• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Krásnou sluníčkovou sobotu vinšuji,

Marti to víš, já a žehlička jsem děsný přítelkyně, takže většinou tyhle velký kusy si nechávám až na konec a někdy na ně ani nedojde, páč už se mi do toho nechce, takže tam vždycky zůstanou dole na dně koše a čekají až přijde jejich chvíle :grinning: Už jsem kolikrát přemýšlela, že bych je odvezla na mandl :sweat_smile:

Dneska se chystáme za Vildou na výstavu. Jen mi akorát odřekla kámoška, tak jsem zvědavá jestli se bude chtít jít druhý... holt kdyžtak půjdem samy s Nelčou :wink:

A s tou němčinou chápu, my zatím v práci nic takového nepotřebujeme, ale jednou určo k tomu taky dojde :fearful: a to pak bude mazec :sunglasses:
2. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
Mílo tak já to mám podobně s tím žehlením, mě zase ty košile vždycky visí v koutku takovou dobu, vyžehlím všechno okolo, a tenhle hnus nechávám na konec a pak to odsouvám na jiný den, páč pak už se mi do toho nece :dizzy_face:

no jooo, vy tam vlastně máte tu výstavku, tak si to užijte, počasí vyšlo nádherně! tady šuníškuje už od rána, tak doufám, že to vydrží celý víkoš, škoda jen, že se to zkazí začátkem týdne, když budu zrouna v tom Brně :angry:

Mílo já třeba závidím manžovi, že mají anglinu i ruštinu normoš zadáčo v práci, vždycky mu musím vynadat, že tam nechodí, když tu zrovna je, když má možnost tam jít a nechce se mu kvůli tomu ráno vstát o hodinu dřív. Ale je fakt, že když to mám zaplacený, tak je to motivace jako blázen. Třeba vám v práci taky udělají nějaké kurzy, u nás to teda asi zatím nehro :confounded:
2. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
U nás jsem kdysi kurzy zařídila s tím že lektorka od Wengla chodila za námi, začínalo nás cca 20 a po 4 měsících končilo asi 8, takže to moc budoucnost nemělo a další rok už jsme nezačínali. Ale bylo to fajn, člověk si to alespon zopakoval.

Jj, tady taky šuníškuje od rána... tak za chvíli razíme s Nelčou za manžou. :wink: Jsem zvědavá co tam maj všechno pěknýho a nepěknýho :grinning: hlavně se těším na langoše :grinning: :sunglasses:
2. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
ajoooj jdu nás zase posunout z chvostu někam do popředí :grinning:

Mílo tak co langoše? jsi mi tu noumálně udělala chutě zase, ale jsem líná si je dělat, dogriluju si tu ještě buřtika, co mi zbyl z pátku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tyhle firemní kurzy jsou asi fakt děsný - když to má člověk zadáčo, tak se nejdřív dušuje, jak tam bude chodit a po pár lekcích se na to stejně vyprdne, - vidím to u Petra v práci, tam to maj to samé, dva na hodině nebyla výjimka - to je ale na druhou stranu zase fakt luxus, to se člověk v té lekci vůbec nezastaví a musí pořád přemýšlet - my ve čtyřech, většinou ve třech na té němině - to je taky docela záhul,někdy si ty nová slovíčka ani nestíhám psát :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu si zabalit tu svojí bagáž na zítra, mám toho zas jak když jedu na 14 dní na dovolenou :angry:
3. kvě 2009 v 16:11  • Odpověz
Marti, tak ať ti je školení ku prospěchu a příjemnou cestu do Brna :wink:

Langoš byl dobrej, dali jsme si i zmrzku a domů jsem si přitáhla dark grey westa :grinning: takže dneska jí čeká vana. Chudinka včera nechápala proč s námi nemůže spát v posteli.¨

Včera jsme byly v kině na "Líbáš, jako bůh" a mohu doporučit, je to dobrej film, dlouho jsem se u českýho filmu takhle nepobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty hlášky tam fakt byly dobrý, prej "dneska přijdu až zejtra" :grinning: :grinning: jsem normálně málem učůrávala :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz
Mílo já tam nejedu díkybohu na školení ale na konferenci, takže budu jen sedět a popíjet čajíky a dělat, že mě ty příspěffky extra zajíímajííí :grinning:

jsem si musela poposednout, páč mi nedošlo že dark grey west je vaše Nelča, jsem myslela, že jsi na té výstavě ulovila nějaký archivní brandy nebo tak :grinning: :grinning:

jj, Líbáš jako bůh byla třída, jsem to říkala hned, ať tam jdete, já to sháním už na dvd :sweat_smile:
3. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz
JJ, na dívku to může být hezký, určo to taky někde splašíme. Jako fakt to stojí za to :sunglasses:

ahááá, tak já myslela že se tam jedeš školit, tak tozabal nějaký pěkný šatky a vyraž pak večer někam do víru velkoměsta :grinning:
3. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz
mě se tam Kaiser líbil tak, že jsem nakonec na něj do Ungeltu koupila lístky a už se na něj zasejc těším, jak tam bude hrát nějakého ožralu :grinning:

to jo, se tu prohrabuju skříní a nevim, co si mám vzít, asi místo šatů radši jen sukni od kostýmu na ten společenský večer a nevím co za vršek, chjo. a ke všemu bude zimčaa, si musím vzít snad i svetr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ráno zase zjistím, že ten bágl by měl být nafukovací, už to živě vidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz
JJ, Kaiser byl dobrej a Holubová taky, to je stejně ksicht :grinning: On i Bartoška byl dobrej :grinning:

Jo to si taky vždycky říkám, že bych potřebovala ještě nějakou nafukovací tašku. Holt máme to my ženský těžký :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz
jo Holubová v tom prádýlku na posteli byla teda tutováááá :grinning: :grinning:

no to teda těžký máme, páč až se zítra budu hrabat do služebáku, tak ze mě a z mojeho báglu bude chlapy chytat fantas, to si zas vyslechnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem se zase dostala k netu, protože venku je hnusně a tak sedíme doma... uff, ono na jednu stranu dobře, protože hovorů na pískovišti mám až nad hlavu :slight_smile: někdy je to fakt těžký :grinning:

a co vy, jak se máte? včera jsem si chvílku sedla k netu a hle zrovna Denisa porodila, tak jsem to stihla akorát... a říkám si, zlatý můj porod :slight_smile: za pět hodinek od začátku bolestí... klidně znova, ničemu se nebráním :slight_smile:

a co nového u vás? koukám , že marťa se chystá do víru velkoměsta, no zrovna je taková zima ...

Mílo co vy? jak pokračujete s Genetem?

U nás vše při starém, jak říkám frčí u nás hřiště a mašinky... takže pískoviště, prolejzačky a tak... matka lítá za Ondrášem a pak toho má večer plný čočky :slight_smile: jo už nejsem nejmladší :grinning:
Ondra už super chodí, lítá jako čert, takže chodíme i na procházky pěšky, na nákupy a tak... ale dlouhé trasy absolvujeme s kočárem... byli jsme taky v Zoo, to bylo něco pro Ondráše, čučel jak puk na zvířátka, nejvíc na medvědy a tučnáky. Začíná mluvit, oblíbené slovo je auto a bo (pro vysvětlení, to je motorka) a pak ham několikrát za hodinu :slight_smile:

takže všem pozdravy a přidám nějaké fotky z pískoviště :grinning: ... pa Pavla
4. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahojky holky!!

Já tak nějak v poslední době nestíihám, ještě, že jste tu Vy a držíte to tady!!

Marti tak si užij výlet, ale počásko nic moc, no ale hlavně, že se víkoš vydařil to bylo opravdu nádherně!!

Pavlííí tak to ti Ondrášek dává do těla docela co?? To je dobře, že je živé dítě, s nějakým ťunťou by sis neužila legrandu pořádnou!!

No my jsme šli včera grilovat, mimochodem já jsem si udělala vynikající sýrové topinky, to jsem se napráskla a čučela jsem na net, že už půjdu a v tom si naskočila Pavlí, že si v Ltm diskusi, tak jsem tam vlezla a hle vidím, že Denisa porodila! Tak už to má zasebou no!! Tak nakonec má Jarouška!!! :grinning:
4. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
Nadzárek,

ahojky Pavlí, no dneska tam fakt byla kosa, tak se nedivím, že jste zůstali doma. Koukám, že Ondráš ti dává zabrat :grinning: ale i tak je to zlatíčko, viď.

My si dneska byly pro výsledky imunologie, tak dobrý, příští týden nás čeká pohovor na genetice a pak konzultace v genetu, tak jsem na to zvědavá. Jen doufám, že nám to nestopnou na 3 měsíce jak doporučila v Imunii, prý by měl Vilda brát nějaký antioxidanty jako podpůrnou léčbu a většinou doporučují tak na ty 3 měsíce, neb sperma se právě vyvíjí ty 3 měsíce, než je kvalitní. Tak uvidíme co nám řeknou příští týden v Gennetu, na jednu stranu se těším na druhou mám docela strach. :frowning2:

Jůů grilovačka, my ještě letos negrilovali, taky bych si dala, ikdyž spíš bych si dala buřtíka opečenýho klasicky na ohýnku, tomu se stejně nic nevyrovná

:sunglasses:
4. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
Krásný večír!!

Mílo to snad ne!!! :frowning2: Jsem na Vás myslela, jak dopadnete!! Tak snad to bude dobrý a udělají Vám to hnedka v květnu né? Ale šance tam je né?? Ale zase Mílo když už čekáte takovou dobu tak snad to vydržíte, ale hlavně aby se to povedlo, to je to hlavní!! :grinning: Tak Vám budeme držet palečky, aby Vám to dopadlo!!

Mílo my už jsme grilovali hodněkrát a jednou to nedopadlo teda ..... že jsem nemohla ani druhý den do práce, to byla vášnivá noc - stop!! :grinning:

Na čáry - čarodějnice jsme grilovali, ale to se dělalo vepřové maso tak to jsem si dala jenom topču a včera jsem si na topču přidala ještě sýr a ta byla teda mňamkózní a dělali jsme to jenom na dřevě!! Klucííí měli 10 buřtíků tak byla škoda otevírat nový pytel s uhlím tak jsme to jen tak dusili na dřívku!! No super Mílo doporučuji!! Ale na ohýnku je buřtík úplně jiný to máš pravdu, ale grileček taky není marný!!

Jéé jdu do trouby zapékám brokoličku s masíčkem!! :grinning:
4. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
Tak trouba super, dala jsem tam asi 2 kg sýra a nechala ještě dopéct to bude zítra zdravá bomba ovšem!!!! :sweat_smile:

No jestli bude ve čt hezky tak jdeme zase dělat topinky hihihi - už se těším!! :wink:

ÁA koukám, Denisa už má fotečky prďouse!! Tak se jdu juknout!!
4. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ahoj holky tak už se hlásím jako vdaná paní a mám fotečky na beremese tak jukněte :slight_smile:)
5. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
Saron, ahojky, jsem na tebe ve čtvrtek myslela. Tak podívej jaký to bylo, jak to probíhalo jak se citíš jako novomanželka? Jdu juknout na foto :confused:
5. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jůůů Šári, super fotky, moc ti to slušelo a bude i víc foteček? :wink:
5. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahojky!!

Jdu se taky juknout na fotečky i když v práci mi to moc nejede ten pc!! :grinning:
5. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz
děkuju moc, jj určitě bude měli jsme dva fotografy takže jich je fakt hafo..pošlu do IP odakz kde máme základní výběr fotek :slight_smile:)
5. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
Šárko no krása, máš tam gratulačku!!

Čarodějnickej den a jak Vám vyšlo počásko, super no!! A ten dortíček fakt luxusní záležitost teda!! Krása!!!
5. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
díííky moc.. jj počasí bylo super, a pak jsme jeli na ještěd a bylo vážně báječně..
no taky výborně chutnal..je to z cukrárny u kulaťáku na kocandě na začátku dlouhé ulice :slight_smile:) a nebyl vůůbec drahý na to jaký to byl obr :slight_smile:)
5. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
JJ, tam dělaj dobrý dorty, peče pro ně litoměřická pekárna a je fakt, že ta umí skvělý dorty. Moje svědkyně taky měla od nich a byl mňamkozní, chvíli jsem taky uvažovala, že si ho tam necháme udělat, ale pak zvítězila lilie :wink:

Jo a ty fotky jsou super, ostatně v IP jsem ti to písala :slight_smile:
5. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahojky holky jak se mate

My uz docela dobre dneska sme dorazily z nemocnice,jelikoz mala snedla kureci maso a nedelalo ji to dobre tak mela prujem zvracela horecky,ale uz to ma dobry a sme konecne doma,jsem s toho taky naka vycerpana a nic se mi nechce,prdelka uz to ma zasebou vecny vysetrovani,a pichani do rucicky
6. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
Péťo, :confused: téda vy si užíváte? Jak dlouho jste tam byly? To byla nějaká salmoška? Chudinka malá, hlavně, že už je z toho venku :wink:
6. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
byla to naka mikro blalablůbaaa proste nevim,ale salmonela nastesti ne,a uz ji je dobre byly sme tam tri dny,ale sptane ji bylo dlouho lasce moji krasny,vsechny tam oslnila svejma ocickama,prdelka a ted hajinka¨,hur sem to snasela ja,uplne me to vycerpavalůo a jsme vycerpana este ted...
6. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
Tak to věřím, když nevíš jak jí pomoci a ona chudinka trpí viď. Nejradši bys to odtpěla za ní, ale to bohužel nejde
6. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
No čauky ségra!!

Vy jste byly v nemocnici jo?? A že to vůbec jako nevím!! Ty si frajerka teda!! Tak hlavně, že to není nic vážnýho!!

My jsme chtěli vzít Tori v neděli s Jaroušem do Prahy do Zoo na Richarda a Moju!! Tak příště, až se z toho dostane chudinka!!

Mě je zima, jsem vymrzlá jak hovínko!!!

No ségra my jsme to měli s Járou taky, u mě to začalo zvracením, o čarodky jsem začala lítavkou celou jsem seděla na záchodě, no děs a teď už tři dny Jarouš a to je fakt zlé, protože nechci nic jíst!! Ten je taky pěkně zmordovanej!! Bolí ho celý tělo!! Něco řádí no, akorát ty malé dětičky to hůře snáší no!!
6. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
Mala nemela tu vyrozu ta ji presla tu mela skoro 14 dni tohle mela pisu presne
AKUTNI ENTEROKOLITIDA
desny proste,ale uz je dobra,ale jestli by ste ji chteli vzit tak v nedeli klido muze jet uz je zdrava jen musi dobrat kapicky,a ven normalne muzeme,od patku tak jak budete chtit..

Ja myslela,ze to vis,ja mel avyplej mobil mela jsme ho vybitej dneska mi prinesl jara nabijecku kdybych tam este byla tak bych zavolala,jestli nechcete prijit se podivat navstevy sme meli povoleny cely den.
6. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz
Milo ja trpela vic nez ona snaselůa to uplne v pohode akorat nesnasi doktori,na vsechny kouka jak cert a utika pred nima :grinning:
Je to zavislacek,ale dost nam tam davali ja porad rvala,proste desny
6. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.