• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Ségra kočár dobrej, ale zase když už kočár nepoužíváte, ale jinak je roztomiloučkej no a za dobrý prachy docela!!
26. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
No prave bych ho uz schovala nikam ho nedavala ,ale nevim zda to neni zbytecny no
26. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
nazdárek kráčmery,

ty jooo já už snad do Prahy busem jezdit nebudu, vždycky když jedu zpátky tak jedu nějakým courákem, teďky jsem jela hodinu a půl, páč to jelo ještě přes Roudnici a nějaký prdelákovice :frowning2:

Jinak na další kontrolní UTZ jdu v pondělí, takže Evička má s dovčou smolíka pacholíka :grinning:
26. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz
čao :grinning: zdravim z domova, jsme tu ubedněný a čekáme tu smršť, vichřici a kroupy, tak jsem na to zvědavá!

Mílo, tak to dopadlo dobře u paní prímařky? zítra když tak to proberem víc na obídku ju?

tý jo, mě tak bolí břicho zase, no to jsem zvědavá, co z toho vyleze. chjo

Peťul jako kočár je supráckej, ale jestli už ho nepočebujete, tak je to asi zbytečný ne? teda - leda že byste se pustili do dělání další holčičky :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
Marti, no dopadlo to jak jsem předpokládala, moc nadšeně se netvářila, ale teda jako že jo, když už si to přejem :sweat_smile:

Jasně, zítra pokecáme, dneska jsem byla na obýdku s Janou, tak jsme pokecaly :grinning:

Mě se ten kočárek moc nelíbí :sweat_smile: je na mě moc sladkej, ale jak píše Marťa, jestli už ho nepotřebujete a Torča radši chodí po svých, tak je to zbytečný
26. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz
Cusik holky

Jo jo chodi po svejch,ale kdyz nekam jedeme daleko nebo ted zrovna na pouti,tak se kocik hodil a na dovcu kde je voda daleko je kocar potreba,no asi to este odjezdime v tomhle,a pak ho prodam,mam na nej uz kupce a holcina se mi na nej furt pta,jenze do leta si ho este necham pak ho pustim ikdyz nerada mam ho rada toho meho cernouska :frowning2: :wink:

Holky to byla bourka co??fuuuj to bylo hnusny,ale slo to po vode,enad barakem sme to nemeli,ale bylo to tesny mala chrnela ty to nevadilo.

Marti ,ze by????Me taky bolelo vcera,ale z niceho jinyho,holky v patek jdu na danu jsem z ni naka nervozni uplne se bojim,snad me to nebude bolet,co se tyce spodku uz jsme podelana :grinning: stouraniho bylo dost na par let do predu :grinning:
27. kvě 2009 v 07:07  • Odpověz
Čusík!!

Ségra tak nakonec na ní jdeš jo?? Hele budeš mít klid a nebudeš do sebe cpát prášky!!! A kdyby si měla problémy tak si jí můžeš kdykoliv vyndat!!! :grinning:
27. kvě 2009 v 07:13  • Odpověz
No prave,problem bude akorat s Jarou :grinning: ten je proti ni :grinning:
27. kvě 2009 v 07:19  • Odpověz
A proč jako?? On je spíše naštvanej, že nechceš druhý mimčo víš?? A on si hlavně myslí, že když si ji dáš tak si jí nebudeš moc vyndat třeba 5 let on to asi tak pochopil né podle toho co říkal v sobotu?? Tak mu to pořádně vysvětli, že si ji můžeš vyndat kdykoliv!!

No vlastně ségra to už strašíte jo??
27. kvě 2009 v 07:24  • Odpověz
Nazdárek,

hele Jára to tam mít nebude, tak mu to může být šumáček :wink:

Jsem vám ani nepsala, v pondělí jsme se byly juknout na té zahrádce v tý zahrádkářský kolonii nad vojenskejma směr Kamýk a je suprová, je tam chatička a bazén, pár stromů, no prostě super, tak už scháníme kdo nám na ni půjčí a jestli jde na to vzít hypotéka, tak už se těším. Nelče se tam líbilo, to bude něco pro ní :grinning:
27. kvě 2009 v 07:25  • Odpověz
No ze zacatku to nechapal,a pak pochopil,ze ji muzu vyndat kdy chci,ale ja ji vyndat nechci,a on to nejspis tusi :slight_smile:

Mala este usnula,ale ja uz neusnula tak tu strasim,vcera byla v bazenku tak je utahana,broucek muj sladouckej,az se probudi tak to bude zase parchant,ona je krasna kdyz spinka :grinning:
27. kvě 2009 v 07:26  • Odpověz
No ségra teda ty jsi podrazák je vidět, že jsme ségry! Já pojedu zase příští měsíc do lékárny s náklaďákem zase hihihihi!!!

No Mílo, ale to neznáš Járu jemu to právě není šumáček!! To není právě, že by se bál ze zdravotní stránky nebo tak on by chtěl mimi no!!!

No vidíš Mílo tak to je dobrý, tak bude taky klídek a máme aspoň kam chodit!! No tak já myslím, že v bance Vám půjčí bez problémů!!
27. kvě 2009 v 07:30  • Odpověz
Miru, to jo, to půjčů, ale raději bychom hypo než klasický úvěr, páč tam tolik nepřeplatíš, víš.
27. kvě 2009 v 07:34  • Odpověz
Ja asi prehledla na co si pujcujete na baracek??
segra fakt jo??ty voel ty jen slibujes to je v prdeli uz s tebou
27. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz
Ne ségra zahrádku chtějí!!

Sliby se maj plnit o Vánocích!! hihihihihi
27. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz
Jo, Miru, zítra to kafe platí? Počítáš s tím? :confused:

No Miru, že mě to nepřekvapuje :grinning: s tím naklaďákem :slight_smile:
27. kvě 2009 v 07:42  • Odpověz
No Mílo mě se to zítra zrovna moc nehodí, asi budete muset s Marťou sami!! :unamused:
27. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz
Tak to mi pokecáme u obýdku, tak příště, co třeba příští úterý? Ve čtvtek nemůžu, to budeme pryč.
27. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz
No Mílo možná, že to stihnu dneska, stačí když ti to řeknu ráno??? Musím kvůli těm papírům zase víš??
27. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz
Se dohodnu na obýdku s Marťou a dám vědět, ona má stejně zítra tu němčinu, takže by dorazila o něco později :wink:
27. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz
Miru, tak ten zítřek nelámej přes kolínko, Martě se to prý taky nehodí, tak to necháme na příští týden :wink:
27. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
Hm dobroš, jsem poslední dobou i zase nějaká otrávená!!
27. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
Tak si o víkend odpočiň a v úterý dáme třeba pizzu.... ve čtvrtek nemůžu, jedu se s Vildou školit na šumavu :sweat_smile: :confused: :grinning:
27. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
V úterý dobroš tak já s tím budu počítat, tak vezmu Marťě katalog až v úterý!!

No tak se tam vyškolte! Jarouš od 4. června bude jezdit každý týden do Vrchlabí dělat balkony tak mě taky lákal se nadýchat čerstvého vzdoušku, ale na celý týden teda ne no a kor když říkal, že mají plán pracovat denně do 7 hodin!! Tak co bych tam jako dělala sama někde!! Ještě bych zvlčela!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jéé, tak tam bych jela v zimě, ikdyž v létě je taky na horách krásně. Ale je fakt, že co tam sama budeš dělat, když oni budou makat, no! to je blbý.
27. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
No právě, já bych taky jela to víš, že jo odpočinout, ale Jarouš na mě nebude mít čas a čekat na něho do 7 hodin do večera se mi teda nechce!! Ach jo!! Bych jela hnedka!!! Škoda no!! Tak třeba příště až bude mít možnost a nebude tolika práce!! Maximálně první dva dny bych courala po městě, ale co pak že jo!!
27. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
No tak v zimě bych věděla co tam dělat, bych si vzala lyže a brázdila sjezdovky, do špindlu to není zas tak daleko :grinning:

No tak Vrchlabí tuším moc velký není, ale cournout se tam určo dá
27. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
Fi ha ja mela plno prace same strihani,uklizeni ,vytirani ,pradlo to je desny tady je porad co delat,ted sem si taky konecne udelala cas na sebe a umyla tu hnusnou hlavu :grinning: holky delala jsem pangase luxus vyborna ryba lepsi snad neni,mnaaaam,ted si,ale davam jogurta Moji Jogobelu nejlepsi :grinning:

zapomela jsem si u kamosky v aute autosedacku a mame jet do mesta udelat fotky noo takze nic nebude to se mam ty vado.
27. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jééé zrovna jsem koukala, že ho mají v akci v Albertu taky bych si dala rybičku, ale asi udělám kuřátko, včera jsem dělala polívku jako záchranu na dnešek než bude druhý, abyc Jarin neomdlel hlady hihihihi!!

Jak si ji udělala?? Já mám doma hodně receptů na něho jak ho udělat!!
27. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
ajoj pérdélky :grinning:

japa se vede?
mě bolí bžíško teda furt a Petruš, myslím,že to co si myslíš, to teda fakt není :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky tak zatím teda budeme počítat s tím outerým na kafčo? to už by mohlo snad vyjít :grinning:

jináč - pangase miluju! jen manža ho moc nemusí, ale když se zapeče s nějakou dobrou omáčkou a sýrem, tak je fakt výbornej, to bych brala klidně za papů ob den :wink:
27. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.