• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Nazdárek,

Miru no to jo.... já jsem si ráno byla u Šálka pro recept a pěkně jsem si tam dala na schodech na pundelku, jak to bylo mokrý a teda ostuda hadr před Otíkem, páč šel předemnou :frowning2: ale nic mi není, jen trošku bolel loket, ale v už je to v poho.. prostě super začátek dne
19. kvě 2009 v 07:41  • Odpověz
Mílo fakt jo?? Hm no jo on tam má tu dlažbu tak to trošku asi klouzalo co?? Ty vado to sis mohla ještě něco zlomit, to by ti ještě chybělo!! Ty vado brrr radši nemyslet!! No dneska je to hnus teda no!! Mě se nic nehce a nevím co budu vařit!! Zapomněla jsem vyndat maso, ach jo!! Já mám taky den!! :frowning2:
19. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz
Miru, to já taky, ale asi Vildovi koupím cestou dom nudle a bude, jakýpak copak... jen pak ještě vymyslet něco na večeřu :confused:
19. kvě 2009 v 07:46  • Odpověz
Hm to já nevím jestli by se toho najedl!! A ty já vařím no!!

Jsem chtěla udělat masíčko kuřátkový na zelenině s bramobrama v troubě a zapomněla jsem ho vyndat ach jo, ale dneska prší tak možná přijde Jarouš domu brzo tak mu zavolám, aby to masíčko vyndal!! No a hele koupila jsem pangaciuse tak bych ho mohla hodit do trouby s bramborem!! No to je taky nápad! Ale nevím brambory jsme měli teď, ach jo to je děs.......!!
19. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz
Tak k tomu udělej rýži, to by taky šlo ne?
19. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz
Taky no!! Minule jsem to dělala s hranolkama a to bylo taky dobrý, ach jo to je pořád nějaký vymýšlení!! Jarouš nic neporadí, no květák poradil no, ale co teď zase sakra. Tak dělala jsem květákovou polívku tak si dá tu, ale co dalej jako!!

Koupila jsem si konečně nového woka tak můžu zase vyvářet číny!! Se vždycky rozvášním a pak se mi tam všechno nevejde, tak teď mám zase pořádnou pánev tak to bude vývařovna!! Však hlady neumřeme co Mílo?? hahahahahah!!
19. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz
Jo Mílo dneska se tak nějak dopolko stavím dát ti ten Avonek ju??
19. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz
Jasně se stav, po 11 mizím na randě s Marťou :grinning:

No je fakt, že to vymejelšení je hrozný a poslední dobou mě ani moc nebaví vařit, páč je to spíš tak nějak z musu :sweat_smile: v sobotu jsem dělala buchty a v neděli karboše, ty byly mňam, ale jako co dál to fakt nevím... a přes týden je to vždycky ještě horší :confounded:
19. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz
Tak to mě jako baví a hlavně Jarouš je super strávník ten mi sní všechno, ale co vařit no!! Mamka mi dala jarní cibulku tak něco s ní vymyslet!! Asi udělám nějakou čínu taky z prasátka ale k tomu se ta jarní cibulka hodí lépe a je to!!

Já si snad doma udělám nástěnku a budeme to tam mít jak v Pelíškách co budeme vařit a je to?? Rajskou!!!!!!!
19. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
No ty to máš dobrý no, já mám doma holt rozmlsanýho chlapa, co ještě ke všemu jen tak něco nemůže, chjo chjo.

Tý jo, to je dneska tedy počasí, jsem myslela, že apríl už byl... a to jsem si ráno doma nechala sluneční okulare s tím, že bude celej den lejt, jak slibovali a ono prdlajs :sunglasses: :rolling_eyes:
19. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Cus holky,resite papani,????
ja delala rajskou,rizek kasi,bramboracku,a zitra se chystam na nudle s kurecim masem,a mozna taky este Lanc s bramborem,do patku akorat v sobotu se najime u nasich...
19. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
Ty jóooo ségra ty ses nějak rozvařila teda!!! Takových chodů ty bláho!!!! NO vidíš řízek to je dobrý no akorát, že to je zase s bramborem!! Já něco udělám, ale nudle s kuřecím masem to je mňamka!!
19. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
No taky neustale stojim u plotny,to je desny,ale prcek se rozjed tak musim varit aby ji hlavne chutnalo..
19. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
:confused: Péto, ty jsi teda kuchtík :grinning:

Hele Miru nedáme ve čtvrtek spíňo? Dneska nemůžu, jdeme s Nelčou na kontrolu :fearful:
19. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
Mílo můžeme, já dneska dám teda kolo doma a ve čt půjdeme no!!

Jééé Mílo prosím tě vzala by jsi mi tam teda ten obojek pro Maxíka?? Jarouš není schopnej prostě. Ten krátký stačí jak si říkala, že ho mají za 250,-Kč!! Juuuu!! Já bych ti to zítra zaplatila!!
19. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
Když si vzpomenu, tak i jo :wink:
19. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
Tak dobroš, Jarouš jezdí okolo a není schopnej i když je fakt, že jsem mu to nepřipomněla!!

Tak když si vzpomeneš budu ráda!! Zítra dej vědět!
19. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ahojky holčiny, jak se máte? Co je nového?
19. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
Nazdárek,

Miru, tak obojek mám, byl prosím pěkně za 245 Kč :grinning: a akorát tam přivezli sraženýho hafana, ale bohužel to nepřežil :cry: :frowning2: byl to nějaký vlčák to vypadalo, chudinka malej.

A Nelča naštěstí jde na kontrolu až za 6 týdnů, juchůůů

Ahojky Vendul.... no nééé koukám, jak ti nabíhají týdny se to zase povedlo na "první šťouch" :confused: vy jste ale štígraři tedy... tak snad to tentokrát dopadne lépe :wink:
19. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz
Ju ja koukam,to je parada,a mas krasny jmena tak jsme zvedava jaky nakonec vyberete

my dneska byly venku bylo krasne,ted mala haja,byla dneska hodna uplne cumim,a dokonce na me ani nehejka,rikä si pro sebe maminkooo maminkoo :grinning:
19. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
ajoooj tak se hlásím do klubu zdravýýých litoměřičanek :sweat_smile:
utz byl v pořádku, je to prostě jen ucpaná žlázka, tak mi spadl kámen ze srdce a holky dííííky za podporu, jsem jí cela počebovala... :slight_smile: :slight_smile:

Míloo zítra platí obídek? slibuju, že katalog nezapomenu už teda doufám :grinning:
Mirčo a díííky za objednávku, oňuchávám tady ten peeling na nohy, tak ho zítra hned prubnu, vypadá to docela slibně

Peťul venku je nádherně, ještě pořád je tam docela teplo, tak už zítra konečně vytáhnu šatky, doufám, že nezmrznu bez silonek :dizzy_face:

Vendul taky koukám, že ti najednou přibývají tt, tak to gratuluju :wink:
19. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
Marti, jasně, třeba zase dostaneme u Dragouna něco na zoubek, jsem si minule všimla, že to dávaj většinou ve středu, tak jestli každou nebo jen nějakou, tož uvidíme. :wink:

No Marti, od toho tu jsme ne, abychom se podporovaly, si ještě živě vzpomínám, jak mi ty sms od vás fakt pomáhaly, když jsem byla na tý laparce :wink: by člověk neřekl, co pár smsek udělá s psychikou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Krásné raníčko!!
Martiiiiiiiiiiii tak vidíš já jsem to věděla, že budeš v pořádku a budeš holka zdravá celá celičká! Já jsem Mílu potkala na pauze a tak jsem se jí hnedka ptala jak si dopadla tak mi to říkala!! To věřím, že ti spadl kámen ze srdce a ulevilo se ti!! Tak to je skvělý.

Marti já jsem dneska taky vyrazila bez silonek, vzala jsem si sice legínky pod sukni, ale nožky mám holé a dobrý!! A zítra má být ještě větší pařáček!! Akorát mi volal Jarouš kde máme opalováky, že se musí namazat, holky on už je úplně černej!! To víš my kancelářký jsme jak syrečky ještě!! hahaha :grinning:

Ahojky Vendul! No koukám, že se Vám to zase povedlo tak graluji a doufám, že tentokráte bude všechno v pořádku. A jak píše Míla jste opravdu šígraři teda, že se Vám to brzo povedelo!! To bude koukám krásný Vánoční dáreček co???

Jééé Mílo ty jsi zlato dneska se u tebe během dne zastavím a zaplatím ti to!! Díky moc!! To bude Jarouš koukat mu řeknu, že jsem si tam pro něho jela počkej!! hihihih!!

Tak včera jsem nakonec nevařila, přišla jsem domů v 5 hodin až, byla jsem ještě něco pokupovat, pokoupila jsem nějaké trička, to je horzný ono opravdu nakoupím víc u čímanů než v Praze v Letňanech!! To je hrozný!!
20. kvě 2009 v 07:31  • Odpověz
Jinak Marti ten peeling je super já ti vždycky dělám ve vaně a pak mám od loni krém na nohy s vůní ovoce, je takový nafialový a ten hezky voní!! No jo zase to začne mazání nohou no!!

Mílo a co je Nelče, že jezdíte na veterinku??? NO vidíš Maxika čeká v brzké době očkování, to s námi zase nebude mluvit!!
20. kvě 2009 v 07:36  • Odpověz
Miru, tak jo a jestli tě můžu poprosit vzala by jsi to přes civil a event. tam skásla Mirku S. nebo a´t se tu zastaví, díky :wink:

No Nelča je prostě stará herečka a musí být na veterině min. 3x do roka, páč očkování ji nestačí, takže si zase začala lízat pacinu a sáňkovat jak divá, včera Štolcová říkala, že ty žlázky má ucpaný a že to má jakoby hrudkovatý a proto jí to tam svědí, normálně to má být matlavý no a ty packy.. to už je prostě ona... furt to musí mastit až tam má plno kvasinek a je takový mokvavý, takže už budem mazat jen preventivně 1 denně jo a to je ještě asi alegik, páč když je vysoká tráva, tak chytne zánět spojivek... no dítě hadr hele :grinning: takže ještě kapem do očiček... a doktorka včera, že se prý má vyhýbat vysoké trávě a copak to jde, když u ní už je vysoká tráva, když má cca 20 cm to už tam pak skáče jak koza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 v 07:51  • Odpověz
Jasan vyřídím!!!!

No asi tak nějak a zabraň jí, aby do té trávy lítala! To vím podle Maxe ten je jak utržený ze řetězu vždycky!! To prostě nejde no a kor na Třébě tam sice máma seká, ale jenom před barákem, ale když jdou kluci na průzkum tak kolikrát příjdou z bažiny a mají holinky a tam zase nasbírají klíšťata, ale musím říct, že jak jsem mu koupila ten chajzlík tak klíště neměl, ale obojek je obojek, tohle je asi nějaká sračička, když se to dává na kůži a nesmí se to dát opakovaně!! Takže radši obojek no!!

No jo to je modelka teda!!
20. kvě 2009 v 07:58  • Odpověz
Tak ju, díky.

Tu teďky byla Eva, že prý jestli tu budu 1.6. jenže to já jaksi nevím, páč jsem mysela, že bych si event. na ten zákrok vzala dovču, ikdyž ono to asi vychází na víkend, tak jsem zvědavá, se mě ptala proč, tak jsem jí řekla, že si zařizujeme nějaké soukromé věci... co je jí do toho :rolling_eyes: :grinning: Ikdyž on ten zákrok sám o sobě nic není, ale chtěla jsem tak nějak být v klídku a event. na ty kontrolní ultrazvuky abych věčně nemusela si brát propustky a svěřovat se Aleně, tak jsem přemýšlela nad dovčou... no ještě uvidím
20. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz
No jo si chce vzít na dětský den volno né??

No a to je jako, že tam přijedete, oni ti to tam vstříknout, pak asi budeš muset chvilku ležet a můžeš jet normoš domů né?? Je to ončo?? A pak budeš čekat a za nějakou dobu asi uděláš testík co?? No asi tak nějak co bys komu vysvětlovala!!
20. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
Jj, to je přesně ončo :wink:
20. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahojky, tak povedlo se to opět na první pokus. Čekala jsem na 2 porevizní MS a zkrátka jsme na to hupsli :slight_smile: Roky utíkají, tak na co čekat. Kdybych pak měla čekat půl roku a nezadařilo se, tak bych akorát byla zklamaná. Mudr. Byl překvapen. (o: Zítra jdu na další UTZ, tak jsem zvědavá, jak se vyvíjíme. Doufám, že je a bude vše v pořádku.

Miluško, kdy se chystáte na to umělé oplodnění? Držím palečky, aby vše vyšlo a bylo v pořádku.
20. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.