• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Hm tak to asi nebylo naše autí Mílo, my k Péťovi chodíme zásadně bez auto jestli to bylo v pátek, abychom si mohli dát pitivo Péťa se pro nás rovnou zastavuje z práce!! Tam zásadně bez auta, včera to byla vyjímka, že jsme jeli z té Evy tak jsme se stavili na kávičku, že bylo hezky tak jsme poseděli na balkonku a frčeli tedy do Albáče nakoupit!!

No jo děda nakupuje levný a my mu je pak vyhátáme hihihihi!!!! No právě ta jejich kuchyně mě taky teda hodně láká hlavně je lehká to by nebylo vyžrávání jako v Tunisku!! To byla výkrmna!!

NO Mílo já myslím, že v sezoně to bude o hodně dražší!! Já vím když jsem koukala loni to bylo většinou tak 40 - 45 tisíc no!!
6. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
NO uvidíme, třeba se nám povede nějaká lastka, jak jsem psala minulý týden, ještě ten předminulý to taky vycházelo všechno přes 20 na jednoho, tak uvidíme :slight_smile: ale určo něco vyberem
6. dub 2009 v 09:29  • Odpověz
No Mílo já myslím, že určo!! A jakou máte alternativu než Řecko??
6. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
No pak jsem myslela ještě španělsko, ale spíš mallorku. Každopádně ne chorvastko :grinning:

Tak jsem to byla říct šeditelce a pohoda, jsem zvědavá jak se pak bude jednou tvářit, až přijdu, že jsem těhu. Si právě tak trochu posteskla, že prý všechny dobrý zaměstnankyně půjdou na mateřskou :grinning: no co, mě je to fuk.. tu nebudu trčet jak Milena, stará bezdětná panna :fearful: :dizzy_face:
6. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
No tak Mallorca je taky krásná no nebo Kanáry!!!

No Mílo tak jako s tím musí počítat né, že tu nebudeme sedět do 40 jako nědko právě no!! Minule mi říkala Šetková v jednačce, že se diví, že já jsem tu tak dlouho vydržela, že si myslela, že budu taky už na mateřské!! Tak jako co jsme tady všichni tak nějak na to už věkově tak s tím musí počítat no!! :grinning:
6. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
Paninko tak můřžeš počítat, že to za chvilku bude vědět půlka soudu!! :unamused:
6. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
Miru, njn... holt jedna velká drbárna, co nadělám, ale nechtěla jsem jí obcházet. Stejně by to z propustek poznala.
6. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
No asi tak nějak Mílo, ale co každýmu je do toho hovínko né??? Je to jenom a jenom tvoje věc kam jezdíš a myslím, že nikdo ti nemá co závidět tak ať jdou někam né.......!! :angry:
6. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
Jo přesně tak, stejně už se tu čtvrtka soudu klepe na moje místo :grinning:
6. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
No já takýýýýýý!!!! :grinning: Ale já mám asi jaksi smůlu!
6. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
NO dyť to poudám :grinning: ale jako se fakt docela děsím koho mi sem pak dají na zaučení, páč já jsem občas na vysvětlování levá a občas na to nemám nerva :sweat_smile:
6. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
Cusik holky krasny den preji

Jak se mate pro pondelku ,asi nic moc co??U nas je teplo,ale slunicko moc nehreje,a ja se nudiiim,asi zalehnu.

Mirko nechala si si tady preclicky,ti je vemu o vikos.
Resite dovci??jee ja bych letela hend nekam
6. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz
kde ste zase
6. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz
makáme, makáme... :dizzy_face:
6. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
:grinning: Vy jo
6. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
No Mílo mě to povídej! Já už několikráte zaučovala, tady u nás zaučuješ pořád!

Jo jo já makám jsem v jednačce, teď jsem odběhla a za chvilku zase začínáme na chodbě se začíná zhasínat a houstnout atmoška!!

Já vím tak mi je vezmi o víkoš a vezmu ti tu obálku ju?? Tak to tam pak šupneme v sobotu až dorazíme!!

:grinning:
6. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz
JJ vemu,my prijedem asi az se mala vyspinka,

cekam az se mala vzbudi a jdeme na chvilku ven se probehnou na vzduch po 4 dnech toho musi mit dost,zavrena doma
6. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz
Jůůů Pajdula dávala nový fotky Ondráška a to poslední nemá chybu.... :grinning: prej ahoj snažilky z Ltm :dizzy_face:
6. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz
NO tak to je jasný my pojedeme asi taky tak nějak no!!

No a mě tam má napsat odpuditelky!! Jo jo už jsem viděla, všimla jsem si!!
6. dub 2009 v 15:20  • Odpověz
Krásné ranko,

já ti dám odpuditelky, neboj ono tě to taky chytne a to pak nebude chudák Jára vědět kdy na tebe dřív skočit :grinning:

Jo jinak už asi budeme mít konečně tu předsíňovou stěnu, nakonec asi z Legata, přišel leták a měli tam jednu hezkou, sice za 6 tis. ale vypadá hezky, bytelně a j ještě k ní skříň. Tak jí asi vezmeme.
7. dub 2009 v 07:08  • Odpověz
Krásné raníčko!!

Mílo no to jo no, ale u nás to začíná být hustý Jarouš mě začíná vydírat, jsem říkala, že budeme malovat chodbu a chci dát nové dveře na skříň do chodby zašupovačky a Jarouš dveře budou až mi dáš dítě!! Hm a to bylo teprve vymalováno!! :grinning: No Mílo to mi povídej to si užiju asi nejvíc sexu za život až my dva budeme pracovat na mimi!!

Včera jsem četla, že Aichmajerka je těhotná neplánovaně!! Přibrala už 5 kg a mě to bylo divný když jí ukazovali teďka nevím v jakém pořadu, a říkala, že přibrala, ale je to kvůli tomu, že ten její dobře vaří. Jsou spolu 3,5 měsíce a z toho je skoro 3 těhu, tak snad jim to vydrží!!

Jo tak konečně si koupíte?? No ta z toho Quelle byla taky pěkná!!

Holky já mám Jarouška nemocného, včera umíral když jsem přijela domů, ležel, rypáček červenej, unudlanej, tak jsem mu udělala čajíček s medíkem a dneska mu musím koupit citronky!! Ty zabírají!!! Citronka v tomto případě nic moc!!
7. dub 2009 v 07:26  • Odpověz
Miru, no byla hezká, ale víš jak.. nevíš jak to vypadá ve skutečnosti, a radši tedy vezmeme z toho legata, je to přeci jen taková větší jistota. Vyjde skoro na stejně a je o něco větší.

Jo to jsem někde četla, že Evík je těhu, ale že je to až takhle, tak snad jim to vydrží no!

Jéé, Jaroušek je nemocinkanej... no jo rýmička chlapáky zabíjí. Tak nakup vitamínky, hlavně citrony a kiwi, tam kde je hodně céčka a kurýruj :slight_smile:
7. dub 2009 v 07:41  • Odpověz
No je fakt, že takhle si to prohlídneš!!

No já jsem to právě včera četla na Super.cz!! No jo no někdo to tak prostě má no!!

Kiwi už mám doma, koupila jsem v Albertu měli jenom za 2,90 jeden kus, ale nejsou ještě zralé, jsou takové trvdší i když dneska už by mohly být!! Kupovala jsem je v pátek!! Tak dneska se tam ještě stavím a nakoupím znova kiwi, aby jsme měli zásobu, já je jám taky ráda a citronky!!! No to víš to pořád chodí po bytě a heká...!! Znáš to když jsou chlapi nemocní, to fakt doslova umírají!! A co my ženský musíme všechno vytrpět!"! :sweat_smile:
7. dub 2009 v 07:47  • Odpověz
Ikdyž teďky jsem projížděla sconto a Kika a mají tam taky akce, tak se tam možná stavíme, ještě uvidíme. To je zase akce s náma.

ááá, přišel mejlík s dovčama, se zase budu kochat :grinning:

JJ, chlapi zkolí i rýmička a kašlíček, ještě mu naordinuj obyč paralen, ať má jeho dušička klid a bude brzy fit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
Včera jsem mu dala paralen PLUS tak se potil pěkně!! To musí ven prostě no!!

Jééé no to zase bude co?? Řecko krásný!!! Já bych tam spíše chtěla ležet sakra než se jenom kochat!! :grinning:
7. dub 2009 v 09:37  • Odpověz
Tak já mám spíš lepší zkušenost s obyč paralenem, že zabírá rychleji, ale asi jak na koho.

JJ, taky už se vidím jak si škvařím špeky na pláži :grinning:
7. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
No Mílo nech bejt no!!

No ono to je jedno Mílo Jarouš do sebe pere všechno, paralen plus, obyč paralen, panadol tam mám taky!! Ten když je nemocnej, tak do sebe rve všechno, ale hlavně ty čaje ty pomůžou. On totiž moc nepije tak aspoň pije teďka!!

Tam je tak krásně já se tak těším ven, dneska je to asi na tričko sakriš!!!! Jééé to je paráda, to se dneska budeme vyvalovat s Maxíkem na balkoně, on se tam válí pořád, kdyby jste ho viděli jak je důležitej!! :grinning: Koupila jsem mu tam novou předložku a leží tam jak král!! Sem tam blafne jako důležitě a pak si lehne zase!
7. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
Tak to věřím, Nelče by se taky balkon líbil, občas jí dám do okna, ale to není ončo a taky je vždycky důležitá :grinning:

JJ, pít se musí, to je základ. Tak snad ho to brzy přejde, když je tak nemocinkanej :wink:
7. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz
No Mílo to je horší jak když marodí 10 dětí - no znáš to né!!

Tak jsem mu nakoupila Paralen, a ten nový Paralen Hot drink a Anticol a tak může se kurýrovat!! :grinning:

Tam je tak krásně, měla jsem jenom tričko!!

Hm tak v pátek mám peška máme do 13:00 hodin, ale my soudíme, takže smůla no!
7. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
Miru, tak to ti nezávidím, ikdyž mě by se to víc hodilo ten příští pátek, páč ve čtvrtek je Dracula :pensive:
7. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.