Mě by se hodilo to čokoládový!! Jééé to jsem se zase namlsala! Ona má pěkný i Hoňková na trže se u ní mrknu!! Ona má na dvě postele za 380,-Kč to jde né?? Už mám od ní asi troje a jedny jsem tam brala i mance k Vánocům do žluta!!
2. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
NO to čokoládový mám, to právě bylo v té akce plus to kořeněný nebo jak je to tam psaný.

Já taky občas koukám na trže, ale teďky se mi tam hodně dlouho žádný nelíbilo. Jo v mejlu máš tu nabídku
2. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
To ještě platí jo??

Mílo já jsem myslela, že si nahoře psala, že ho máš v modrým!!! Já jsem taky ulítla na cejchy, ale mám jich doma hodně tak se musím zase jedněch zbavit!! :grinning:
2. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
Paninko pošli na pracovního, na soukromým mi to tady dlouho trvá díkes!
2. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
Na pracovním se ti to neobjeví, neb ten nepodporuje tento typ mejlů .... už jsem to taky zkoušela.

No dyť jo, to modrý je nazvaný čokoládový víš, je to ta hnědo-modrá kombinace. No já jsem na ně taky ulítlá, to musím trochu protřídit, páč některý jsou už takový divný a jetý
2. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
Acháááá!!

Tak se juknu doma!!

Jo tak no tak to by se mi taky hodilo no!! Mě by se hodilo hnědo - smetanový!! Jůůů! Jsi mě navnadila zase teda!!! Se jukni u honice co tam mám!!
2. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
Miru, mě tu docela najíždí mejl poslední dobou rychle. No ale doma na to budeš mít větší klídek :slight_smile: Já si z magnetu objednala už druhý povlečení a jsou fakt kvalitní, první mám ty žirafy :slight_smile: Tak už se těším i na tohle
2. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.