• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
juuu stromek??,my budemem mit letos asi taky zivej ste ale nevime o vikos se nam kamos ozve tak snad ho nekde urizne :grinning: a my budeme mit provonenej bytecek s bordelem ale bleeee...
17. pro 2008 ve 21:08  • Odpověz
Krásné ranko,

Vilda ještě říkal, že když jel zpátky okolo Obi v ústí tak tam měli ceduly,že prý tam mají jedličky za 250, ale už měl stromek na autě.

Bordel sice od toho bude, ale bude to krásný, než ten umělej..... jéééé já se tak těším :grinning:
18. pro 2008 v 07:03  • Odpověz
Krásné raníčko!!

No tak koukám Mílo, že jste sehnali?? No vidíš tak budete mít živej!!! To my vytáhneme našeho uměláka!!

Mílo ani nemluv, na poště 150 milionů lidí čekali na balíky, ale docela to šlo byly tam tři holky tak jim to docela odsejpalo!! No mělo to 7 kg a táhla jsem to z pošty až k autu ke kostelu, no funěla jsem jako prase!! Bolely mě ruce, jsem byla ráda, že jsem doma a ještě jsem se cestou stavila v Albertu pro hrnec na těstovinky pěknej, koupila jsem ho mamce a Jarouš líbil by se ti?? Tak ho možná dostanu takýýýýý!!

Jinak jsem včera koupila babičce ještě krásný kalhotky troje, košilku a tátovi ještě tři knížky kriminálky a sobě jsem si koupila žlutý svetříček!!!!
18. pro 2008 v 08:13  • Odpověz
JO jinak jsem ségra objednala ty chleby takže hnedka až to naši dostanou tak jeden upečeme, no jsem zvědavá co na to řeknou ty bláho, fakt se těším!!!!
18. pro 2008 v 08:17  • Odpověz
Ty jsi tedy utrácela :grinning: Je tedy fakt, že já ten hrnec na těstoviny taky dost využívám, je to fakt dobrá věc :dizzy_face:
18. pro 2008 v 08:17  • Odpověz
Jo jo a mě se právě líbil fakt je pěknej a nevěděla jsem hlavně co koupit a zbylo mi 500 tak co za to a on tak stál a bylo to jasný! Tak uvidíme možná, že ho dostanu taky, je fakt, že já těstovinky taky vařím pořád!!
18. pro 2008 v 08:19  • Odpověz
JO jo utrácela Mílo, ale už tomám všechno!! A čágo belo!!
18. pro 2008 v 08:21  • Odpověz
To bude taky hezký překvapení, já se taky těším co Vilda na dáreček.

A heleme, jsem si říkala, že předsedkyně nás vůbec nezve na rozloučení s rokem a mejlík je tu, ale má tedy smolíka, páč já tu v pondělí nejsem a kvůli tomu vstávat ráno nebudu, tedy :sweat_smile:
18. pro 2008 v 08:27  • Odpověz
Mílo já teda opravdu taky ne hele, já tu taky nejsem a v úterý do do 12 hodin vydržím!! To si pak půjdu nakoupit věci na salátek a salámky a tak!!

No Mílo to já taky, ale neboj sklidíš úspěch!!
18. pro 2008 v 08:51  • Odpověz
Včera mi Jarouš říká jestli jsem mu už koupila řetízek, že nechci ani aby jel semnou do města! Já jsem říkala, že než pojede semnou do města tak je po Vánocích. Prej ty máš pro mě něco jinýho a já jsem řekla, že jo!! :sweat_smile:
Jinak včera Jarouš vypalovat všechno v počítači a prodává ho a půjčíme si takový krám zatím než bude novej, takže jsem zvědavá co to bude za rychllíka!!
18. pro 2008 v 08:52  • Odpověz
Ty chalpi a počítače co?

Vilda teďky dělal pro někoho notebook a prej jestli bych ho nechtěla a já říkám, že jo a on, že když mu to nějak rozumně zdůvodním proč bych potřebovala noťase tak bychom se o tom mohly bavit..... tak jsem mu řekla, že když on si tam mastí hry, tak já bych si na něm mohla dělat svoje věci... no a co myslíš, to není pádný důvod :grinning:

Mno, to tam bude určo narváno v pondělí hele... co vím tak je tu fakt minimul lidiček :sunglasses:
18. pro 2008 v 08:58  • Odpověz
No Mílo to mi povídej, taky by se mi někdy hodil čoveče!! TO není špatný nápad, protože je fakt, že když si tam Jarouš zaleze a hraje tak já nemám šanci! Jako zrovna včera, mastil a vypaloval věci a já jsem tam nemohla tak jsem baliila dárky!! Tak něco už mám zabaleno, ale chci to udělat až budu v pondělí doma! To bude časík!!

No to teda Mílo bude, u nás bude jenom Renata, Jiřina a Eva!! Takže taky účast jako blázen hele!!

Marti no jasně dneska máme zase sedánek holkama z kanclu!! Včera jsem tátovi zabalila právě ještě dárky pro mamku tak to tam Jarouš dneska vezme!! Jsem zvědavá co na ně bude říkat, myslím, že jsem koupila dobře!! Co jinýho vymýšlet pořád že??
18. pro 2008 v 09:06  • Odpověz
No právě, asi tak nějak.... ale já na něm dělám blbosti, takže ho nepotřebuju :rolling_eyes:
18. pro 2008 v 09:31  • Odpověz
nafdáárek :sweat_smile:
jste to tu zasejc koukám rozjely, ani nestačím mrknout a takovejch příspěvkůů :slight_smile:

Mílo, já taky mám dovču až do 5. ledna, a nehorázně se těším.. hlavně na lyžičky, tam budeme pečený vařený! :grinning:

Jinak teda, porážíte mě na celé čáře, já nemám ještě hotové ani ty dárky, Peťa si stejně musí svůj náramek na ruku vybrat sám, to zvládneme ještě příští pondělí, no a něco málo našemu kocourkovi taky ještě musím koupit.

Jo, včera přišel konečně ten Bonprix a docela mě to zklamalo - svetr za 6 stováků a vel. 36/38 mi byla mega velká! ale nakonec jsem ho udala - vzala si ho mamča, té nakonec byl a dokonce se jí i líbil. no tak to byl zas nákup po netu, příště fakt jen tričko, to mi jediný bylo :confounded:
18. pro 2008 v 09:38  • Odpověz
Jo tak s dovčou se k Vám připojuji!! Do práce jdu taky až 5. ledna!!

Maxikoi taky musím nakoupit, skočím tam dneska!! Aby taky měl balíček pinĎour malej!! Já taky Marti nemám zabaleno všechno, pustím se do toho až v pondělí!!

Marti taky si byla zklamaná jo?? No ty by jsi potřebovala menší ono se říká, že z těch katalogů radši menší z Qulle zase brát větší, to si nevybereš!! Mě topít nepřišel a takovej krásnej, taky jsem se těšila!! :confounded:
18. pro 2008 v 09:48  • Odpověz
tak si tu dofču musíme pořádně všechny užít, když jí máme takhle pěkně dlouhou co :grinning:
jj, na ty naše zvířátka nemůžeme zapomenout, včera jsem našemu zmeťourovi kupovala nějaké křupinky od whiskasu, drahý jako prase, tak doufám, že nad tím nebude vohrnovat čumák :grinning:

Mirčo, jo byl mega velkej, jenže oni ho ani menší neměli v nabídce, tak mě to nakrklo a přitom na obrázku vypadal krásně na tělíčko a když jsem si ho navlíkla, tak jsem v tom skoro honila velkou vodu!
:angry:
Mílu, hele až se budeš zase řítit k Drakovi, tak mě prozvoň ju? :sunglasses:
18. pro 2008 v 09:53  • Odpověz
Marti, ahojky,

ono je většinou lepší brát tu menší velikost, páč to tam mají fakt obří.
18. pro 2008 v 09:58  • Odpověz
No lepší je to koupit v krámě a ozkoušet no!! Člověk s těma velikostma od nich nikdy neví jak to bude!!

No to si teda Marti užijeme, jenom jídlo a pohádky - žádný pohyb, maximálně na záchod a do postele!! :grinning:

NO já dneska taky něco Maxikovi nakoupím on je tak správnej, protože mu to dám pod stromek a on tam pak celou dobu šmejdí!! :grinning:
18. pro 2008 v 10:06  • Odpověz
Marti jafně.... tak cca za hoďku jsem tam :wink:

Já taky ještě nemám zabalený dárky a ještě mi chybí slepit a nazdobit cukroví, ale jinak v pohodě...

Pro Nelču už mám, dostane balíček s mlskama a svetr :slight_smile:
18. pro 2008 v 10:16  • Odpověz
Tak ze svetru bude mít největší radost Vilda né pro Nelču?? Tak ho večer ropnou prubne venku!!

Já bych dneska ani nemohla holky s Vámi musím přepisovat kazetu jednu!! Fuj bleee to nemám ráda!!! S tím staletým kazeťákem tady co máme!!
18. pro 2008 v 10:26  • Odpověz
Miru, tak s chutí do toho a půl je hotovo. Já to taky moc nemusela, přepisovat rozsudky, to mě taky nebavilo :rolling_eyes:

Sakriš, já už mám hlad, ani nasvačit jsem se nestihla :frowning2:
18. pro 2008 v 10:55  • Odpověz
No Mílo na to vlítnu a je to!! Ale mě to tak nebaví ty kazety!! Fujjjj !!

No já si ani nic nedám k obědu, protože pak máme ten sedánek tak jsme si přinesly cukrovíčko, brambůrky a tak!
18. pro 2008 v 11:21  • Odpověz
Ufff... jsem se zase přežrala.... dala jsem si těstovinky, mňam.... a te´dky tu funím a mohla bych to klído zalomit pod stůl :confused:

Martě, vypadnul v práci net, ale snad ještě dneska dorazí.

Jsem si uvědomila, že doma vůbec nemám kalendář na příští rok, tak jsem byla na dlouhý v těch levných deskách a žádné hafíky nemaj :frowning2: asi budu muset do papíráku :confounded:
18. pro 2008 ve 12:22  • Odpověz
šem tů, net už po pár hodinách zase jede, akorát se mi tu zase hrabošil ajťák a dával větší paměť do compu, prý abych to měla rychlejší či co.. :dizzy_face:

Mílo já se přežrala nehorázně a to jsem zase půlku nechala! se tu válim po stole a pomalu trávim a na tu něminu se mi teda furt nechce! :angry:
Míru nic se neděje, tak půjdem zasejc společně po Vánocích, až bude klídek na obídek ju :wink:
18. pro 2008 ve 12:30  • Odpověz
Marti, to je úleva co? Já mám taky slíbený nový počítač, když mi nemůže dát novou mechaniku, tak prý až se vymění v jednačkách a jestli nějaký zbyde tak je můj :grinning: no jsem na to zvědavá :confused:
18. pro 2008 ve 12:34  • Odpověz
Holky jedni, jste se přejedli jo??? :grinning:

No jasně Marti určo zajdeme neboj!! Se někdy určitě zase utrhnu!!

No vidíš já ještě taky nemám, vždycky mi dává Fanda, protože si tam nechává tištět reklamu tak mu vždycky dají! A letos nic asi letos nemá tak si budu muset koupit taky!!

Mílo a bude malej od Oriflamu, nezbyl ti jeden pro mě??
18. pro 2008 ve 12:42  • Odpověz
to je teda Mílo, ještě mi ale dluží mi sem po Vánocích fláknout místo těch potrhlejch open office normální word.. to už mám taky slíbeno, tak aspoň něco :slight_smile: teď se to celkem v práci rozběhlo všechno pěkně po drátkách, koupili nám i nové autíčko na služebky - roomstera, tak jsem na to zvědavá, už bylo záhodno, mušíme taky trochu reprezentovat, že jo :grinning:

Mílu poslala jsem Ti mejlíkem ten wunschkinder na teplotky, určo to pochopí, když jsem to pochopila i já, kdyby něco, tak se ozvi :sunglasses:
18. pro 2008 ve 12:42  • Odpověz
No teda Marti to jsou na Vás takhle hodní před Vánocemi jo?? To my máme tvrdé Fabky no!! A to se tady jezdí docela hodně a pak když jedeš na delší cestu a jsme vzadu tři tak to je děsný teda!! :grinning:
18. pro 2008 ve 12:44  • Odpověz
Mirčo jo přejedly! Míla měla těstovinky s listovým špenátem a já lybištu, jo a zelňačku :dizzy_face:
čím ses zase odbyla ty? určo jsi měla leda nějakej rohlik že jo? :angry:
18. pro 2008 ve 12:45  • Odpověz
jj, zbyly prašulky, to je normoš před koncem roku, tak se utrácí... jj, jsem na toho roomstera docela zvědavá, my ho chtěli aby v něm bylo místo vzadu na krabice a šanony, co taháme s sebou, ale myslím, že to taky moc měkký nebude, ale hlavně, - nemusím se s tím bát, bude to vyairbagovaný a bezpečnější. - chtěly jsme s kolegyní červenýho, tak jsem zvědavá, jestli to vyjde :slight_smile:
18. pro 2008 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.