• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
No Mílo to jo, mám být docela hustý vedro, chudák pesani, to bude hrozný pro ně tam trdlovat!!

No vidíš já musím Katce napsat!! Minulý týden mi psala a já nejsem ani schopná jim napsat!! No Mílo my právě grilujeme až moc často a už ti to pak ani nechutná!! Ale na příštý týden si naložím masíčko!! Včera jsem měla takové slaboučké párečky a byly dobrý, ale masíčko je masíčko!! Udělám salátek a vyrážíme!!

Tak já když tak příší týden navštívím Katku za Vás teda na chvilku než pojedeme na zahradu, vyjedeme dřív a stavím se tam na pokec, už jsem ji dlouho neviděla!!

Mílo neboj seženeš!! Sezonka začíná teprve!! No prostě nevím no, neměli nic takového echt no!! Akorát jsem ulovila dvě tílečka v NY jinak nič!!!
18. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz
Já se nebojím, jen už bych je prostě chtěla mít doma no!

Tak jsem volala do Genetu asi ještě zkusíme inseminaci před tím IVFkem, jen čekám až mi zavolají jak s hormonama, jestli brát nebo nebrat a příští týden první utz.... a to jsem šiditelce řekla, že to odkládáme o měsíc :sweat_smile: ..... mno nic no... holt občas se názory mění, že
18. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
ajooojky, teď jsem jen nakoukla, dorazila jsem z práce domů a začnu se pak pomalu chystat do toho práglu, Mílo díky za tfujtablíky, jsem docela rozklepaná...jo zítra si poreferujem na obídku ju? jestli zkusíte inseminaci, tak je to super ne? je to víc přirozenější než ivf že jo? tak uvidíte, jak to dopadne, ale tfujtablíky budete počebovat taky
:sweat_smile:
18. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
Marti, jasně, zítra pokecáme tak ještě do zásoby tfuj tfuj tfuj....

a co včera výstava a byly jste pro ty brusle? Nebo pro ně pojedete dneska?

JJ inseminace je taková víc přirozenější, bereš max. ten clostylbegyt a pak utrouš, jinak nic.
18. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
Mílo díky,
no jů, výstava včera super, vybrali bysme si tam i dvě autíčka teda, ouplně v klidu, tak jsme vzali dom prospekty a mušíme je pořádně proštudovat, jestli by to za to stálo, když nám teď schválili to šrotovný :slight_smile:
no a brusle jsme nakonec včera taky koupili a hned jsem je vyzkoušela - dokonce jsem si ani nedala na čumec, ale mám dost blbej pocit, že nemám žádné chrániče, tak koupím alespoň ty na ruce, ať ten případný pád není tak šílený, Peťa se docela namakal, páč mě pořád tahal - nejsem tak rychlá jako on, tak na mě jinak musel pořád čekat, bo jak se bojím, že spadnu, tak si to prostě netroufnu moc rozjet.

no tak ta inseminace aspoň není takový zásah do organismu, na clostík a utrouš už jsi docela zvyklá, tak to je určo lepčí to zkusit nejdřív takhle, já právě myslela, že to v gennetu ani zkoušet u vás nechtěli, že vás rovnou chtěli nacpat do ivf.

Mirčo teď tu čtu, že ti volali, abys lítla do práce- to tam máte jako nějaké takové ty směny v záloze, že musíš být na telefonu?
18. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
Marti, jo to jo.. páč ten první spermiogra nedopadl moc dobře, a tedky to snad je lepší, ta uvidíme. No, co mi mudra příští týden řekne a resp. co mi řeknou až mi budou volat, páč nemám už clostík, tak jestli bych si pro něj mohla k Šálkovi, páč jen pro recept se mi do Prahy jezdit nechce :frowning2:

No vidíš, tak to jste byly úspěšný. Oni ho schváli jo? To se divím, vždyť skoro všude v evropě, kde bylo tak žádné pozitivní výsledky to nepřineslo, jen to tu situaci trochu oddálilo. No ale zase tím líp pro vás, že jo :wink:
18. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
no je fakt, že jezdit si pro recept do prahy je trošku drahej špás, to ti určitě může šálek v pohodě předepsat, o tom žádná. tak hlavně aby to zabralo a nemuseli jste ani na to ivf, ale vy už jste s tím byli i docela smíření viď

jo, schválili ho minulý týden - sice jen blbých 30 táců - ale za felinu už ti tyhle peníze nikdo nedá, tak by to nebylo marný, ale nevím, odkdy to začne platit, mohlo by co nejdřív...
18. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
Aháá, tak to ani nevím... to jsem nějak nepostřehla, hele 30 táců taky dobrejch.

JJ, byly a jsme smířený, jen jsem to doma včera počítala, na kolik to asi vyjde a to se Vildovi trošku protočili panenky.... no levný to zrovinka není, byla by klidně za to dovča, ale co... ten výsledek za to stojí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
no právě, tyhle prašulky neleží na chodniku, tak proč toho nevyužít

Mílu myslíš na kolik vyjde to ivf? a na kolik jsi to nakonec spočítala? je mi jasný, že to asi není levná záležitost
18. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
No co se to tady děje kočandy?? Ahojky Martin - taky držím moc palečky, ale věřím, že to dopadne dobře uvidíš!! Tak taky tfuj tfuj tfuj.....!!! :grinning:

Marti chcete nové autí??????? A co by se Vám líbilo???

Mílo takže nakonec změna?? Já vím, že si říkala, že se insemnice u Vás moc nepřichází v úvahu, takže ji přeci jenom zkusíte?? A to se platí celý jo?? A to je tak drahý jo?? Kolik tak zhruba!! Marti to aby jsme začaly šetřit né?
18. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
Jo Marti měla jsem vazební službu a jen tak jsem si vyrazila na nákupy a hle volali mi!! Tak naštěstí zaskočila kolegyně tak jsem si mohla v klídku nakupovat, ale nic moc jsem nepokoupila!!

Marti zítra jdete s Mílou na oběd??? Tak já ti pošlu Avonek a můžeš se doma vyčachtat!!
18. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
No IVFko vyjde zhruba na 15 tis. když dojde i k zamražený plus ta ICSI je za 7 tis. Kč, což u nás asi bude připadat v úvahu, pokud se nějakou čirou náhodou spermoníci nezlepší, no a za ty injekce s doplaktem je to 4500 Kč.

Miru, inseminace se neplatí, ty jsou zdarma, 6 pokusí do roka.
18. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
Jo jinak Marti taky hodně přemýšlím teď o bruslích, že bych si koupila, na ledu mi to jde docela tak si myslím, že tohle by mi taky mohlo jít. No uvidíme no!! A viděla jsem krásný v Inšpiku, jsem si je měla vzít hned!!

Mílo to si budete muset platit všechno né, podle toho jak píšeš, že to bude drahý?? I ty léky a všechno co?? Ty vado!! Tak to máte fakt místo dovči asi koukám!!
18. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
Hm takže zkusíte nejdříve tohle což je zdarma a pak teda tamto jo?? No ale zase když Vám řekli, že to u Vás nedoporučují tak jestli nebude lepší tamto né, aby jste měli větší šanci!!
18. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
ajoooj Míru, to čučíš, jak jsme to tu rozjely viď :grinning: taky díky za tfujtíky, já vím, určo to bude ok, tak doufám, že už budu mít konečně tu správnou jistotu :sweat_smile:
aha, to je síla, když musíš být ještě takhle na founě, a čekat, estli ti nebudou volat, to je vlastně taková pohotovost na drátě... tak hlavně, aby vám to taky pořádně zaplatili!

Mirčo líbil se nám pežotek 207 sw a docela nás překvapil háša s hyundai i30 cw, taky takový vagon delší, vypadalo to fakt suprově a měli i docela dobré ceny, tak to musíme propočítat, a počkat ještě jak se to vyvrbí s penízkama do konce května - čéče nevím na co šetřit dřív - jestli na auto, nebo na ivf :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mílo to je docela síla s těma penězma, tý jo, když si vezmu, že na to některý holky byly několikrát, tak se to pak pěkně nasčítá, ale to nebude váš případ!! :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
Mirčo já se bála, že mi to na těchhle bruslích nepůjde a ono to docela šlo, na zimních umím, sice jsem na nich tak dva roky nestála, ale tohle mi přijde lehčí - a hlavně - nebolí mě v tom tolik noha jak v těch zimních, - ty když jsem vyzouvala, tak to bylo na pěst kolikrát, jak jsem byla slisovaná v tom. tak jen doporučuju, hlavně jestli máte kde bruslit, my máme jen kousek silnice tady, tak tam pořád kroužíme jak tataři :grinning:
18. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
Miru, tak jako tak se platí za případné zmražení a popř. prodlouženou kultivaci a to ISCI, to prostě hrazený není a když chceš lepší léky, což je asi irelevantní, neb někdo zase říká, že si spíš připlácíš za to pohodlí, že je to v peru a že je to rovnou namíchaný než klasický injekce. Což taky pak případně uvidíme, jak to bude, jestli si dáme s doplatkem nebo bez.

Miru, tak pojď na obýde s námi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
holky tak já mažu, ještě se osprchnu,ať tam nedělám ostudu a tradá, doufám, že nebudeme bloudit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak papa
Jo Mirčo avůnek mi pošli, zasejc to rychle zkouknu a pošlu po Míle zpět
:sweat_smile:
18. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
Marti, tak pááá....

Jj, místo tu je, akorát, že je tam v létě dost narváno :frowning2:
18. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
Marti tak hodně štěstíčka!!! A pak dej vědět!!

Jo jo místo tu je no, ale jak píše Míla v létě se tam moc nehneš, ale když jezdil Jarouš s klukama na ryby tak jsem občas jela s nima a tak kolem 7 - 8 hodiny už tam moc libí nebylo, to bylo docela volný!! No já si je asi koupím, říkáš, že je to lehčí tak na ledu mi to jde, to bruslím od mala, občas hodím i parádičku hahahaha, tak snad mi to půjde i na těchto, ale radši koupím chrániče na kolena!! ahahahah

Marti pošlu ti jenom Avonek, z nového katalogu už si mi dala objednávku, to byl ten červený, to už jsem mamce dala a tento týden to bude objednávat!!

Jééé Marti ta Hyundai I30 je krásná ta se mi libí, u nás si ji koupili dva sousedi a bílou a ta vypadá fakt luxusně v té bílé barvě!! Moc jí sluší!! Jééé tak dobře vyberte!!

Marti pááááá a držíme palečky, pěstičky, prostě fšecko..... :wink:
18. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
Hm tak ono s tím Mílo musíš počítat no, že to bude něco stát!! Ale kdo by to řekl, že to zrovna potká Vás no!! Fakt děsný jako!! Ještě, že máme spoření do zásoby!! hahahaha :grinning: Člověk si maluje co si za to koupí a pak to nakonec nechá v Praze v nějakém centru!!
18. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
No tak já ty prachy stejně mám na vybavení děstkýho pokojíčku, takže ono je to trochu prašt jak uhoď.
18. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
:grinning: Cusik

Jo??a kde by tam spali??jako v chate ??ty vado ¨My si uz planujeme,ze budeme spat na chate v Roudnici oni ji maji totiz jak obyvak tak se tam tesim,ale u nasim mezi naradi no nevim :grinning:

No ja taky nic moc nepokoupila,v Ikee vubec no,to same jako segra svicky a blbosti,a jednydziny a bundu..
Jinak sme byli parit sem sla na dizu uuuu,bylo to dobry no,az na ty otravove naky Uk ty voe tam po me jeli fuj.... :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
Asi mate obed,jdu zalehnout,mala rano strasila,ted ma zase ty jeji nalady,vecne jenom rve me znici,v patek jsem to uz nevydrzela a normalne me rozebrecela,jak je hnusna nekdy fakt,nekdy na ni nemam,je to malej zivel....
18. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
Čusík!!

Tak koukám, že ségra nakoukla a už zase chrní!! Já jsem dneska spala jak dudek, vstávala jsem až z budíkem, což jsem se divila teda!! Byla jsem ztahaná z toho víkoše nějak!!

No já nevím co Jarouš vymýšlí. Ségra nemyslí, že tam budeme spát všichni jenom on s Járou!! No to teda nevím no, že by si půjčil stan!!
18. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
Mílo koukám, že budeme mít od července nové obálky se zeleným pruhem, ty zase vymýšlí! To je hrozný!! Takhle se šetří peníze, teď jsou nakoupený obálky tyhle a zase budou nový!! :rolling_eyes:
18. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
Miru, jo taky jsem koukala, já ještě nenajela ani na tu nový a už zase budou nový :grinning: no mě potěš... ale u mě je to pasé, já s pruhem nepoužívám, jen bílý na doručenku, akorát se teda musím dokopat si přečíst tu vyhlášku, abych vůbec věděla o čem je řeč :confused:
18. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
Hm to je děs prostě jako, kolik stálo peněž zase tyhle obálky a nestačí se ani spotřebovat a už budou další, to je hrozný prostě!! Takhle se šetří!! To bude něco zelenej pruh, nevím co tím naznačujou asi jde k vládě strana zelených nebo co!! :grinning:

Já cíííí domůůů a to musím ještě do jednačky!! Dneska si musím umým palici, včera jsem to zase nestihla resp. se mi už nechtěla mýt hlava ve 22:00 hodin, to by mi už ani nenaschla!!

Jo a ségra si přišla o hodně teda, že ses nestavila, mamka upekla výbornou buchtu s rebarborou, borůvkama a tvarohem!! A já nemohla moc, protože jsem se najedla květáku a Jarouš mě musel držet na provázku, jinak bych ulítla normálně!! hihihihi :grinning:
18. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
S malou by to byl boj,uz takhle sem mela co delat,vecer hrozne zlobila nespala a byla protivna...Jara chtel
18. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz
Krásné raníčko!

To máme dneska počásko co?? Takové ospalé!! Bych zalehla jak mimino a spala!! Ach jo!!!
19. kvě 2009 v 07:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.