• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Aha hm tak to je dobrý, aspoň se zabaví!!

Tak co říkala mamka?? Já asi k našim pojedu teďka o víkoš!! :grinning:
14. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
Rikala,ze napsie,az se dohodne s tatkou tak to nevim,a chce jet s nama na Konopiste ta musi byt taky vsude :grinning:
14. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
A jéje!! NO tak co tak něco Tori koupí né - babí koooupíííí jak říká né??

No já jsem tam chtěla jet, musím i pro Ejvon!!! :grinning:

Potkala jsem dneska Ivetu KVášovou ve městě tak už má pěkný pupek, říkala, že čeká druhou holčičku!!!
14. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jo???no vidis

No My pujdeme do zoo v sobotu
14. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ajoooj kačky :sweat_smile:

koukám, že řešíte, co o víkoš, tak si to holky pořádně užijte, už aby to bylo! :grinning: jsem dneska zjistila, že mám namakáno jako blázen, tak tam zítra budu strašit jen pět hodinek, jupíííí :wink:

Mirčo néé, já se objednala na tu mamokliniku kvůli té pitomé bulce a chtěla jsem, ať mě tam Peťa hodí, chtěl jet do té prahy se mnou, nakonec tam jdu v pondělí, když jsem volala, tak jim chvíli předtím nějaká paní termín odmítla, tak to budu mít už v pondělí díky bohu za sebouuuu :sweat_smile: :sweat_smile: uf, tak aspoň to.

Jo hele Mílo, klidně k nám do práce zavolej a tu bombu nahlaš, třebaaaa- příští středu :grinning:

Mirčoo díky za avůnek ju, jsi zlatíčko!
14. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
Hezký večír!!

Já myslela, že tu bude Míla a něco nám napíše jak dneska dopadla a ono nič!! Tak snad jim řekli nějaké pozitivní zprávičky!!

Marti jo acháá!! Neboj dobře to dopadne uvidíš, moc ti držím palečky!! Vím lehce se mi to říká, ale zažila jsem něco podobného a nakonec to taky dopadlo dobře tak věřím, že u tebe to bude taky ockej!!

Jasně Marti tak mi tam cikneme na to určo nepřijdou, že se volalo ze soudu!!! :sunglasses: hihihihi

Marti jasně v pohodě. Přístí týden budeš mít tu megaobjednávku už u sebe!! O víkoš pro ni sjedu!! :grinning:
14. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz
Cusik

Mila byla na nakym vysetreni??tak sup co je noveho???

Tak my tady strasime a opet cumime na krtka,jezis me uz toi tak nebavi to je fakt otravny uz,ale musim varit budu delat rajskou s testovinkama,budu to mit i na zitra tak pak bude klidek.
15. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz
Čusík!!

No to mi připomělo, že jsem nevyndala masíčko z mrazáku, hm tak super no!! Takže budu muset vymyslet něco nového!!

Jo jo Míla byla v Praze, už byla u mě dole, ale však ona to napíše sama!!

No koukám, že už strašíte zase brzo!!

Včera jsme holky koukali s Jaroušem na svatbu, byli u nás známý tak ji chtěli vidět, jsme se nasmáli!! Člověk by neřekl, že už to budou dva roky ty vado!! To hrozně letí!!
15. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=192512&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

Koukám, že má Tori zase ženicha!!! Ta jich má teda, že nebude vědět kterýho dřív, ale který z nich je nejbohatší co??? :grinning:
15. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz
No prave,ktery z nich je nejbohatsi :grinning:

Toto leti co,za chvilku se budes smat vsemu,ja kdyz se koukala na Sarky svatbu tak rikala at se na to ani nekoukame,ze s emusi porad smat a ja se musela smat taky,jak jsou vsechny jak ucha :grinning: a oni kdyz spolu tancujou tak jako kdyz se znaj dva dny :grinning:
15. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz
No my jsme se taky nasmáli!! A hlavně tomu mému ANO jako!! To je z toho to nejlepší, pak už je to v pohodě!!
15. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
ááá tak jsem konečně tady....

Co probíráte?

Marti tak máš termínej ju? Tak to je dobře, že to vyšlo takhle brzy, tak snad to dobře dopadne.

No já včera večer nestíhala, byla jsem tu asi tak 5 minutek a možná ani to ne.

Jinak Miru jak víš, tak se to o měsíc odkládá, páč mi našly cystu, z toho mého krásného velkého folíku, co jsem tam měla před 14 dny a co dával o sobě skoro týden vědět, že tam je a ta musí zmizet a prý by měla zmizet spolu s MS, tak tož uvidíme.

Miru, to mi ani nepřipomínej, že to budou 2 roky, letí to letí.

Jéé, si tak říkám, že možná o výročí budu někde na sále, když to dobře dopadne :grinning:
15. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
jo tak tohle si přečtěte

http://ona.idnes.cz/uz-nikdy-umele-oplodneni-to-radeji-adopci-rika-herecka-slavikova-p8x-/ona_deti.asp?c=A090512_155315_ona_deti_jup

jako to je pipinka první kategorie, mi přijde, že vůbec neví o čem mluví a že IVF brala tak že tam prostě musí a moc informovaná teda nebyla.
15. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
Jo jo Mílo vím vím, ale hlavně aby ta mrška odplavala sama!! Tož uvidíte no!!

Hm tak to je super, ale Mílo zase by to byl krásnej dárek k výročí né??

Hm tak to je síla teda Mílo, pro lidi je určitě lepší mít dítě z vlastního vajíčka a spermie než "cizí"!! To je síla teda a myslím si, že to hodně lidí zkouší mít vlastní dítě!! To je fakt kravka teda!
15. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
Hm Mílo já mám z toho husinu úplně! On každý je citlivý jinak no a každý to bere jinak, ale myslím, že ta touha po tom dítěti je asi silnější!! A kor když to dneska podstupuje každýá pomalu třetí ženská a každé druhé dopomůže doktor!!
15. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
Miru, no právě, fakt by mě zajímalo kde to podstupovala, neb se mi ten postup moc nezdá, že by se chovali až takhle hnusně, ale kdo ví... Každá jsme citlivá jinak a je fakt, že ty hormony s tebou zamávaj, co si budeme povídat, ale že by to bylo tak strašný jak ona popisuje to si nemyslím. Ikdyž jsem slyšela i případ, kdy se ženské po stimulce spustila laktace, tak to se pak nedivím, že už o stimulce nechce slyšet, ale tohle mi tak strašný nepřišlo a hlavně každej den tam na ty ultrazvuky nedojíždíš, max tak 2x do týdne
15. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
Hm, ale stejně to musí být na bednu tohle všechno podstupovat někdo k tomu přijde jak sleplý k houslím, viď ségra, a někdo prostě musí bojovat no!! Ale mít na to ty nervy a tu psychiku!!!!

Právě s člověk hormony zamávají dost no a nikdy nevíš jak!!
15. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
No,ale nekdy si za to clovek muze sam,ze nemuze mit deti,nekdo proste za to nemuze no,a v dnesni dobe je to normalni,ze kazda druha mit nemuze je to sila.

Ja si tam ted soupnu danu a budu mit klid,uz do sebe taky nechci rvat ty prasky
15. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
Miru, no trochu jo, ale co není v dnešní době a bude to ještě horší, chlapům se to horší, ikdyž si to nepřipouští, páni stvořitelé, ale fakt je třeba možné, že naše děti už ani přirozeně neotěhotní.

Petro, přesně tak... ale nejvíc mě na tom spíš vadí, že ty vlastně za to ani nemůžeš a musít to pořád cálovat a takovej feťák, kterej si za to může sám, tak tomu se léčba hradí celá, to je prostě nespravedlivý :angry:
15. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
Jj tohle sme resily s holkama na pisku,fetaci nemakaj,jelikoz nemuzou jak je jim porad spatne a este si chodi pro leky ktery maji hrazeny,a ja jdu s malou k doktorce pani doktorka mi napise receptu tri prdele a ja jenom caluju,a nikdo mi neprispeje ani korunu a oni chcipaci maji vse zadaco,a proc ??protoze jim je to jedno a kdyby lek byl nebo nebyl,je jim to fuk tak nejde neco cmajznou..
15. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
Hm Mílo to je pravda, že v dnešní době už mají hodně i chlapi problémy, ale to je tím způsobem života jakej vedou hjihihihi!!!!!!!

No uvidíme no jak to bude s námi!! :unamused:
15. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
Holky dneska jsem o pauzu vlítla do Duhy (pro ségru krám se spodním prádlem) a sehnala jsem konečně podprdu bez ramínek co mi ti kozičky udrží, sice byla dražší, ale já ji počebuju, koupila jsem si tělovku a přemýšlím, že si tam v pondělí zajdu ještě pro černou, abych měla pod tmavý trička, takže supeeeeer!! Jsem si udělala radost!!
15. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
jak pro segru kram :grinning: co si tim chtela rict??
15. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
Aby si věděla, že je DUHA je název krámu neboli obchodu se spodním prádlem víš, Míla ví co je to za krám!! :sunglasses:
15. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
Miru, takže sis nakonec koupila tu co jsi tam měla vyhlídnutou? :confused:
15. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
Jo jo tu jsem si nakonec koupila, protože jsem včera potkala Líidu víš jak zrovna vycházela z Duhy, kupovala si prádlo na svatbu pod šatky, tak mě navnadila, tak jsem tam dneska šla a už ji mám!! Je super no!! Tak si tam v pondělí půjdu ještě pro černou!! Tahle je tělová, tak aby se pod černýma tričkama nešpinila!! Je korzetová a proto právě drží, ale Mílo musela jsem si vzít 75E, se mi snad zvětšily prsa nebo co, ale ona říkala, že tyhle korzetový mají jiný střih a je potřeba větší no!! Jsem ráda, že jsem konečně sehnala!!
15. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
ty voe za chvilku F
15. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz
jsem jí říkala ať si je nechá zmenšit :grinning:
15. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
Krásné raníčko!!

No koukám o víkoš docházka žádná!!

Tak co nového?? My jsme v sobotu byli nakoupovat se ségrou v Letňanech a v Ikee, ale nic moc jsem nepokoupila!! V ikee nějaké svíčky a tak a dvě tílečka v NY!! A co čert nechtěl, vyjela jsem do Prahy a volali mi, že musím do práce, děs prostě!! Kdybych nikam nejela tak se vsadím, že by nic nebylo!! Tak naštěstí to za mě vzala kolegyně, protože bych se musela hnedka vracet z Prahy dom!!

A včera bylo krásně. Byli jsme u našich na zahradě a grilovali!! To je hrozný, už jsem toho docela přejedená a to ségra příští víkoš naši chtějí grilovat, takže mi tam jedeme taky a to ještě Jarouš vymyslel, že budou Yardhikové na zahradě spát jako, když bude krásně. Mamka říkala, že hlásí 27 C!! Tak uvidíme no!! To možná chytneme i nějaký ten bronz konečně!!
18. kvě 2009 v 07:44  • Odpověz
Krásné ranko,

Miru, nic jo? No ono se někdy zadaří, já jsem si zkoušela ve čtvrtek v club jeansu docela hezký šaty, ale M my bylo malý normálně :confused: :grinning: na rukou mě to škrtilo a pak Vilda ještě říkal, že jsem to měla docela našpnovaný přes kozénky a samo, že nic většího jak to M neměli :unamused: parchantíci, takže zase nic :frowning2:, já ci plostě šatičky.

Marti jestli nakukuješ, tak tfuj tfuj na dnešek a pak dej vědět. :slight_smile:

Vy si teda žijete, furt jen samý grilování.... my zatím ještě letos tu správnou grilovačku neměli, ale už jsme dohodnutý s Hásikama, že tam zajedem a něco ugrilujem. Jen o tomhle víkendu nemůžem, páč jsou psi, naštěstí budem v pavilonu, to bychom se asi jinak upekli na sluníčku.
18. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.