• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Miru, těžce.... občas juknu na mejla a na první stranu seznamu... ale máš recht, je to prostě takový divný, žádnej relax a karty mě nebaví a dělat furt jako robůtek taky ne.... prostě už se těším na nemocenskou. :sweat_smile:

Ty jo, taky bych šla kolovat, ale asi mám teďky dlouho trošku po kolování :confounded: ikdyž jak jsem koukala, na sebe ve vaně, tak bych docela čebovala ty stehýnka nějak zpevnit, ale jak :fearful: :confused: :pensive:
17. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
no jůů holký vy vlastně teď prožíváte absťáček... ono si zvyknete hele, se podívejte na mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky jsem to omezila, ale je fakt, že je to takový divný no... člověk má nutkání tam vlézt a musí se krotit, to je přemáhání jako blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Mílo jo zpevnit, to je těžký hele, tak zkus činky na nohy, to by tě nebavilo? můžeš u toho ležet a čučet třeba na telku :wink:
17. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
No Mílo a nebo takový to jak na to běžela reklama, že to jako stehnama stahuješ k sobě!! No já teď jezdím na kole a třeba hodinu jenom šlapu a docela se mi stehna a zadek pevní, protože vlastně táhnu celou svou váhu na nohy, ale já bcyh zase spíše potřebovala břicho! no to dáme dohromady hele a z toho vyleze postavička!! :grinning: Né tak člověk aspoň něco dělá!! No Mílo ty máš po kolování asi na dlouho! A jak to vypadá vůbec člověk teĎka nic neví když sem nemůže v práci, to je hrozný! Ach jo!!
18. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
Miru, nijak... čekám na mrchu a pak vzhůru pro píchací arzenál. Tu právě do sebe leju sangrii a pak si dám horkou vanu a to by bylo, aby se to zítra nespustilo :grinning:

No jo, ale furt i tím bazmektem namáháš břicho... to je fakt děs... prostě asi nic účinného bez toho aby jsi nějak zaměstnala břicho není :unamused:

Marti dej pokoj s čínkama... jsem měla v posilce problém i s kilovkama :sweat_smile:
18. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
jo Mirčo to vím, co myslíš za tu ptákovinu z reklamy, měla to kámošky mamča a nadávala na to, že je to akorát další krám do chalupy :grinning: ale jestli to funguje to teda nevím

Mílo já nemyslela kdoví jakou zátěž, já taky měla vždycky jen půl kilča a stačilo mi to, tý jo, já už ty činky nevzala do ruky ani nepametám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
Mílo a teplotka šla dolů? já jen, abys nevyháněla z bříška pak něco, co bys tam chtěla ... ale musím z vlastní zkušenosti říct, že mě teda ta babská rada s vínem a teplou vanou teda nezabírala :stuck_out_tongue_closed_eyes: někde jsem četla že na to jsou taky nějaké čaje, teď nevím, stačil by možná jen heřmánek, ale to bys musela pít asi už tak týden dopředu, to je na prd todleto :frowning2:
18. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
Marti, jj, teplota klesá o sto šest. No nebej utrouše, tak už to asi dávno mám, holt musím počkat až se mi vyplatí z těla. :sweat_smile: Kdo by si myslel, že někdy budu chtít přivolávat mrchu :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Mílo tak to je v čudu a docela jasný, chjo :frowning2: utrouš tu lf fázi takhle prodlužuje? no vidíš, to ani nevím, hlavně že se mi válí v šupleti.
No jo, já tu mrchu taky přivolávala dva měsíce nazpět a nezabíralo mi nic a na čaje už bylo taky pozdě, holt jsem si to pak snad vyvztekala, že se to spustilo.
tak tfuj tfuj tfuj, ať dorazí na čas, abyste to všechno stihli :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
a jdu chrnět, tak dobrou, ještěže je zajtra už konečně pááááááátek :sunglasses:
18. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
Krásné ranko,

tak hlásím, že sangrie nejspíš zabrala, ikdyž podle Vildy to v tom nebude. No dala jsem si včera tři skleničky s jahůdkama a docela jsem to večer cítila.

JJ, Marti, utroš to právě prodlužuje, ikdyž na každou to taky působí jinak.

Tak dneska volám do genetu, ať nám to tam připraví a zítra tam asi sjedem. :confused:
19. čer 2009 v 06:58  • Odpověz
krásné raníčko při pátku :grinning:

Mílo tak supééér, aspoň že tak! tak zítra budete mít instruktáž ju? mi pak musíš zasejc poreferovat na obídku příští týden, doufám, že vše bude ok nebude ti nijak zle, nebo tak... držím palečky :sweat_smile:
19. čer 2009 v 07:35  • Odpověz
ahojky před víkendeeem :sweat_smile: téda se nám to počásko teda pěkně zkazilo co, jsem z toho na prášky a to máme zajtra grilíčkovat s kámošema :angry:

Mílo tak jak..? razíte zítra pro piďárka a instruktáž? chjo, jsem na tebe myslela, jak to asi snášíš, jsem nervní i za tebe...
19. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
ahojky Marti, jj, razíme, ale už jsem myslela, že nám to nepovolí a budeme muset dneska, jenže to bychom jaksi nestíhali, páč Vilda se v pátek nemůže uvolnit z práce, páč je tam sám :confused: tak naštěstí můžem přijet zítra dopoledne.

Jako máš recht, to počasí je velkej fialovej hnus

Jinak mrchu si zase skvěle užívám, vůbec nechápu proč mě bolí žebra, už je to druhej měsíc a taky rameno :confused: nemůžu vůbec ležet a já bych tak ráda :pensive:
19. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
počkej oni dělali nějaký problémy? vždyť když tam v sobotu jsou, tak co se škubou? tý jo, to mi taky přijde takový podivný, přece neovlivníš, kdy mrcha dorazí a tak... :frowning2:
hele tak si nahřej tu flašku gumovou, jestli jí máš a mrskni si to na bříško nebo na záda, chjo, tohle ti nezávidím, já si zase podobně užívám ovu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
No, slečna v telefonu říkala, že prý se to snaží o víkendy omezovat, ale přesně, jako já to neovlivním. A od toho tam jsou, mají normoš napsáno, že tam jsou do 15 hodin, tak a´t nekecá, zase byla nějaká chytrá :rolling_eyes: páč holky na diskusi psaly, že prý v pohodě.

Hmm, tak to právě nemám, ale navečeřím se, dneska moje první normoš jídlo a pak si dám horkou vanu, to mi taky pomáhá.
19. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
no to byla nějaká chytrolína v tom telefénu :unamused: tak ještě že se uvolila pipi a objednala vás.

aha, no já bych ti jí půjčila, ale taky tu flášu nevlastníme, ale občas by se teda fakt hodila :rolling_eyes:
no ju dej si vanu a čajík hele a zalez si do postele, to uděláš nejlepčejš :wink:
19. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Marti, já bych si zalezla, ale nemůžu ležet, prostě jak si lehnu tak ty žebra bolej ještě víc a nemůžu se ani pořádně nadechnout, fakt nevím co to je :unamused: proč já si to vždycky musím tak vyžrat :confounded:
19. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
Ahojky holky!!

Mílo a nemáš třeba bloklé záda?? Já jsem tohle měla přeci taky, že jsem nemohla vůbec ležet a pak jednou v noci jsem nemohla vůbec dýchat nebo spíše jsem se nemohla vůbec z hluboka nadechnout jak mě to bolelo a nemohla jsem spát!! No myslela jsem, že pojedeme snad na pohotovost. Pak jsem si zašla k Meziánovi a měla jsem bloklé dvě žebra, tak mi to rupnul a panečku to se mi ulevilo!!

Mílo tak Vám držím zítra palečky, aby Vám to vyšlo!!!! Koukám, že jsou všichni všude ochotní, to víš když nejde o ně tak na co by se angažovali!! :confounded:
19. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
Miru, ale já to mám jen když mám MS, minulý měsíc jsem měla to samý :confused: :sweat_smile: :frowning2:
19. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
No Marti to mi povídej něco o tom počasí dneska jsme měli jít na zahrádku na papáníčko a vínečko a zase z toho nic nebude, pozvala nás mého soudce přítelkyně a nic z toho zase už druhý týden není, to je hrozný!! Vždycky se nám zkazí v pátek počasí, minulý týden taky a dnes taky!! A příší týden mi přijede domu Jarouš tak to si vezmu v pátek dovču a uděláme si hezký den, už to mám naplánovaný tak doufám ,že nebude muset někam do práce!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
ajooj Mirčoo, no ju, to počásko mě sejří pěkně, je mi zimča i doma, tak si zalezu snad radši pod deku i u telky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
manža se dnes vrátil a já jak jsem zvadlá, tak mi přijde, že je aktivní jak čamrda, na to že má posun :fearful: doufám, že zklidní hormon, je ho zas plnej barák :grinning:

Mílo tak si dej aspoň ten čajík, chuděrko. Já to mám taky takhle, že mě bolí celej člobrda o ovu a jsem zas schopná ležet jen stočená do klubíčka :cry:
19. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
Marti to je děs viď.

A to chce jít zítra Vilda do kina na termouše, to jsem zvědavá jak to tam vydržím... no snad vana pomůže
19. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Mílo to je fakt síla, já nevím, proč si to takhle suprově vyžíráme, asi jsme někdy někde zabily mouchu či co :confounded:

třeba tě to do zajtra přejde, já jsem koukala na program máje a v neděli mě zaujal ten předčítač, tak bysme taky mohli vyrazit za kulturou :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
No my půjdem do letňan, prý na to mají zítra akci.

Holky, loučím se, jdu se naložit do vany... ahojdááááááá a příjemný víkendík
19. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
ahaa, tak to my tak daleko nepojedem :sunglasses:
tak papa, a užij si víkoš
19. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
jo a zítra - držím palečky :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jo jo taky zítra držím palečky Mílo, aby Vám to tam dopadlo!! Tak potom písni jak jste dopadli!! Jsi fakt dobrá ty vado, co už všechno si vydrželo!! Fakt smekám stejně jako před Katkou ta si prožila ještě horší tak snad u tebe to tak daleko nedojde! Tak mílo moře štěstíčka zítra sebou!

Jé Marti se musím smát, že je manži plný barák!! No tak na to se těším taky až Jarýnek přijede to bude plný dojmů a zážitku to budu mít zase díru v hlavince!! Takže se na to docela naopak těším!!

Holky Vy si to teda vyžíráte, to jsem zvědavá kdy se Vám to v dobré obrátí. Mati a co ty?? Červenec se taky kvapem blíží?? Myslím, že si něco psala, že mimískování odsouváte na červenec!! :grinning:
19. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
Já vím, že ty při MS trošku trpíš no!! To já naštěstí neznám, musím zaklepat, já ani nevím, že to mám, ale to je tím že taky beru HA, ale nepamatuji si, že bych měla bolesti ani před tím, sice je to už hodně dávno, ale fakt ne!! Tak doufám, že to tak zůstane. Ono když máš bolesti a pak 8 hodin sedět v práci tak to je pocuc no!! To ti fakt nezádivím, hele třeba se ti to po porodu srovná!! :grinning:

Tak ještě jednou Mílo zítra hodně štěstíčka!! :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
Ahojky při sobotce :slight_smile:
taky si z vás v liťáku dělá to počasí prdelky? já ráno vyprala a pověsila prádlo na dvorek a za pár chvil jsme to strhávali z kolíčků a nosili dovnitř, teď tam zas svítí punťa, tak jsem to zase zčásti odnosila ven, ale jestli zase bude lejt, tak už to tam snad nechám! :angry:

Mirčo jj, vyžíráme si to pěkně, nechci tě strašit - já před ha taky žádné problémy s ms neměla(o ovu jsem tenkrát neměla ani páru, tak o tom taky pochybuju) a až teď to stojí teprve za to. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jj, máš recht, červenec je náš - doufám že tak nějak na té šumavě a pak jestli ještě bude manža doma kvůli mému svátku a divadlu, co máme objednané, tak bysme se mohli pokusit. To je asi první termín v tomhle roce, kdy by to šlo :fearful: chjo, to je děs
20. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.