• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
ahojky martííííííííí,

hmm, tak to věřím, že pangas je dobrej, mno holt já lybyšty neee... takže si nechte chutnat.

Marti bříško trápí jo, tak snad to bude brzy v poho :wink: mu pošli něco dobrého a uvidíš, že přestane :wink:
27. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
čusík Míloo :sweat_smile:

Ty taky mořské potvůrky nemusíš? se můžete vzít s mým manžou za ruce a jít hele, ten voubec, ten když vidí, že vyndavám na stůl rybu, tak protáčí oči v sloup :stuck_out_tongue_closed_eyes: a přitom je to taková dobrota!
no holt, každej máme něco, já zase nemusím hrachovou kaši :grinning:

no jo, už jsem mu právě poslala, romadůrek, a je mu to málo! nepřestalo bolet, škoda, že doma nemáme tu zahřívací láhev, si jí budu muset jí někam do Obi nebo kam opatřit a obrnit se :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tý jo, ale mám furt hlad,dala bych si nějakou brambůrkovou baštu :grinning:
27. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
No čau holky kecalky!

Mi to nedalo a po delší době nakukuju :slight_smile: Netroufám si dočítat, ale kukám, že zrovna řešíte žrádlo, no to jsem si mohla myslet :grinning:
Tak to my pangasiuse taky můžem, nejradši jen tak na přírodno s brambůrkem, ňam ňam :wink: Já teda můžu mořský potvory všeho druhu, ale manža končí u tuňáka...
27. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
Miru, tak do Krkonoš bych taky jela a hned! Ale samotnou by mě to tam taky asi nebavilo ... :confounded:

Koukám, že jsem vás asi minula.. :pensive: tak to zítra doženem :wink: :wink: dobrou :zipper_mouth:
27. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
Janí no a ty jsi zas zmizela potvůrkoooo viď :grinning:
jsem ti přála k svátku, ale tam jsi asi nedošla viď? tak ještě jednou, když tak si písnem v pátek zasejc na skypíku až bude volněji ju? :wink: mušíme to zasejc všecko probrat :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
Marti, to víš... já si podám s tvým manžou ruce a on mi zase bude vykat :grinning: :grinning: :grinning:

nadzárek Janííííííí,
27. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
Jéé, já jsem troubička troubovatá... jsem na Janu oupolně zapoměla. :frowning2:

Tak taky dodatečně vše nej nej k svátku a hlavně se hodně směj a života užívej
27. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
no Mílo to snad už neee :grinning:

ale prej tě nikdy nemůže poznat čéče :sweat_smile:
27. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Mílu, tak hlavně jestli nemáš zaplej gril na prázdno nebo taaaaak :grinning: mňam bych si dala nějaké grilované mašíčko, zas mám chutě :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
No jasně, já jsem totiž vždycky inkognito :grinning:

Marti to snad nééé, on už mě Vilda od jisté doby radši kontroluje, jestli zase nepálím prkýnko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
Segra normos sul a citron,na prirodne na olivovim olejku,ja to delam hlavne pro malou takze zadny omajdy,a naky koreni neexistuje :slight_smile: a bylo to mnaaam i takhle az bude starsi tak mozna neco zacnu,ale takhle zatim ne staci ,ze mi sousedka nalila do hrnicku colu ty voe me malej jeblo to nemuzu videt :grinning: Jsem na tohle hrozna,ale staci,ze to bude pit az bude velka ted ji to cpat nechci
27. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
jo inkongíto jo? no pro mě ne, já tě poznám všude hele :grinning:

no ještěže toho manžu máš hele :sunglasses:
27. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
Cusik krasny rano??
Tak dneska v 9 hodin budicek uplne opak vcerejska to jsme zvedava o budeme cely den delat,jelikoz po obede neusne ani nahodou skusim ji dat v 1 ,ale tezko se zblaznim :unamused:
To este tatinek nebude doma no :grinning:
28. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
Kde ste holky dneska,????
28. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
Makám jak divá!
28. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ty voe venku je to na salu,to je hrozny pocasi co budeme delat nevim,bez auta bez niceho asi se budeme valet doma a zrat
28. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
No jo a co jinýho asi by jste dělali. Tady v Liťáku to docela jde!! A dokonce i sluníčko vykukuje občas!!
28. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ahojky, není tady nějaká těhulka z Litoměřic, tak v 17. týdnu?
28. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
já taký celou dobu makáááám :grinning:

nat - tak to ti neporadím, pokud vím, zakladatelka tohoto tématu ipuska je také v nějakém tt, ale jinak snad bohužel tady nikdo :confounded:

tady to je teda taky hnus velebnosti, lilo celou cestu z něminy jak z konve! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz
Péťo, to jsou otázky :grinning: prej kde sme :grinning: :rolling_eyes:

no je fakt, že je to hnus velebnosti.. dneska venku a samo, že když se má jít domů, tak se spustí ten největší liják.

Nat, vítej, mno těhulka zatím mezi námi žádná, ale snad se brzy zadaří. Ty jsi přímo z Ltm? :confused: :wink:
28. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz
Čau prdelky,

děkuju za přání k svátku, tak daleko jsem až nedočítala... :sweat_smile:
Zato dneska jste toho moc nenakecaly a všechny poctivě pracovaly, že? :grinning:

Natalja, těhulky budou možná nějaké v tématu Litoměřice, my jsme tu samé snažilky-nesnažilky :slight_smile:
28. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
nazdárek.... tak konečně pátek, venku je zatím krásně, tak jsem zvědavá zda se jim ta předpověď na dnešek splní a začne se to kabonit.

NO Jani, jak jinak... maká se maká :frowning2: :rolling_eyes:
29. kvě 2009 v 07:04  • Odpověz
Krásné raníčko!!

Dneska to mám našlapané tak dneska nebudu stíhat moc!!

Dneska chtějí jít holky z kanclu na Bowling ke kolegyni do baru tak nevím ani jestli se mi chce tam jít sakriš!! Včera jsem jela na kole a bolí mě pěkně břišáky a ještě dneska házet koulí no nevím nevím jako!! :confounded:

No sice sluníčko je, ale ta zima teda!! brrrr hnus
29. kvě 2009 v 07:11  • Odpověz
To já se jdu dneska s Renčou vyřádit na Billa, už se těším :grinning:
29. kvě 2009 v 07:13  • Odpověz
No Gabča od nás jde na něho taky!! To bude pěkný určo ti to umí rozbalit!!
29. kvě 2009 v 07:17  • Odpověz
Cusik holky
Jezis nedelejte,ze tak hodne makate,Milo ty stihas vsechno okolo tak nedelj jak mas hodne prace :grinning: :grinning:
Je tam zima??to nevim jdu sebrat prosteradlo tak jsem na to zvedava,Jara jde dneska taky s prace na Bowlink,pak ho vyzvednu a jedeme do Roudnice,a rano se razi na vejlet,nevim jestli se tesim kor kdyz bude hnusne,vcera mi tchyne volala,a davala mi instrukce jak se mame obleknout a jak a co mam vzit maly ty voe jak nakymu harantovy malou mam dva roky a nikdy ji nezajimalo jak ji oblikam ,me nekdy fakt prekvapuje :grinning:
29. kvě 2009 v 07:41  • Odpověz
Péťo, to víš... někdy se to holt nakupí a makám jak fretka :sweat_smile:

Jéé a kam jedete?
29. kvě 2009 v 07:44  • Odpověz
Jj me to za chvilku taky ceka,a na pc se uz nedostanu,bydu litat s bednama a a poslouchat buzerace :grinning:

Na Konopiste
29. kvě 2009 v 07:51  • Odpověz
No tak my se dostaneme na pc, ale zablokujou nám přístupy na určité stránky viď Mílo??

NO je fakt, že bude zima tak to je škoda no, se Vám to trošku nevyvedlo to počásko no!! Ale co se dá dělat no!!
29. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz
Fakt bude zima jo??hm tak to se mame teda
fakt vam to bloknou jo???tak doufam,ze ne driv nez pujdu do prace s kym si budu cmarat :grinning: mala mi kramuje skrin ty voe dene to skladam jak pako
29. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.