• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Mílo já a přesčas v pátek?? to je fakt výjimka, když tam smrdím do půl čtvrtý, to už fakt muší bejt :grinning:

tak jedna ampula je v cajku, to už jsem zvyklá taky, ale teda venkovanko! cos tam probůh vyváděla? ale chápu, že jsi se při nákupu v kenvelu musela uklidnit, udělala bych to taky! :grinning:

a o těch zácpách před lt mi ani nemluv, vždycky se jim směju, páč jedu opačným směrem, ale když jsme se minule vraceli ze služebky po třetí hodině, tak jsem myslela, že mě mrskne!

no jů, pokoupili jsme - samozřejmě ouplně něco jínčího, místo fénu a slunečních brejliček zase jen hadýrky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale mám radost z brazilek, co jsem si koupila v MarksSpencer - to je tak super matroš, že jsem na ně mušela pořád šahat :grinning:
19. dub 2009 v 11:03  • Odpověz
Tak hlavně, že jste alespoň něco pokoupili :grinning:
Hele a co je to ta brazilka? :confused:
19. dub 2009 v 17:16  • Odpověz
Mílo brazilský kalhotky... :grinning:
helee, co zítra obídek? Mílo esli to platí, tak mě zítra zasejc profouni, a Mirčo ty se určo přidáš ne? a ne že zas budeš mít oběd z domova nebo se cpát rohlikem!

zítra papa jdu si obrousit patičky :sunglasses:
19. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jo aháááá :grinning:

Jo jo platí... ale písnu ti ještě mejlíka, nevím jestli jsem nakoukneš.
20. dub 2009 v 07:20  • Odpověz
Ahoj holčiny, jak se vede? Co je nového? Že by nějaké nové těhulky??? Pochlubte se. Já zatím nic, tedy ještě nevím. Teď v týdnu to mam dostat, tak se uvidí.

Venku je tak krásně a já sedím ve vymrzlý kanceláři, ach jo.
21. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz
ahojky Vendul,

takže jste zase ve fázi snažení? To je dobře.

No u nás žádné novinky a o těhulkách taky nevím. :confused: :sweat_smile:

Máš vymrzlej kancl? Tak pojď ke mně, já tu pro změnu mám jak v sauně... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 07:06  • Odpověz
Ahojky Milčo, začátek snažení byl po 2 MS, tak uvidíme, kdy se zadaří :slight_smile: Takže u tebe žádné změny? Nebyla jsme tu delší dobu, tak jsem myslela, že už se konečně zadařilo. Jak dlouho už to trvá? Ten spermík ne a ne se uchytit, to snad není možný. Mam v kanclu hroznou kosu...brrrr. Brala bych raději teploučko. Sedíme tady v kalhotech a ve svetrech...a lisi venku chodí v sukýnkách a tílku, bych se zbláznila.
22. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz
Milčo, co to znamená CAR??? Koukala jsem do tvého albíčka...
22. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
CAR = centrum asistované reprodukce

Njn, žádné změny, co naděláš, nic... když jsou ty mršky líný , tak jsou líný
22. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
A to bylo na doporučení? To slyším poprvé. Je mi líto, že to dopadlo špatně. Baští manža vitamínky?
22. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz
Můžeš mít doporučení a nemusíš, záleží na tobě. Co slyšíš poprvé, to slovo CAR? Toho je tu plný koník :slight_smile: jsou to prostě ty kliniky, které se zabývají asistovanou reprodukcí, tedy umělým oplodněním.

Manža baštil, ale k ničemu to nebylo, spermiogram byl stejný.

Kámošky manžel bral vitamíny spešl pro muže a taky mu to nepomohlo, takže to spíš byly akorát vyhozený prachy.
22. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ano, to slovíčko CAR. Takže přemýšlíte o umělým oplodnění? Moc vám držím palečky, aby se to konečně povedlo tak nebo tak. Ty vitamíny jsou nejspíš k ničemu, jen ztráta peněz, jak ty říkáš.
22. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz
Nepřemýšlíme, jdeme do toho, neb v našem případě není na co čekat, sice není vyloučeno, že se to nepovede přirozeně, ale....

Jo holky dám vám sem jeden zajímavý odkaz....

http://zdravi.idnes.cz/spermie-se-stavaji-nedostatkovym-zbozim-chybi-idealni-darci-pr3-/tehotenstvi.asp?c=A090417_094018_tehotenstvi_pet
22. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
To chápu, ani se vám nedivím…tak snad to vyjde hned na poprvé. Kamarádka byla 3x na umělým a nic, pak přišla normoš do jiného stavu a čeká dvojčata. No je to normální??? Je to dobrý odkaz…..a je to bohužel pravda.
22. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz
nazdáárek, tý jo Mílo, četla jsem teď ten odkaz (koukám, že idnes zdraví jsi si oblíbila :grinning: ) a docela mě zarazilo to tvrzení, že některý chlapi ve dvaceti mají tak mizerné sperma, že ve třiceti je k ničemu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to je fakt síla, no nic - sakra proč ta třicítka je taaaaak kritická??? :confounded:

zítra počítám s obídkem ju? akorát jsme dnes na služebce zjistila při obědě, že se mi ztenčily zásoby stravulí, to jsem s tím teda pěkně zatočila :frowning2:

ahoj Venus, tak už se zase snažíte? to je dobře, určo to brzy vyjde a žádná mrcha se nedostaví :wink:
22. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
Marti, jj, je to zajímává stránka :grinning:

Jafně, ti zase founu až půjdu z kanclu :wink: No tak o stravulích mi ani nemluv, kdyby je neměl i Vilda v práci, tak už jsem taky skoro na mizině :frowning2:
23. dub 2009 v 07:09  • Odpověz
Ahoj holčiny, Matí: snažíme se, tak to snad brzy vyjde. Když jsem koukala na ten článek, jak posílala Milča, tak jsem o tom hooodně přemýšlela. To je taky tou dobou, kterou dnes žijeme a životní prostředí. Je to hrůza, ale bohužel pravda. Co vy, zatím neplánujete mimčo?

Dejte si dneska pořádně do nosu na obídku. Já mam kapustový karbanátek a kašičku :slight_smile:
23. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
No to jsme si dali pořádně do čumáku, viď Marti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale zase mě honí mlsná, to je hnus velebnosti.. no nic jdu si postavit na kafe a zapojit se do pracovního procesu,ale moc se mi nece :zipper_mouth:
23. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
tý jo Mílo mě bylo normálně skoro špatně! jsem to fakt přehnala a to jsem to celý ani nezbouchala, tak takhle by to nešlo!!
jsem nebyla pak schopná skoro ničeho a dorazila jsem se Milenou - je nějaká limitovaná edice s coffee caramelem či co, tak jsem se dofuněla akorát na něminu a zas tam perlila :grinning:
23. dub 2009 v 18:38  • Odpověz
Marti, japato čoveče? :confused: Dyť jsi toho zase tolik neměla.... hmmm limitovaná Milena jo? To zní dobře, no já tu akorát mmt. ujíždím na arašídových tatrankách (bez průmyslových tuků) :grinning: to je taky hnus velebnosti. :frowning2:

Ale copak, nešlo ti šprechtit :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 v 07:11  • Odpověz
JO a Marti mám pro tebe oriflamek, tak ti ho dám v úterý na obýdku, ju :wink:
24. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
Mílo no dyk jsem zblajzla celou tu čočkovku a toho druhého bylo taky dost, ale to už jsem fakt nezvládla. Jo ta Milena je dobrá, škoda jen, že je tak malá - nebo vlastně - spíš ještěže, jinak bych se přežrala ještě víc. :grinning:
hele co to je za tatrany bez průmysl. tuků? to je nějaká novinka? to neznááám :confused: jsou hnusný nebo co?

ale jo, šprechtit mi šlo, jen mě bolelo břicho, tak jsem se musela pomalu nadychovat :grinning: :grinning:
a oriflejmík beruuu, tak mi pak písni, kolik ti zasejc visím ju :sweat_smile:
24. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
jo a prý se zasejc dneska zčuchlo pět aut dopolko na mostě v lt, jsem se divila, že už tam v půl druhý bylo uklizeno, co tam ty lidi vyváděj, to nechápu, kochny!
jo a včera byla bouračka v doksanech na sjezdu z dálnice, a vypadalo to teda pěkně hnusně, vždycky když tam přes ten nájezd jedu, tak jedu krokem, bo se bojím, že to tam do mě někdo z dálnice napálí a vidím, že se mám proč bát :confounded:
24. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz
Marti, ale to teďky dávaj reklamu na to, že tatranky jsou bez průmyslově ztužených tuků, jinak to jsou staré dobré tatranky a já prostě ujíždím na těch arašídovejch.

Mno máš to tuším za necelý 2 kilíčka :wink:
24. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz
tak faaajn, v outerý už ti to viset nebudu :wink:

ahaa, já zas neviděla telku jak dlouho, jak Peťa nejni doma, tak tu bedničku pouštím jen na zprávy a nazdar bazar, ale dneska se juknu asi aspoň na Ducha, to bude zas americkej doják :sunglasses:
24. dub 2009 v 15:01  • Odpověz
Krásné nedělní odpoledne,

Vilda čučí na formule tak jsem nakoukla co tady nového a koukám,že nif :unamused: kde jste všechny. Mirka a Petra tu taky nebyly snad věčnost , fo je fo je.... :confused:

Marti, tak se někdy číhni, určo na ni natrefíš. Mno ale jak na těch tataruškách ujíždím, tak už se to asi začíná někde projevovat :angry: a to nejspíš formou mikozy, doufám, že to zažehnám nějak sama, páč k Otíkovi se mi moc nechce :frowning2:
26. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz
Nazdááárek,
no já sem včera číhla večer a koukala jsem, že taky nikdo nič, tak jsem si říkala, že asi všici pařej či co :sunglasses:
heléé, tam je dneska teda takovej větroň, že mi lítalo prádlo pomalu i na silnici, a to jsem to všechno poctivě přikolíkovala a stejně! :grinning:

no Mílo já se číhnu, hele ale počkej, to máš mykozu z tatranek? jakou mykozu?chjo, si zasejc sedim na vedení :confused:
26. dub 2009 v 17:17  • Odpověz
Tak jsem si právě obarvila hlavičku, poprvé v životě snad sama samotinká tak jsem na to zvědavá jak to dopadne.

Marti, jj...je to holt sladký, takže asi tak.

Jo tady to taky fičí jak někde na větrově :confused: a to prej dneska někde řádili vichřice, poudali v TV :fearful:

Jsme včera byly na Kamýku a taky to docela fučelo, dneska bysme tam asi ulítli.

Zítra razíme k zubákovi, bojim bojim... min. 2 zuby mi bude spravovat :confounded: chjo chjo :frowning2:
26. dub 2009 v 19:34  • Odpověz
Mílo tak držím palejdy, ať tě zubajda zítra moc nebooolíí :sweat_smile: hele, tak kdyby ses necpala tolik tím sladkým, tak nemáš tolik problémů na všech frontách, by ti řekla ta Cajthamlová z primy :grinning: :grinning:

já si barvívala hlavinku skoro pořád, než jsem šla do melírků, tak se toho nemusíš bát, páč když jsem to zvládla já - tak už to fakt zvládne každej :wink: to mi připomíná, že zítra zdrhám z práce a jdu vysedět důlek ke kadeřnici.

dneska mi furt všechno padá z ruky, si snad už musím jít lehnout, nebo nevim, co ještě všechno rozsypu - teď jsem uklízela rozsypanej čaj a nakonec jsem se jako správná umělkyně praštila do čela koštětem, když jsem to zametala :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám, že budu mít modřinu :angry:
26. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
Krásné ranko,

Marti ty jsi dílo :grinning: ale je fakt, že já mám občas taky takovej den blbec, kdy mi všechno padá.

Tak barvička dopadla docela dobže, zítra to můžeš skouknout. A což mi připomíná, že se taky budu muset objednat ke kadeřnici na zastřižení konečků :wink:

Njn... paní Kateřina je vždycky chytrá, ale když ono je to táááááááááááááák doblý :sweat_smile:
27. dub 2009 v 07:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.