• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
NO jo co naděláš, už jsem tady zvyklá snad na všechno!!

Akorát volal Jarin, že na stavbu přijel Randik s novou motorkou, koupil si Kawasaki Ninja, se někde zabije blázen!! Oroštoval mi ji do telefonu, má dobrý zvouček!!

On má dvě tak prý Jarouš zase nápady, že pojedeme v létě na ten Mácháč na motorce!! A kam dám svoje hadříky jako?? Prý k ségře do Hondy!! Ten to má naplánovaný!
7. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
No jo, chlap se vším hotovej. :grinning: Ta kawasaki ninja ale je docela malá ne? Teda jestli si ji vybavuju správně. Jako mě se motorky líbí, ale doma bych jí asi nechtěla. :unamused:

Ježíš bych zase mohla tlouct špačky tady, to je děs po tom obídku :pensive:
7. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz
ahoj holky,
tak vás zase po delší době zdravím :slight_smile:

copak je tu nového? ani nedočítám, protože to jaksi nestíhám :slight_smile:

venku je krásně, což oceňuju, takže my trávíme odpoledne s Ondrou vycházkama nebo na hřišti... teď tedy spí, i s tatínkem, protože ten byl včera na oslavě a přišel až kolem čtvrté ráno, tak mu to chybí :slight_smile: až se proberou, tak vyrazíme ven.... dneska jdeme sledovat vlaky, což Ondráš miluje a mě to dost nebaví, ale co bych pro něj neudělala a tatin půjde pěkně s námi, aby se vyvětral z toho hospodskýho smradu :grinning:

takže užívejte sluníčka a moc nedřete, práce nemá nožičky, takže vám neuteče :slight_smile:

Jo a Mílo, prosím tě odkud si necháváš posílat maily na tu dovču, jsem tu zahlídla něco o dovče a mailech...

Dala jsem nějakou novou fotku do alba, tak jukněte a jedna je tam specialně pro vás :slight_smile:
7. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahojky Paji, díky za ten pozdrav od Ondráška v albu :wink:

je to ze www.zajezdy.cz stačí si tam nastavit jakou lokalitu chceš, popř. kdy chceš vyrazit a oni ti posílají mejlíky a tuším, že to jde i na invii, jsem se tu zase před chvíli kochala, ale už to moc neobněnujou, spíš už jen koukám na ty ceny, páč ty hotely a lokality jsou v tý nabídce furt stejný

To je hezký, hele ještě bude Ondrášek nádražák, no ikdyž co vím, tak hodně dětem se líbí vláčky :sunglasses:

Jo Páji, kdyby to tak šlo, tak už jsem dávno někde v parku na lavičce a užívám si sluníčka, než tu dřepákovat v kanclu... ale bohužel, no znáš to taky :dizzy_face:
7. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz
jo, Milo to znám... jenže já to teď mám trošku honičku v tom parku :grinning: Ondra moc na jednom místě nevydrží, je to takový malý cestovatel :slight_smile:

snad jedině v kočáře a u těch mašinek :slight_smile:

díky za ten odkaz, jdu na to juknout...

ještě jednou krásný sluníčkový pozdrav všem
:slight_smile:
7. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz
Kde fou? :confused:

Tu mám dneska nějakou honičku, ráno pro lístky na zahradu čech, pak je rozdat, a teďky tu byl Opi a měnil mi mechaniku, hurááá, konečně si můžu pouštět i céda.. tak asi nějaký z domova dovalím :grinning:
8. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
ajooj
jsem nás našla až někde na chvostu, tak nás musím popostrčit trošku dopřédu, ikdyž jsem v práci :grinning:

Mílo tak coco? jsem zvědavá jak stará bábrdle.... jináč já jsem se z toho nachlazení snad už definitivně dostala.. už skoro ani nesmrkám, ale trvalo to skoro celý týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen ty teploty mám díky tomu rozházené a tělíčko si zasejc dělá co chce, chjo :frowning2:

ajoj Pájí - díky za přáááníčko, taky něco o víkoš sesmolím a rozešlu, Ondráš na fotkách je už pořádnej FRAJER :sweat_smile:
10. dub 2009 v 06:48  • Odpověz
Krásné ranko,

koukám, že holky to tu nějak flákaj.

No Marti, jak jsem jela vyzbrojená informacemi a ještě předevčírem vyzpovídávala sestřenku kvůli dědovi a babča, tak jsem to ani nepotřebovala. Doktrorka tam kecala asi půl hodiny, jsme se s Vildou shodli, že ani pořádně nevíme o čem a pak nám vzaly krev a výsledky za 3 týdny. Dneska tam akorát ještě zavolám, aby nám dala termín na konzultaci a popř. už rovnou poslali žádost na IVF, páč včera k večeru už tam nikdo ze sestřiček nebyl.

Tak to je dobře, že už je ti líp. Tak to si alespoň s Péťou užijete velikonoce. Chodí šupat? Vilda na to není.

Jo a pozor, už máme předsíňovou stěnu, jsme se včera stavovali cestou domů v Kika a měli tam jednu hezkou v akci za 4 tis. Kč, tak jsme jí vzaly a dneska se asi bude montovat, se těším, jupíí jou :grinning:
10. dub 2009 v 07:27  • Odpověz
Mílo tak doufám, že vám nebrali tolik krve co mě minule na gyndě :grinning: jinak být Vildou tak to nazpátek už asi neodřídím :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže na IVF půjdete podle toho jak dopadnou ty výsledky? hele a vždyť by stačilo si asi dohodnout konzultaci až v to úterý až tam půjdete, že bys tam nemusela ani volat...¨
za to já se tu musím rozhoupat a zavolat radši na tu kliniku, ať mi dají nějaký termín na tu bulku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nee, Peťa na šupání a chlastačku teda není, ten čekám, že vezme brusle a půjde jezdit, teď začal a hrozně ho to baví, včera si tam našel někoho do páru, když já jezdit neci, tak mě snad už nebude přemlouvat, abych si ty brusle koupila :confused:

jůů, tak už máte konečně stěnu do předsíně? to byla ta, co jsi jí chtěla objednávat z katalogu? je fakt vždycky lepší to vidět na vlastní bulvy, než jen podle obrázku, tak si to montování užijte
10. dub 2009 v 07:54  • Odpověz
Marti, to právě nee, páč v úterý jdeme jinam, a jestli dojedeme i do genetu se ještě neví, zda se Miluška rozhodne menstruovat nebo ne. :sweat_smile:

JJ, IVF udělají podle výsledků, ale tu žádost už můžou poslat teďky, prý to schválení trvá až 3 týdny a snad to platí další 3 měsíce.

Pojedeš tedy do tý Prahy? Tady by tě nezvali?

Ne no je trochu podobná jako z quelle, akorát že o něco větší. Měli jsme vyhlídnutou i z legata, kdybychom jinou do konce dubna nesehnali, ale sehnali, tak je tu šupééér
10. dub 2009 v 08:11  • Odpověz
achaa, já myslela, že jedete do toho stejného, ty jsi vlastně pak asi říkala, že je to zas někde jinde.. jsem hlava děravá, no uvidíš, co bude, jestli tě tetka navštíví.. já zas můžu na ovu o 14. DC udělat pápá, páč to mi teda nevyšlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mílo asi pojedu rovnou tam, dívala jsem se na jejich stránky a vypadá to fakt špičkově, tak si říkám, když už, tak už, jen se musím rozhoupat a objednat se. - to je něco podobného jako ty když jsi volala do gennetu :sweat_smile:

tak v legatu se občas dá taky něco sehnat, to je fakt, my odtamtud máme sedačku i postel, ale když už jste takhle ulovili, tak je to lepčí, hlavně, ať vám nepřebejvaj šroubky - na to je u nás Peťa expert :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 08:26  • Odpověz
Tak to u nás naštěstí nehrozí, Vilda je v tomhle pečlivka :grinning:

A jak se chystáte na velikonoční prodlouženej víkend? My jdeme zítra na velikonoční zábavu, v neděli na oběd ke tchýňce a pondělí nevím.
10. dub 2009 v 08:48  • Odpověz
no, já doufám, že už nebudu muset ležet, tak máme na sobotu dopolko naplánované nákupy, večír první grilování v tomhle roce u kámošů, neděle je oslava narozenin Peťové mamky a pondělí prostě asi flákanda na kolech těžko říct, hlavně nic nedělání :grinning: :grinning:

fakt se mi to volné pondělí teda šikne, už jen pro to, abych se dostala z toho nachlazení, včera na němčině jsem se málem udusila, jak mě to dráždilo v krku! jo a ta kámoša z něminy říkala, že u toho draka nakonec byli snad dvě hodiny! prý jí v závěru asi po více jak hodině řekli, že to její jídlo už nemají, tak si má vybrat jiné, a další známá tam byla pak v jednu, tak říkala, že tam strávili taky nejmíň hodinu, to byla tragedie včera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2009 v 09:50  • Odpověz
My tu vypadlo spojení.

No je fakt že včera to byla síla, to byl děs, to asi fakt bylo kvůli tomu zelenému pivu nebo nevím, nepřišlo mi že by tam zas bylo tolik lidí než obvykle. Jen kuchař byl asi nějaký pomalejší. :slight_smile:
10. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
Kráásné sobotní ráánko :grinning:
jsem už nějak nemohla dospat, to je děs, když můžu spát, tak nespim :angry: tak jdu řadit knížky od babi do knihovny

nevím, jak se sem o prodloužený víkoš dostanu, tak radši už takhle dopředu přeju všem co sem přispívají i těm, co sem jen jukají Krááááásné Velikonočky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. dub 2009 v 07:21  • Odpověz
Krásné dopoledne,

téééééééda Marti, takový ranní ptáče, no já mám co říkat, Nelča mě vytáhla kolem 6 ven :unamused: na chvíli jsem sice ještě zalezla ale vylezla už kolem 8 a trochu to tu pofackovala. Včera manža sestavil tu předsíňovku, tak jsem to tam musela všechno přendat a narovnat a už je to....

Taky hezké velikonoce a ať rozdáte všechna vajca :fearful: :grinning:
11. dub 2009 v 09:33  • Odpověz
ahoj holky..moc zdravím.. už nám pomalu finišují přípravy na svatbu... :slight_smile:) jak se daří vám??
13. dub 2009 v 15:34  • Odpověz
ahojky Šári, no jo vám se to blíží co? Už to je za bukem a koukám, že tobě už taky hezky naskakují týdny. Jak se cítíš těhulko?
13. dub 2009 v 15:36  • Odpověz
jj šílený včera jsem měli sraz na kolibě a na zámku..trochu máme adrenalin s ubytováním..nezjistila jsem si že je v LTM výstava.. :slight_smile:) no ale snad nějak jsme to zažehnali...
jinak je mi dobře.. včera večer mi bylo šoufl, ale asi jsem ty dva buřtíky jíst neměla :slight_smile:) za týden jdu na kontrolu tak snad bude vše ok...
mili držím palce na IVF...určo to klapne :slight_smile:)
13. dub 2009 v 15:38  • Odpověz
Šári, díky... jednou určo, máme na to min. 3 pokusy :slight_smile:

Výstava? :confused: jaká zase? To je furt něco tady. Tak snad to bude dobrý a svatba vám vyjde na jedničku. Co ta kapela, budete mít toho Vávru? :wink:
13. dub 2009 v 15:43  • Odpověz
to vyjde :slight_smile:)
no nějaký to bydlení či co
14. dub 2009 v 09:09  • Odpověz
krásné ranko,

ty jo, tady to tedy žije.

Šári, jednou to vyjde určitě.

No jo, ono je bydlení. Tak to jo.

My zase včera byly na nějakých testech, jsme v Praze skoro každý týden a možná zas k úpírům pojedu i zítra, ale to se ještě uvidí jestli se konečně moje tělo rozhodne menstruovat nebo ne. Ale většinou po těch hormonech jsem to dostala v den přesně, tak se nechám překvapit. :confused:
15. dub 2009 v 07:13  • Odpověz
Cusik holky tak jak je??
co porad delate??
My sme neustale venku ted mi nebylo dobre,bolelo me v krcku ach jo,ale je to lepsi a je mi uz fit

Ted jdeme pro úprihlasku do skolky a mala pomasti vemou ji i pred skolkou,na 5 dni v tydnu tak jsem zvedava...

Milo ty si chudinka toho tolik podstupovat drzim palecky ty to zvladnes,a za chvilku budes nadavat jak je ti spatne,ze se na to muzes vykaslat to takovou dobu tahat,a vsechno bude odnaset Vilda :grinning: :grinning: protoze on se bude jen vozit :grinning:
15. dub 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahojky holky!!

Nějak v poslední době nestíhám, ale koukám, že se tady toho moc nedělo!!

Jo jo ségra taky to Míle nezávidím, ale ona to zvládne! A hlavně doufám, že ten výsledek bude stát za to!

Já jsem o víkoš vozila malou Valenýnku jedněch známých!! To je malej smíšek!!

Jinak Velikonoce O.K. byli jsme na chalupě, to bylo lehároš!! Ani se mi moc nechtělo domu! Tam je fakt krásně no!! Jarin se trošku více opil, pak mi tam usnul a jeli jsme domu až večer!!
15. dub 2009 v 09:37  • Odpověz
No nazdárek... jsem už myslela, že jste to na to zanevřely

Péťo, tak to jsem na Torinku zvědavá jak to zvládne, ale je to holka šikovná, tak určo jo :wink: a pak už se tam bude příští rok těšit.

U nás velikonoce taky celkem šly, kdyby nepřijel v půl 12 kámoš, tak jsem asi uschla.

Jsme chtěli o velikonocích vyrazit na kolech, ale ejhle, obě jsou prázdný a pumpičku jaksi nemáme :confused: Tak se musíme po nějaký porozhlédnout, abychom mohly vyrazit, když je tak krásně a počasí tomu zatím přeje
15. dub 2009 v 10:28  • Odpověz
No bude přát asi jenom už dneska a zítra a pak hlásí déšť!!!

No tak já neuschnu, byla jsem vyšupaná jak od mladší tak starší generace a dvě jsem dostala pořádné teda!! Nejdřív jako pomaloučku polehoučku a ta poslední tak vždycky sedla!! Ale zrovna jsme si říkali, že takový Velikonoce teplý to je síla no!! Teď nás čeká 1. máj!! To bude zase průvod do Encovan za maškary, ani nevím za co letos budu, loni jsme byli za vesničanky!! :grinning:
15. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
Tak sme byly ve skolce a nevim zda mi malou vemou byla tam fakt prijemna pani teda musim rici,pusobyla na me tak trochu jako generalka,a az budu delat druhy dite tak si to budu muset vypocitat aby se mi narodila nejlepe v srpnu,jinak my jako ünorovy deti mame proste smulu,este se domluvim s reditelkou mam dost jsem nasrana nevim jako co budu delat
15. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
Péťo, proč máte smůlu? :confused:
15. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
Protoze mi nikdo a pry zadna skolka nebude drzet misto pul roku,jelikoz od zari dostavaji na deti dotace,takze maji prednost ti co pujdou v zari,a kdyz nebude plny stav tak mi ji veme,ale tezko plno bude
15. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ježíši co je to za blbost, Viktorka má nárok od 3 let chodit do školy a proto se dělají i zápisy do školek v tomto období, nebo někdy z jara brzo, co vím. To je zase nějaká chytrá paní ředitelka :angry:
15. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.