• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Ahojky holky!!

Mílo tak nějak to tam dole u nás vázne a pořád něco řešíme takže nemám ani čásek sem přijít spíš chybí ta správná náladka a nějak se to na mě začíná odrážet, ještě, že mám podporu Jarouška, který mě vždycky vyslechne - chudák někdy ho lituju!

Dneska jsem musela zůstat doma, před chvilkou jsem se vyhrabala z postele, protože nám tchýně včera grilovala oběd a udělala k tomu česnekový brambory a já jsem celou noc zvracela a vůbec jsem nespala!! Tak jem do práce prostě nemohla, byla jsem ráno kántry teď už je to lepší. Jarouš mi jel koupit colu tak jsem ji pomalu pila a žaludek se mi dal do kupy, teď jsem si dala chleba tak snad ho tam udržím!! To byla teda noc. Tak snad to do zítra dám do pořádku a půjdu do práce!
27. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz
No nazdárek.

Ty jo, ti to nesedlo jo? Asi byly hodně mastný co? Tak alespoň, že už je ti líp.

Mě dneska potěšila paní zubařka, tu velkou plombu nepřevrtávala jen ji doplnila, takže o jeden stres míň, ale i tak jsem tam nechala zase litřík :frowning2: jsem si chtěla koupit něco za odměnu, tak jsem zašla do nově otevřeného Prostějova a nif, jako mají to tam docela hezky udělaný, ale nif mof... koukala jsem na jedno hezký spodní prádlo a málem mě omejvali, jako u čongolů dát za korzet s kalhotakama 800 Kč je teda dost... :angry: se nedivím, že jim to tam ještě visí. :confused:
27. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
To mi teda hodně nesedlo jako ona je uvařila a pak je na pánvi promíchala s tím česnekem a pažitkou, takže zase mastký nebyly, ale nevím prostě mi neudělaly dobře teda! Jsem si myla hlavu, šla jsem spát, Jarouš přišel do postele v půl jedný asi a pak to začalo jak mě vzbudil a už jsem lítala!! To byl hnus teda, ráno jsem vstávala na budík a to se nedalo, byla jsem jak zmlácená! Nohy se mi klepaly, nevím co to bylo!! Ale už je to v pohodě, dala jsem si chleba a zatím tam drží tak uvidíme, snad to bude dobrý! Bleeeeee,ale ještě tady radši pososávám coličku!! Ta mi udělala dobře!!

No vidíš tak to je dobrý, ale stejně to je hrozný ty prachy za toho zubaře!! Cože tolik peněz?? Se zbláznili né, to si můžeš koupit rovnou v krámě!! Už je to otevřený jo?? Ale na Dlouhý to asi taky zůstane co??
27. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
No zatím to není otevřený všechno, mají hnedky dole vpravo spodní prádlo a vzadu pak nějaký dámský a dětský hadry, v patře boty a pánský a úplně nahoře ještě nic nemaj.

Hele to jsem si taky říkala, že když si sjedu do C&A tak tam seženu korzet za 3 kilča když je v akci. Jako tohle fakt nevychytali, ikdyž je fakt, jako že byl hezkej a vypadal i kvalitně, ale stejně... furt je to od čongolíků.
27. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz
ahoj holky.
27. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahojky Sary!!

No Mílo to je fakt no!! Ale za ty prachy koupíš v butiku a levnější!!

Já si taky asi budu muse koupit korzet pod ty trička bez ramínek, protože jak si viděla v Praze tak jaksi podprda mi to neudrží!! Tak snad za chvilku vyrazíme do Prahy!!! To bych jim taky nedala 800 stovek teda za to!!
27. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
Mílo a to jsem si udělala ten kuřecí těstovinový salát!! Tak dneska ho asi nedám, to riskovat nebudu teda! :frowning2:
27. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahojky Šári, tak jak je nevěsto, už se ti to blíží, vid. Máte všechno nachystáno? A jak se cítíš jako nevěstinka?

Miru, no to jo. Já právě taky přemýšlím o nějakém hezkém korzetu na vášnivé noci :grinning:
27. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz
To já ani na vášnivé noci né, to mám hezký modýlek od Vánoc, ale na ty trička spíš no!!Byla jsem na Dlouhý a tam mají jenom ty s peřím a tak a nebo s podvazkama rovnou a to nechci, jenom prostě korzet nejlépe né moc zdobený, aby tak nebyl pod tričkem vidět!! A na Kocandě taky nic čímáci nemají! :grinning:
27. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
Miru, tak pošli, já si ho klidně dám za tebe :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já jsem dělala v sobotu lasagne, tak jsem si dneska vzala do práce, jen se po nich zaprášilo a teďky se tu láduju fornetkama :frowning2:
27. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
No to mi povídej, já na něho nemám ani moc chuť, ho tam má připravený v misce, taky měl být dneska do práce a chudák je v lednici no!! Tak snad vydrží!! To je pech prostě!! Mi tam tchýně určo něco namíchala!!

Mílo to víš, že jo jen se cpi mě tady žaludek řve hlady.... :sunglasses:
27. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz
Mno, já bych se i cpala, ale s těma nově udělanejma plombama to moc nejde :frowning2:
27. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz
Na ně nesmíš?? A ty nemáš bílý? Na ty můžeš klidně hned! Jéé já to nemám ráda ty plomby a to mám jenom tři, ale stejně! To bylo hrozný, když mi je udělala!! Jsem cítila čtyři dny vrtačku!! Fujjj!!! Zlatej Otík!!!
27. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ale můžu, ale moc to s nima nejde, je to takový divný, když ještě nejsou "okousaný"

JJ, to radši 3x k Otíkovi, než jednou k Pavle :sunglasses:
27. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz
No já mám Hanku tam radši ne nenenenenen!!

Přesně radši 10x k Otíkovi to je jiná kávička!! Ten dokáže pochválit, ale tady se chvály nedočkáš!!
27. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz
Jo to já i jo. Dneska mi pochválila brýle a barvu vlasů, že prý by taky ráda nějakou podobnou :grinning:
27. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz
nafdáárek kočandyy :sweat_smile:
se tu tu koukám rozjelo, když je Mirča doma. Míru ty chuděrko, tos musela mít teda noc! ale lituju tě fakt, já to zažila na Nový rok... a musela jsem si pak vzít taky dovolenou - vlastně oba dva s manžou, to se taky nedalo :angry:
tak hlavně koukej pořádně pít, ať nejsi odvodněná :sunglasses:

Mílo já ti už pak neodepsala, bo jsem nestíhala, zavolal mi kolega, co něco počeboval a pak jsem lítla ve dvě ke kadeři, seděla jsem tam 3 hodiny!!! mě vomejvali zase! ale aspoň už to mám zase zkrácený a obarvený, vydržela jsem tam nejít skoro dva měsíce :pensive: jsme se dneska byli kochat těma našema slavnejma kasárnama, už je to tam všechno pěkně vybourané a zedníci makají jako šroubky, už aby to bylo hotovo, se tam těšim jak malej harant :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

zítra teda budu čekat founa až ti to přistříhne, radši se ještě trochu nafutruju jogurtem, abych se netrápila hladíkem :slight_smile: (teď mě tak napadlo - až budu v těch kasárnách, tak to nám teda ty naše obědy skončej :frowning2: )
27. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
Marti, mno to asi jo, leda, že by sis vždycky protáhla pauzičku a sjela domů přibližovadlem :wink:
27. dub 2009 v 19:00  • Odpověz
Cusik hiolky krasny ranko,kde jste??asi makate co???

My se nudime a za chvilku se chystame ven,me boli v krku zase to je desny..
29. dub 2009 v 07:56  • Odpověz
No nazdárek,

no snažím se makat, ale s těma houkačkama co tu furt jezdí pod oknem to moc nejde :angry: ty toho zase nadělaj, že tu budou nějací páááááni ministři :confounded:

Péťo, japato? To tě to ještě nepustilo? Tak si kup nějaký cucavý pastilky nebo nějaký sperjík do krku :wink:
29. dub 2009 v 08:21  • Odpověz
me to skoncilo,ale zase zacalo,jak jsme to nevylezela tak se mi to vraci porad dokola,budu klokltat jaky ministri??
29. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
ále, mají tu sjezd ministři dopravy ze zemí EU, tak je tu blázinec a na náměstí je ještě nějaký kulturní program kvůli předsednictví EU, odpoledne tu budou Buty a večer pak MIG21, tak nevím jestli půjdem
29. dub 2009 v 08:50  • Odpověz
Hm kdyz je tak hnusne vid
29. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
No právě, taky to mohly udělat o víkendu.

Jako Liťák je už totál ucpanej... to tu stojí oběma směry... to se jim zase něco povedlo, už slyším tu kritiku :grinning:
29. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
Tak si dneska zase budu hrát na zahradnici. Jsem si před měsícem koupila v OBI milion bells do truhlíků a všechny pochcípali :angry: tak jsem si je dneska koupila jednoltivě, tak snad už budou lepší a vydrží... už se těším až to tam pokvete.

Péto jak bylo venku?
29. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz
nazdááárek, jéé, i Peťul sem taky na chvíli zavítala, noumálně ti závidím, že s Viktorkou drandíte venku, bo když je už konečně venku hezky, tak sedět v kanclu je na prd. Ještěže občas vypadnu ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mílo helee, ty jsi fakt zahradnice jako blázen - co to je milion bells? nějaké zvonky? :confused:
já mám jen skalničky, tak se v tom moc nevyznám a pokojovky tu taky pořád týrám. Zrovna mi chcípá už docela dlouhou dobu cykas nebo jak se ta palmička malá jmenuje, zežloutly tomu listy a furt nechce chcípnout úplně, tak nevím, jestli jí mám dávat ještě šanci nebo to vzdát :angry:
30. dub 2009 v 19:29  • Odpověz
Nazdárek babule,

tak co nachystaná pometla na večer máte? my jsme letos po dlouho době doma, tak ani opékání buřtíků se nekoná.

Marti, milion bells jsou takové malé petunie, převyslé, vypadá tokrásně, když je to hodně košatý, tak jsem zvědavá na mě jak mi tu půjdou

vypadají asi takhle http://www.chytrazena.cz/fotoalbum/priroda/kvetiny-9427/milionbels-126650.html
30. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
ajooj,
hlásím, že pálení včera jsem přežila, bo jsem seděla jak pecka doma :grinning: no jo no, sice kámoši pálili a dokonce jsem i buřtíky koupila, ale nakonec jsem k nim nešla, začalo tu lejt a přiznám se, že jsem byla líná :sweat_smile: takže si to zopáknem dneska :grinning:

Mílo tak ty milion bells teda znám, jen nevím, že se to jmenuje taky takhle, poznám to, páč to mamina rve pořád do oken :sunglasses:
se tu do sebe snažim narvat něminu, ale asi vyvalím špeka na sluníčko, já jsem taková lemra v poslední době,že to snad ani nejni možný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
čusík,

tak to my taky včera nikde nebyly, za jedno kvůli tomu počasí a za druhý, že Vilda se šel dneska vystavovat. Sice měl chuť na pivko, ale nakonec jsme nikam nešli, neb když jsem psala Renče, tak akci prý pro malý zájem zrušili a ona už byla v pyjámku... tak zase někdy jindy.

Marti, tu němčinu ti tedy nezávidím :unamused: jsem jí neměla ráda na škole, natož abych se jí učila ještě dobrovlně :grinning:

Tak jsem právě dožehlila cejchy, co už jsem tam měla asi 2 měsíce a jdu pověsit další várku prádla a uklidit nádobí z myčky.....
1. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz
Krásné sobotní ráánko, jsem nějak nemohla dospat :grinning:

Mílu já něminu měla jen čtyři roky na gymplu, ty první dva roky jsme měli super učitelku, které bylo asi sto let už tenkrát, s ní mě to bavilo ale pak jsme dostali takovou mladou čúzu hned po škole a ta mi ten jazyk tak zhnusila, že jsem jí dál už nechtěla vidět. Bohužel na vejšce jsme jí mít musela, tak se divím, že jsem z ní vůbec tenkrát udělala zkoušku, no a teď, když vidím, že máme všechny dokumenty u nás uložené, napsané v němčině a obrací se na mě němci, tak jí docela potřebuju. A jak si to platím, tak je to motivace jako blázen - kdybych jí měla zadáčo, tak se asi občas nedonutím tam jít, takhle si to nedovolím vynechat. :sunglasses: a nakonec jsem se do toho tak zažrala, že už mě věci napadají při překladu víc v němčině než v angličtině, kterou jsem měla od základky.

tý jo, cejchy dva měsíce? to je docela rekord hele, ikdyž -- já mám co kecat, jsem teprve tenhle týden vyžehlila manžovi košile z výstavy, kde byl někdy víc jak před měsícem :grinning:
2. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.