• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
jo Mílo, nevím ani v kolik jste tam byli objednaní, ale doufám, že už to máte v pořádku za sebu a víte už co a jak, myslím na vás :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
Nadzárek, před chvíli jsme dorazili.

Marti mi nějak objednaní nebyly, jen jsme se měli dostavit do 13 hodin do genetu, sestřička byla příjemná, ikdyž oni tam jsou skoro vždycky a je fakt, že to tam dneska bylo takový divný, jak tam skoro nikdo nebyl. Tak mám vše vysvětlila, udělala instruktáž, napakovala nás a vzhůru večer na to. Tak jsem zvědavá, problém trefit se do špíčku na břichu u mě nebude problém :grinning: jen nevím jak to vzládnu, když mě bolí celej člověk, no uvidíme, píchání je na manžovi :sweat_smile:

Holky díky. Doufám, že se takhle daleko nedopracujete a budete to mít snažší.

Marti, tak červenec je váš jo? A začneš brát i ten clostík a utroš, abyste to trochu pojistily? :confused:

Cestou zpátky jsme se stavovali v letnaněch, tak mám 2 trička :grinning: a pak jsme šli na termínka, docela dobrej, ale ten herec je tedy lepší v batmanovi, tam mu to sluší víc, ale dalo se.

a jsem ještě něco chtěla a mám hosipa... :confounded: :frowning2:
20. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
Mílo tak víítej doma :wink:
tož huvidíte, jak vám to píchání půjde - teda spíš manžovi, fakt ho obdivuju, ten můj by měl hned oči v sloup a já po něm taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mílo já právě nevím, jestli si to vzít, říkal mi mudr, že mám přijít myslím okolo toho 12. dne aby to zkontroloval na utz, jenže mi budeme celou dobu na té šumavě, tak nevím jestli si to vůbec nebrat, chjo, mám dilema zase.
20. čer 2009 v 16:48  • Odpověz
jo hele v tom termoušovi hraje ten pěknej z posledního batmana? to ani nevím, já si říkala, co by tam dělal nakonec guvernér californie, tak mi bylo jasný že tam arnold určo nejni, ale že tam je tenhle?

jo o hosipovi mi ani nemluv, jsem na tom podobně :sunglasses:
20. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
Nazdárek, zdraví vás kašpárek..

njn. už mi hrabe :grinning:

Tak včera první včelka do bříška v pohodě, aby ne, špeku je tam víc než dost, akorát že se asi Vilda trošku blbě trefil, takže to chvíli krvácelo, ale v pohodě. Jinak nic nebolelo, modřina žádná.

Dneska vyrazil s kámošem do Brna na nějaké závody aut, tak jsem zvědavá s čím pak přijede :slight_smile:

Marti, manža je na tohle skvělej, ho fakt musím pochválit, přistupuje k tomu zodpovědně... no co jsme v tom spolu, tak ať se taky snaží a ne že si jen bude "honit pinďoura" to tedy nee :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marti, jj, měl by ti zkontrolovat folíky jeslti hezky narostly, ale mě je při prvním braní taky Kozák nekotroloval a to jsem měla i vyšší dávku 2x denně, až pak Šálek a ten mi nechtěl zatěžovat moc organismus, tak jsem ho brala jen 1 denně a pak žádnej utrouš. No záleží na tobě. Kolik jich máš brát? Jestli jeden, tak to tak hrozný není :slight_smile:
21. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
nazdáááárek kašpárkuuu :grinning:

tý jo, zodpovědnýho manžu to Mílo máš, on se to určo za chvilku naučí, jak to piďárko lepčejš píchnout do bříška - čéče já ani nevěděla, že se to píchá do břicha :frowning2:
a jinak ti je ok? nějaký návaly? nic? já když jsem viděla ten filmík o tom, ta holčina tam ležela spocená na gauči a byla na umření :frowning2:

jo jdu vyhrabat, co mi ten mudr předepsal za dávkování, ale vím, že to byl utrouš i clostik dohromady
21. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
tak jsem to našla - clostik jeden, a utrouš dvě denně, není to taky nějak moc? chjo, já tam asi budu muset zajít ještě před dovčou
21. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Marti není, je to tak akorát.
Clostík bereš od 3. nebo 5. dne cyklu po dobu 5 dní a utroš by se měl nasadit po ovulce, ale možná tam náš že asi od nějakýho 16 DC.

No zatím nic, jen mě trochu bolí břicho, ale to je spíš ještě tou mrchou. Uvidím tak někdy v půlce týdne.

Jo hele co dát obýdek zítra a ve středu? Neb ve čtvrtek pak jedu na kontrolní UTZ
21. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
jo? mám tu clostík od . do 9. dne a utrouš od 12. do 26. dne a teď si už nejsem jistá, kterej den na utz jsem měla přijít... chodí se ještě před tím utroušem? jenže to je stejně na nic, my stejně budeme pryč :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak to je fajn, že to zatím zvládáš, každá to asi snáší jinak, a třeba zrovna budeš patřit mezi ty šťastný - když už si místo toho vyžíráš ms... :wink:

zítra? asi ju, já bych nikam jet neměla, tak klidně obídek beru :wink:

jo a jdu ti písnout ten oriflamík :slight_smile:
21. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
od 5 do 9 dne clostík koukám, že mi to vypadlo
21. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
Já chodila 14 DC, jakoby těsně před ovulkou dalo by se říci, takže by to mělo být ten 12 DC. Hele to s tím utrošem je nějak brzo, se mi zdá :confused:

JJ, ten mi písni, ať už si to na zítra připravím a můžu to ráno pak odeslat :slight_smile:
21. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahojky holky! No já koukám, že jsem Vás tu zastihla obě tak to je hezký!!

Mílo tak koukám, že už to máš za sebou!! Já bych při těch konzultacích asi brečela, si fakt dobrá no! No já doufám, že takhle daleko nedojdeme, ale člověk fakt nikdy neví!! Ach jo!!

Marti Vám taky držím palečky, aby Vám to vyšlo při tom červenci!! :grinning:
21. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Koukám, že jdete zítra na obýdek tak to já se Mílo u tebe zítra ráno stavím a pošlu ti pro Marťu Avonek ať se může navonět!! Jéé to se hezky rýmuje!!

Mílo naši si koupili notebooka tak jsem je včera učila, to je sranda, když oni to neumí!!! Ale docela ty základní věci pochopili a mají tam jednu čínskou hru fakt dobrou, tu si pak musím přetáhnout, jsem ji včera pařila a domu jsem přijela až ve 23:00 hodin! To je fakt závislost na tom pc!! Ale je dobrej no pěknej, akorát až přijede Jarin tak se musíme podívat jaký jim tam dáme net.

Marti nevíš jaký mají net v Libo?? Jestli tam mají ten LITo net??
21. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Miru, tak už si ho taky koupili jo?

Hele a oni tam nemají kabelovku? Páč ta je stejně asi nejlepší.

Tak ju tak se stav, si zase zahraju na poslíčka :slight_smile:
21. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Jo jo Mílo doufám, že ti to nevadí, že to takhle posílám po tobě!! :wink:

No právě Mílo, že tam kabelovku nemají no, tak musíme vymyslet něco jiného, ale mamka má paušál tak třeba zkusit cenu přes 02 no, uvidíme co najdeme!! Zase oni ho tak super rychlý mít nemusí jako třeba, když my stahujeme filmy a Jarouš hraje po síti no! Tak kolem 300 až 500 stovek by stačil no!!

No právě přes kabelovku to je nejlepší no, ale to oni nemají! No jo koupili, hlavně Avon udělal i objednávky přes Net takže mamka musela si to už pořídt a hlavně kdo to dneska nemá že??
21. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
No co mám s tebou dělat, ale bude to drahý, to je jasný :grinning: Tak pojď taky s náma, si dáš třeba jen nějaký salátek :slight_smile:

Jinak holky já s tím kafem nevím, co třeba outerok? Páč asi od příštího týdne si myslím budu na PN, tedy podle toho jak mi bude :confused:
21. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
ajoooj Mirčo
o tom netu v Libo nevím, u nás na kostelní věži má ten signál RETE z roudnice, ale jak jsou na tom v libo, to fakt nevím, nemá to tam obšancované LT net?
21. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
jo, Mirčo avonek berůůů, ale nechce se ti teda fakt jít s náma rovnou? a díky za přáníčko na červenec, no uvidíme, co z toho nakonec vyleze, že
:grinning:

Mílo mysíš, že ten utrouš je brzy? fakt je to tu napsaný od 12. dne.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: no mám z toho hlavu zas jak pátrací balon.
21. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Mílo myslíš že budeš hned na PN? já nad tím zrovna včera přemýšlela, od kdy půjdeš, říkala jsem si že třeba asi až od OPU, ale je fakt, že když ti bude blbě, tak je to jasný

jo, já můžu na kafčo asi fakt jen ten úterok, středa jdeme pro to autíko a čtvrtek nás čekají depešáčci :grinning:
21. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
NO právě Marti já si taky myslím no uvidíme musíme to vyzjistit, aby to naši měli už sakra a nebyli 100 let za opicema!! :grinning:

A kdy půjdete v po a ve středu jo?? Tak ve středu s Vámi půjdu, ale Avonek ti pošlu stejně Marti už zítra, aby si měla víc času na katalog, kdyby si něco chtěla!!

No Mílo právě pak budeš doma a jenom se tak nikam nedostaneš, akorát, že u mě je to blbý já bych nejdřve musela dom vyvenčit toho našeho drakouše!!

To víš, že jo Mílo buď doma radši aspoň budeš v klidu a odpočívat!! A bude se zaučovat stejně Katka né?? To bude taky dobrý už si jí zaučovala nebo zase čekají až zůstaneš doma? :wink:
21. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
tak se mrkni na jejich stránky Mirčo, tam je určitě to pokrytí napsaný a pak se rozhodnete do kterého netu jít, ale něčím pokrytí jsou určitě, zas takovej prales to tam nejni :grinning:

ve středu bysme na oběd mohly taky, když nebude Míla na pn, tak pojď Mirčo s námi a je to :grinning:
21. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
No Marti uvidíme co z toho vyleze za 9. měsíců hihihi jestli Laňárek nebo Laňarka no vidíš nakonec budete těhulky s Mílou spolu!! Jéééé to bude hezký!!

No naše kolegyně byla doma hnedka po umělým tři týdny, aby měla klid no!

Marti tak já s Vámi půjdu ve středu ju?? Ale Avonek ti pošlu už zítra po Míle a kdyby si to stihla tak si ve středu vezmu hnedka objednávku, když budeš něco chtít ju?? Uvidíme co tam pro mě budou míti!!!

Jo jo to oni jsou určitě, ale zase naši nepotřebujou nějak extra rychlí na ten meil a tak jim to stačí!! Oni nejsou žádní hackeři!! Hihihi
21. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
Jéé Marti, to jsem tě nechtěla takhle znepokojovat, zkus se na to popř. zeptat v diskusi o utrouši, je ve snažilkách, ale fakt se mi to zdá brzo, páč by měl být správně nasazen až po ovulce, já ho taky brala až někdy od 16 DC.

Miru ještě nezaučovala a nějak se do toho ani neangažuju, je mi to šumáček. No uvidím jak se zatváří Alena až jí to příští týden řeknu. Katka se zatím zaučuje na pokladnu.

No oni snad nechávají od OPU doma, ale holky psaly, že když jim nebylo zrovinka 2x nejlíp, tak je taky nechali doma, popř. si zajít za obvoďákem, ale uvidím. Každopádně chci doma zůstat, si i potřebuju odpočinout, je toho na mě nějak privela :frowning2: poslední dobou.

Marti, tenhle týden ještě nee, až ten další spíš počítám, že budu doma :slight_smile:

Miru, s tou středou tě beru za slovo a žádný vymlouvání, jasný! :grinning: :dizzy_face:
21. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
No Mílo to bude koukat, ani mě to nepřekvapuje to je prostě se vším, oni si počkají až budeš doma a pak to teprve budouš řešit to je síla a bude muset zaučovat paní Kalová počkej!! No jo oni mají na všechno čas!! To je prostě síla!

Mílo neboj určo půjdu stopro!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě vyzvedneš ve vestibulklu to si ještě písneme během dopolka ve středu, ale budu s tím počítat!!

To víš, že jo Mílo buď doma a taky to vstávání, takhle budeš doma v klidu a žádný stres! Takže taky dostaneš ten test a uděláš si ho pak doma sama?? To bude napínavý ty vado!!

Ale i kdyby si pak byla doma tak ti pak dají neomezený vycházky a budeš v klídku!! :grinning:
21. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
NO s těma neomezenýma nevím, prý se od nového roku dávat nesmí :unamused: a Šálek mi přijde docela takový posera v tomhle, takže už vidím, že budou na 4 hodiny denně, ale i tak dobrý.

No tak paní Kalová v tom má úplně jinej systém, který mě osobně se moc nelíbí, ale je to její věc. Radši bych byla kdyby to Katka dělala tak nějak podle mě, ale stejně bude mít na to taky svou metodu. Až se do toho zaběhne.
21. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
Jo a jdu vařit, už začínám mít hlad a vyprala se mi taky druhá pračka, takže to musím pověsit a to jsem si ještě na dnešek naplánovala úklid koupelny a utření prachu a nějak jsem se zase zasekla na PC :sweat_smile: chjo chjo... ten absťák je děsnej :sunglasses:
21. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
To víš, že jo i tak, kde by si 4 hodiny courala vkuse žé? Ale i tak je to dobrý, že budeš doma! Já právě myslím, že mi Verča říkala, že má neomezený víš!!

To víš, že to bude dělat podle sebe, ale nějaký mustr musí dostat jak na to. To víš, že to tak dopadne, když čekají na to až budeš doma a pak si teprve uvědomí, že to vlastně Katka ještě neumí!! To je takhle se vším, že čekají až když už je pozdě!!

Jo jo to on je, to máš pravdu, minule jsem chtěla po něm dva recepty bez datumu a on, že radši ne, že mu to pak ženský vyzvedávají najednou a to on nesmí dát dva recepty! No prostě se s ním nedohodneš no, ale co on je tam skoro pořád tak problém není tam zajet, ale stejně no!! A minule jsem mu řekla, že zrovna v tý době kdy budu potřebovat dalíš recept budu pryč tak mi je dal a ve finále mi ztratili kartu!! :grinning:
21. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
Miru, 4 hodiny v kuse néé, dávají to tuším od 10 - 12 a pak od 14 - 16 je standard.

Njn.. ale já to fakt neřeším, páč ji ani nemám kam pořádně mmt posadit a stejně by jí tam Opi musel hnedky dát i PC, nechám to koňovi, má na to větší hlavu
21. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
no tý jo, tak to jsi mě Mílo rozhodila s tím utroušem, hele já tam snad fakt asi radši za ním skáknu před tou dovčou, stejně jsem mu měla přinést ten výsledek z té bulky a kvůli těm našim krevním skupinám, tak abych tam nešla nadarmo :slight_smile:

Mirčo tak to jim wifina bude v pohodě stačit, my jí máme taky - dali jsme si teď už i tu rychlejší, ale je fakt, že třeba na skype je to takový zabržděný - no Míla ví viď... :frowning2:

tak fajn s tou středou budu počítat :wink:
21. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
Přesně Mílo to je věc někoho jiného žé??

No tak já mám taky dneska v plánu úklid, praní nevím no taky bych čebovala, ale Jarouš mi taky přiveze plno hadrů tak nevím ještě, kolování a úklid chodby no je toho moc teda a mezi tím venčení!!
21. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.