• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Neboj vyberu určitě jinou!! To by modelka Vildojc nepřežila, kdyby měl Jarouš stejnou co?? :grinning:

Mílo tak když tě Vilouš pustí tak pojedeme né??? Zase bude zábava aspoň. Poznáme nové lidičky, hele budeme mít velký dyžoury!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2008 v 08:22  • Odpověz
No to asi jo, no! :fearful:

Ale přežila, co by mu zbývalo, ale víš jak... stejně by to okecal.
:slight_smile:
16. pro 2008 v 08:26  • Odpověz
Ne neboj, kdybych ji chtěla stejnou tak zajedu do Okay přeci né??

za pár dní tady bude ježíšek!!!! :grinning:
16. pro 2008 v 08:49  • Odpověz
Jo jo, bude a my budeme mít živej stromeček, heč, juhůůůůů.... já mám takovou radost :grinning:
16. pro 2008 v 08:52  • Odpověz
No ségra mi taky říkala, že letos budou mít živej, sice je to krásný voní to, ale zase tak to nevydrží co, když máš doma teplo, to brzo opadá né?? Ale živej je živej prostě no, to úplně jinak voní!
16. pro 2008 v 08:58  • Odpověz
Ono záleží co koupíš, smrk opadá, jedle třeba ne. A my máme stejně stromek max. ten týden 10 dní, po novém roce ho většinou odstrojuju.
16. pro 2008 v 09:05  • Odpověz
No my čekáme právě vždycky až přijede po Novém roce babička a když jsme v práci tak ona ho většinou odstrojí!! Takže i když máme umělej tak se u nás taky moc dlouho neohřeje!!

Tak čoveče nevím jestli máme jít na toho Silvestra s tou Klárou a Blaninou!! Prý jdou na bowling?? Kam jdete letos Mílo Vy??
16. pro 2008 v 09:09  • Odpověz
Týýýý jo, já ještě vůbec nevím :frowning2: ale něco se vymyslí, ale fakt nevím kam teda :fearful:
16. pro 2008 v 09:12  • Odpověz
No my právě k ségře, k Randům nebo s tou Blaninou, teď jsem jí psala co je to za akci vůbec! Aby jsme tam taky někoho znali!!

No u Randů zase bude malá a to budeme muset být ticho!! Když jsme slavili narozky tak jsme museli být taky zticha, protože jsme hlušilli, tak jako když se slaví narozky tak se hluší né a kor když třicetiny!! Takže tam se mi moc nechce no!!
16. pro 2008 v 09:25  • Odpověz
Mílo tak co vůbec říkala Lucka na ty trenkoše?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2008 v 09:46  • Odpověz
Zatím nic, páč včera dorazila z práce až kolem 8, takže jí je dám až dneska. Ale Vilda perlí, prý jestli je prý dostane pod stromeček, tak mě asi roztrhne, že je prý nechce a já na to, že mu je asi budu ukazovat než mu je dám pod stromek :confused:
16. pro 2008 v 09:59  • Odpověz
No asi tak nějak, toho nenapadlo, že jsou pro někoho jiného co??
No tak to jo, já jsem si říkala, že ani nic nepíšeš co na ně říkala jestli bude ráda, protože Mirča ten kabát vracela, že jí úplně neseděl a na obrázku vypadal teplejší!!
16. pro 2008 v 10:12  • Odpověz
To je škoda s tím kabátem, no! :frowning2:

Neboj to bych napísala... ale zatím není co
16. pro 2008 v 10:16  • Odpověz
Tak to jo!! Já jenom jestli se jí líbily a nebyla zklamaná jako Mirča!! Tak ho chudák vrátila no!! Neseděl jí a ještě ke všemu byl fakt tak akorát na jaro nebo spíše na léto tak hodit ho přes třičko, ale né podzimní nebo jarní kabát teda!! :pensive:
16. pro 2008 v 10:24  • Odpověz
Tak o pauzu jsem nic nestihla, šla jsem pozdě ven, ale odpolko to musím nakoupit už!!
Mílo tak asi půjdeme s Karterovýma na toho Silvestra, když teda Blaniině tchýně pohlídá dítka, protože jinak by musela být doma!!! :grinning:
16. pro 2008 ve 13:48  • Odpověz
No vidíš, tak u vás je vyřešno... já zatím nevím. Měli jsme jet k jedné kámošce původně, ale tam se Vildovi moc nechtělo, ale nakonec to naštěstí padlo... tak se uvidí co kdo vymyslí a s čím kdo přijde.

Já jsem o pauzu koupila stojánek a odpoledne se půjdeme asi podívat i po stromečku :wink: jen doufám, že nám ve sklepě do příštího týdne neopadá :frowning2: ale tam by to mělo být v pohodě
16. pro 2008 ve 13:51  • Odpověz
Tak to bude zase jiný Silvestr no a vlastně to budou ty lidičky co byli na těch narozkách, takže zase tak neznámé tváře to nebudou!! Te´d jsme byli vlastně dva roky u ségry!!

Mílo tak snad ve sklepě je chladněji a stromky se už prodávají tak by to mělo být v pohodě né??

Akorát mi volal Huťka tak v pátek jdu za ním už je doma!!
16. pro 2008 ve 13:59  • Odpověz
Nazdárek,

tak nevím jestli bude živej stromek letos :frowning2:, včera jsme se byly juknout na námku, u jednoho neměli skoro vůbec nic, tak jsme šly k tomu druhému, jak to tam mají i oplocený, vyhlédli jsme si jeden, ale když nám pak řekl cenu, je tedy asi fakt, že to byl stříbrnej smrček, ale jako 700 Kč dát za stromek, který má tak max. 1,5 m a který budeme mít tak týden, to tedy jako nee, ale byl fakt krásnej, to se musí nechat, a že prý těch malých moc není, že prý většinou tak kolem 1,8 až 2 metry, tak nevím no. Ještě se možná asi juknem u kaufíku popř. Sparu nebo Obi, nevím kde je tam všude mají a pak se uvidí.

Ikdyž teďky mě napadlo, že by stromky možná mohly mít i tady na parkovišti v tom zahradnictví, co Miru?
17. pro 2008 v 07:31  • Odpověz
Krásné raníčko!!

No Mílo tak to je normální taxa, já jsem si myslela, že máme od něho za babku víš? Stromky jsou drahý jako mrcha!!

Jinak Mílo taky v tom Gabrielu nebo jak se to jmenuje vedle kuřeťáka taky mají no a snad tam mají už slevy jsem viděla přeškrtané ceny, tak ještě zkuste. Hele v zásobě uměláka máte, tak zkuste třeba den nebo dva před Vánocema to mívají taky slevy no!!

Jinak jsem včera nakoupila všechny dáááárečky konečně, přišla jsem z města až v 6 hodin jako, měla jsem dost, bolely mě nožičky!!! Ale všechno to mám nakoupiený!! To jsem fakt ráda, dneska jdu na poštu pro pekárnu už dorazila, ale to až po práci!

Jo a ještě mi zbylo 500 jako od táty co koupit mamce a všera v letáku Albert je pěkný hrnec na těstoviny tak asi koupím ten!! Ten mamka nemá a těstovinky vaří pořád, tak ten se jí teda bude hodit! A fertig!!
17. pro 2008 v 08:05  • Odpověz
No vidíš a pak že nic neseženeš. A máš i pro Jardu? už :confused:

No to mě taky napadlo, že bychom se mohly juknout pak den před vánocemi. NO ještě uvidíme, o pauzu skočím tady naproti a pak uvidím.
17. pro 2008 v 08:09  • Odpověz
No to budou Mílo mít slevy, ale bude asi dost probrané, ale ještě to Obi tam taky prodávají u Kaufíku taky, takže třeba ještě seženete, ale tady jsem viděla, že mají už slevy no!!

Mám všechno Mílo kromě samozřejmě dárku pro Jarouše to pojedu to pondělí!! To mám v záloze!! To už je moje poslední možnost!

Podívám se ještě dneska po něčem pro tátu, oproti mamce ho mám ochuzenýho!!! :grinning:
17. pro 2008 v 08:24  • Odpověz
Tak mi akorát Jana vedle psala, že prý koupili v Obi stříbrnej smrček 1,8 m za 500 Kč, tak jestli nic neulovím tady naproti, tak tam asi zajedem.

Psala jsem to Vildovi a jeho odpověd "a to ho pořád chceš, jo?" no nepraštili byste ho :grinning:
17. pro 2008 v 09:12  • Odpověz
Ajojkyy,
koukám, že sháníte stromečky??
my máme umělej, a sice jsem ho vždycky odmítala, protože není nad tu vůni dřeva, ale... nakonec máme tenhle a skočím si pro větvičky naškubat je do lesa a mám pořešeno. Akorát, že stromek chtěl manžik strojit už minulý víkend - ale prokoukla jsem ho - chtěl z něj hned škubat kolekci čokoládiček, tak mu to neprošlo a řekla jsem "NE " :grinning: :grinning: - bo by tam na něm do Vánoc nebylo co k snědku :angry:
17. pro 2008 v 10:04  • Odpověz
a Mílu - nemlať ho, dyk je Tvůůůj :grinning:
17. pro 2008 v 10:06  • Odpověz
Marti, neboj :wink: .... napsal, že prý se jukne po něm v ústí, jede tam na nějaký firemní obýdek či co... tak snad něco uloví.

My taky právě máme jinak umělý, ale letos jsem nějak dojatá z těch vánoc, tak bych chtěla i živej, je fakt, že právě ta vůně je na tom to nejhezčí no!
17. pro 2008 v 10:08  • Odpověz
Mílo ty jsi dojatá jo??

Ahojky Marti!! To jsem ráda, že jsi zavítala!! :grinning:

Mílo tak to jde za stříbrnej 500 to bych obětovala!! Tak šup šup pro něho!!
17. pro 2008 v 10:15  • Odpověz
Miru, uvidím s čím přijede Vilda z Ústí, jinak asi zajedem k OBI no :sunglasses:
17. pro 2008 v 10:34  • Odpověz
No jasně, když seš teda tak dojatá tak to musíte mít živý strom a hlavně jsem fakt zvědavá co ti řekne Vilouš na ten dárek!!
17. pro 2008 v 10:59  • Odpověz
nafdáárek Míru :sweat_smile:
jo, tak vy máte Mílo ještě umělej? tak ten ale nebudete zdobit ne, když budete mít živej ne? teda u nás jsem doma s výzdobou prý za 4- to zhodnotil Peťa - mám jen ten adventní věnec, tím moje všechny vánoční snahy klesly.
ale dojatá budu taky - hlavně z toho jíííídla, mňam :grinning: :grinning:
17. pro 2008 v 11:03  • Odpověz
Marti já flákla zvonek na dveře dvě hvězdy do okna a tím to končí! Jarouš je taky naštvanej, že jsem u něho s vánoční výzdobou klesla, mě naopak to teda nebere, ale dárky jo ty ráda kupuju a to jídlo no! To bude hlavně se těším na Jarouška salátek on dělá dobrej, mě stačí si ho dát jen o štědrý den a jsem spokojená!!

Marti myslím, že budou mít jenom jeden ať živej seženou nebo ne, nebo, že by udělali ještě jeden Nelče extra??
17. pro 2008 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.