• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Čusík ségra!!

Tak koukám, že jsme to měli celá rodinka akorát já už toho ještě objímala záchod!! To je hnus teda!

Včera jsem cvičiala a bolí mě břišní svaly, nemůžu ani zakašlat!! :grinning:
11. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz
Malá chrní a co ty teda strašíš??
Mizím do jednačky!! Ach jo to je vopruz a to je dneska dlouhá!!
11. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz
Krásné ranko,

áááááááááchjo... se tam nedokopu to je děs... nebo bychom mohly ve čtvrtek, ale to nevím kdy se vrátíme z výletu :confused:

Péto ahojky, téda koukám, že si užíváte, tak si dej suchárky a hořkej čajík a uvidíš bude líp, ale teda lituji tě holka, tohle fakt nezávidím, ale zase na druhou stranu to má i svoje výhody, zhubneš a nemusíš pro to extra nic dělat :grinning:
11. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz
No ségra tak potřebuje hubnout!! Ses pos... po tom šopáku!! To víš, když se nají jednou za týden tak se nediv, že ty střeva to pak nechtěj, se divěj co to tam maj!! :grinning:

Neboj Mílo příštý týden už poctivě naklušu!!!!
11. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
Hele u vás je vidět, že jste ségry fakt :grinning: celej týden to pořádně nejí a pak se diví :confused: :dizzy_face:

Miru, jj, uvidíme, uvidíme
11. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
No to je telepatie, pak se najíme a srandírujeme a blinkáme!! To je hrozný s náma!! Ale já už jsem v pohodě! Ségra, ale v pátek si vypadala zdravě??? :grinning: :grinning: :grinning:

Jo jo Mílo neboj naklušu!!
11. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
Tak jsem ani nešla ven, když je tam takový hnus!!

Kolegyně mi koupila sváču!! To jsem ráda, že jsem tam nemusela, stavím se pak pro nějakou ňamku v Albáčku a bude!! Dneska budu dělat pizošku!!

Tak co jak si dopadla u Drábice?? Copak to máš?? Mílo a nebyla jsi na sluníčku??
11. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
TZhubla,ale jenom vodu a vypadam jak kostlivec,bila jak stena propadly bricho desny,nezdrave,ale uz je mi lepe,akorat me kazda chuze unavy a prijdu si hur jak v devatem mesici :frowning2:

Milo ja jim porad...
11. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
Miru, Irenka dobrý, jen tu její sestru bych občas přizabila, už jsem na ní byla přichystá, neb mi věčně říká s -ová, tak se vyjímečně trefila, ale nezapomněla dodat, že jako takovýhle příjmení nemusí, že se jí to nelíbí :angry: co je jí do toho babizně. :rolling_eyes:

Mno právě, že jsem se na sluníčku nikde nevystavovala, tak nevím z čeho to mám a hlavně už to mám docela dlouho na to aby to bylo obyč akné, to mi většinou to týdne zmizí, ale tohle už mám skoro 3, tak jsem dostala gelík na noc a uvidíme jestli zabere, mám zobat zinek a za 3 měsíce na kontrolu.
11. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
Hm tak to je taková slabost no, to měl Jarin¨minulý týden!!

Mílo tak si představ zase oslava, ale chlebíčky beru domu, protože jsem se napucla salátkem a nemám místo!! Hodiila jsem tam jenom domácí kremrolku mňam!!

Ježiš fakt jo?? Hm tak to nechápu proč to řeší jako?? To by mi bylo trapný to někomu říct !!

Ty vado možná, jak do sebe pořád něco teď cpeš tak máš možná tím pádem něco oslabený zase né?? Ve čt frčíte do Práglu zasejc??
11. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
Miru, ale to by zase zjistili na imunologii a ta u mě dopadla vpořádku, tak nevím z čeho to mám :confused: jj, frčíme, se nám tam líbí :grinning:

Péťo, no jo, ale co jíš.... toť otázka, sucharama a toustama nemůže být člověk pořád živ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ted si jdu objednat pzzu hec
11. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
Pé'to, tak alespoň XXL pizzu a nech si chutnat :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
Ty jo ty se máš tak dobrou chuť! Já jí dneska taky udělám, to se taky nacpeme!!

Mílo tak třeba ti to potom gelíku zmizí a bude to dobrý!! No koukám, aby jste se tam za chvilku nepřestěhovali čéče!! :grinning:
11. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
Miru, to víš, ze začátku je to vždycky na více návštěv
11. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
No jo než Vás pořádně prošťouraj!! Hlavně, aby to vedlo ke správnému účelu!!

No si piš XXL pizzu ať se pořádně najíš!! Jééé já už se taky těším domu na pizzu!
11. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
Tady nedelaj xxl,mala uz vola Pcu picu :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz
Krásné ranko,

tak dneska opět po pár dnech stáváme se sluníčkem a hnedky je to veselejší.

Péťo, tak jaká byla pizza :slight_smile:
12. kvě 2009 v 07:21  • Odpověz
Cusik

Milo byla dobra,ale malo,pro zacatek,vecer mi bylo zase spatne a o5 sem drepakovala na zachode se po.... :grinning: ale uz je mi lepe tak jsme si dala leky a uvidime jak bude
12. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
Krásné raníčko!!

Tak já mám zasebou jednu vazbu z hepatitidou B a C super! Mílo jsme tady se shodli, že navrhneme, aby nám zaplatili nebo příspěvek na žloutenku, protože to je hrozný a navíc kousnul policajta! Takže fakt děs!! Brrr zase zážitek!!

Ségra my jsme si taky dali pizzu. Mě to taky nepřešlo samo to srandírování, musela jsem si dát černé uhlí a pak to bylo dobrý!!

No Mílo to je krásný no to sluníčko, hlavně aby to vydrželo!!
12. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
ja beru hylak a enterol
12. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
Miru, to navrhněte vedení, z toho fondu je možné myslím buď nakoupit vitamíny anebo očkování proti chřipce a teďky nevím jestli je v tom i žloutenka, ten papír nemůžu najít. :confused:
12. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
No já nevím jestli bych do toho šla, co myslíš?? No vidíš já jsem ještě ani neutratila ty poukázky do lékárny!! Mám je tady u kalendáře!!

No ségra to černý uhlí je to dobrý, to jsem si vzala a měla jsem klid. Dobrý je i endiaron!!
12. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
Ten tady mam taky

Dala sem dve kila za Hylak budu brat Hylak
12. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
To jo to můžeš no, ale uhlí taky dobrý a není tak drahý teda!!
12. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
No snad mi to poradne zabere a budu mit uz klid
12. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
Péťo, určitě, se alespoň pořádně pročistíš, jednou za čas to neuškodí :slight_smile:

Tak jsem o pauzu zaplula do Sama, mají tam výprodej loňský kolekce trička za 149 Kč, tak už si jedno hoví v tašce :grinning:, a zítra by snad měli mít i pánský a kalhoty, paní říkala, že to dostali dneska ráno, takže nestačila ještě to všechno nacenit a vybalit
12. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
To jo teda, to neuškodí se občas vyčistit!!

Mílo já jsem si taky dneska všimla, byla jsem vedle v pekárně, ale mají zase samé malé velikosti co?? Hm tak to se tam půjdu zítra täky podívat!!

Koupila jsem Maxíkovi něco novýho na klípáky, protože ho Jarouš v neděli přivezl a měl normálně po něm úplně díru jako ho sosalo a to byl čerstvě nastříkaný sprejem. Ach jo!! Tak snad to zabere. Mílo co používáš? TOhle je něco jako Frontline!!
12. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
No,procisti,ale za jakou cenu ty vado :grinning:

Dneska musime nakoupit,se mi vubec nechce,ale musime nemame tu co do huby :grinning:

Segra jestli muzes mrkni k nam na spoluzaky,objevila se tam kazdova,a podivej co pise do profilu :grinning: :grinning: se musim smat este ted
12. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
Já koupila opět Bolfo, obojek, ale nějak se Nelče nelíbí, docela se po něm drbala, takže ho dáváme jen když jdeme ven a doma sundaváme. Naštěstí na Nelču moc klíšťáci nejdou, takže v poho.

A to mi připomíná, jsme dneska měli docela krušnou noc, v neděli dostala k narozeninám takovou větší kost z tý bůvolí kůže a včera jí potvora zblazla celou během 10 minut no a od jedný ráno zvracela chudinka, akorát, že já to nevychytala, takže ráno jsem čistila koberec v obýváku, ještě že nešla na gauč, to by asi Vilda zase řádil. Ráno dostala akorát granule, tak snad už jí bude líp, chltounce jedný.
12. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.