• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
No a jak bych to asi věděla jako od koho??? :grinning:

No tak uvidíme, zase Jarouš říkal, až bude větší teplo a hlavně taky jak bude jemu!!

Jo ségra pošli mi meila na tu Zikovou ju??
6. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz
Tý jo... tady je ale narváno :grinning:

Péťo, co Torinka je ji líp? Už určo doma řádí jak černá ruka co? :wink:

Dneska hnedky po práci máme třídní srazík, tak už se těšánkuju, jsem hlavně zvědavá jestli dorazí všechny co se nahlásily, měli by přijít i některé holky co moc nechodili. Tak uvidíme. :pensive:

A co chystáte na prodloužený víkendík? Já ještě nevím, ale nějak bych vyrazila, do zoo nebo tak
7. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
No Mílo tak já se hlásím, že jsem vylezla teprve teďka z jednačky a řeknu ti to byl teda masakr, psala jsem jak divá!! No hrůza!! Bolí mě pěkně packy!! Ale už to mám za sebou, taky si zítra napíšu o hodinu dýl, zadarmo tady teda nebudu ...hihihih :grinning: !!!

No Mílo my jsme právě chtěli vzít s Jaroušem Tori do Zoo do Prahy tak uvidíme ještě jak dopadneme! Jardy táta teprve v sobotu slaví Jardu! A Torince nebylo dobře, tak bych nerada, aby se jí někde při cestě přitížilo!!

Jéé srrazíček jo?? Hm tak to je super, my plánujeme taky s učňákem snad během příštích měsíců letních!! Dokonce přijedou i holky s Anglie a Irska!! Tak to tam musím jít taky no!! Ale ještě pořád špekulujeme na termínem!!

Zítra mám pracovní, budu tady asi tak do dvou hodin a pak uvidíme jestli bude teplo tak asi půjdeme grilovat k Péťovi!! Koukám, že už se to tam pěkně roztrhává tak se určo oteplí!!!

Tak já pádím do alberta pro šunku, udělám si na zítra svačinku! Tak pa pa kdybych sem nešla tak si užijte hezký víkoš a Mílo ty si užij srazíček!!

Jo paninko budu se snažit tu docházku zlepšit, od příštího týdne už budu mít snad zase dva dny volné, Verča si do jednaček bude chodit z domova tak aspoň, že tak!! Tak pa pa už táhnu!! :grinning:
7. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
ajooooj prdélky moje :grinning:
jsem se vám konečně vrátila z Bérna, tak vás jdu dočíst
8. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
Peťul koukám, že jste si s Torinkou asi pěkně užily! chuděrka malá, tak doufám, že už jste OK a nezanechá to na ní žádné následky. Hlavně, že to nebyla salmoška!! manža jí měl před pár lety a byl fakt mimo snad dva měsíce a děsně zhubnul, nedovedu si představit, kdyby to mělo malý dítě, jak tohle přežije :frowning2:

Mirčo ty náš pracante, tak ty tam dneska zasejc sedíš jo? ale tak aspoň, že to dostaneš zaplacené jako o svátek, to aspoň potěší :grinning:

Mílo tak vyražte do toho zoo, jé, taky bych jela, třeba do botanické do práglu... :dizzy_face:
8. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahojky Marti a holky!!

Jo jo dřepákuju tady a jukla jsem jestli tady někdo je!!

No Marti zase tak špatný to není hele, sice pracuju, ale na 12:00 hodinu nám přivezou oběd, tak si dáme siestu!! Takže v pohodičce!!

Jo jo Mílo i počásko je dneska docela super není takové vedro, tak by mohlo být vylezlejch i dost zvířátek!!

Marti poslala jsem ti po Míle katalog! Už je novej, on je to hrozný fofr, protože je teďka každý tří týdny nový a většinou má mamka katalogy a ještě nemá zboží!! :grinning:
8. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
Ajooj Mirčooo, tak koukám, že ti za chvilku dorazí obídek, tak dobrou chuťku přejuuu, taky to tu už budu muset jít připravit Peťovi, ten venku seká trávu, tak mu vyhládne :grinning:

hele taky tam máte tak kráásně? tady šuníškuje a to je pocuc, si to užívám, na večír si půjdem opéct buřtíky na zahrádku, tak se těším.

Jo, Mirčo, Míla mi o tom katalogu říkala, ale při obídku ho zapomněla :grinning: tak jestli ti to neva, mrknu se na něj v třeba v pondělí - to nemám služebku a můžeme jít místo úterý tak hned v pondělí s Mílou na oběd, kde by mi ho dala. - Mílo co ty na to, půjdem v pondělí?? :sweat_smile:
8. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
jo a taky jsme říkaly s Mílou, že bysme si zase šly posedět odpolko po práci, nepřidáš se k nám? nebo kdyby přijela Janička, tak bysme mohly i o víkoš? :sweat_smile:
8. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
Tak Marti už jsem po obýdku a pizzoška byla výborná, dala jsem si Bolzano nebo jak se to píše a to jsem si pošmákla teda!

NO to se ani nepochlubila potvora jedna, že ho zapomněla, ale to neva Marti v poho, stačí mi to během příštího týdne, já když nejedu do Libo tak objednávky posílám poštou mamce!!

Jo posedánkovat v práci jo? To mi taky Míla neřekla, tak nevím no, asi mě tam nechce a chce si tě nechat celou pro sebe!! :frowning2:
8. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jinak Marti tady je taky krásně, ale sluníčko občas zaleze, ale jinak je teploučko. Po tom chladném týdnu to bodne docela teda!!

No já přemýšlím, že půjdeme asi taky grilovati!!! Chtěli jsme jet do Ústí, ale nevím no!!
8. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
Mirčoo néé, my jsme s Mílou myslely jít si posedět zasejc ve třech, to bysme si nedovolily jít bez tebe! :sweat_smile: takže se můžem zasejc domluvit a podrbat :grinning:

mňam, Bolzano - to je ta se smetanou a kuřecím ne? ta je fakt výbornááááá, já se napucla teď okurkovým salátkem, tak se sotva valim.
No jo Míla se mi přiznala, že zapomněla, ale ´jestli ti to neva, tak se nic neděje, zkouknu to začátkem týdne a můžu ti poslat objednávku zase mejlíkem a v úterý vrátit katalog, to je jedno :wink:

jináč - tady se teď teda zatáhlo a poprchává a to jsem samozřejmě zrovna ven pověsila prádlo! mě klepne!

tak přeju úspěšné grilko :sweat_smile: já doufám, že nebude lejt, jinak na ty buřty můžem zapomenout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
No Marti tak já teĎka koukám z okna a je zrovna krásně, svítí sluníčko!!

No jasně Martin v pohodě!! To víš, že v klidu si to prohlídni a pošli meilem!! Je to nový katalog, takže je čásek!!

Jo jo s tím kuřecím masem a špenátkem! To jsem se napucla!! To nesmím ani říct doma Jaroušovi!! Já si teďka dělám Marti topinečku s máslíčkem, a sýrečkem a kečupkem a to se můžu zjíst a ještě česnečkem!

Tak jsem si byla umýt nádobíčko, poklidila a razím směr domov! Tak pa pa pa a užij si grilovačku!!

Jinak když naplánujete nějaký sedánek odpolko tak mi dejte vědět!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
Krásné sobotní ránko kočandy :sweat_smile:

Mirčo tak fajn, pošlu ti to mejlíkem a zase se tím proňuchám - jen to zas nesmí vidět Peťa, ten jde vždycky do kolen, jen tu nějaký katalog s kosmetikou zahlédne :grinning:

tak třeba na Bolzano můžem vyrazit po práci kdykoliv, domluvíme čásek a sejdeme se, že ju a dáme si vedět :wink:

jo buřtíky jsme si užili, vyplenila jsem záhonek ale teda řeknu vám, tohle léto asi bude pěkně krutý na komáry a takový ty hnusný štípavý mušky! jsme poštípaný jak nevim co! nebo jestli ta havěť blbla před bouřkou, nevím - tady byl večer ceďák, že jsem myslela, že pod těma střešníma oknama neusneme! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu mastit pstruha k obědu - to si pošmáknu.. akorát manža ho moc nemusí, tak to bude muset pro jednou přežít :angry:
9. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahojky holky!!

Jasně Marti to víš, že jo v klídku si to prohlídni! Mamka mi dneska ráno volala, že už je Avonek, takže už to máš v Libo co sis objednávala!

Dneska nemám ale auto, Jarouš jel k rodičům!

No tak Marti na Bolzano bych mohla chodit denně, to je něco tak dobrýho!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: To jsem si dala včera po dlouhé době, a řekly jsme si s holkama, že vždycky když budeme v práci tak si ji objednáme jako ty víkendy!!

No my jsme včera nakonec jeli do Ústí pro benzín a stavila jsem se v krámkách u Globusu, no to bylo zase něco, měli jsme sebou psa, takže Jarouš s ním čekal venku a já jsem byla v krámě docela dlouho tak se moc netvářil no, ale ulovila jsem tři tríga, no bylo by toho asi víc, kdybych radši už nešla, aby Jarouš nezuřil! :grinning: :grinning: :grinning: (Mílo někdy tam budeme vyrazit samy hihihih)) Jako New York totálně narvaný hadrama, padalo to tam z ramínek, když sem se na něco koukala, už mají letní no!!

Dneska nevařím, mám tam ještě zapečenou brokolici s kuřecím masem poslední porci tak si dám tu!! Trošku poklidím a dneska asi zkusím kolo, už jsem ho dlouho neprojela!! Nějak jsem byla poslední dobou líná!! :sweat_smile:
9. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Tak jsem si super po dlouhé době zajela!! Mílo jestli bude v příštích dnech hezky, tak by jsme mohly vyrazit na kole někam né?? Protáhnout kostru co říkáš??
9. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
ajoooj kočandy

Mirčo tak fajn, avonek budu čekat a pustím žilou peněžence :grinning:

jo, tak to nakupování v NY znám, taky tam vždycinky něco ulovím, a nemusím se ani moc snažit, vždycky se něco najde :dizzy_face:

teď jsem si teprva sedla, sprchovala jsem venku pokojovky a přesadila ten náš blbej cykas, co mi odchází a přihnojila, jsem zvědavá, jestli se konečně vzpamatuje zmetek!

asi se Mirčo necháme inspirovat a vezmem ještě na chvíli kola, než vyrazíme do vinárny oslavit manži narozky a kámoše svátek - jsem mu nechala od kámošky udělat dortíka jako překvápko, tak ho tam bude muset sfouknout i se všema těma hořícíma svíčkama, tak jsem na něj zvědavá :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
No nazádek, koukám, že jste to tu rozjely... chtěla jsem napsat už včera, ale byla jsem raáda, když jsem vás dočetla.

my dneska byly v Praze v zoo a super, byly jsme i s Nelčou a ta byla hodná, ani moc neštěkala :slight_smile: sice občas koukala jako co je to v té kleci, ale pohoda. A my jsme totál ucapkaný.

Miru, proč bych tě neměla chtít? Sama říkáš že na obědy moc nejsi, tak mi tak nějak už přišlo zbytečný ti říkat, ale "kafe" někdy odpoledne bychom dám mohly, to jo.

Ha kolo, já ho nemám po zimě ještě nafuknutý, manža se nějak nemá k tomu aby sehnal k pumpičce ten správnej šlahounek, ale vyrazila bych to jo :slight_smile: Ale už musím překecat Lucku zase na spinoš, jsme snad už přes měsíc nebyly, ikdyž ona je teďky nachcípaná, tak to snad přes víkend vyleží.

:confused: Hmmm, tak do Ústí bychom fakt někdy mohly, hi hi :grinning: ikdyž jak jsem teďky namlsaná z Prahy, tak mi ten ústeckej New Yorkr přijde takovej "malej" ale Takko se mi tam líbí, víc než tady v Liťáku. Tak se třeba někdy dohodnem a vyrazíme.
9. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
No si piš Mílo, to víš, že jsem sama doma a mám pc pro sebe! A navíc mi psa Jarouš, že dělají takové menší čarodky na hřišti na Třébě, protože na ně bylo ošklivé počásko, takže budu doma i přes noc sama!!

Jééé tak jste byli v Zoo jo?? NO tak to je super, dneska bylo i super počas, nebylo takové vedro tak to šlo!! No já jsem v Praze ještě nebyla, ale letos se tam určo chystáme s Torinkou!! Mílo, ale jestli můžu doporučit tak vyražte i do Liberce, tam je to taky super, hlavně ty tygři, ty jsou nádherní a připadají mi, že jsou o hodně větší než tygr normoš!!

Mílo v pohodě, dělala jsem si srandičku, ale kafčo bychom mohly vyrazit co říkáte?? To musíme něco spáchati!!

No Mílo pravda, že já jsem ještě na kolo taky po zimě nekoukla. Tak v týdnu mi na něj Jarouš jukne a vyrazíme!! Ať se trošku hýbeme!!

Mílo tak spinoč klidně půjdu s Vámi!!

No Mílo v Ústí je tady docela veliký přijde mi to tak na stejno jako z Prahou, ale fakt totálně narvanej a líbily se mi tam jedny džíny, ale neměli velikost samozřejmě, protože ta moje velikost je jako první vybraná!! Tak příště, ale fakt super!! Mílo a měli tam krásný korzety a měli na ně slevu jen za 359,-Kč a fakt super, jsem si na tebe vzpomněla a dokonce i na ty moje kozénky měli!! Jsem si jeden zkoušela, byl i na podvazky!!

Holky já od rána stahuju 90 best teda a libuji si tady!! Supe muzika!! To naše mládí!! A našla jsem písničky z filmu Chladný jako led - Vanilla Ice a to se tady rozplývám!! !
9. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Mílo a co gorilky viděli jste všechny??? Jééé to Vám závidím! Ale příští týden jedeme do Ústí do Zoo mají tam nějakou akci nebo co říkala ségra pro děti tak asi vyrazíme, když bude super počas!! Mohlo by být jako dneska, když je pak velké vedro tak jsou pak zvířátka zalezlá!!
9. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
Krásné ranko,

Miru jj, gorilky byly ale bylo tam strašně narváno, tak jsem tu malou jen zahlídla, ale předváděla se tam tedy jak divá :grinning: furt tam dělala kotrmelce a Vilda říkal, že prý se i rozeběhla proti tomu sklu, ale byla fakt kouzelná a měli tam i malýho jaguárka, ale chrápal, ale byl taky supráckej. Jo a surikaty, bych si klidně jednu vzala okamžitě domů jak jsou prďácký.

Jéé na spinoš by jsi šla jo? Tak se můžem na úterý domluvit, na tu 18 hod. Se potřebuju hejbat jak sůl :rolling_eyes: :pensive:
10. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahojky holkýýý!!

Mílo dyť jsem ti kolikrát říkala, že klidně půjdu s tebou na spinoš, rozhodně pohyb mi taky neuškodí!!

Jééé ty se máš já doufám, že je taky letos uvidím!! No ten se narodil nedávno né ten malý jaguárerk a ještě mají žirafátko malé? To jste viděli?? No tak ty jsou no, připadjí mi takový správně střeštěný ty surikaty!! Jenom stojej a čuměj a jakoby pořád něco sledujou, jsou to takový kelišky!! :grinning:

Pustila jsem si pc na písničky a jdu uklízet, moc se mi nece je takové spavé počásko, ale musím, abych měla naklizeno!! Navíc musím vytřít chodbu venku, máme službu!! Ach jo....! :angry: A balkon asi taky, pěkně děkuju tomu stromu co tady pořád kvete a lítá z něho pořád pyl!! To je děs!!
10. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
Miru, nechceš s tím vytíráním přijít i k nám? Chodba by tu taky potřebovala vytřít, ale kašlu na ně, už 2x jsem po těch dělnících uklízela a po třetí mě nechce a to jsem i zjistila, že tam dělá jeden známej, tak jsem ho v pátek trošku sprdla jako kdy tu chodbu ukliděj, tak že prej si na to pozvou uklizečku :angry:

Jj, žirafátko tam bylo taky. Ale ty surikaty fakt nemaj chybu, tyhle sice moc nečučeli, ale zase byly takový, no tak se dívejte, když chcete :confused:

Já se dneska chystám žehlit, tak snad se k tomu dokopu, ale udělalo se hezky, tak nevím nevím.

Miru, tak ju, tak v úterý můžem vyrazit, už se těším !!! :sunglasses:
10. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz
Jo, bych zapomněla

Marti na obýdek zítra můžeme jít, ale na půl 11 jsem objednaná k Drábkový, už mě ta vyrážka v dekoltu štve, tak jsem zvědavá co mi na to řekne, tak nevím jak dlouho tam skejsnu, neskejsnu... je možný že budu během 10 minut pryč. Ty ale můžeš až od 11 na pauzu viď? No to se snad nějak stihnu, takže čekej founa :wink:
10. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz
No Mílo dej pokoj, vytřela jsem celý byt, balkon a ještě chodbu, to byl hrozný bordel! U nás zase pro změnu sousedi jenom zametou a já jako debílek to i vytírám, takže jsem si dneska řekla, že je to naposledy a příště už to taky jenom zametu!! Já pak vytírám třítýdenní bordel, to teda jako ne!! To byl fakt špína, fakt hnus, je to znát, když se nevytře každý týden!! A kor když nám kvete ta katasrofa před barákem!!

No Mílo já jsem to dneska taky měla v plánu, ale fakt žehlit nebudu, jsem splavená jako prase, stačí, že si dneska ještě budu mýt hlavu a padnu do postele jako mimi!!

No Mílo to si pozvou uklízečku co?? Tebe, nemusí chodit daleko co??

Jasně půjdu, to mi pak řekneš ještě v práci, vůbec nevím kdo jezdí a od kolika hodin, ale půjdu určitě!! A Mílo nechtěla bys chodit na volejbal každý čtvrtek od práce?? Platí to věznice, je to zadáčo!! Zařídila to Lucka!! Bylo by to na hřiště vedle centrálky!!
10. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz
Volejbal, :confused: a já? Tak to nejde dohromady.

Skrz spinoš jukni sem http://www.beseda.webzdarma.cz/spining.htm, chodíme v úterý od 18 na Jardu
10. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
Na Jardika jo??? Hm to zase budou hitovky co??

Mílo ty děláš jako když já jsem přebornice!! Bude sranda, pak do Edenku na pivko!!
10. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz
Miru, nee... mě volejbal nikdy nebavil, ani na škole, takže tohle fakt ne :fearful: :zipper_mouth:
10. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
No tak škoda! No my jsme hráli se základkou o hodiny těláku, takže mě to docela bavilo a Lucka to zase zpunktovala tak asi vyrazím!!
10. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
Krásné raníčko!!

Mílo prosím tě!! Já jsem si včera neuvědomila, že jdu zítra k té známé, já jsem ti o tom asi neříkala, ale ona chtěla pomoct sepsat návrh na vyklizení nemovitosti a jsem s ní domluvená na zítra zrovna!! Tak to je pech teda!!! Tak přiští týden! Tak se Mílo nezlob, já jsem si to včera neuvědomila, ale příští úterý už stropro jdu, to si nic nedomluvím!! Ty jsi byla tak natěšená!! Ono se to i hodí, já zítra čekám tetku!!
11. kvě 2009 v 07:47  • Odpověz
Cusik krasne ranicko,tak mala este chrni,holky reknu vam,to byl vikos ja lezela v horeckach,prujem jako blazen,jsem primo vysr....s podoby,tri kila vody mam pryc,nemuzu nic zrat,az dneska je mi ok a jsme stastna Jarousek chudinka makal varil,hlidal no mel co delat ,vecer padnul a byl rad,ze koukal na hokej ja jen spala :grinning: ale byl to des,snad uz se mi to nevrati mam toho uz teda jako dst mesic sme vsichni nemocny bleeee
11. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.