• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Tak drzim palecky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
Hezký večír! NO tak zrovna se jdu podívat jak Míla dopadlo a koukám, že to probíhalo dobře, jenom, aby se to povedlo a mršky doplavaly! Tak Mílo tfuj tfuj tfuj'!

No tak nakupovat bych taky jela! To se někdo má!

Mílo tak potom poreferuješ!
3. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
Par don, ze vam sem lezu,ale mila uz nechodi na LTM.
tak drzim palecky, at to vse dobre dopadne!!
3. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
Čusík!!

Ségra hele tak mě napadlo, když bych si vzala v pondělí dovču přijela bys a ostříhala mě??? :grinning:
4. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
cau tak kdyz mas dovolenou tak prijed ty je to pro nas lepsi,ja nemusim tahat aspon po certech malou ne,??a nemusim tak brzo odjed??nebud moc pohodlna
4. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
No pohodlná, ale Jarouš bude v práci a chce taky ostříhat víš, jinak bych přijela. Prý brzo odjet tak můžeš přijet na celý den, když mám dovolenou né??
4. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
To ja bych na celej den neprijelůa Jara by chtel jet semnou a musela bych cekat az prijede,kdyby ste prijeli vy,tak vy u nas muzete byt dyl,ja pak jezdim domu s hysteriema(klepu klepu ted je zlaticko je starsne hodna)
4. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
No tak Jarouš chodí domu asi v kolik až mezi 3 - 4 hodinou!! No tak to necháme no! A navíc Jára může přijet z Lovosic s někým kdo jezdí do Liťáku, to by šlo taky né??

Hele a jak si dopadla s tou Danou??
4. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
Danu uz mam a je to v pohode,ani me to neboli,akorat jara si stezuje ,ze ji cejti a ze je to neprijemny :grinning: tak budu muset na skraceni ja jsme to rikala,ze ji mam dlouhou on rekl 8 centaku a me se to zda hodne malo co??

Tak prijed v patek k nasim ja tam jedu mamce udelat tu hlavu tak bych vas vzala vsechny co??????
4. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
Hm to uvidím, ale v pondělí si stejně vezmu dovču!!

NO to nevím ségra copak já se v tom vyznám jak to má být dlouhý?? Já jsem si myslela, že je to jenom kus plíšku!! A kolik stála? Si jí zase měla grátis co??

Četla, že si je Andrea Vránová těhotná?? Ta musela otěhotnět hnedka potom co byla na prohlídce ty vado!!
4. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
Me to mamka rikala,ze je tehule mesic si davali pozor jednou si vrzli a prej hned otehotnela...

Jsou to perka ve tvaru T,ja to myslela tak,ze jsme to rikala doktorovi,ze to mam dlouhy ,ze 8 cm je malo :grinning:
4. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
Kde si to četla?
4. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
Aha tak dneska je druhý, člověk se v tom nevyzná!

Je to na seznamu normálně na super.cz!! Že je těhotná a že to tajila před maminkou, chtěla jí to nechat až k narozkám!!

Hm tak to mají teda štěstí ty vado!! :grinning:
4. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
To jo no,nekdo to tak ma,Ona pri kazdym rozhovoru s novinarema mluvi o mamince
4. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
Jo jo asi na ní hodně lpí, ale je ve 4 . měsíci a je dobrá, že to neprokecla a takhle dlouho to vydržela teda, protože už jí prý pěkně vylezlo bříško, ale pořád ještě cvičí!!
4. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
No prej muže,to jo to je dost,já myslela,že je na začátku jelikož naposledy když jsem byla za mámou v nemocnici a to vysazovala,tak tam právě byla,a vysadit se ji nechtělo
4. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
To už je tak dlouho???
4. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
No snad 14 týden co jsem četla to už máš 4 měsíc, no tajila to dost dlouho!!

NO to přeci máma říkala, že se jí moc nechtělo, ale manžel byl asi silnější koukám!! :grinning:
4. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
Ahojky zda chcete mrknete na fotky pa
4. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
Čusík dala si nové jo?? Tak jdu juknouti!!
4. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jééé to je modelka ty vado!!!
4. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
Cusik holky
Tak jak se mate,co makate asi co??ja od rana taky ,zitra nam prijede navsteva tak at nemame ostudu :grinning:
5. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jo jo makáme ségra!!

V pondělí mám dovolenou a musím ještě udělat jednu hnusnou věc ach jo!!

Mílo prosím tě psala jsem Martě, že mám pro ani Avonek tak Verča ti ho v pondělí hodí nahoru, tak ho Martě vem. Říkala, že půjdete na obýdek v pondělí, že má v úterý Liberec!!! :grinning:
5. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
Nazdárek, hm... to je hezký, ale v pondělí to nepůjde, neb jedu na kontrolu do Prahy. Se s ní musím ještě dohodnout. Koukám, že nám to nějak nevychází poslední týden :sweat_smile:

My jsme měli super výlet, včera se Vilda školil a pak jsme sjížděli na kánojích a voru Otavu, bylo to super a večer byla noční prohlídka hradu Rabí i s bílou paní :grinning: , jen škoda,že jsme museli dneska tak brzy zpátky :frowning2: na šumavě je prostě skvěle
5. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
tééda paninko, my se snad nedomluvíme... :grinning:
5. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
Mílo tak ten čtvrtek platí aspoň oběd ju, to kafe necháme na další týden, nebudeme to překombinovávat, ať v tom nemáme moc velkej hokejík a s Mirčou něco spácháme příští týden, když to vyjde všem :wink:

Mirčoo, tak já nevím jak s tím avonkem - jak moc to pospíchá? já myslela, že bysme si to předaly někde o pauzu, ale - v pondělí tam nejsi, v úterý ani ve středu tam nejsem já, tak bude to nakonec stačit v ten čtvrtek? :sweat_smile:
5. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
Čusík!

Marti jo jo já myslím, že to bude stačit! Tak ve čt půjdete s Mílou na oběd tak ti ho dá až ve čt! To nepospíchá!!
6. čer 2009 v 17:02  • Odpověz
ajoooj při tom hnusném počásku :wink:

Mirčo tak fajn, tak to necháme na ten čtvrtek, jestli ti to neva a je vyřešeno.
Teda - dneska tam jen neuvěřitelně, doteď jsme se váleli v posteli, jen jsme si skákli na obídek a valíme se jako dva soudky :grinning:
Mílo doufám, že je zatím vše ok, to ale bude čekáníčko tenhle cyklus viď...
6. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
jo teď jsem teprva zkoukla fotky - Peťul, malá je fakt jak modelka! je vidět, že se ráda fotí :grinning: :wink:
6. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
Nazdárek, koukám Marti, že jsi netrpělivější než já :grinning: , hele já tomu stejně moc nevěřím, beru to prostě jen takové zpestřední před IVFkem :dizzy_face:

Tak tedy ju... tak snad ten čtvrtek platí a nic nám do toho nevleze, tož huvidíme...
7. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.