• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Ja vas obdivuju,ja mam rada pejsci,ale doma bych ho mit nemohla,ja nejsem na to venceni me by to vadilo,Jara tomu by to nevadilo ten by chodil rad,ale je v praci takze to nejde,a ja bych chodila se psem ditetem no to si nedokazu prectavit
12. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
NO tak mi pošli rovnou odkaz né?? Mě to tady v práci dlouho najíždí!! Ona ještě žije jo?? Se tenkrát říkalo, že jí moc nezbývá!!

Mílo neke ty vado kde jsi ho sehnala?? Já ho chtěla taky, ale nemůžu ho nikde sehnat. Paní v Bonifácovi mi říkala, že aby ho mohli prodávat tak potřebují nějaké školení tak říkala, že už ho prodávat nebudou. A mám prd no!! Ten je super já už ho používám resp. Maxík dlouho a po něm je skoro nemá vůbec, ten je super!!

No jo hltala a hltala, to se někdy stane no!! Maxik taky po těch kostech hází kachničky čoveče! Minule jsem mu koupila takovou bílou a tu taky hnedka zblajznul a pak tam taky takovou malinkou hodil, aby byl narvanej po víko až!!
12. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
Miru, jsem ho kupovala normoš na veterině za 250 ten malej. JJ, ve zverimexech se už moc prodávat nesmějí. Jinak mi ho nabízela k objednání i paní Šestáková, ta je tam má taky :wink:
12. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
No tak to se o takovejch kedrach rika,ja se musim smat kdyz si tu trosku pamatuju co chodila po Libochovicicch a kazdymu nadavala jak nakej blazen a ted na spoluzakach nam div nevynadala,a este si tam hraje na cestovatelku,a studentku,a pry se chysta na konzervator ty voe to se musim smat,kdyz si na ni vzpomenu.

BNo jo casy se meni a v anglii se daji vydelat prachy vetsi nez v teplicich :grinning:
12. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
Péťo, mno už to takový není, spíš bych řekla, že si víc vyděláš v TP než v GB, co říkala kámoška, co je tam už 5. rokem.
12. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
No asi je tady znama,tak uz ji to tady neslo :grinning:
12. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
Milo ja to myslim tak,ze tam dela slapku
12. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
Normoš Mílo vedle čínský tady v Dominikánský jo??? Tohle co jsem koupila je na měsíc takže stejně budu muset ještě letos koupit obojek no!! Tak super, to jsem ráda, že tam ho mají, já ho tam právě dneska vůbec neviděla. Tchýně kupuje i ten pudr ona tím sype i kočky a to je taky dobrý no!!

NO tak to je hustý teda, od ní to sedí!! No když si vzpomenu jak vypadala! No jo tam jí zákazníci platí ve valutách no!! To se to pak šetří!!
12. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
Já ho kupovala normálně nahoře na klinice, ale je možný, že ho tady budou mít taky. Nahoře ho taky neměli vystavenej, ale když jsem se na něj zeptala, tak ho měli. Tak se tu zkus zeptat.
12. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
Jasan. Jarouš tam vlastně každý den jezdí okolo tak se tam pro něho pak staví!! Asi hnedka zítra, aby pak nebyl vykopenej, už ty mrchy hnusný klíšťácký řádí pěkně!! A Maxíčka pěkně jedno v neděli kouslo!! To je hrozný zvíře tak neužitečný a voškllivý jak noc!!! :wink:
12. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz
Krásné raníčko!!

Tak paninko jsem to vyzjistila!! Včera šel vrátný vypnou ten stroj na kafe na chodbě, protože nějak divně vrčel a všiml, že je na něm nalípnutý dopis, který byl datovaný dne 6. května 2009 a bylo v něm napsáno, že je tady bomba!! Takže se musela vyklidit celá budova a proto byly zavřený Valy!! Taky to nemohl najít ráno co třeba dneska sakra!! Tak přijeli prý poldové se psama a prohledávali!! To je síla teda no!!
13. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz
Miru, no jsem si říkala, že to bylo docela pozdě a to tam bylo od 6.5 jo? Hmmm... jsme tu chodili po bombě a nevděli o tom :grinning: No je fakt, že to taky mohla najít dřív. Mě to pak taky napadlo, jak mi Renča psala, že to tu bylo obšancovaný poldama, že asi zase bombička..... asi nějaký nespokojený účastník :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
krasne rano,to mame krasne,my dneska pomazeme k doktorce at mame kontrolu za sebou,to bude zase na sto let uz to vidim..
13. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahojky Péťo, tak ať vám kontrola dobře dopadne :wink:
13. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
Tak sem se tam nedokopala a byly sme u sousedky,na kavicce,tak jindy :grinning:

ted si dam nakou mnamku a vy ste kde??zasejc
13. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
NO ségra já jsem tady a dopoledne to byla teda věc v jednačce vystartoval tam po nás účastník s mámou, musela jsem volat ochranku, bylo to teda hustý jako!!
13. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
fakt jo??ty voe co ti rikali??a co ochranka si je tam mela zbouchat
13. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
ty jo se dneska nak nudim,tady nikdo nikde neni nemam co robit,prijede mi kamoska,a ani nemam moc naladu ja jsme po ty nemoci porad naka presla a nic me nebavi...

dite spinka,po dvou dnech nechtela spinkat potvurka,dneska konecne unsnula
13. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
No jo to byl zážitek, poprvé co jsem tady jsem použila pípáka v jednačce!! Pak ti to budu vyprávět až se uvidíme!!
Já za tím stolem nic moc neudělám!!
13. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
to mas pipak jo aha ty vado no vidis to,bylo rodeo aspon se tam taky nenudite a mate nakou zabavicku ne??

V dnesni dobe jsou hulvati,delaj jenom problemy,a jsou drzi,sedej na trestni lavici a je jim to uplne jedno nejlepe ti este flusnou do ksichtu sileny proste
13. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
Miru, tak koukám, že jsi justičku zase jednou zaměstnala, dobře jim tam, ať makaj :grinning:

Pořídila jsi něco v Samu?
13. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jo jo Mílo přilítli tři, ale jako klukovi 18 let a myslím, že něho roste jasnej vrah jako!! Protože to je fakt síla!!

To teda byla zábava, měla jsem z něho fakt divnej pocit, fakt magor !!

Mílo čoveče nepořídila jsem nič, nic moc a jak říkám všechno zase malý a ani se mi nic moc nelíbilo jo to New York to je jinší kafčo!!

Dneska se fakt těším dom!!
13. kvě 2009 v 16:14  • Odpověz
ajoj paninky :sweat_smile:
tý jo, fakt koukám, co se to u vás holky v práci děje! Míla mi to při obídku - na kterým jsem si dneska fakt jen tak mmch pošmákla :wink: - poudala, že jste tam zabombovanýýý :grinning: a Mirčo - to taky muší teda bejt, když tam na vás vystartuje nějakej pošuk! já čoveče myslela, že tam ta justička bývá někde u dveří - víš jak to vždycky ukazujou ve zprávách, jak tam choděj - ale to je asi u nějakých fakt podezřelých vrahů asi že jo :unamused:

jsem se zrovna rouhala. že mi v práci kurňa žádnou bombu nikdá neměli - leda tak nácvik hasičského poplachu, a to bylo dobrý, páč to bylo plánovaný a šli jsme v jedenáct v pátek všici dom :grinning: :grinning:

chjo, se z toho mého manži asi jednou po.... Mílo mě to s nim fakt asi odrovná, volal mi zas do práce, ještě než jsem se stihla do mediconu objednat, že odlétá až za čtrnáct dní a ne teď a v tu dobu, co jsem tam chtěla jít tu zas nebude! já už nevim, na kdy to mám dát, zkusim tam brnknout jestli by nás nevzali příští týden, jinak už fakt nevim, co s nim. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz
Nazdárek... Marti jj, stojej u dveří a když jde někdo na tu stranu k Mirce tak je kontrolujou, ale tohle asi jen tak nepoznáš, kontrolujou spíš zbraně a tak.

Hele nech bejt, vám tam zavolám, že tam máte bombičku :grinning:

Marti, tak tam cinkni co nejdřív, když nevíš jaké mají objednací lhůty a držím palečky aby to bylo na ten příští týden :wink:

Hele jako oběd dobrej ale bylo toho nějak málo :frowning2: jsem si moc syta nepřipadala a hlavně mě docela vadili ty študáci vedle jak tam vypalovali zobák :frowning2:
13. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
Krásné raníčko!

Ahojky Marti! Jo jo to je fakt, nebo když se právě soudí nějaká mediální kauza tak tady stojí, ale jinak ne, mají kamery a kdyby něco tak přílítnou, ale včera jsem musela použít pípák prostě!!

Bombičku jsem tady zažila už podruhý teda!! A škoda, že to nenašli ráno no, takhle po pracovní době, to je pech!! hihihi!!

Marti Vy už se taky někam objednáváte s Péťou???

Včera jsme byli grilovati a gělali jsme špízáky!! To byla mňamka!!!

To Vás takhle včera holky ošidili jo?? Teda!! :angry:
14. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz
Cusik
Segra zase grilovacka jo??me prijela kamaradka,tak sme byly zase na pivku,mala litala venku,a vecer byly krokety mnam ty miluju zase ja,ale jara mel pizzu ,peta mela rohliky a mala mela svickovou kazdej neco jinyho taky dobry :grinning: sme tu byly jak v restauraci kazdej si dal co chtel..

Dneska se nak zatahlo,tak nevim nevim,jara je na tenise a fotbale,tak nevim co my budeme zasejc delat,kdyz me se furt nic nechce ani uklizet to je hrozny..
14. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz
Čusík!!

Jo jo zase grilovačka, tak bylo docela hezky a místo oběda víš co, Jaroušovi jsem dala dva párky na zaplácnutí a pak jsme šli na špízy!!

U nás svítí sluníčko, ale byla zima teda. Včera jsme šli domu asi v půl desátý a byla jsem ráda, že mám bundu a svetr teda, jaká byla pak už zimina!! Pivečko jsem si dala taky! Koupila jsem ty 1,5 litrový Zlaťáky a je to docela dobrý, jako když máš točený skoro!! A štrádovali jsme si to domu!!

Jo ségra jak to bude o víkend?? Naši jedou taky do Zoo??
14. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz
Jj to si Jara uz kupuje taky,od doby co mu to Jarous koupil mu to chutna a nemusis tahat flasky vid takze dobry..

My jedeme sami,mamka ne,dneska ji budu volat,jelikoz chce jit az 30.je tam naka akce,ale my 30 jedeme na konopiste,tata nam koupil uz listky takze pojedeme tam,nevim treba prijedou ja ji jdu zavolat aby vedela,ze tohjo 30 nemuzeme
14. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz
Jo jo a hlavně u nás to mají za 30,-Kč a máš tam tři pivka Zlaťáku tak to docela jde no a je dobrý!!

Jééé na Konopiště jo?? Jedete jako na prohlídku nebo co tam je za akci???
14. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
Naky zpivani,a cely den akce pro deti
14. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.