• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
No Mílo to mi chodí občas taky a ty žirafky mívají hodně v akci!! 399,-Kč myslím, že stojí na jednu postel!! No jsou pěkný no takový tady neseženeš!! Mamka si objedávala taky z Magnetu!!
2. dub 2009 v 10:25  • Odpověz
JJ, ty žirafy jsem taky kupovala tak nějak, možná ještě o stovku levněji, že měli akci, už přesně nevím. Jinak magnet nic moc, ale na povlečení dobrej :grinning:
2. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
No to jo teda, hadry teda děsný!! Ale povlečení tam mají pěkný to zasejc jo!! Taky ráda koukám!!

Holky tam je krásně, už se teda fakt těším ven jako!!!!
2. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
Ja chci taky ven :frowning2: Mala ma chripku,pryy ,ale je mozny,ze zitra bude mit neco jineho,takze se netesim na vecer,snad to zase nevyleze jinak znova k doktorce,chudinka je hotova uplne ,ale,snazi se komunikovat,ale nemoc je silnejsi,cely vikos mame byt doma a nevim zda v pondeli muzeme jit na Vytvarku uvidime je to v pytli
2. dub 2009 v 11:42  • Odpověz
Ty jo... se mi nechtělo ani zpátky, jak je tam krásně, ale nějak postrávám vůni jara v tom vzduchu anebo jsem nějaká divná, nevím :unamused: ale krásně tam je to jo... asi půjdem odpoledne na prochajdu
2. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz
No venku je fakt krásně teda, hotový Jaro!!

Hm takže je po návštěvě a po Zoo koukám co??
2. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
No je tam fakt krásně!! Hm to bychom taky mohli!! A to teplíčko!! Paráda!! Mě se taky nechtělo zpátky, ale ty dvě hodinky už se nějak přežijou!!! :grinning: Dneska musím teda nakupit v Albertu - musím koupit kopr konečně a včera Jarouš viděl akci na vysočinu, tak musím koupi a prej mámo vcelku ji kup jo?? Zase potáhnu šišky!! HIhih :grinning:
2. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
To jo no,to je suoper tedatak se uvidime az priti tyden :frowning2:
2. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
Hm tak to bude mít Jarouš už mikádo!!
2. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
Třeba přijedeme když nebude co dělat, ale Jarouš chce vyčistit auto a přezout gumy o víkoš taky víš??
2. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz
Miru tak ho šmikni, to zvládneš :wink:

ááá Jaroušovi šíši... to mi asi pojedeme o víkendu do globusu, Vilda tam viděla autoleštičku tak jí chce :sweat_smile:
2. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
No to my uz mame jen dneska ho jel vyluxovat a umyyyt jsem uplne stastnej clovek,sem na to nemohla uz ani koukat
2. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz
To my už taky máme přezuto, jen umýt se ještě musí taky umýt, to je děs, hlavně na tý černý, to znás Miru, viď. Jednou se projedeš a už to znovu můžeš umývat :angry:
2. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz
No taky musíme už přezout!! A hlavně uklidit vevnitř toho našeho hnojníka a umýt! Jako já to říkám černá barva je na autě pěkná a hlavně sluší každýmu autu, ale na udržování je to barva nejhorší!! To je děs všechno je na tom vidět!! To je nevýhoda no!!

No já jo teda a budeme to muset vzít na trojku!! :grinning: Já chci, aby měl kohouta to musí k odbornici!! :sweat_smile:
2. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz
Tak Jara mi psal,ze auto je nablejskany,a ze za to chce veceri hihii jsme stastna pekny novy kolecka a umyty auticko vic si nemuzu prat,este jednu vec mit zdravou zabulinku
2. dub 2009 v 16:16  • Odpověz
Tak mala uz je ok vypada dobre sirup zabral,uz mi dokonce udelala jeden naschval to vypada dobre :grinning: tak si myslim,ze do nedele nebo soboty bude ok,zlaticko moje,jen sirupek dochazi,ale este mame cipecky,ty nam tntokrat nezabrali teda se divim,asi byla teplota moc velika,to se mi tak ulevilo,po dvou letech je nemocna,aspon jsem poznala jak bylo moji mamce kdyz tohle mela semnou,porad trikrat do mesice :grinning:
2. dub 2009 v 18:14  • Odpověz
Péťo, no vidíš, tak žabička bude za chvíli zase vesele skákat :slight_smile:
2. dub 2009 v 19:32  • Odpověz
Krásné raníčko!!

Tori bolí žabulína jo nebo tebe hhihihi!!
3. dub 2009 v 07:30  • Odpověz
Krásné ranko,

si tu zrovinka prohlížím nabídku dovolených co si nechávám posílat na mejla a už to začíná vypadat i zajímavě, Řecko na 12 dní all in za 16 tis. ještě minulý týden to nešlo pod 20, takže určo se zadaří, a nějak poletíme, jupííí... :dizzy_face:
3. dub 2009 v 08:59  • Odpověz
usik

tak maly uz je dobre,jen ma desnou rymu,ale je zlaticko,v noci byla este semnou,jelikoz se ji neco zdalo,tak sla k nam,ale Jara se odstehoval ten se boji s ni spat,a sice se budila furt na nocnik,a na piti,ale noc super,jsem stastna,ze bez teplot.

Jinak uklizim zase jak debil,a snad s evrhnu na to okno az mala usne,a udelam kvetak obalovanej mnaaam :slight_smile:
3. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
Koukali ste vcera na sanci ta byla tak hezka,me ji bylo lito chudinka,takova pekna zenska to je ale co??
3. dub 2009 v 09:37  • Odpověz
kde ste?:?????
3. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz
Mílo fakt jo?? No nekecej a na kdy je to termín??? To bych jela hnedka jako!! To jde a ještě - 4500 z práce nebo to počítáš už s tím?? To je super no, ale není na Řecko ještě brzo??

Já jsem včera udělala rizotko Jarin ho má ještě na dnešek, tak jsem ráda, že nebudu muset dneska vařit!!

Jo jo koukala jsem včera na druhou šanci, ale nevím myslím si, že jsou lidi, který by tu šanci potřebovali víc než nějaká feťačka!! Nevím no!! Jsou lidi s horším osudem a jenom se přejídat a začít fetovat, že jí umřela mamka takových lidí je spousty!!
3. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz
To jo,ale ona nebyla blba,akorat to proste nezvladla,kdyby ji nepomohli dopadla by nekde v blazinci takova pekna holka,a nedivim se ,ze to udelal kuli mame.Jsem zvedava zda jim to klape.
3. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jo jo za měsíc se tam vrátí, ale k tomu, aby se léčila přeci nepotřebovala televizi!!! A měla kamarádku ta jí taky mohla k tomu dokopat a né jí nechat užírat doma v prázdným bytě!

Mílo byla jsi na obýdku už v Rooseweltu?? Tam prý vaří taky výborně!
3. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz
Miru, to je ale cena pro jednoho a termín je v červnu a je to bez příspěvku.

Tak se šancí nemůžu soudit, nesleduju
3. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
To jo no,jenze vysvetli neco fetacce :unamused: kdyz ji nedokazal pomoct frajer prachatej,ani tat atak asi tezko kamoska,nejspis sama nechtela,no to ej jedno,ale je videt,ze se snazila,ale nepochopila jsem jak mohla tak pribrat,kdyz mela takovou peknou postavu to se musela pekne cpat co,
3. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahojky, jak dalece berete okolí Litoměřic? do 45 km?? :slight_smile: Ráda bych Vás poznala.. Mám půl ročního Pepína a snažíme se o druhé...
3. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
Veru ahojky, vítej... no tak nějak celý litoměřický okres. Ale "lípáky" bereme taky :wink:
3. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
Tit o Miru hodím do mejla :wink:
3. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.