• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
je to taková ta malá divine za 99 peněz :slight_smile:

Marti, bohužel myslej :frowning2: :angry: a normoš mi to fakt přišlo divný hele :grinning: jak už je člověk zvyklej, tak se těžko odvyká, to bude absťák hele... a to zase budou doma boje o PC :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
jooo už fíííím, jsem fakt hlava děravá, na ptákoviny si pamatuju, todle ne :grinning: tak ju, tak mi to vem na obídek zasejc ju, někam si to napíšu, že ti dloužííím :grinning:

to je fakt síla viď, mě to přijde šílený to takhle hlídat, ale u nás to není jiný, akorát nám zatím nic neblokujou. Jen jsem to docela hodně omezila, měla jsem ze začátku absťáky fakt šílený a kolikrát to nevydržím a musím se na vás přijít juknout a napsat, ale už jsem si docela zvykla... mrknu jen na seznam, projedu důležitý mejly a zprávy na idnesu a jinak mám všechno na netu jen pracovně, - bo poslouchat pak že lezu tam a tam od uklízečky fakt nemíním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
Hele já to taky nechápu, a můj názor, je, že když si zvládáš svou práci, tak proč se takhle trochu neodreagovat, výsledky jsou za mnou vidět, tak co :slight_smile: njn... holt někdo má na to jinej názor. Prý se to bude řešit i někde "vejš" :fearful: se prý vypracujou nějaký kritéria :unamused:
11. čer 2009 v 17:59  • Odpověz
tfuj - teď jsem měla u okna kámošku a ta mi ukazuje, co to mám na listech té malé palmičky - myslím že je to cykas - co mi stojí na parapetu, za hajzlíky šedivý zespoda usídlený na listech :stuck_out_tongue_closed_eyes: musim to dát do vany nějak osprchovat a sundat ty breberky, teda co to je za svilušky nebo něco jinýho nevim, ale vypadá to děsivě :confounded:
11. čer 2009 v 18:00  • Odpověz
jako kritéria na co? jak dlouho můžeš sedět na netu? nebo myslíš že jak vyhodnotí kdo jak dlouho kde na netu brouzdá, že to bude pak řešit vedení? hele ale na druhou stranu - lepší, když vám to řeknou dopředu, než když si nechají udělat nějaký audit potají a pak předloží ty hrůzy strávené na netu, to znáááme jak to dopadá :angry:
11. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
marti, jo to zasejc jo.... alespoň se můžem připravit :sweat_smile:

Marti, tak šup s tím pod sprchu a nebo nějaký postřik na to sehnat...

Musím jít, manža chce k PC, prý jestli mu náhodou něco neutelko na aukru :grinning: :sweat_smile:
11. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
no právě, když to víte dopředu, tak to holt omezíte, jinak by to byl pak pocuc :wink:

no jo, jdu to ospršit, ale nejdřív si tam vlezu sama, doufám, že do té doby na mě nějaká ta šedivá brebera neskočí :grinning:
11. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
tak jsem se právě vrátila od kámošky, co mi přišla na ty brebery a radila mi taky nějaký postřik a musím se pousmát - její manža to s tím pěkně přehnal - vzal postřikem na brambory celou jejich zahrádku - prý preventivně :grinning: to ťululum tam teď chodí a rve si vlasy, páč mu tam všechno hnědne :zipper_mouth: tak to teda zlatá sprcha :grinning:
11. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
Matu já na plodovku moc nechtěla :slight_smile:) je mi 27, ale vyšel nám pozitivní triple test na downuv syndrom 1:140 což kdayž jsme se dozvěděla tak mi to přišlo šíleně moc, a už jsem se viděla jak řešíme co dál..ale koukala jsem i jinde a četla články a tak.. a jsou holky co měli o dost horší a mimísek byl ok...no manžel říkal, že rizíko odběru je větší než toto naše, ale já jsem chtěla na odběr jít, abych si byla 100% jistá... a jsem ráda že jsme to udělala a byla jsem v gennetu..a fakt nelituju. Držím palce at jste také brzo těhulky :slight_smile:)
11. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
aha, Sari tak to ju, tak hlavně, že vám nakonec všechno dobře dopadlo, je mi jasné,že ten triple tě asi pěkně vyděsil vid. Taky bych na to asi radši šla a podstoupila to pro klid duše, jsem takovej poseroutka, co s každou blbinkou letí k doktorovi, takže nad tímhle bych rukou nemávla :wink:

a díky za palečky, my je zasejc budeme držet tobě :sweat_smile:

jináč už smrdím doma a koukám, že soudnice nenapsaly ani čárku, vám to tam teda fakt hlídaj holkýýý :confused:
12. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
krásné sobotní dopolkoooo :grinning:
jsem se sem doplazila ze sluníčka a koukám, že si tu píšu sama se sebou :frowning2: no nic, já si vystačím, když je ta krize :grinning:

Mílo co ta dovča? Vilda je uchvácený podmořským světem? ten egypt je teď fakt mega levný, kdyby se tam Petrovi chtělo, jela bych tam hned, třeba jen na týden a celé bych to prošnorchlovala nebo se potápěla, takhle můžu jen závidět - už jsi kápla na nějaký hotel?
13. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
Marti to víš, krize je sviňa... mě to ráno tady nešlo, prázdná stránka :wink:

Jj, fotky ho uchvátili... už jsem po pár hotelech koukala a docela se dá vybrat a i třeba od fishera až v listopadu na 12 dní je to za 18 tis i s poplatkama, do 5-ti hvězdy, což mi nepřijde tak strašný, ale samo, že jsme dneska našli super lastku, odlet v pondělí na 10 dní za šestku :grinning: , ale zatím to neřešíme, prozatím času dost, ale některý ty hotely fatk vypadaj krásně

Jsem dneska vypulírovala okna a ještě mě čeká povlíknout postýlky a pověsit prádlo, což ovšem pak nevím kdo ho bude žehlit :rolling_eyes: ...

..... jo a pozor, už máme zprovozněný kola, takže za chvíli razím k našim... Vilda tam dělá bráchovi PC, tak se na něj pojedem s Nelčou juknout jak mu to jde :slight_smile:
13. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
Krásnou neděli holky!!

Marti kde čučíč na dovči Egypt?? Já bych tam taky jela klidně znova, ale Jaroušovi se na ty černé hubky moc nechce, je fakt, že oni jsou hrozně nadržení a drzí, ale mě se tam líbilo!! Klidně bych tam jela znova, na wéwéwézájezdy jsem našla krásnej hotel V Sarmu tam bych jela hnedka, ale ty lastky jsou odlet do týdne no! Což právě Jarouš nemůže teďka, mají práci! Dokonce jsem tam našla inzeráty, že tam píšou kluci i holky, že shánější doprovod na dovču, si tam asi nějakou kámošku najdu a pofrčíme!! Hihihihihi

Jééé Mílo kolo super, my jsme byli zase včera hrát pinčes a super!! Docela mi to jde tak paříme!!

Jo a holky Jarouš mi koupil předčasný dárek k narozkám Srablle a hrajeme už druhý den do rána, je to fakt zábava a dobrý procvik mozečku!!
14. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
No Marti a koukám, že Míla ti to už osvětlila co nám udělali v práci, takže se v práci už asi nechytáme, ach jo, no sice ta naše stránka zablokovaná ještě není, ale to by bylo asi jen otázkou času, aby by zjistili naší návštěvnost!! Ach jo Mílo vidíš je čas být doma a prdět na ně!! Ať jim to tam dělaj roboti - chajzlíci!!

Včera jsem se vyvalovala na balkoně a dneska půjdu taky, Jarouš jde někam na melouch tak se půjdu vyprsit!! :grinning:
14. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
ajoooooj, tak už nám to víkendový váleníčko končí co :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mílo já byla doteď na skypu, ale asi ses zase odpojila nebo nevim, skypovala jsem s manžou a pak odkvačila a čučim, že mi píšeš, ale ještě někdy z 11.6., a když jsem ti odepsala, tak jsi tam zas nebyla... ten skype bych nejradši vzala a vyhodila z vokna :rolling_eyes:

No Mirčo, Míla mi to právě řikala na obídku, co vám s tím netem vyvedli, asi to byla jen otázka času, já se divím, že něco takovýho už taky dávno nemáme, manža v práci to má taky :confounded: to budou dobrý absťáky co, no ale zvyknout se fakt dá na všechno - i na facebook :sunglasses:

já se chtěla inspirovat Mílou uklizečkou a chtěla jsem aspoň umýt dneska okna a nevím, jestli mám štěstí nebo peška - nenašla jsem iron :grinning: :grinning: a jen tou švédskou utěrkou se mi to mazat nechtělo, tak jsem ty okna odsunula do pozadíčka :grinning:
14. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
jo a ten egypt - hele taky bych jela - fakt ihned nejradši, ale dvakrát už asi stačilo, teda manžovi určo - to jsme na tom Mirko asi stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mílo my to taky jezdili jen s fischerem a kámoša nám vždycky udělala docela dobrou cenu i dopředu. zrovna minulý měsíc mi volala jestli někdo nechce jet a bylo to myslím za pět táců se vším do egypta, se mě ptala, jestli o někom nevím, kdo by tam jel, tak jí příště můžu odkázat na vás :grinning:
14. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
Marti já tam byla, ale pak šla žehlit a manža to vypnul, páč ho to ruší při hraní :rolling_eyes: tákže sorry amigo

Jéé Marti to by bylo super. :wink: Já jsem i včera koukala na zájezdech, že někde mají akci, že ti dají slevu 5 tis. Kč, když si zájezd objednáš do konce června, ale nesmí to být lastka, tak ještě uvidíme, ale bylo by to dobrý 5 táců od nich a 4,5 z práce :grinning:
14. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Mílo nic se neděje, to je normálka s tím skypem, mě to prostě doma blbne, takže mi ani kolikrát neodešleš ani tu zprávu, když je to bloklý

tak fajn, dám echo do cestovky, kdyby se jim tam něco vyvrbilo, aby mi dala avízo. Zítra obídek platí Mílo ju? a ne že budeš mít zas hosipa! :grinning:

prosím tě, mi tak potom došlo, tys byla ráno zasejc v práglu?
15. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
JJ, zítra to platí.... neboj hosipa už nemám.

Ne ne, v Práglu nee...jen tady v nemocnici a zítra ráno jdu zas na EKG, ale to tam určo ztrvrdnu nejmíň hodinu a půl páč tam zase budou nedočkavý důchodci :unamused:

No já kolikrát koukám, že jsi zelená a píše mi to, že se zprávy nedoručili... holt techniku a pokrok nezastavíš :sweat_smile:
15. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahojky!!

Marti tak k tomu se připojuji, když bude něco super, tak bys mi to poslala na meilík?? Díkes moc!
16. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
Cusik holky jdu vas pozdravit,a pochlubit svatba byla super,prisli jsm eaz v pul 7 rano valili jsm edo mesta ,pak byliö vsude zavreno tak sme meli smolika,ale razila bych dal tak se tu mejte,ja si uzivam tyden pohody bez mojeho stesticka,Jara je v praci tak papapa
16. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
ajooooj,
no jasně, dám kámošce echo ať na vás pamatuje s těma zájezdama, ona to jen přivítá, každý kšeftík se jí počítá že :grinning:

Peťul, to se máte, asi jste si to parádně užili, když jste dorazili jako správní pařiči až se světlem ráno :dizzy_face: to znám... jen to v poslední době moc nezvládám, jsem mrtvá už v devět :angry:
16. čer 2009 v 16:48  • Odpověz
jo Mílu - jak ti dopadly ty výsledky, nevíš už?
zajtra oběd jako vždy a tentokrát teda i s moučníčkem ju :grinning:
16. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
Marti výsledky? :confused: jsem se včera nedostala na PC, páč manža opět sestavoval někomu PC, tak já měla smolíka pacholíka.

Péťo, tak to je fajn, že jste si to takhle super užili, já bych taky vyrazila na nějakou svatbičku, ale bohužel v okolí se k tomu nikdo nemá :frowning2:

JJ, obýdek dneska platí. čekej founa a já jdu radši něco dělat....
17. čer 2009 v 07:07  • Odpověz
ajooooj, no ju, Mílu si sedím na vedeníííí :grinning:

hele Peťul, a nechceš si tu svatbičku dát náhodou ty? jináč já taky snad nikoho zralého na svatbu teda neznám :dizzy_face:
17. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
Ajoooooj Marti, .... se občas stane... já si zase seděla v pondělí no :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jééé Marti, máš recht... Smolíčci pacholíčci by do toho taky už mohly prásknout a my jim budeme dělat jezinky :slight_smile:
17. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
no Mílo, ono to občas neuškodí si poposednout, ale co.... když nejde o život.. hele dneska jsem po tom obědě v práci normoš usínala, jak byl nějakej divnej tlak či co, tak jsem zas olepila to svoje mastný čelo na nějaký papíry, co se mi válely na stole :grinning:

jj, dyk to poudám, jediná tu je Peťula, jéééé mám chuť na svatební koláčky :grinning:
17. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
jo a už jsi upekla něco z těch třešní, abys je nemusela vyhazovat?
mě tu ještě taky zbyly, co jsem nenarvala do koláče, ti můžu něco přihodit :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
Marti, neupekla :frowning2: .. doháním tu absťák na netu :sweat_smile: Tak uvidím zítra jestli budou ještě k snědku nebo poletěj do klozetu :confused:

Jako o tom dnešním dni mi něco poudej, fakt hnus, v práci se mi to táhlo jak smrad a nechtělo být furt 16 hodin, to bylo dneska nekonečný :rolling_eyes: :fearful:
17. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ahojky krásný večír!

Mílo jak to zvládáš bez netu? Tak my jsem teďka docela soudili tak mi to utíkalo no, ale je to takový divný prostě se sem nepodívat ach jo!!
Jinak já jsem holky slaměnka, manžílek mi odjel do Vrchlabí do příštího čtvrtka! Před chvilkou jsem kolovala a jsem spocená jako myška tak čekám až trošku oschnu a půjdu s Maxem ven a pak do spršky!!

No ségra na to, že si říkala, že to nebude nic moc jste docela řádili teda, tak hlavně, že se svatbička vydařila!!
17. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.