• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Venus, jo to jo... holt máte štěstí, co by jiný holky tady na koníkovi za to dali :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
nazdárek holkýýý,
zdravím po delší době... byli jsme potěšit babičku a včera jsme přijuchali domů :slight_smile: ale jen na pár dní, pač se tam zase vypravíme, protože co v Praze, že?

Ondra měl v týdnu dva dny teplotu, tak buď mu vylejzají zuby nebo nevím, hérečka jedna :slight_smile: ale zvládl to a už je mu zase dobře, teď tu chrupe na posteli.

Vendul gratuluju k mimísovi, to se vám krsáně povedlo :slight_smile: tak držíme palce, aby to dopadlo :slight_smile:

Holčinky, nedočítám vás, to nestíhám, tak snad jste všechny v pohodě a máte se dobře... myslíme na vás a zase se ozvu a hodím nějaké fotky.

tak se zatím mějte, já jdu poklidit a pak vyrážíme do víru velkoměsta :slight_smile: papa P.
20. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahojky Pavlííí! No né kdo se to na nás přišel podívat??? Tak koukám, že jsi spokojená a tak to má být!!

No Mílo asi tak nějak co by za to jiní dali co?? Neboj Mílo taky to na tebe skočí hyn sa dočkáš!!
20. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
ahojky Pavlí, ráda tě tu vidím.

No co tak slýchávám z okolí, tak ty horečky nějak řáděj, tak snad to byly u Ondráška jen zoubky a nic vážnějšího :wink:

Miru, jasně, jednou jo. Nebo si počkám na tebe, hi hi
20. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
Mílo to ne neblázni, my tady čekáme všicí na tebe jak se budeš kulatit čéče!!! :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
No to se tedy načekáte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz
Mílo asi jako na mě hihihihihiih!!! :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz
Nazdáárek :grinning:
Ahoj Pavlí, no to je taky dost, že se tady někdy voubec vokážeš! tak doufám, že už je malej ok a vy dva rodičáci taky nemarodíte :wink:

na koho se tu čekááá? hele hele, na mě taky nečekejte jo, stojim ve frontě :dizzy_face:

jo Mílo, tak se podrž - ty moji chlapi z oběda fakt dorazili dřív!! jsem se zas vytočila teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
Krásné raníčko!!

Marti mě říkala Míla, že u Draka to začíná být na draka!!!! Trvá jim to tam dloho, ale dyť to musí mít předvařené tak co jim na tom tak trvá, ale zase tak velký lokál to není, aby nestíhali roznášet obědy né??

Dneska bude krásně, už teď je mi teplo!! Ještě, že jsem si vzala tílečko!!

Mílo dneska jdeme grilovat, včera přišel s tím Jarouš, uznej, že v tomto vedérku se cvičit nedá!! hihihi!! :grinning:
21. kvě 2009 v 07:05  • Odpověz
Krásné ranko,

No MIru chěla jsem ti akorát napísat, že dneska asi nee, páč v úterý mi dorazila tetka a včera jsem měla co dělat teda, jsem tu normálně rozdejchávala křeče, to se mi dlouho jako nestalo a přišla jsem domu, zapla akorát friťák do kterýho hodila hranolky a pak kuřecí nugety a svalila se na gauč a spala asi 2 hodiny a na noc jsem si vzala paralen, páč jsem měla pocit, že mám nějakou zvýšenou teplotu, ikdyž teploměr nic neukazoval, ale já to vždycky cítím na očích. A dneska to taky ještě není ončo, takže příští týden, ale to nevím kdy, páč v úterý má Vilda narozky a ve čtvtek bychom si mohly jít event sednout, co vy na to?

Marti, fáááákt... no tak na zahrádku asi ne... radši budem chodit nahoru, já fakt nechápu, proč jim to na zahrádce tak dlouho trvá, ale je fakt, že Petule to přinesli docela brzo. By si prostě měli na léto vzít do kuchyně nějakou posilu, když to nestíhaj. A vědí to už několik let za sebou, že to vždycky dole vázne

Grilovat v týdnu jo, i vy jedni.

Jsem ti ani neříkala, Vilda uvažuje o koupi zahrádky, tak to pak budou grilovačky hele. Jen ještě najít nějakou pěknou s chatičkou za slušný peníze a je to !
21. kvě 2009 v 07:17  • Odpověz
Vilda má narozky vlastně no jo?? To už je zase rok co dostal úlek ty vado, to hrozně letí!! A co mu chystáš??? Máš už něco vybraného??

My jsme včera taky vyvářeli, dělala jsem taky hranolky a krůtí směsku na zelenině a přecpali jsme se jak ty prasátka! Pak jsme frkali na gauči!!

Ve čtvrtek?? No jasně to by šlo??

No Jarouš přišel, že dneska bude hezky tak dáme grileček. Tak sedíme na balkoně a kámoš na dvorku dole griluje a jenom nám to podává nahoru vidˇ!! hihihihihihi!! Tak to bys grilovala taky v týdnu, kdybys měla takový servis a dokonce minule udělal k tomu zeleninový salát akorát to přehnal s octem tak jsem to musela potom doladit cukrem, to se nedalo jíst!!

Mílo hele tak to mám pro tebe typ, ale záleží do kolika chcete peněz. To právě není vůbec špatný nápad. Jarouš zrovna teďka koukal taky a našel tam jednu moc hezkou, udržovanou i s krásnou boudou za 100 tisíc!! Ty zahrádky taky zrovna nejsou moc levný!! Ale je to super, máš kam chodit a můžeš tam být celé léto a v chatičce, třeba i přespat, tam nad námi jsou krásné zahrádky!!
21. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz
Ajojky dneska po ránu hned zhřeším, doufám, že mě za to nestrhnou prémie :grinning:

téda já už chci, aby bylo pořád takhle hezky! konečně můžu tahat šatičky a nemusím mít rifle, ve kterejch se pařim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo to teda Mirčo je na draka! Mílo příště fakt nahoru, jináč se to tam nedá, fakt mě to včera teda zprudilo, páč se mi tu pochechtávali, co jsme tam prej vyváděly takovou dobu na obědě! :angry:

Mílo je fakt, že včera jsi nevypadala moc vesele s tou tetkou za krkem, to tě to teda fakt skolilo!
Míru bacha na to grilčo v tom vedérku, ať nechytnete nějakou salmošku, ale docela jsi mě tu nalomila, taky si asi ogrilujem pepu na grilu :grinning:

Mílu - to myslíš jako my koníkářky si sednout? nebo myslíš ty vaše sedánky?
21. kvě 2009 v 07:46  • Odpověz
Miru, tak sem s typem. My taky našly jednu krásnou, na třeboutický stráni,ale byla snad za 300 ty vado, ale jako fakt hezká. No ale tolik do toho nedáme, těch 100 je tak akorát.

No Vilda už si koupil přední masku na auto, už ji tam má a pak si ještě vybral vůni v DMku, a ještě něco musím k svátku a to vůbec nevím co :frowning2: dort nechce, že prý drží štangli... tak nevím, musím něco vymyslet.

Marti, myslím nás 3 :wink: nebo jestli by měla Pavla cestu do Ltm, ale to by se asi ozvala.
21. kvě 2009 v 07:51  • Odpověz
hmm, chatička by se mi taky líbila, to jo, ale ty ceny jsou někdy nehorázně přemrštěný. Já bych brala nějakou blízko hor, nevím, liberecko třeba, ale tam to šplhá když se mi něco líbí skoro k milionu a to fakt teda nekrademe :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holký, s tím čtvrtkem to nevím - mám něminu do půl pátej, tak leda, že byste se tam nejdřív rozšouply beze mne a pak bych dorazila :wink:
21. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz
Acha ty máš něminku tak Míla to nějak vymyslí, aby jsme se sešli!!

No Mílo tak jestli máte zájem tak já se dneska optám Jarouše kde to našel a kde to přesně bylo a zítra ti to písnu, říkal mi to je to tak měsíc zpátky, tak by mohla být k mání!! A byla za 100 tisíc!! A právě se mu moc líbila!!

Vilda drží štangli jo?? Tak o svátek si zajdete někam na pizzošku a je to taky hezký dárek né - posezeníčko!!

Marti neboj dám na to pozor, tak bude Péťa grilovat trošku déle no a my si zatím s Jaroušem budeme na balkonku hovět!! hihihihi!!
21. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz
Jéé, ajo, ty máš němčinu, ale jak tě znám, stejně se ti tam nebude chtít :grinning: no tak mi si zatím dáme za tebe, nebo vyrazíme později, jak znám Mirku, tak zase bude přetahovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: A já si tu taky event. něco dodělám, to zase asi nebude problémek.

Hmm, tak to by se mi taky líbílo, ale zase si říkám, že když tam bude i zahrádka, tak je lepší to mít nadosah :wink:
21. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
tak fajn, je mi jasný, že Mirča přetahovat bude na 100% a kdyby ne, tak se prostě rozjedete chvilku samy a dám vám náskok
Mílu no znáš mě dobře, mě se na něminu nechce nikdy, ale nakonec se tam nááááhodou vždycky dokopu :grinning:
21. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
Mílo tak půjdeme protáhnout čímánky co mají nového, něco hezkého si koupíme a je to, a ještě nám nebude stačít čas do půl pátý jak se znám!! Hihih :grinning:
21. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
Miru, no taky možnost.

Jo hele co s tou zahrádkou, je někde na netu? Nebo kde je a jak je velká?
21. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
To víš, že jo nějak se zabavíme neboj! Prošmejdíme dlouhou a budeme to mít nakonec akorát!!

Mílo dneska ti to zjistím od Jarouše, kde to našel, kde to viděl a dám ti info zítra!! Ale vím, že říkal, že byla moc pěkná a za 100 tisíc!!
21. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
Tak ju, díky
21. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
Mohlo by to být ještě aktuální není to tak dlouho co mi to říkal!! A uděláte si tam super lehároš!!!!
21. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
No tak pokud by to bylo v okolí Ltm, tak to jo... :wink:
21. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Jo jo jo to bylo určo v Litoměřicích, ale čoveče kde to si nevzpomenu!! Snad jak se jde nad Muchovkou tam nahoru jako myslím, ale nevím fakt to bych kecala Mílo, zítra ti to řeknu přesněji a hlavně kde to Jarouš našel!!

No dneska to nevypadá moc na 29C co?? Jsem čekal oblohu modrou jako pomněnku a ono nič!!
21. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
NO, oni spíš hlásili, že bude jakoby polojasno a k večeru bouřky, ale azuro dneska ne, no!

Hmm, tak tam to taky není špatný
21. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
Tak jsem čongolíky na dlouhý zhlídla dneska a mám pantoflíčky za 85 peněz, no nech je tam :grinning:

JO a Miru sehnala jsem i tu korunní májovou, měli jí dneska u Lachmana a jako dostala mě na tý lahvi hláška "před upotřebením políbit" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
No to je pravda, nech to tam, když je to za takové peníze co?? Já jsem byla utrácet v úterý, to na tebe prostě volá "kup si mě""!! To se tam nedá ani nechat!!

No a políbila si ji?? No mě to připadá stejná nebo hodně podobná chuť jako je korunní lipový květ, ten je v té májové myslím taky! Ale je dobroučká no to jo!! Tu by nemuseli přestat dělat!!
21. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
Zatím jsem jí ještě nenačala, mám tu ondrášovku, tak až tu dopiju, tak se pustím do líbání :astonished:
21. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
No Mílo to musíš to by ti pak nechutnala a uschla by jsi!!

Tak máme na spolužákách další mimčo a nejdou mi otevřít fotky je u nich křížek a nazdar ach jo!!! :frowning2:
21. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
Miru, na fotky se musíš juknout doma, tady to nejde, páč tam kde ty fotky jsou uložený, tak to je blokovaný, proto nejsou vidět. Taky už jsem se nad tím rozčilovala... :rolling_eyes:
21. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.