• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Ahojky Veru!!

To víš, že jo poďte všici sem!! To není zase tak daleko sice je to už jiný okres, ale nám to neva!! Aspoň tady budeme mít nějaké nové oživení!!
3. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
NO to jsem myslela Mílo, že to je cena za jednoho my jsme tady tak nějak měli ten Tunis tak cenově a Řecko to je super no za ty prašulky, ale nakupuješ v Eurech no!! Jééé já bych letěla hnedka sakriš!
3. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
Mílo můžeš, ale jestli je to od zájezdy.cz tak to mi chodí taky na meila a už to taky začínám sledovat, ale to Řecko červenec - srpen to je masakr no!! A Mílo Vy chcete určo do Řecka??
3. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
No máš to tam... a jj, je to ze zájezdů, jsem si tam zadala Řecko a španělsko, páč bych docela i třeba tu Mallorku jak byla tenkrát před těma 2 lety, to bylo taky super cena. Ale jinak bych spíš to Řecko. Ale to je ještě ve hvězdách, páč nechceme moc samy a ostatní z bandy letos neví jak to bude s dovčou, skoro všichni budou mít letos trochu větší výdaje. Jedni koupili byt, tak je čeká rekonstrukce :sweat_smile:
3. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
Hm a Renča víme taky na co šetří no! Mílo ale když pojedete na tuhle dovču tak tu si užijete i ve dvou! My si ji taky užili a pak jsem se tam seznámili s těma Tepličákama a bylo to super!! A to se nám taky moc nechtělo jet sami jako!! Ale večer na baru - živá hudba super no!!

No Mílo to Řecko to je úžasný tam bych letos taky chtěla!! Ale v sezoně to jsou trošky jiné ceny no!! Co myslíš ten červen?? To už by tam šlo né?? No tak Mallorka to je sen Jardy, já bych taky spíše to Řecko!!
3. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz
Miru, my už takhle tenkrát byly samy v tom Tunisku a nif mof.

Jenže já takhle brzo jet nemůžu, páč nevím kdy dojde k tomu IVFku víš, takže zatím pro nás je dovča na začátku sezony pasé :fearful:
3. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
Mirko,proc ne sami,si vystacite,ja bych jela sama hnedka,me by to nevadilo nekam k mori jen my dva jeeee :grinning: a Viktorka u nasich :grinning:

Tak sem si umyla okenko zase jedno tak zitra nebo v nedei dalsi,u Viktorky.

Vitej Veru
3. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
Hm Mílo to je pravda a jestli se to třeba povede tak určo se nebudeš někde plahočit!!

No ono záleží kam jedeš a do jakého hotelu no! Tady jak jsme byli my by se Vám určo líbilo tady to bylo fakt super!! Hotel krásný, výborný jídlo, pláž krásná .... no ty vado... já tam cíííí!!

No mě čeká asi zítra na chodbě, ale to bude hnedka!!!!! Ještě jedno okénko a mám vystaráno!!

No my jsme si taky vystačili v tom Tunisku, když jsme nebyli na pláži tak jsme courali po krámkách a pořád bylo kam chodit!!
3. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ja ted delala chodbu ,ale jen sluzbu ty voe je hezky a me hrabe furt si vymejslim co bych este umyla,umyla jsme schranky dvere no fsecko,ale okno uz nestihnu mala se asi kazdou chvilku zbudi,uz se tesim ,ale na obyvakovy,to si pocka nez se vymaluje.

No nas dovca neceka zadna jen ten Machac,ale i tak se tam moc tesiiiim :slight_smile:
3. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jé Péťo a nechceš přijet umýt něco i k nám? :grinning: když ti to tak jde? Čebuju taky okna, koupelnu a vytřít celý byt.... :confounded:
3. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jj tak tohle vsechno uz mam :grinning:

A este tu mam zehleni,ale to taky asi uz nestihnu,do toho se pustuim vecer az bude spinkat jestli teda tady nebudou ty znamy spat.

Segra mamka volala,ze zitra prijedou,a co vy?
3. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jo a ještě chci převlíknout postele, tedy jestli dneska bude na poště to povlečení, abych ho stihla ještě alespoň přemáchnout a stihlo uschnout
3. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz
Mirco o¨bjednej mi prosum te ty kalisky pro sarinu,my uz tam za 14 dni asi pojedme at to mam nechci schanet nic jinyho
3. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jo ségra to jsem ti vlastně zapomněla vyřídit, viděla jsem Míšu tak jsem jí to říkala a ona říkala, že už zelené jsou vyprodané, jsou jenom modré a růžové! Tak jsem jí říkala, že asi nic, že si chtěla do zelena!! Oni to mají jenom do vyprodání zásob víš tyhle barvy prý!!

No tak žehlit budu taky, ale ještě nevím kdy mám tam cejchy to je vopruz teda, ty nemám ráda!!

Naši přijedou jo?? No ještě uvidíme co bude v plánu, ale potřebovala bych do Makra pro těstovinky nakoupit tak asi jo co doma, ale počítej s tím stříháním!! :grinning:
3. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz
jj pocitam no to si delas srandu co ted co ji mam koupit 39 u nas zrusili :grinning:
3. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
No já vím no a co mám dělat, když už to nemají!!

Tak jinej šusovej krám né?? Něco v Lidovce!! :grinning:
3. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ted jsem tridila sperkovnicku ty voe mam milion stribra a vsechno bud rozbity,nebo jen jedna nausnice ty vado v tom je penez,a muzu to vyhodit vubec nevim co jako s tim :unamused: a skoro mi nic nemam samou bizu :unamused:
3. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz
tak to nech roztavit a nech si z toho udělat něco pořádnýho né?? To by šlo??

No Jarouš mi zrovna včera přidělával háčky ve stříňce v koupelně, abych si tam mohla věšet ty moje náhrdelníky, takhle to mám pak zamotaný!! :grinning:
3. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
jůůů ahojky bábulky, vy jste to tady dneska teda rozjely :grinning:
pokusím se vás dočíst - jo Peťul, doufám, že je Tori už v pořádku, včera jsem sem mrkla a psala jsi, že má horečky chuděrka...

Miru doufám, že ten obídek platí a až dojde zásilka, tak s námi vyrazíš :wink:

Mílu stačí, když Ti ten oriflejmík pošlu mejlíkem? :sweat_smile:

Holky tam je taaaaak krásně, že jsem chvilku seděla s novinama na dvorku, namazala jsem se desítkou opal. krémem a jsem obsypaná jak beruška tečkovanááá :grinning:
mažu na kolo, večír mrknu, jinak přeji všem krásný víkooooš :slight_smile:
3. dub 2009 v 15:09  • Odpověz
Segra to nevim,ale pry je to pekne drahy ze stribra optam se na to,u nas ho tady vykupujou,ale za smesnou cenu

Maly uz je lepe,rano mela zase teploty,ale ted vecer byla ok a dokonce si sla i pro hracky a delali sme blbosti tak uz je docela dobra,zitzra to bude este lepsi

tak Jarousek este neprijel z Hokeje tak asi este hrajou,uf,ale musim uznat,ze toho mam uz nak dost,ted byl zaprah 24 hodin dene a je to sila :unamused: :unamused: k veceru mi uz dochazeli sily,kor kdyz zacala knourat je to nekdy tezky s tema detickama,ale co bych si bez ni pocala to by bylo este horsi :grinning: :slight_smile:
3. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
Peťul to je jasný, že jsi už měla dost, já bych se o prcka bála neskutečně, když má takové teploty, sice Ti každý řekne, že to bude za chvilku v poho, ale stejně máš strach... tý jo, si to nějak nedovedu představit, že se takhle budu taky někdá strachovat

jinak to řecko, jak se tu bavíte, jela bych taky - nejradši na pevninu, bo bych chtěla vidět Athény, Acropolis... no a Meteory, jů, to bych brala, ale u nás to teď na dovču zatím nevypadá, a když, tak leda až někdy v srpnu, nebo koncem září, nebo pak asi až prosinec :frowning2:
chjo, už se těšim i na ten den volna o Velikonoce :grinning:
4. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
Baf, bábule....

Marti, jj, stačí zase mejlíkem :wink:

Péťo, jak je Torince, je to líp? Dali jste to zoo?

My jsme dneska šůrovali, Vilda myl okna a já pak převlíkla postele a vydrhla koupelnu a pak jsme ještě jeli umýt auto k našim, ale jako zlatá myčka :grinning: to až pojedem do Prahy, tak se zase stavíme v globusu za 55 :grinning:

Marti neboj, dovča taky bude uvidíš, že taky letos vyrazíte někam k moooži :wink: jo a na velikonoce se taky těším, tedy jen na to volný pondělí, že nebudu muset do práce a tvrdout tam do půl 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2009 v 16:39  • Odpověz
čauuu perdélky :grinning:

Koukám, že dneska nám někdo slaví sváááátek- Míííru, tak přeju jen to nej nej a doufám, žes to pořádně zapila :sweat_smile:

jo, taaak dnéska jsem udělala ty lasagne - a jsou výýborný, sice Peťa na to, že prej dobrý, ale teď se tady studenýma ládoval, tak jsem asi prošla :grinning:

Mílo jj, myčka je myčka, my už jí taky zasejc počebujeme jako sůl,chjo, to auto je snad furt špinavý či co :confounded:

jo a dovča u moooře? to je teda ve hvězdách, to bych tu taky asi mohla dál vzdychat... :zipper_mouth:
5. dub 2009 v 17:14  • Odpověz
hezky vecer)
Tak maly uz je dneska lepe,uz nemela horecky,ale ma porad kasel,a rymu,ale jinc uz zacala zase zlobit,a odmlouvat takze supeeeer :grinning: Ale este nebudu riskiovat a nikam ji tahat maximalne na malou prochazku jinak zase este zustaneme doma.

jdu se koukat na manzelky.
5. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz
Krásné ráno!!

Marti děkuji za přáníčko!! Jo jo zapila dali jsme si doma panáčky, přišel kámoš takže na zdravíčko jsme určo pili!!

Od našich jsem dostala penízky tak jsem si koupila novou pánev konečně, už jsem ji potřebovala jako sůl!! Byli jsme v Evě tak jsme něco pokoupili!! :grinning:

Já jsem včera dělala pizzu tak jsme se taky naládovali!! :grinning:
6. dub 2009 v 07:44  • Odpověz
Krásné ranko,

Miru od nás máš přáníčko na mejlu :wink:

My včera byly v Ústí a v Takku jsem si koupila topík, tak mě alespoň beránek nepokaká :grinning: Jo a v globusu mají dobrý košíky, jsem tam našla mezi papírama 2 kilča :grinning: jsem si říkala co je to tam za bordel a Vilda si ještě ze mě dělal srandu, prej "pojď sponozore" a já na to, že jo, ale že si to sponzorství bude muset vydolovat a on nechápal co myslím :grinning: NO takže ponaučení z toho plyne, že příště pořádně projít košíky, zda nebudete mít nákup zadara :grinning:

Miru nebyly jste náhodou včera odpoledne u Randů? Nebo tam tak parkuje normoš? :confused:
6. dub 2009 v 08:01  • Odpověz
Jo jo Mílo juknu až doma ten meil můj tady nabíhá někdy pomalu!!

No Mílo vidíš takhle se musí nakupovat!!

Jo jo byli, když jsme jeli z Evy tak jsme se tam stavili na kafíčko a pak jsem Péťu pozvala na frťánka a na pizzu!!! To bych měla trošku z ruky tam parkovati!!! :grinning:
6. dub 2009 v 08:50  • Odpověz
No já jen, že kdykoliv jdeme nebo jedeme nahoru, tak tam stojíte :grinning:

Jo a máš v mejlíku další dovču, by mi to asi neměli posílat, už se tu zase kochám :sunglasses:
6. dub 2009 v 09:02  • Odpověz
Autem jo?? Tak to opravdu jezdíte hodně málo, my tam chodíme vždycky jenom v pátek a to tam chodíme pěšky Péťa se pro nás většinou staví když jedeme z práce, autem jsme tam nebyli už hodně dlouho!! :confused:

NO Mílo já už jsem se kochala, to Řecko to je nádhera a hlavně by mě zajímala ta kuchyně jejich teda!! Jéééé zase mě Mílo dráždíš co?? To zase chudák náš děda, zase ho šábneme o Eura, už jsme mu jich plno utratili v Tunisku!! :grinning:
6. dub 2009 v 09:08  • Odpověz
No když jsme šli cca 14 dní zpátky nahoru k Bernadovi, tak tam taky byl parking, ale to je fuk.... to jen aby řeč nestála.

No vy máte alespoň koho pumpovat, my max. tak naše prasátko :sweat_smile: Ale je fakt, že je to krása a ta jejich kuchyně mě taky zajímá, ale ty termíny jsou moc brzo na nás, doufám, že takovýhle ceny budou i na konci srpna :confused:
6. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.