• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
OK, juknu tam.

My ni, jen Vilda byl s klukama u Bernarda páč ve čtvrtek je tam obsluha nahoře bez, tak se šli pokochat kozičkama :grinning:
22. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Tak jsem jukla... ale nif mof... to je akorát tak poslat tam buldozer :frowning2:
22. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
ahoj holky, přidala jsem nějaké fotky, tak kdyžtak jukněte a my letíme na poštu a na nákup, pač to vypadá že bude pršet, tak ať nezmokneme... tak zatím pa :slight_smile:
22. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
Tak jukni, ale přesně která to byla ti asi nepovím!!

Jo jo o tom vím a to mi dokonce jeden pán říkal na Třébě, že tam byl taky a o jedné holce si myslel, že jsem jsem to, tak to můžu čekat, že to rozkecal po cé Třébě a já tam budu jak za nějakou štětku, že pracuji na soudě a po večer si vydělávám jako obsluha nahoře bez. Tak to mě docela dostal teda!!! Hahahahah!! :grinning:
22. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
ahojky Pavlí, tož se juknu.

Mirko ty jo? To měl asi na očích půlitry ne? Tam sice jedna holka černovlasá je, ale to je asi tak všechno co má s tebou společného :sweat_smile: :grinning:
22. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
Hm tak já nevím radši se tam asi podívat nepůjdu nebo tam třeba byla jiná!! Já nevím radši to ani vědět nechci!!
22. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
Miru, ty by jsi šla taky koukat na kozénky jo? :confused: Tak tohle mě fakt neláká.. jen ať si to chlapy užijou
22. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
No na tu dvojnici jsem myslela??

Já jsem Jaroušovi říkala jestli půjde, ale oni radši chodí do sport baru jak je výš!! Prý není na nějaký lovečáky zvědavej hihihihi!!
22. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
No prej včera tam byla celkem fešná a měla i hezký prsa říkal Vilda a prý když tam byl kámoš minule, tak tam byla nějaká s lovečákama, chce to asi vychytat, no
22. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
Cusik holky co to tady resite jaky lovecaky?? :grinning: se musim smat dobra hlaska

segra tak super no Jara rano volal Jarovi tak balim karmosku a naky hadry at jim neni zima,ted uz sel do prace vcera sel kluk na pivko do tipace po praci nak se tam zapomel,chudinka tak ma nevyspano,jelikoz ja potrebovala pro sunarek :grinning:
22. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
Je u vas taky bourka jako blazen,kde ste zase vzdycky kdyz prijdu tak tu nejste
22. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
Srgra ty tam chces spat taky???
22. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
Péťo, jj, akorát se přehnala, to byl fičáááááák teda
22. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
To jo tma jako blazen sousedce to vyhodilo pc
22. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
no a už tu zase svítí sluníčko :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
Tady ne,ale konecne je jasno,jedeme do Libo sem se bala,ze pojedu v tom lijaku
22. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
No jo bouřka už se přehnala, jsem hlídala jedné soudkyní dítko, byla porada tak nám ho sem dala na hlídání!! Taky je to Viktorka a byla hodná!!

No ségra já tam spát nebudu teda a jestli bude pršet a né moc teplo tak asi ani kluci né?? Aby pak marodili to nemá cenu!!
22. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
ahoooj prdelky :grinning:
mušim vás dočíst, nějak jste se rozjely a přidávám se k Peťul - co to jsou ty lovečáky??? :confused:

helee, ty jo, to byl slejvák v pátek odpolko co? nám nateklo i na záchody a holky vedle to měly i v kanclu, bo nestihly zavřít okna! no ale na druhou stranu - aspoň se nám omyly auta na parkovišti :grinning:

co máte v plánu o víkoš? tý jo, mě ani nic nenapadalo co k obědu, tak dneska zase skončíme u opékání buřtů na zahrádce :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak doufám, že se nezatáhne a nebude lejt.
23. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
jo Mílu, Peťovi se moc nechce na toho Billa, prý to není moc jeho krevní skupina, tak my to teda skratchujeme... tý jo, jsem mu zrouna řikala, že je skoro celý květen doma a nikam neletí, to je ale difný todle :sweat_smile:
23. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
Nazdárek,

Marti, ok se nic nedá dělat, když nechce jít, tak nenutíme no... ale je to škoda, jsme mohly zařádit... si to holt s Renčou užijem samy :grinning:

Já jsem byla celý víkoš na výstavě psů se zase vystavovat.. včera jsem myslela, že z tý rozhodčí vykvetu, ta než ohodnotila psa, tak bych tam usnula :sweat_smile: jsem taky domů přitáhla až někdy kolem 3 :confounded: dneska o něco lepší, po 13 hod jsme končili. Tak zas po roce pracovní víkend a docela bych to odpočívání víkendový potřebovala dohnat, hlavně spíš to ranní schrupnutí ještě :sunglasses:
24. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
ajooojky :sweat_smile:

Mílo jj, zařádíte si tam i bez nás, tak to hlavně nepřežeňte jako já včera na srazu základky... teda ještě nikdy mi nebylo tak špatně jako dneska! když jsem po tom hrůzném zážitku u kýblíčku vlezla na váhu, tak jsem se zděsila, už to začíná být kritický. Teď jsem do sebe narvala druhej suchar a černý čaj, tak čekám, co to se mnou udělá :frowning2:

jo a kombinace piva a absolut vodky - nedoporučuju, fakt ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz
jo a kdyby sem nakukávala Janička, tak jí k dnešnímu svátku přeju jen to nej nej nej a závidím jí dortíky a chlebíčky :sweat_smile:
24. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz
Krásné raníčkoo!

Jo jo také přeji Janče dodatečně všechno nejlepší k svátku!!

No tak u nás byl víkoš suprovej, v sobotu grilovačka na zahradě se ségrou a s našima a Jarouš postavil stan, že tam budou kluci spát a nakonec jsme tam spali se ségrou taky!! To byl grupáč holky, ale super! Ráno nás vzbudil kohout a pes, po stanu nám lezli šneci no fakt romantika hadr, všera jsem si tam vyvalila kozénky, no super!! Tori byla hotová pořád chodila na prsíčka!! No takže se nám to vyvedlo, spali jsme asi 3 - 4 hodiny, ale super! Táta i udil a buřtíky byly suprové, kam se prdí gril - mňam, dneska má Jarouš ještě k svačině!!

Včera jsme přijeli s Jaroušem domu a já než jsem se vykoupala tak usnul na gauči a já jsem zalehla hnedka taky, totálka!!

Jééé dostali jsme koláčky k snídani od Markéty!!
25. kvě 2009 v 07:32  • Odpověz
Cusik damy,

No vikos super,jak psala segra.

Dneska se chystame cely den na koupalko mala se vzbudila az ted,my byli taky hotovy vsichni,ja usnula po prijezdu domu Jara chudak musel malou vykoupat a o vse se postarat pak me prenes do postele a ja byla jak vcelicka zase se mi nechtelo spat,ale usnula jsem hned byla to sichta.

Jara to sned hned po prijezdu bylo to vyborny sem myslela,ze to jist nebudu a fakt vyborny a tyhle byli este lepsi,jak byly vysuseny..

Ja se tesim na koupalko,segra mam spaleny ruce sem se nemazla a au au,ale jen trosku :wink:
25. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
NO to teda byli Jarouš včera jednoho taky zakousl a já jsem si taky kousla, fakt výborný no!! To se tátovi teda povedlo!! Já jsem právě vzala všechen chleba do Libo tak Jarouš si musel počkat až dneska na sváču, ale myslím, že si teda pochutná i když si je ohřeje!!

No tak dneska se pořádně namaž, protože tam bude asi taky pořádnej pařák jako včera!! Já ne já dobrý, já jsem se trochu mázla, mamka se taky připekla, přismahla si prsa a břicho!!
25. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
Nazdárek,

my víkend taky celkem dobrej, já tedy byla na hafíkách, jen v neděli jsem myslela, že je něčím klepnu, páč jsem se probudila s migrénou a jdeště jsme dostali uňafaný špice a vedle byly pudlové :rolling_eyes: ale jinak pohodička, jsem si dala 2 kafe a bylo po migréně

Jinak hlásím, že jsem včera měla svýho prvního buřítka a přímo nad ohýnkem pečenýho, ten byl :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
Krasne ranicko,tak dneska to vypada nadejne,ale na koupalko nejedeme jedeme s kamoskou na bazen k jeji segre,at se deti vyblbnou,se tesim.
26. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz
Holky tady nikdo jo ukazu vam kocarek myslite,ze by to bylo zbytecnny,kdyz uz nejezdime v kocarku????ale na neco by se hodit mohl treba na dovolenou nebo nekam az pojedeme
26. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
kde ste
26. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.