• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Jasně s tou středou počítejte!! Určitě!!

No Marti to víš, že si tam skoč za radu nic nedáš aspoň ti to pořádně vysvětlí a budeš vědět a aby to přineslo nějaký výsledek taky žé??

Mílo tak to s letošní dovčou asi vypadá na levačku co?? Hm ale co budeš mít jinou dovču mateřskou hihihi!!

Tak já jdu taky něco dělat sakriš, ale vůbec se mi nechce teda! :grinning:
21. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahojky kočky, tak jak se máte? Koukám že Martinka už je taky snažilka...tak mooooc držím palečky, aby se to brzy povedlo :slight_smile:
Miluško: na jakých testech jsi byla v genetu? Moc ti přeji, aby se to uchytilo a bylo vše v pořádku.
21. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
Venusko, já do genetu chodím jako do CARu jinak jsme tam byly prozatím i na genetice

Vendul koukám, že už ti taky hezky nabíhají týdny, tak ať to dobře dopadne. :wink:
21. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Miluško, tak to jo. Už se těším, až nakouknu a uvidím, jak ti taky nabíhají týdny.

Já jdu zítra do poradny a v úterý jeeme do genetu na NT screening. Tak jsem na to zvědavá.
21. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
A co ostatní? Jak se mají? Mirulka zatím nechce miminko? :slight_smile:
21. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
:grinning:
Mílo to je fakt, mateřská dovča bude stokrát lepčejší než nějakej egypt hele
čau venus, no jo, jsem snaž. tak na měsíc, ale díky za přání. a jak se vede tobě, vše ok?

Mirčo tak fajn a žádný výmluvy na středu s Mílou nepřijímáme :grinning:
21. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
Martinko, já se mam v celku dobře, až na ty nevolnosti, ale musí vydržet :sweat_smile:

Tak to třeba vyjde jetě tento měsíc....moc vám to všem přeji. :slight_smile:
21. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
Venus dík, třeba zrovna ano :grinning:

tak nevolnosti ti nezávidím, zrovna asi nepatříš mezi ty šťastnější, které o těhu ani pořádně neví, co taková ta lízátka z lékárny, ty nezabírají?
21. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
holky já s tou dovčou uvidím jak mi bude, ale chtěla bych vyrazit. Miru, vždyť tvoje ségra byla taky ne? Oni nedoporučují cestovat první a třetí trimestr, ale budu se na to muset zeptat, páč letodlo prý má zase taky něco :confused:, prý je nejlepší jet autem a dělat pravidelně přestávky, no uvidíme
21. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
Marti, vyzkoušela jsem už všechno. Ale teď už to trošku polevilo. Zaplať pán bůh. :slight_smile: Hold to k tomu patří.
Nejhorší je, když tě bolí žaludek a nemůžeš nic sníst, a nebo všechno vyzvracíš....krutý :unamused:
21. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
Mílo taky jsem o tom cestování v těhu už četla, nedoporučuje se ten první trimestr, a to letadlo snad jen v tom druhém trim.. horší je třeba to stravování v africe, toho bych se asi bála víc, aby tě tam nepřepadl faraon a nějaká dehydratace :frowning2: to bych jela radši nějakou evropu, ta je přeci jen civilizovanější

vendul, tak to znám to zvracení kdy nemůžeš nic sníst - a pak ještě i to nic vyzvracíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: to krutý je, kor když máš ještě ke všemu hladíka
21. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahojky Vendul kdo pak to k nám zavítal!§ Tak koukám, že až na nevolnosti se máš dobře!!

Tak já mám uklizeno, a dala jsem se do praní, ještě mě čeká chodba venku bleee!!

No Mílo ségra byla taky když byla těhotná byla snad ve třetím měsíci myslím!! A normoš se i opalovala a to měla taky dost nevolnosti a v pohodě! A když jsme letěli tak tak jsem tam četla ty pokyny tak snad první trimest dobrý, druhý trimestr na vlastní nebezpečí a třetí snad jen na povolení lékaře! tak snad ti to pamatuji dobře, ale jak píšeš Mílo když ti bude dobře tak proč bys nemohla nějak vyrazit!!

Jo jo lízátka zázvorové měla ségra taky v zásobě a jí teda hodně pomáhaly! !
21. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jinak Marti neboj ve středu razím s Vámi!! :grinning:

A Vendulko já zatím mímo nechci!! :confused:
21. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
Mílo dostala jsem permici do bazénu a pamatuješ si jak má Jarouš ty koupací trenky Pumy ty černý tak myslíš, že by s nima do bazénu mohl?? Nejsou to klasické kraťasy tak by mohli né?? A ještě jsem dostala permici do solné jeskyně, ale ta není omezená, kdežto do bazénu musím vypotřebovat do srpna!! Jinak plavky nemáme!
21. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
Tak tady asi nikdo co??

Tak já si jdu taky ohřát obýdek, maminka mě včera nafasovala!! :grinning:
21. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
Miru, myslím, že jo, že tyhle plavky by vadit neměli.

Ha, tak ve druhém, že by se nedoporučovalo létat :sweat_smile: tak to jsem asi v prdelce. No ještě to stejně není jisté, tak zatím neplaším a neřeším :slight_smile:
21. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
Mílo tak to zkusíme no, při nejhorším bych šla sama no!! Radši se předem zeptáme!!

To víš, že jo Mílo uvidíte do, tak vyrazíte někam autem no! Hele, ale jak jsme byli v Tunisku tak v hotelu bylo plno hotel těhotných a už hodně jako tipla bych tak 6 - 7 měsíc a museli tam taky přiletět no záleží jak se cítíš a jestli ti to posvětí doktor!!

Tak já mám vyprány tři pračky dneska zítra mě čekají ještě dvě!! Ufff to bylo prádla!! Teď jdu kolovati!!
21. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
Tak mám taky uklizeno a už jen upeču bublaninu, jsem si včera přivezla čerstvý třešně, tak dneska už je musím zpracovat :sweat_smile:

No Miru, uvidíme no. On právě režim po IVF je trošku inší než při normoš těhu, tak uvidíme. Možná je tu na to někde diskuse, tak až to bude aktuální tak se po ní juknu.
21. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
No super, už leje, tak jdu to prádlo co je venku posbírat :rolling_eyes:
21. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
a jé tak jestli u vás už leje, tak to k nám za chvíli taky doleze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mílo ono se nesmí v druhém tri létat? ale to asi fakt jen u ivf ne?
21. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
Marti, to nevím přesně, to tu něco písala Mirka hore :confused: to budu mušet pak někde vysondovat, co a jak. :fearful:
21. čer 2009 v 16:46  • Odpověz
Já jsem hrozná, mi to nedalo a něco jsem vypátrala :grinning:

http://www.miminka.cz/clanky/tehulky/cestovani/tehotna-v-letadle.html?
21. čer 2009 v 17:38  • Odpověz
ahoj holkyyyy,
tak jak pak se máte? koukámm, že je to tu samá snažilka, to je dobře :slight_smile: Vendul krásně nabíhají týdny, tak ať je všechno v pořádku :slight_smile:

Jinak koukám, že řešíte letecké cestování v těhotenství... no mě doktor rovnou řekl, že mi nedoporučuje vůbec, takže já jsem měla smolíka pacholíka, ale myslím, že je to dost individuální a nejhorší asi v tom posledním trimestru.

Ondrášek krásně roste, je to bambulka, už je mu rok a půl a strašně to letí, pořád jsem pro něj jeho NEJ a tak věřím, že mu to dlouho vydrží. K půl narozkám dostal "holiče", měl to strašně dlouhý a zacuchané a tak jsem ho ostříhala, ale sluší mu to... vypadá jak rošťák :slight_smile: Začíná pěkně žvatlat, tak uvidíme, jak bude ukecaný, no zatím to vypadá, že dost... Zítra jdeme na očkování a na kontrolu k doktorce, tak jsem na něj zvědavá na hrdinu :slight_smile:

Tak se mějte krásně, já se zase juknu. nějak nestíháme, začínají prázdniny, babička jde do důchodu, tak budeme asi víc tam... tak krásný sluníčkové dny ... pa P.
22. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
ahoj prdelky :grinning:
to byl dneska hnusnej den zas co, já si udělala ani ne čtvrt hodinky pauzu o oběd a zase mazala do té naší morny, páč začal ceďák, to jsou mi kšefty fakt.

Ahoj Pájí, no juu, letí to neuvěřitelně, Ondrášek je krásnej chlapák, to si to užíváš viď? tak doufám, že u očkování nebrečel a přežil to v klidu a pohodě - teda - já když si představím, jak na mě jde dochtor s piďárem, tak jdu rovnou do kolen :confounded:

jo Mílo, Mírčo, zítřek platí ju? :dizzy_face:
23. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
ahoj Marti a samozřejmě i ostatní holčinky,

tak jen v krátkosti... páč jsme hooodně obr nevrlí z té injekce... tedy já ne, ale Ondrášek. Prořval celou dobu v ordinaci, až jsem si říkala, jestli to nenecháme na jindy :slight_smile: ale doktorka ho chytla a už měl injekci v noze... no a teď je velký lazar, noha ho asi trošku bolí, protože jak se hne, tak hned křičí "au, au" a je fakt protiva. Tak jsem mu pustila Mašinky, to ho na stopro ulklidní a já se obrním :slight_smile:

Tady v Praze je fakt hnusně, takže žádný moc vycházky nemůžeme naplánovat, tak jsme došli na nákup a zase domů... už chci teplo a sluníčko.

Mějte se krásně pa P.
23. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
Ahojky,

Pají dodatečně vše nej nej k svátku :slight_smile:

Marti, to máš recht dneska to byl fakt hnus venku, jsem cestou dom odpoledne zdemolovala totál deštník, takže zítra budu muset naběhnout k čongolíkům pro jinej. Jinak pro mě zítřek platí. :wink:

Pájí - mašinky myslíš mašinku Tomáše? Ta prý u dětí teďky letí :grinning:

Koukám, že Ondrášek je taky dobrej herec :grinning: , ale je fakt, že já očkování taky zrovinka 2x v lásce neměla, ale kdo jo, že jo. Uvař mu k večeři něco dobrého a ono ho to přejde :wink: a za chvíli bude mezi dětma na písku velkej hrdina :wink:
23. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
ajoooj, ani jsem nečekala, že se hned ozvete :grinning:

no juu vlastně Pája má dneska svátek - taky přeju všechno nej nej a obrň se a užij si to :sweat_smile:

jo, Mílo tak já se dneska na ten slejvák připravila a deštník z vše za 39,- jsem nechala radši doma a vzala peťův firemní, sice se nedá strčit do kabelky a je obrovskej, ale zasejc odolal :grinning:

jé, co je mašinka Tomáš? jsem zas mimoňek :angry:
23. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
Marti, to je taková pohádka o mašinkách teďky frčí tuším na barandově :slight_smile:

Hmm, tak jelikož ráno se to docela ještě dalo, a nebyl takovej vítr, resp. nepršelo, tak jsem ten stabilní nechala doma a vzala obyč, no holt cestu dom nějak nepřežil :grinning:
23. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
aha, tak na barandov vůbec nekoukám, tak to neznám :zipper_mouth:
já mám stejně nejradši krkonošské pohádky s Trautmberkem :grinning:

no ju, hele a jak nám už v práci dávno netopěj, tak bylo snad dneska větší teplo v depech než u nás v kanclu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo, zítra mě prozvoňte, až se budete blížit, budu čekat na founa a těšim se na moučníček

Mílo japa se cítíš, furt stejný?
23. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
Marti, jasně, budu founit :slight_smile:

JJ, furt stejný, ikdyž asi jsem víc podrážděnější, nějak na sebe s Vildou štěkáme :frowning2: no snad to ve zdraví přežijem. A teďky mě šokovala holčina vedle v diskusi, páč psala, že měli cykly zhruba jako já, taky brala to co já teďky a na OPU šla už 9. DC :confused: no uvidím jak dopadnem ve čtvrtek, jestli to bude na plato vajec :grinning:
23. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.