• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
To prave pani reditelka nebyla,ale naka sektretarka s reditelkou jsem nemluvila ,ale psala jsem ji maila a bud s ni mluvit v kvetnu je to naka pii to sem este nevidela co mam jako delat to nevim,je to naka blbost)
15. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
No tak to je teda blbost! A zápisy na podzim třeba nejsou?? To asi né viď to je jako když dělají do školy ty jsou taky ještě v zimě!! OD tří let ti ji musí vzít no!!
15. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz
Miru, ne ne, je to stejný jako do školy, zápis jednou ročně, buď někdy ze začátku roku nebo někdy z jara, mají to jiné a dělá se to právě z toho důvodu, aby věděli kolik dětí budou mít ve školce a od kdy, tak nějak to tuším bylo, my to někdo vysvětloval, ale už si to nepamatuju.

Sakra já máma si nějakou alergiii, se tu můžu upšikat a usmrkat.. chjo chjo
15. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz
ajooj, no koukám, že se to tu konečně zase trochu rozjeloo :grinning:

Mílo tak jaaak, ? co včera? nebo to proberem až zajtra na obídku? téda, jestli vůbec bude :sweat_smile:
15. dub 2009 v 18:16  • Odpověz
jinak - já jsem teda uschla, Peťa mě ani nevyšupal a ostatní neměli šanci, pláchli jsme do Roudnice :grinning:
15. dub 2009 v 18:18  • Odpověz
ahojky, no jak, jsem zase vysátá jak od upíra.

Tak si zejtra písneme, ale já s obýdkem počítám :wink:
15. dub 2009 v 19:30  • Odpověz
chuděrko malá, to znááám :stuck_out_tongue_closed_eyes: dyk já to měla teď taky, to je hnus velebnosti, copa jsme nějaký pokus hokusky či co

zítra písneme fajn, já s tím taky budu počítat, podrbeme pořádně, mám absťák :sweat_smile:
15. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz
absťák jo? To docela brzo :grinning: tak tedy zítra :wink:
15. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
Cusik
Jo zapis je jednou za rok na jare,ale mluvila jsem uplne s blbkou,holky mi to na pisku pak rikaly,ze sem se s ni o tom nemela bavit,ze ona ma praci skrz jidlo ne co se tyce skolky je to naka pani chytra,budu mluvit s pani reditelkou..

Segra ty mi dej vcas vedet co se tyce ty dovci,Jara dneska neprijede domu,a uvidi dneska ty co by meli jet misto vas aby jim to navrhnul,tak mi napis
16. dub 2009 v 08:34  • Odpověz
Čusík!!

Ségra já nevím já jsem to říkala Jaroušovi a tak nějak jsme to neřešili prostě. Nevíme co bude. V práci budou mít nějakou velkou akci v Roudnici tak nevím jak na tom bude no! Včera jsem si to zrovna počítala a měla bych to akorát dostat ten týden co bychom tam měli být, to je děs prostě!! Víš jak my řešíme dovšu 14 dní dopředu! Při nejhorším se tam za Vámi přijedeme podívat!!

Ségra tak co říkáš na Lenku, že je těhotná??
16. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
Nazdárek,

Péťo, dyť jsem říkala, že to byla nějaká pipina. Tak příště rovnou za šiditelkou :grinning:

Miru, dyť bereš HA ne, tak si MS posuň o týden :wink:
16. dub 2009 v 09:44  • Odpověz
Jaka Lenka myslis sestrenka to nevim??
Me nikdo nic nerek
Mirko my to musime vedet dneska tak ja reknu,at jim rekne s vama se neda proste dohodnout a my to musime vedet pak na rychlo nekoho schanet se nam teda nechce,takze uvidite treba jen prijedete se podivat..

Jezis jestli je to Lenka tak to ma babicka asi radost,no ,ale treba uz je v pohode,v kolikatym je?Chudak Petr
16. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
Jo jo je to Lenka z Keblic čeká to v říjnu!! No to byl gól teda!! Babička tam přijede a má pokaždé překvapení!!

No jo Mílo beru, ale třífázovou a s tou to nejde!! To bych si musela nechat napsat platíčko jednofázovky a vzít ho po těch mých bez přestávky!! :grinning:
16. dub 2009 v 10:42  • Odpověz
No tak si posuň celý cyklus, jednou holt vynecháš :wink: , taky jsem to takhle snad jednou udělala, když jsem měla třífázofky. Ale je to na tobě.

Mizím na obýdek
16. dub 2009 v 11:03  • Odpověz
Dobrou chuť!!!
16. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
Ty vole v rijnu to je mazec
16. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz
No jo no už je prý čtvrtý měsíc!! Babička říkala, že ještě nemá nikoho v březnu a květnu!! A v říjnu taky ne tak už bude mít no!! Celá po mamince asi hele!!
16. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
Mílo co si bereš na sebe?? Já jsem si vzala ráno džíny tak nevím jestli se nemám jet převlíknout!!
16. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
Miru, já mám na sobě to co jsem měla u vás na svatbě, takže jedu v tom.

jo a mám pro tebe penízky, tak ti je dám v buse. Vypadá to, že dřív do Prahy nepojedu, asi budu muset pak zítra nebo v pondělí :unamused: někde mešká mrška jedna mrškovatá.
16. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz
NO já jsem se tě zrovna ptala na meila jestli jedeš do Prahy!!

Jarouš se pro mě staví a pojedu se převlíknout a trošku osvěžit do spršky!! :grinning: Vzala bych si sukni, ale nemám oholený nohy a to fakt nestíhám jako!!
16. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
No tak já si tu dneska vyjímečně hodím přes čas, akorát pak dám Vildovi nákup až pojede kolem a půjdu na autobusák.

Njn, člověk míní a příroda/tělo mění, co nadělám, nif. Tak holt pojedu zítra, akorát, že musím jet dřív, neb zítra tam jsou prý max. do 15 hodin. Tak jdu juknout jak mi to jede
16. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
To víš, že jo si uděláš výlet no!!

Jo jo Marťa mi psala, že máš pro mě korunky a že ti prý visím dvacku???? :grinning:
16. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
No, visíš no... bych totiž strašně zchudla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takže se sejdeme na autobusáku, ju :slight_smile:
16. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jasně!!! Já tam nějak dorazím!!
16. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz
17. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz
Čus!!

Tak to je počas dneska teda!!

Ale aspoň to tročku pročistilo vzduch, ale zase nezávidím kolegyni, která se zítra vdává i když mě pršelo ještě ve svatební den pár hodinek před obřadem a jak to nakonec dopadlo!! Takže nebudeme malovat čertíka na zeď žé??
17. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
ajoooj při pátečku :grinning:
tak jaaak? co drákula??? bylo to dobrý? jste zas nic nenapsaly, a čovek nic zas neví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2009 v 15:28  • Odpověz
ahojky,

Marti, já neměla čas, byla jsem opět v Praze.

Jinak mě osobně Dracula trochu no co trochu docela dost zklamal, ale to je asi i tím, že jsem viděla ten původní :sweat_smile: Mirka říkala, že se jí to líbilo. Ale je fakt, že s tím původním se to nedá srovnat, se musím zeptat bráchy jestli někde nemá ještě to původní cd nebo tuším, že měl i DVD nebo spíš ještě VHSku :confused:

Hele, že ty jsi ještě včera smrděla v práci co? Jsem šla po půl 4 okolo a viděla tam tvoje autíko :confused:
18. dub 2009 v 10:55  • Odpověz
čao prdlavky, teda tady je docházka... mno ale já mám zrovna co kecat že :grinning:

Mílu neee já to v pátek v prácičce zalomila v jednu, ale asi jsi tam viděla modrou feldu kolegyně, ty felicie modré tam teď máme tři lidičkové, ale ta moje je náhodou nejhezčejší :grinning: :grinning:

a co ty? zase jseš upírka po pátku viď?

hmm, tak koukám, že každý má fakt jiný názor, já právě četla kritiku na nového draculu a právě nic moc, tak to nebudu ani pokoušet, já viděla jen toho starého.

jinak - dneska jsme byli v letňanech v tescu a jsem hotovka fakt, bolej mě nožičky (vzala jsem si nové botky na podpatku a mám samozřejmě puchejře!) a byla jsem otrávená z těch mraků lidí, jsem šťastná, že jsem doma teda
18. dub 2009 v 19:33  • Odpověz
Marti, tak to jo, už jsem myslela, že děláš přes čas :fearful:

Jj, po pátku jsem zase zombice, ale naštěstí brali tentokrát jen jednu ampuli, ale jako mě samostnou pustit do Prahy, Jana mě nazvala venkovanem ve velkoměstě :grinning: jsem jaksi v metru nasedla na opačný směr :grinning: jsem se tam sama sobě chlámala jak pako, ale dorazila jsem zdárně do cíle a kdyby mi jel v jednu nějaký bus zpátky, tak bych jela tím. Takle jsem byla nucena sjet na václavám a v kenvelu si koupila svetr a triko :sweat_smile: ale jako fáááááákt se mi moc nechtělo no a domů jsem dorazila ještě později než z práce, díky těm zácpám před liťákem :rolling_eyes:

Marti a co jste pokoupili? :confused:
19. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.