• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
:grinning: ne ne, buď bude živej nebo umělej, to bychom museli mít nafukovací byt, abychom tam dali dva stromky.

Tak to já radši ani nebudu říkat moji vánoční výzdobu :sweat_smile: ikdyž jsem to tu někde psala.

Jo a mám radost, mám radost... Nelče přišel svetr :grinning: jeho ho musím schovat před páníčkem , že to přinesl ježíšek :grinning:
17. pro 2008 ve 12:18  • Odpověz
tak s tou výzdobou je na tom už hůř jedině moje kolegyňka v práci - ty nemají ani ten adventní věnec.. koukám, že si dám radši dobrovolně za pět.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: holt mě tyhle Vánoce fakt nevzaly, lidi v krámech jsou jak navedený! v papírnictví jsem přišla o nervy a zabalila to, zkusím se poprat asi v Obi o nějaké ty sáčky na dárečky.

hele, Míru mi tu děláš chutě, salátek miluju, ale přes celý rok si ho nedám, jen na Vánoce a pak ho zase nemusím celou dobu ani vidět, páč se tím pak cpu pořád... na chlebíčkách a tak, ale jinak se těším ještě na lybištu a klobásku :grinning: :grinning:

Mílo, tak kupte nějakej pidi živej a vejdou se vám tam oba, jeden pro vás, druhej pro Nelču, ať má na co skákat v novém svetříku :grinning:
17. pro 2008 ve 12:58  • Odpověz
Ono se to řekne pidi živej... včera nám pán u stromků poudal, že prý ty malý nechtějí moc lesníci řezat a přitom nám by stačil tak max. těch 1,5, umělej máme 1,2 m.

Holkýýýýýýý, vy jste nějaký divný. Miru, ale v práci výzdobu máš, viď :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hele jak jsi na tom zítra s časíkem? Jsme dohodnutý s Marťou na obýdek, co ty na to?

Jo a ta tvoje ségra je divná, sem nechce jít či co :confused:
17. pro 2008 ve 13:03  • Odpověz
No caaaaaau jako,ste me tam nechali samotnyho????pcheeeee

Sorry ,ze jsem lezu,ale sama teda na svadbach nebudu sakra ste me nastvalyy holky usaty,ted se budeme muset ze segrou snazit??vid segraa???

Ja chci taky chodit na obydky jako vy??ja se dneska si ukousu nudou venku je humus,nikdo semnou nechce jet na Kamioc Coca Coly,tak to vidim na Jungli nebo ti nevim :unamused:
17. pro 2008 ve 13:07  • Odpověz
Proč jako sem nechce jít?? Ať nakluše a nekecá??

No Mílo čoveče ani nevím, dneska mě vytáhly na obýdek Jana s Renčou tak jsme byli v Timu a dala jsem si penne byly moc dobrý!!

Marti tak já to mám se salátkem podobně já si ho dám o štědrý den, druhý den u tchýně k obědu ta má taky výbornej! A pak ho dělá na velikonoce jinak ho taky nemusím, ale o Vánoce si ho dám ráda!!

JO jo v práci výzdobu mám, Jarouš výzdobu tak dělat, ale potom to uklízím já! To už néé??

Máš svetr jo?? Já musím taky Maxíkovi něco nakoupit asi ještě skočím po práci pro něco!! A musím na poštu pro tu pekárnu, jsem zvědavá jak to potáhnu má to přes 6 kg!! :confounded:
17. pro 2008 ve 13:09  • Odpověz
Ty nemáš auto? :confused:

áááá už je tady kecalka :grinning:

U nás dělá vynikající saláte tchýňulka, taky už jsem jí říkala, že příští týden udělá akorát sálát a řízky já :slight_smile:

V Timu taky dělaj dobrý těstovinky, to se musí nechat, já tam měla vždycky ráda ty široký nudle s kuřecím, mňam
17. pro 2008 ve 13:12  • Odpověz
No pochutnala jsem si a ještě máme oslavu Svoboda má narozky tak jdeme slavit a zítra si uděláme posezení s holkama na rozlučku roku!!

No ségra to je dost, že si tady!!
No ségra u mě je to s tím snažením paséééé znáš mě!!
17. pro 2008 ve 13:20  • Odpověz
Jak jako Miru pasé.... nový rok se blíží mílovými kroky.

Si děláte posezení ke konci roku jo? Hmmm, to já si tu můžu tak posedět sama, ikdyž dneska máme se spolužačkama menší kafíčkovou, to taky děláme vždycky před vánocemi. Tak se těším na prcky :sunglasses:
17. pro 2008 ve 13:21  • Odpověz
Prosim te segra nebude mit deti nikdy to s ni vubec neresme :angry: :sunglasses:
17. pro 2008 ve 13:23  • Odpověz
Ja jsem taky zvedava na tu pekarnu juuu
17. pro 2008 ve 13:26  • Odpověz
No asi tak nějak holky moji dělohu a pohlavní orgány nechce spát :grinning: !!!!!!!!!

Mílo mám auto, ale tam se nikdy nedá zaparkovat tak to dotáhnu nějak snad to zvládnu!! Už se taky těším no!!

Jo jo děláme zítra máme, právě musí mi zajet pro Avon do Libo Jaroušek, já budu opilá zase!! A to jsem chtěla ještě do makra no tak to nevím teda!!

Mílo já vím, že se blíží, ale víš jak po Novém roce je přeci celý rok za do Nového roku, takže čaaaassssuuuuuu!! Pcheeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2008 ve 13:30  • Odpověz
Ty to pořád budeš oddalovat až si Jarda najde jinou dělohu, hele :grinning:
17. pro 2008 ve 13:37  • Odpověz
Mílo to je možný a má to i dovolený!!! :grinning:

Já jsem taky ségra zvědavá, a už to mám z krku, ještě chci jeden dárek pro tátu a mám to!!
17. pro 2008 ve 13:38  • Odpověz
Čassssssss!!!!!!!!!
17. pro 2008 ve 13:38  • Odpověz
Hele na to Beremko uz jako nebudete vubec chodit???to ste se jako schodly???
17. pro 2008 ve 13:39  • Odpověz
No tak já nevím tady je to lepší a žije to tu!!
17. pro 2008 ve 13:42  • Odpověz
Uvidíme, možná i jo..... zatím se nám líbí tady :grinning:
17. pro 2008 ve 13:43  • Odpověz
ah atak to jo,no jak chcete,sem chodime jen my a na beremku jsme byly taky my,takze to je jedno kde hihihi

me je blbe opet,co to zase je si musim na chvilku hajnout,nez se mi zbudi sidlo,uz nam preslo obdobi a dobry,uz je zlaticko,zuby mame venku tak jsme zvedava co nasleduje ted ach jo :unamused:
17. pro 2008 ve 13:51  • Odpověz
Péťo, te´d už bude jen puberta :grinning:
17. pro 2008 ve 14:03  • Odpověz
hm a ta je daleko
17. pro 2008 ve 14:08  • Odpověz
jůůů, nafdárek, novodobá členko :grinning: tak jsi se sem taky přestěhovala, to je dost, na beremku už to je taky paséé přeci jenom :wink: ¨
jo a puberta - počkej, to budeš mít za pár, ani nevíš jak :grinning:

Jooo obídek zítra normoš u Draka jako vždycky? :sweat_smile:
17. pro 2008 v 15:11  • Odpověz
Jafně, pani... jako vždy.... :sunglasses:
17. pro 2008 v 15:13  • Odpověz
fajn, tak jůůů
:sunglasses:
jináč vás zdravim - už jsem domáááá od dvou, heč :grinning: :grinning:
17. pro 2008 v 15:15  • Odpověz
i ty jedna :rolling_eyes: :grinning: já jdu taky za chvíli dom... no nejdřív si vystát frontu na poště, pak rychle vyvenčit s Nelákem a pak hurá na kafíčko s holkama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2008 v 15:17  • Odpověz
tak to máš dneska taky docela krátký
jen tu frontu ti nezávidím, mě přijde jak když se všichni zbláznili a teď je národním sportem zase stát frontu kdekoliv na cokoliv, už mě to fakt pruďánkuje a zaplaťpánbu na počtu nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
užij si kafíčko, já si dávám teplou medovinkuuu :sunglasses:
17. pro 2008 v 15:19  • Odpověz
NO věř, že kdybych tam nemusela tak tam taky nejdu :angry:

Tak pááá a zajtra na gáblíku, popř. tady :wink:
17. pro 2008 v 15:23  • Odpověz
tak páááááá, jdu si ohřát rejžovej nákyp k opožděnému obídku a zítra u Dráčka :wink:
17. pro 2008 v 15:26  • Odpověz
Tak koukám, že už tady nikdo není!
My jsme měli oslavu, tak jsme slavili!
No ani nemluv já jdu na poštu taky pro balík tak snad tam nevystojím důlek! Ještě si skočím před tím do města do jednoho krámu a pak to vezmu přes poštu!!
17. pro 2008 v 15:44  • Odpověz
já tu šééém požád nááhodou :sweat_smile:
Míru vy furt snad jenom slavíte! makáte taky vůbec?? :dizzy_face:
nás to čeká až v pátek, docela se těšínkuju, a hlavně - hned mi začíná dlooohááá dofčáá :grinning:
17. pro 2008 v 16:30  • Odpověz
Juchůůůů, máme stromeček, Vilda nakonec sehnal v baumaxu za 3 kilča, docela vysokej, tak už se těším až ho asi o víkendu ozdobím :slight_smile:

Miru, tak co jsi sehnala? A jak jsi to zvládla s tou pekárnou? :confused:

Marti s dovčou jsem na tom stejně, v pátek v 15 hod se za mnou zaklapnou dveře a uvidí mě až 5. ledna :grinning:
17. pro 2008 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.