• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Cusik holky
segra zahrada za 100 tacu to je moc ne??

ja potrebuju taky do mesta,ale az zitra se mi nechce ,dneska jsem chtela na koupalko hm tak nic no je osklivo a na koupani to neni..
21. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
Hmmmm tak mám peška, tak budu muset doma!! Jééééééé to je zase obštrukce!!

Akorát mi volal Jarouš, že se Martinovi Šmatovi dneska narodila holčička!! Mílo ty asi znáš Honzu! Ale paradox je ten, že jsme ani nevěděli, že ta jeho je těhotná. On si našel nějakou s dítětem a hle... To je šock teda!! A to jsem ho potkala minule a ani se nepochlubil hmhmhm to jsou věci!!
21. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
No se asi nechtěl chlubit

Petro, zahrada za 100 táců je ještě dobrá, pokud tam je i chatička a je udržovaná. Jsme našli i za 300 tis. na třeboutický stráni se super chatkou, ale jako tolik nedáme, ikdyž je to super místo.
21. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
No 100 tisíc je dobrý na zahradu v Liťáku!! Jak píše Míla jsou i dražší!!! A třeboutická stráň je docela oblíbená no tam to bude asi dražší!!

Já koukala včera na počasí a bylo tam jasno 29C a kde nic tu nic!! Tak někde to je no, u nás se vyjasní až k večeru určitě!! A pak se dočkáme takových teplot až v létě!! Takže červen asi nebude nic moc!!
21. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
tak to je sila jako,tady stoji asi 15 :grinning: teda ted tu byla v nabidce
21. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
No tak záleží jaká taky víš a jak velká! A když tam pak máš boudičku krásnou ta může být v hodnotě třeba 50 tisíc jenom víš jak jsou ty pěkný dřevěný!! Tak ono to tak vyjde no!! Ale mají kam jít aspoň!!

Mílo a co tchýňáci ty tam nebudou mít nějaký pěkný dvoreček u baráčku jako mají třeba moji tchýňáci?? že by jste mohli vegetit tam??
21. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
no tak to byla nějaká malá a zarostlá a nic na ní nebylo.

Hele Miru nechceš se číhnout ještě na ten aktuální katalog oriflamu, páč z něj asi budu ještě objednávat v pondělí, my teďky psala Kačka, že by ještě něco chtěla.

áá jsem si byla zrovinka u šiditelky pro platové opatření, to je hezký pohled na tu sumičku :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
to nevim jara chce taky zahradku,se zblaznil ja nechci ani nahodou ja bych se v tom nehrabala,me tohle moc nebere
21. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
Dyt to nemusíme mít na klasický zahradničení, můžete to mít jen na relax :wink:
21. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
No ,ale i tak se o to musis starat,
21. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
No sekat trávu, maximálně a když si koupíš dobrou sekačku tak je to za chvíli
21. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
Hm ted jsme ji strelili :grinning:
ne ja zahradku nechci,jedine,ze by se o to staral jara,ale ja asi tezko fakt me tohle nebere,postavit boudu,a naky ty veci no hezka prectava,ale nevim no.
21. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
zase kdyz uz ji clovek ma mel by pestovat aspon tu zeleninku
21. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
NO to asi jo, rajčátka, ředvičky, kedlubny apod... ale nic víc... žádný brambory a tak... brrr
21. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
No prave,nejhorsi je trhat ten plevel,a proste se o to porad starat.
21. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
Miru, no místo dvorku je zatím pěknej binec, ale už to pomalu dávají dokupy, je tam ještě nějaká sutina a tak... no jednou bude, ale až jednou... a to není ončo, jako když máš vlastní
21. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
NO co to je tady!! Nestíhám jste to nějak rozjely né???
21. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
Hel holky kolik stoji mirta normalne cela udelana na svatbu
21. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
No ségra co vím tak to vyšlo docela na draho jako udělat třeba věnečky a ty na klopu!! Proto mi je mamka nastříhala na zahradě a mělo to stejný efekt a do auta jsem věnečky stejně nechtěla!!
21. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz
Jj,helca to prave chtela koupit,tak jsme rekal,ze pro tech 15 lidi ji to nastriham na zahradce,at to nemusi kupovat
21. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
Péťo, dyt ti to říkám furt na ajsku :wink:
21. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ja vim,jenze ji neco vysvetlit,nakonec to vzdala a rekla,ze to natrhame,ona si mysli,ze vsechno stoji korunu,proto se ptam
21. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
pravá myrta je drahá, páč je tak trochu vzácná, tuším
21. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
Achaaa,to ja nevim ja se v tomhle vubec nevyznam,ji to natrham a musi ji to stacit...

Ty jo vubec nevim co delat jako,mala teda este spi,ale pisek je mokrej a nekam na prochajdu hmmm asi pujdu jen pred baracek na motorku
21. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz
To víš, že jo mamka má krásnou na zahradě teda ten keřík, já jsem to z něho taky měla na svatbě!! A zrovna jsem ho ségra v sobotu ostříhala u našich!! Už je to pěkná koule, ale něco tam natrháš, to nemusí pro pár lidí kupovat, to je škoda peněz!!
21. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
:grinning: No dyt,ona zase to koupim to me nevytrhne,jenze vi prd kolik to stoji a pak by cumela kolik to zase stoji :grinning:

Je velka tam neco najdu,pro tech par lidicek,a jdu zase za svedka to ji budu taky vecne obletovat jak tebe,to je tezky povolani tohle to :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz
ze by se princezna uz probudila nevi kdy spat a pak stavat potvurka konecne muzeme ven.

segra ja zitra odjizdim uz teda k nasim tak se uvidime v sobotu tak prijedte brzo joooooo v kolik dorazite
21. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
Krásné raníčko!!

No ségra budeme se stavovat ještě u Ládi pro ten stan tak vyrazíme brzo, dáme si u nich kafíčko a tak nějak dorazíme!!

Dneska se mi teda nechtělo vůbec vstávat, jsem nevěřila vlastním uším když zvonil budík!! Ach jo!! Ještě, že už je dneska pátek!!
22. kvě 2009 v 07:44  • Odpověz
ahojky,

Miru tak co včera grilovačka, nezmokly jste?

Jarda se asi nekoukal, na ty stránky s tou zahrádkou, viď. :sweat_smile:

Ty jo dneska je tedy pěkně hnusně a já si vzala jen žabky, tak snad bude trochu teplejš
22. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
Mílo já mám taky holé nožky, ale docela to šlo, zase taková zima není!!

Mílo nakonec jsme si zašli do protihladové základny všichni, Jarouš si dal maxika ten byl teda a já jsem si dala kebab a bylo po grilovačce!! Ale nepršelo, domu jsme šli v půl desátý a dobrý!!

Jo Mílo říkal, že to byla zahrada pod Kamýkem a snad to našel na S- reality a snad nějaká zahrada byla i na KP Real tak na to jukni!!! A na jedné říkal, že byla bouda na zbourání nebo co!! Už taky neví jenom, že na to kouknul!! Tak na to zkus juknout!!!

Copak jste dělali včera u nás nahóooooořeeee!!!
22. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.