• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
No tak dneska to asi nebude, ale v blízké době určitě!! Na spolužáky a beremko už se nedostaneme, ale tam jsem stejně v práci nechodila tak mi to je jedno!!

No jo a u nás teda docela prší!!
29. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
tak to je sila co???
29. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
No to jo no.. a před chvíli jsem zjistila, že nejde ani rodina, jsem tam chtěla najít jeden článek a nič :frowning2: tak asi tam taky někdo furt lezl... holt jsme v práci, tak musíme makat, no! co taky jiného :rolling_eyes:
29. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
NO tak to se divím, že nezablokovali tohle teda, protože tady visíme už dva roky vkuse!! Resp. před tím na beremku no, ale stejně!! No jo no!! Taky nám nic nedopřejou šmejdi!!
29. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
Miru, páč si myslím, že to má co dělat s tím, že to monitorovali loni v dubnu a to jsme spíš víc byly na tom beremku než tady... ale můžem určo taky čekat, že nám to tu dřív nebo později bloknou :confused: :rolling_eyes:
29. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
No tak to stopro!!

Paninko máme tady další svatbičku na soudě!!
29. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
Jo? a koho krom Jany a Líby? že by Katka z péčka? Páč mi dneska volala jestli nevím jaký jste měli verš na oznámku :confused:
30. kvě 2009 v 00:47  • Odpověz
JO jo Katka mi taky volala kvůli tomu verši tak jsem si tak nějak matně vzpomněla!! No Jana Mikinka se bude vdávat na konci srpna!!
30. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
Miru, dyť jsem ti to včera říkala, jen jsem nevěděla kdy přesně :wink:

Jinak Bill byl včera super, jen když jsem se dostala do tý správný nálady, tak je vždycky konec :frowning2:, holt ty 2,5 hodiny vždycky uteče nějak rychle :confounded:
30. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jo Bill byl super? Tak hlavně, že se Vám to líbilo. Hm tak to je u těchto koncertů nevýhoda no, že to brzo končí!! Ale horší by to bylo tam ty 2,5 hodiny protrpět, kdyby to nestálo za nic, tak jste měli ještě někam vyrazit, když si měla náladičku né??
30. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
No já jo, ale Renča musela dneska do práce, takže byla ráda, když šla dom
30. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
Hm já jsem taky v práci, ale za chvilku už končím asi ve dvě hodiny to zabalím, už mě to neba a hlavně mě bolí záda pěkně!! A to jsem chtěla ještě do kaufíku pro müsli no, moc se mi nechce, ale zase jsem sama doma dneska tak asi tam sfouknu!!

Já jsem zvědavá na dnešek jak dopadne rozlučka! Včera jsem byla nějak hotová, že jsem usínala na gauči u ulice zase!! Tak dříve jsem nemohla spát a teď už usínám u telky v půl sedmý!!
30. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
Miru, to zvládnete, dáte si pár panáčků a pak to půjde samo...

já jdu něco dělat k obědu a taky upéct ke kafíčku :wink:

Jsi v práci jo? Zase pracovní víkend... vám fakt nezávidím
30. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
Mílo to věřím, že fááák nezávidíš!! Ale co no tak prašulky dobrý a zase mi to nic neudělá a stejně bych byla doma sama tak co!! Ale už mě to neba no, udělám tři spísky co jsem si vyndala a pádím dom!!

No oběd tam pro sebe ještě doma mám, dopapám kuřátko a Jarin se nají na Třébě takže vystaráno a zítra budou karboše!!! To budou zase zasratý kamna - ach jo!! Koupila jsem si tu pokličku proto postříkání a stejně to je trošku zaprskaný takže to stejně musím mejt!! Děs prostě!!
30. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
A to tam jsi sama nebo tam ještě někdo z holek je?

Jsem koukala, že byly taky včera pařit na Billovi :grinning: bylo tam docela dost známejch

Já karboše dělám na grilu co jsme dostali k vánocům a jsou super
30. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
Dneska je tu semnou Dana, převážně byly holky minulý týden a to se mi to nehodilo!!

No co vím tak byla Gabča a Lacinová a Gabča se snad snažila udávat tady lístek, že jí někdo odpadl!!
30. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
Nazdárek,

holky tak to úterní kafe asi budeme muset zrušit :frowning2: páč ta paní co od ní máme mít tu zahrádku, tak se na ní půjdeme juknout ještě v úterý odpoledne, dovnitř.. zatím jsme byly jen za plotem. Měli jsme jít dneska, ale paní bohužel do toho něco přišlo a má čas až v úterý odpoledne... tak to asi budeme muset o týden odložit anebo leda, že bychom šly ve středu, jestli by se vám chtělo :sweat_smile:
31. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz
ahojky

Mílo tak to asi budeme muset odložit, páč já zase jdu ve středu zapařit s kolegama s práce, tak to tenhle týden budeme muset zrušit ouplně.
Jinak - celý víkoš jsem proválela a akorát v sobotu jsem se probrala, když jsem musela řídit v noci v té hnusné mlze večer, když jsme jeli od kámoše. Byla mlha, že jsem viděla tak na pět metrů možná ani to ne před sebe a měla jsem dost.
Mílo takže už to je s tou zahrádkou jistý? tý jo, to je fakt rychlovka :slight_smile:

Mirčo tý jo, zasejc v práci o víkoš jo? já jsem fakt lemra, asi bych se ráno snad ani nevzbudila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Nazdárek,

Marti, to nevím s tou zahrádkou, paní se mi nějak nezdá, ale uvidíme no! Zítra pokecáme u obýdku, ten platí, že jo?

Jo a holky pozor, dneska dostanu pigáro do zadnice, Vilda bude píchat a ve středu jdeme na inseminaci. Jo a z toho našeho výletu na Šumavu taky sešlo :frowning2:, páč Vildova kolegyně jede někam na slovensko či co, tak tam nemá kdo být.. jsem se docela těšila a zase prd. :rolling_eyes:
1. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
čau Mílo! blbne icq, ale dělám na tom!!! :wink:
1. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jani, jj.... jsem si všimla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
čiao, tak jsem dorazila konečně... jsem vyfluslá a po dlouhej době mě bolela hlavička, ale půlka panadolu to s přehledem zvládla. :confused: byla jsem na těch zkouškách v práglu a nic hnusnějšího jsem snad už ani neviděla... :confounded:

Mílo prosím tě, zítra padá i obýdek, já jedu dopolko na služebku, tak půjdu na oběd nevím kdy... ale jestli chceš, mohly bysme ve středu, ale to zasejc nevím, jestli tam jsi, jestli jedete na to insem..? nebo pak leda zase až ve čtvrtek? chjo, se tu nějak míjíme :frowning2:

hele, japa to, že ta pani se zahrádkou se ti nezdá? je nějaká divná? nebo nasadila divnou cenu? :confused:

Jani heleeee, ale skype ti šel dobře viď :grinning:

ps Mílo - tak co, jak ti je po pigáru? zvládl to Vilda čmelda v pohodě a ty taky? jinak - budu vám držet palečky, ani nevíš jak moc :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
Marti, téééda, sem se těšila na obýdek :frowning2: a zas nic. Jo a dostaneš do čumáčku, jaktože jsi o těch zkouškách neřekla dřív :confused: :rolling_eyes: ???

Ve středu nee, to jsme v Práglu, tak jedině ve čtvrtek.

No Vilda to zvládnul dobře a se mu to zalíbilo a chtěl by to dělat furt, tak jsem na něj zvědavá až mi je bude píchat do bříška, páč já jsem srabík malej :grinning: už včera mi zrovinka nebylo nejlíp, ikdyž ono se říká, že jde o tu první, pak už to jde samo
2. čer 2009 v 07:03  • Odpověz
ááááá, tak zase změna, na tu Šumavu nakonec jedem.. takže Marti obýdek nejdřív až tak v outerok, ju? :fearful: :wink:
2. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
Nazdaaaar t yvoe kde to vazne??
co je s moji svestrou vubec mi neodepisujke ani na sms :astonished:
2. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
Já jsem ji o pauzu potkala ve městě, ale asi maká jak fretka, tak nemá časík :confused:
2. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
Mílu no ju, oběd tenhle týden koukám teda nevyjde, ale za to vám zítra budu držet všechny pěstičky i palečky!!! :sweat_smile: tak co - už je ti líp? :confused:

jj, a omluvuju se za to (ne)halo se zkouškama, ale - moc jsem to neprožívala, a udělala jsem dobře, protože větší hamotinu jsem už neviděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyby tu byl palec dolů ve smajlíkách, tak ho sem fláknu, takže asi tak.- ale aspoň jsme se prošli po karlově mostě a bylo zrovna krásně, tak to nebyl zas až tak marný výlet - jo a po těch zkouškách jsem se musela uklidnit v kenvelu na václaváku a koupila jsem si aspoň kraťásky
:grinning:
2. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Krásné raníčko!!

Ahoj sestřičko!! No včera jsem ti už napsala tak víš jak to semnou je!! Nemám nějak čas, jsem pořád rozlítaná!! Včera jsem byli na pivínku a tak nějak večer pořád nejsme doma!!

Jo jo taky jsem přišla popřát Míle hodně štěstíčka takže tfuj tfuj tfuj tfuj!!! :grinning:
3. čer 2009 v 07:14  • Odpověz
Cusik a kde courate se mate :grinning:
ja jsem si ted dovarila a mam klid,ale zlobivka Viktorka tady radi,ta s tim dudlikem perinou a polstarem me dostane do blazince,venku je vychr jak blazen
3. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
Nazdárek, už jsem doma už jsem tu, už jsem tady z výletu.

probíhalo to docela dobře, jsem furt čekala, kdy do mě vrazí ten katetr a ani jsem to necítila, jen ty debilní zrcadla... :frowning2: a říkala, že prý mám čípek výš nebo co, takže proto to bylo trošku nepříjemnější. No ani ne za 10 minut bylo po všem... takže teďky 14 dní čekání, zda ty potvůrky doběhli kam měli :sweat_smile:

Jůů Marti, hmm kenvelo, taky tam asi budu zase muset někdy zajet, minule jsem radši byla jen v palladiu, ale pro jistotu jsem zase během půl hodiny vypadla, jinak bych tam nechala zbytek všech peněz :grinning: a pak jsem jela za Janou
3. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.