• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
fajn jsme domluvený :wink:

Mílo docela bych se divila, že by to procházelo naprosto bez příznaků, asi to je znát na té náladičce.. hele ale můžu tě uklidnit, někde k tomu nepotřebujou ani ty piďárka, co ti manža píchá a štěkaj na sebe bez toho :sweat_smile:

tý jo, plato vajec, hele nestraš, víš jak - hlavně kvantita! :sweat_smile: no uvidíte ve čtvrtek, co se ti tam vylíhlo
23. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahojky holky nepatřím k Vám,ale měla bych prosbičku,jestli to některá víte.Jsou v ROudnici nějaké noviny ve kterých jsou vyfocená miminka co se tam narodili v roudnicky porodnici??NIkde to nemuzu najit.Dekuji moc
23. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
Ahojky Romousku,

o roudnický nevím, ale myslím, že tam nějak nechtějí spolupracovat s deníkem a proto se tam nefotí, jen v litoměřický.
24. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
:confused: kde fou, kde fou? :confused:

Tak dneska se obýdek docela vydařil, že jo? Ta křenovka byla fakt moooc dobrá, jen ten zákusek nějak nif mof, no příště to bude lepšejší :slight_smile:

Dneska mi přišly šatky z aukra, a jsou super,jen barva je trošku jiná než na tý fotce, ale i tak vypadají dobře, tak doufám, že se brzy udělá hezky a budu je moc vytáhnout :sweat_smile:
24. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
ajooooj,
Romous - o tomhle nevím, zkus se pozeptat holek z roudnicka - jsou všechny na diskuzi Litoměřice

Mílo no to teda se vydaříííl, bylo to supér, tak doufám, že Mirčus se zase brzy připojí - čéče, teď mi došlo, esli budeš na pn, tak nebudu mít s kým chodit :astonished: :frowning2: :confounded:
24. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
Marti, si to nějak zařídím, jestli mi bude dobře, do města to mám kousek :wink: Jen holt manža bude muset víc zasponozorovat stravoškama :slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
jůů, Mílu to by bylo super! páč jinak bych toho zasejc moc nenajedla a byla bych živá jen o škvartkovejch plackách :grinning:

hele a jak se nakupuje na tom aukru? to jako přihazuješ penízky do určitý doby- je to ono?
24. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Marti, normoš se tam zaregistruješ, přide ti domů obálka s potvrozovacím kodem a pak už jen nakupuješ, buď můžeš přihazovat do výše jaká se pro tebe zdá adekvátní za tu danou věc dát a nebo je tam možnost koupit to hnedky, ty aukce většinou trvají týden a docela se vyplatí si počkat do poslední minuty a pak přihodit :wink: A pak to jen zaplatíš přes účet a čekáš balíček :slight_smile: Někdy je to i na dobírku, ale spíš je tam platba předem
25. čer 2009 v 07:30  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
Kuk, je tu někdo? :confused:

Tak dnešní UTZ dopadl uspokojivě, máme takové malé plato vajec, na jednom jich je 6 a na druhém 5 a hezky si tam hověli, až jsem se tomu musela trošku pousmát jak byly krásně vidět.

V sobotu další UTZ a tam se rozhodne kdy bude OPU, ale předběžně to vypadá na PO nebo ÚT, přimářka se přiklání spíš k úterky, ale rozhodne ta sobota, takže zítra naklušu za ředitelkou... no ta bude mít radost :sweat_smile:
25. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
Ahojky!!

No Mílo vidíš tak super!! To je radosti co?? Tak snad se Vám to povede ty vado konečně už!! Když tam máš tak krásná vajíčka, tak by tomu snad už nemělo nic bránit sakriš!! Takže v úterý budeme moc všicííí držet palečky!

No ta bude mít radost Mílo, ale co se dá dělat!! Čeká to né??
26. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
No holky já čtu, že umřel Michael Jackson, tak to je hustý teda, ale to bylo jasný, že to dlouho nevydrží, byl hrozná troska!! Ale byl to zpěvák dobrej no!!
26. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
Nazdárek,

koník je snad to jediný na co mě to tu pustí, ani do mejlu se nedostanu, tak holt to risknu.

NO radosti, mám z toho zvláštní pocity :confounded: ale asi je to normální.

JJ, s tím Jacksonem je to síla, jsem to ráno slyšela v rádiu ve zprávách a nechtěla věřit. Ráno na NOrthu hráli hodinu jen jeho písničky a teďky každou hodinu hrajou min. jednu. Mám vždycky husinu. Je to síla a to byl relativně mladej, bylo mu terpve 50.

Tak šiditelka to vzala docela v pohodě, uvidíme jak se to bude vyvíjet dál
26. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
No Mílo já jsem včera taky šmejdila ne netu, ale je to v práci ještě hodně omezený něco tam pořád s tím dělaj!

No Mílo to se ti nedivím, že máš divný pocity, taky bych měla, kor když jdeš na to poprvé nevíš co tě čeká no!! Ale ty to zvládneš, hlavně, aby se to tam uchytilo!!

No to je síla já jsem si taky myslela, že je to nějaká kachna jako na netu je i video jak ho nesou zabalenýho z jeho domu, jestlil je to ovšem on no!
26. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že už vám net funguje! Tak paráda :sunglasses:
Ten Jackson je fakt docela šok! Jsem taky ráno nevěřila svým uším...

Jinak zdravím po delší době, s Mílou a Marťou jsem ve spojení, ale ostatní trošku zanedbávám, tak se omluvuju :slight_smile: Využívám chviličky času než se spustí závěrka... :confounded:
Miru, co je novýho? S tebou už jsem fakt nepokecala ani nepamatuju (naposledy snad někdy v lednu na srazíku...) :pensive: :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
ahojky Jani,

no ono funguje jak co. Odpovídala jsem na mejlík, ale nevím jestli to to došlo, resp. jestli jsi odpovídala. To jsou služby teda a jak pak má člověk pracovat, když ani ten mejl nejde a že já ho využívám docela dost. :rolling_eyes:

Miru a co vůbec dneska ty, jsi doma zase sama nebo máš doma manžílka? :confused:
26. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
Mílo, jj mailík po obídku došel, máš asi zase někde na cestě odpověď.. to víš, do Liťáku to z Prahy asi chvilku trvá :grinning: Já bych bez mailu už asi existovat nemohla... to je hrůza, jak nás ta technika zotročila :unamused:
26. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
Jo, asi někde nějaká zácpa na dálnici :grinning: No snad to ještě dneska dorazí :confounded:

JJ, je to fakt děs, jak jsme otroky dnešní techniky, bez PC, telefonu a internetu si to nedokážu už ani představit :frowning2:
26. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
Mílo, to víš pátek a zácpy, každej už je na cestě na chatu :grinning: Ještě, že starej dobrej koník šlape :wink:
Každopádně, kdyby ti ten mail nedošel, tak zítra zlom vaz a budu čekat na novinky :dizzy_face:
Btw. hádej co budu zase píct na víkend? :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jani, fááákt, tak já se zítra pro kousek stavím jo? abych tu dobrotu ochutnala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Se taky do něj budu muset pustit, třeba až teďky budu doma, tak třeba něco spáchám.

Tak mejlík nedošel, předtím to taky mělo cca 2 hodiny zpoždění. Tak už vidím, že to dorazí tak někdy k večeru. Tak třeba v pondělí si to přečtu :wink:
26. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
Týýý jo, nikde nikdo :confused: kde fou, kde fou? Si užíváte víkendu co?

Tak do práce jdu ještě do středy a pak tradá do práglu a chvíli budu doma :sweat_smile:
28. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
mili ted tu čtu, že dostaneš bojovníčky..to je super, určitě to vyjde..držíme moc palečky..
28. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
Saron, na bojovníčky si ještě chvíli počkám, ve ČT jdu zatím jen na OPU, tedy odběr vajíček :wink:
28. čer 2009 v 17:01  • Odpověz
Mili aha..to víš, já se v tom nevyznám a jak dlouho po odběru to trvá?? já jdu v pondělí do gennetu na kontrolu po odběru tak snad bude vše v pohodě..
28. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
Saron, to záleží na embryologovi a kvalitě vajíček, zda budou vhodné na prodlouženou kultivaci či ne, ale v průměru se zpět vrací mezi 2 - 5 dnem

Tak to držím pěsti, aby to bylo vše v pohodě :wink:
28. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
ajooooj, končí vejkend, to je hnus zase co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mílo já se sem nedostala celej víkoš, až teď a to taky čekám, že to moc dlouho trvat nebude, bo manžik se mi sem nacpe :confounded:

Sari taky držím palejdy,ať kontrola dobře dopadne
Mili zítra obídek platí viď že ju :sunglasses:
jůů, hele to už bys mohla mít eventuelně bojovníky do konce týdne na správném místě ? to by byla bombaaaa :sweat_smile:
28. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
Marti, jj, zítřejší randevú platí :grinning: ¨

No uvidíme, jak to všechno dopadne :wink: Ale už vidím, že mi je tam budou dávat v pondělí, to jsem totiž objednaná ke kadeřnici :sweat_smile:
28. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
jo tak my tomu už zveme randevú jo, no tak jůůů :grinning: tak budu zase čekat founa, jako ólvejs

Mílo tak to je normálka to s tou kadeřnicí,tos mi připomněla, že tam musím příští týden taky vyrazit, bo v neděli razíme na tu šumavu, akorát jsem se dneska koukala na zprávy a ta šumava je taky nějaká povodňová, mě asi klepne....

no jo, my budem na dovče a já se nedozvím, co se s Tebou bude dít, chjo :frowning2:
28. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
Ty nebudeš mít u sebe founa? :confused:

Mě je to jedno jakto budeme zvát, mě prostě napadlo předtím randvú :grinning:

Neboj, voda opadne a vy budete mít super dovču a domů si z ní odvezete malýho laňárka, uvidíš :slight_smile:
28. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
ahojik
20. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.