• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
čauuuu, no Mílo je to přeci událost, konečně se něco děje.... :sweat_smile: tak jsem nedočkavá co a jak :dizzy_face: ale je fakt, že lepší se k tomu radši moc neupínat, ty jsi jak já s těma pitomejma zkouškama :wink:

fajn, se čtvrtkem počítám už na stopro - teď mi došlo, že přijdem ve středu u draka o moučnííík :angry:
7. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
hele teď jsem klikla na ten odkaz tady z koníka na ten test mužské plodnosti - to má být něco jako spermiogram či co? no tak tomu teda moc nevěřim :confounded:
7. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Nazdárek,

no jo... moučník :rolling_eyes: :grinning:

Hele na to jsem klikla taky, no asi jo... ale jako jestli je to jen na jedno použití tak za 7 stovek je to docela dost :frowning2:
8. čer 2009 v 07:19  • Odpověz
Cusik holky
Segra co ten patek prijeli by ste do Libo vzala bych vsechno,ale pak jedu odvezt malou,a musime domu umyt auto a vyluxovat
8. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
Čusík!

Ségra to nepřijedu, mám v práci do tří hodin a navíc Jarouš celý týden jezdí do Prahy, takže domu bude jezdit kolem 6 - 7 hodiny!!
8. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
ahoj holkyyyyyy
, venku nic moc, tak jsem sedla k pc a natáhla pár fotek, tak kdyžtak jukněte :slight_smile:

Jinak Mílo, držím palce, i když říkáš, že je to jen zpestření :slight_smile: před IVF :slight_smile: hlavně že se něco děje a neleží to jen tak.

Tak se pěkně opatrujte, "matka" jde vařit pro sebe i dítě... jsem jak kuchařka :slight_smile: tak zatím páček a já se zase ozvu.
8. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahojdaa :sweat_smile:

Pájí matko kuchařinko tý jo, koukám na ty fotky a nestačím se divit, jak to všechno hrozně uteklo, Ondrášek je nádhernej a hlavně - je už děsně velkej!!! doufám, že tě moc nezlobí, vypadá na hodnýho raubíře :grinning: tak se na nás taky koukejte přijet konečně podívat, už jsme vás neviděly jak dlouho! :frowning2:

Jináč já jsem zas grogy, teda kdyby aspoň lilo nebo něco, jsem zralá do postele :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mílo tý jo, teď mi došlo, že ten test fakt stojí 7 stovek! to je síla teda, a jestli to je na jedno použití - jakože asi určitě jo, tak to je perda teda :confounded: no nic jdu se živit, nic jsem neměla k obědu, když se mnou nikdo nechtěl jít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo - Mílo, jak ti to dnes dopadlo? vše v cajku??
8. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
Nazdárek matky pluku :grinning:

Tý jo Pavlí... Ondrášek je už kus chlapa, to se musí nechat :grinning:

Marti, jj, všechno v cajku, primářka měla dneska dobrou náladičku, takže vše vysvětlila, ale UTZ nedělela, že prý by stejně nic nebylo vidět. Tak jsme podepsali papíry a jdu čekat na mršku. Dostala jsem ještě papír na předoperační, takže zase běhání po doktorech, ale to asi udělám až příští týden, se mi tenhle do nemocnice nece :unamused:

a ty jsi dneska někde vejletila taky? :confused:

Jako holky od včera asi od půl 1 nám nešla televize ani net... to by člověk neřekl jak jsme na tom už závislý :confused: :sweat_smile:, pustili to dneska asi v půl 5 a já pak zjistila, že všechny programy na televizi total přeházený a ještě nám čmajzli očko, chajzlíkové, takže jsem měla půl hodiny o zábavu postaráno :rolling_eyes: :zipper_mouth:
8. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
Mílo no šauuu, tak to je fajn, že je vše ok :sweat_smile: držím ale palejdy dál, to je jasnýýýý :grinning: a žádná mrcha se konat nebude! tfuj tfuj tfuj
počkej - akurát nechápu to předoperačnííí? počkej, na jakou operaci bys teď měla jít? jsem z toho jelínek :angry:

ne já dneska byla v práci, ale nikomu se nechtělo na vobídek, tak jsem ukořistila jen blbej rohlik se sejrem :confounded:

jo a o té závislosti mi poudej, mě vždycky v práci tak svrběj prsty, že vlezu na koňa a musim si to nechat na doma.... ikdyž někdy mi to nedá, že :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
Marti, žádná operace, ale jelikož při odběru vajíček budeš v narkoze, tak kvůli tomu čebujou předoperační vyšetření :wink:

No tak jsem se tu pachtila odpoledne s tím přelaďováním programů a teďky zjistím, že je to opět přeházený :angry: :angry: :angry: jako nechápu co u toho UPC dělaj !!!!!!!!!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes:
8. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Mílu ty jako myslíš odběr jajec na ivf? nebo si furt eště sedim na vedení?? :angry: :confused:

jo a hoď se do klidu, mě zasejc blbne net a furt to tu restartovávám, já se zase z toho všeho osypala z jahod nebo nevim na co všechno bych ten můj xsichtík svedla
8. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
Nesedíš :grinning: jj, odběr jajec na IVF, se tomu říká OPU

Martí, to jsou hormony, nic inčího :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
:grinning: nestraš mě, ty hormone! :grinning:
jo OPU? achááá, já furt že jsem to někde četla a nevěděla jsem, co to je, tak teď už jsem zasejc o něco chytřejší

tak brouky brou, jdu hajínkovat :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
ajoooj, koukám, že poslední jsem tu byla jáááá :confused:

tý jo, byla v liťáku dneska odpolko taky taková smršť? my byli někde před českou lípou a normálně jsem se v tom autě bála, neviděli jsme na krok a mezi bleskama na nás padaly kroupy! to byl hnus velebnosti :frowning2: :frowning2:
9. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
Marti, nazdárek.... no tady jen pršelo, jinak nic tak strašnýho jak hlásili v rádiu, se nám to asi vyhnulo :grinning: No hlavně, že jste vpořádku dojeli :wink: Zítra taky razíš fuč, že jo?
9. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
Mílo tak to se teda vyhnulo, páč my si to fakt užili dvojnásobně, myslela jsem, že ten déšť to auto rozmlátí, tak jsem tam kvílela jak rozjetej ježek :grinning:
No jo, dnes jsem fuč - teď jsem teda už z práce dom a za chvilku vyrážim do roudnice na oční s čočinkama a do práce se už teda nevracim :sweat_smile: ale zítra obídek platí ne? tý jo mám na draka snad rovnou absťák :grinning:
10. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
Marti :grinning: tak absťák jo? NO já ho zažehnala v pondělí s Vildou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak ať ti to u doktůrka dobře dopadne a máš očka jako rys.

JJ, zítra to platí, už se těším, jo a prosímtě kdyžtak mi připomeň, že musím pro kontryhel :wink: Nebo zase na to zapomenu :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
ahoj holky..přišla jsem vám pozdravit :slight_smile:)
10. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
ahojky Šári, koukala jsem, že jsi psala do geneťácký diskuse... a koukala jsem i na fotečky jak se pěkně kulatíš. Už máte pro holčičku jméno? :confused:
10. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
nene zatím ne..nějak jsme s holčičkou nepočítali, i když jsem si ji moc přáli..každý říkal, že to vypadá na kluka...
jinak bříško fatk roste každým dnem :slight_smile:) já taky koukala že tam chodíš....já byla u paní doktorky Hlavové a pan doktro Hynek...jee a nevím jak..ten mi bral tu plodovku a fakt profík..jsme moc ráda že jsme tam šla a ne do Ústí..už jen kvůli včasným výsledkům na ten DS..
10. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
Sari, ale vy stejně jste víc v Praze ne? Tak proč se tahat do Ústí. JJ, já chodím do Genetu, ale do CARu, ale na genetice jsme byly taky a plodovka mě možná někdy až budu těhu čeká taky. Jak dlouho to trvalo, ten odběr, bolelo to? :confused: A to se asi taky musí dělat jen do určitého týdne, viď.
10. čer 2009 v 15:38  • Odpověz
jj v Praze žijeme ale mám gynekoložku z LTM, takže mě posílala do ÚL. Šla jsem nejprve ne genetiku tam asi hodina, pak na ultrazvuk, mají ho fakt super, kam se hrabe nemocnice v LTM, no a po tom to odebral..samotný odběr trval sotva 2 minuty..asi tak jako když ti berou 3 ampulky krve..brali mi 3 ampulky vody.. vůůbec to nebolelo fakt vůbec jsem ten vpich necítila, na obrazovce jsem viděla jak berou vodu mimo miminko... byl tam se mnou i manžel... řeknu ti, pak mi dali injekci na protilátky a ta bolela asi 10x víc než ten odběr.. a nebylo mi vůbec špatně..dojeli jsme domů (bydlíme o dvě ulice dál :slight_smile:) a jako trošku jsem cítila břško ale ne nějak dramaticky ani jsem pořád neležela..ale jako šetřím se a tak.. Mili budu držet palce..kdy dostaneš bojovníčky???
10. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
Aha, tak to jo, ale to musí být docela nepraktický ne? Jezdit třeba jen kvůli krvi takhle daleko :confused: Jj, v genetu jsou vybavený slušně. Tak to je fajn, že to probíhalo takhle hladce :wink:

Na bojovníčky je zatím času dost, příští týden čekám MS, pak začnu píchat a pak někdy za cca 10 - 14 dní bych měla dostat bojovníčky zpátky do bříška :slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
no mě to ani nejpřijde..je to jednou za měsíc, a zná moji rodinnou anamnézu a tak vůbec :slight_smile:) ale pak stejně budu chodit do porodnice v podolí...jinak jsme četla v dis.o gennetu o tom odběru- není pravda že máš ležetě, vyloženě jsem se na to ptala, a není to potřeba, prostě jen odpočívat ale ne ležet, prostě jsem doma, uvařím, vyperu, ale nesmím to tahat- prostě nic těžkého ale jinak sedím u compu či tak... dokonce hned druhý den jsem šla omrknout náš nový byt..takže fakt v pohodě a není se čeho bát :slight_smile:)) držím moc palce, ať bojovníčci hezky bojujou :slight_smile:)))
11. čer 2009 v 16:05  • Odpověz
šaaaauuuuu jdu vás dočíst, aspoň net mi funguje, Mílo - když ne skype :frowning2:
11. čer 2009 v 17:37  • Odpověz
Šári, tak to jo :slight_smile: Jéé, jsem se dneska dozvěděla, že v Podolí dělá na porodnici sestru jedna moje známá :grinning:

Díky za uklidnění a palce, určo se budou hodit.

No to je dneska počasíčko teda, :rolling_eyes: samo, že když se mělo jít domu tak ta největší průtrž, za necelou půlhodinku vylezlo sluníčko a teďky tam zase bouří... jako ať už si rozmyslí co teda bude :angry:

Marti, njn.. ach ta technika... jsme dneska v práci měli to samý a pak mě pobavila věta na intranetu, že prý už závadu odstranili, sotva jsem zakualizovala stránku tak to zase spadlo na hodinu a půl :angry:

Jo a mám pro tebe oriflamek, tu voňavku. Kdyžtak ti to vezmu na obýdek, příští týden ju :wink:
11. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
koukám že tu máme novou těhulku, tak to moc gratuluju saronko a hlavně ať vám to dobře dopadne :wink: :wink:
zeptám se jen - ten odběr plodovky - jestli ti to neva- proč jsi na něj musela jít?? já vím, že se musí chodit, když jsou matky po 35 letech, ale jinak mě nic nenapadá? :confused:
11. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
Marti anebo když ti dopadnou blbě nějaké testy, popř. máš v rodině nějakou takovou anamnézu :wink:
11. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
Mílo já šla akorát na něminu a začalo pak hned lejt, teda to byl slejvák a my na to čubrněly na kurzu z okna, akorát teď teda cestou zpět hrozně foukal vítr! :frowning2:

no a jak to fouká tak ten skype asi blbne či co, hele a co ten hlídač vašeho netu? to fakt myslej vážně? páč esli jo, tak tady teda přes den bude pěkně mrtvo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jooo, už jsem si říkala, že bych si nic z oriflamíku nebrala - a co to je za vůni? já jsem sklerotik.... :sweat_smile:
11. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
Mílo a vám vyšla ta genetika blbě viď? nebo je to kvůli něčemu jinčímu?
11. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.