• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Miru, malej mám doma... sis nic neobjednala, tak si nic nedostala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Njn. před koncem roku se vždycky pak utrácí za ptákoviny :angry: a během roku na nic není, chjo chjo... na éčku mají krásný nový oranžový židle a já nic.. jsem se na to zapomněla dneska při fasování zeptat, sakra :sunglasses:
18. pro 2008 ve 12:51  • Odpověz
Marti trefa měla jsem jogurt a dvě kaiserky a mandarinku!! Prostě nic nedostaně sviňuška malá hladová!! Já ho utrápím a on dá pokoj!!

Dneska jsme byli fasovat a hospodář tam byl docela zavalenej teda, že nakupovat hodně!!

Mílo to je jedno on se nějaký najde!! Kdyby si viděla moji koupelnu pochopila bys, proč nic neobjednávám!! Já mám sprcháčů až do důchodu prosím tě???

Mílo byla jsem koupi Maxikovi ježíška a koukala jsem na ty oblečky a ten s tím kožíškem riflový je úžasný asi ho koupím taky ať má nový, ale chce to vyzkoušet no!!
18. pro 2008 ve 13:00  • Odpověz
Caaau holky jak se mate??

hele a co ty Mp3 uz mate jo??segra jakou jsi koupila??

Ja uz se na ty Vanoce tak tesim ja se nemuzu vubec dockat,jsem na ne uplne zvedava hlavne,az budu delat salatek nakupovat ty veci na to jak rikas ty segra,salamky jupiiii se tesim,me to snad neutece

ten hrnec je fakt dobra koupe ,este,ze si ho koupila tak jedes dneska do Libo???bych jela hend taky s edoma pekne nudim

Tak my budeme mit taky stromecek v sobotu ho jde kamarad Jary uriznout super 180cm to jde,akorat nevim zda mi budou stacit ozdoby to nevim jak to pak udelam,bych asi este o vanoce musela nekam zajet hihii :grinning:
18. pro 2008 ve 13:05  • Odpověz
Milo tak Notas je muj malej sen ja bych ho chtela a mooc,proc mas rikat nakej duvod,duvod je ,ze ho chces ne to mu musi stacit, :unamused: co bys mela oduvodnovat???to nechapu

a kdyz je casto na Pc tak ty bys mohla si psat s nekym delat si co chces ja bych ho brala vsema deseti :grinning:
18. pro 2008 ve 13:09  • Odpověz
Marti, hele na té stránce ti asi přijde potvrzení mejlem a až potom bude ta registrace funkční, že jo?

Miru, neboj, když nezapomenu, tak ti ho přinesu.

Péťo, tak s ozdoboma si taky nejsem jistá, páč na ten náš pidi, mi vždycky stačí a hlavně se mi nechce míchat slaměný a normální koule... ale uvidím, no!

Miru, taky bude mít obleček jo? No je fakt, že v Bonifáovi tam mají super oblečky, já bych to tam zkoupila skoro všechno :grinning: nechci se vidět, až budeme mít dítě, to budu planýrovat čongolíky o sto péro, hele :grinning:
18. pro 2008 ve 13:13  • Odpověz
No přesně prostě ho potřebuješ a hotovo co dělá Vilda na pc užitečného hry jo?? Pchee Mílo napiš si na narozky dárek a hotovo máš kulatiny tak jsem zvědavá jak se vytáhne!! A má důvod hned ti ho koupit!! Má dárek k narozkám né??

Ségra nemám ještě v pondělí pojedu někam nakupovat tak snad seženu! To už je poslední co mi zbývá!!

Ségra jinak ta pekárna je krásná včera jsem ji musela rozbalik hnedka vyzkoušíme ten chleba v ní!! Je fakt pěkná!! Je kní i nádobka, odměrka a háček na vyndavání té formy!! Je pěkná no!!

No to byla to byl dobrý nápad ať žijou letáky, z toho jsem to zjistila! Jsem ráda a mě se líbil tak ho možná dostanu taky, protože se pak Jarouš ptal, jestli bych ho nechtěla a jestli jich tam měli hodně!! :grinning:

Ségra do Libo jede Jarouš sám, protože my máme sedánek v práci s holkama a budeme si dávat panáky a nevím v kolik skončíme tak mi tam Jarouš sjede a vezme ty dárky pro mamku jako od táty víš, já jsem mu i zabalila!
18. pro 2008 ve 13:15  • Odpověz
Mílo a proč né? Když máš dítě tak pak kupuješ jenom na něho, aby bylo nejhezčí!! :grinning: A to si vem mě, já taková hadrářka, to mi říkal Jarouš, že prostě potřebujeme ten barák a a tam mi prý udělá jenom místnost na moje hadry - holky, že to přehání? :grinning:

Mílo to bych byla ráda, já si do něho zapisuji tetu, on je takový šikovný do peněženky víš??

No jo já na něho dneska právě koukala a ten teda je s tím kožíškem a za 300 Kč to není toli?? Fakt krásnej!!!
18. pro 2008 ve 13:17  • Odpověz
Miru, to není tolik, já za ten svetr dávala 280, to mi přijde ještě rozumní ceny, neb ho tady měla jen o 30 Kč dražší než na netu.

No tak to nevím jestli to projde, hlavně ani nevím jak by to tam bylo s netem, to bychom si asi museli pořídit vifinu nebo jak se tomu nadává, to bezdrátový připojení, páč bych si asi neplatila zvlášť na noťase tedy. No uvidíme, na narozky je ještě 2 měsíce čas.
18. pro 2008 ve 13:21  • Odpověz
Na co si koukala??
18. pro 2008 ve 13:24  • Odpověz
jakej svetr ja si ted taky kupovala delsi hnedej s rolakem peknej ,k jezisku
18. pro 2008 ve 13:40  • Odpověz
Na ty MP3 pořád koukám!! Míle poradil ten kámoš, že Philips nebo Sony jsou dobrý tak koukám po nich no!!

No asi mu koupím fešáckej!!
18. pro 2008 ve 13:40  • Odpověz
Ségra myslíme pro naše psí lásky svetříky!!
18. pro 2008 ve 13:42  • Odpověz
jezis aha :grinning:
18. pro 2008 ve 13:43  • Odpověz
jj, myslím Mílo, že by to mělo přijít to potvrzení na mejlíka, už si to moc nepamatuju, chvilku jsem s tím předtím zápolila, ale myslím, že ju :sweat_smile:
18. pro 2008 ve 13:44  • Odpověz
nafdár Peťul :grinning:
18. pro 2008 ve 13:45  • Odpověz
Marti, tak jsme to nějak s kámoškou dali dohromady, zaregistrovat jsem ji musela já, ikdyž německy neumím skoro ani fň... ale zvládla jsem to a teďky mi píše, že prý tam zadává ty hodnoty a kliká na kdeco, tak jsem na ten její graf zvědavá :grinning: ale ona to zvládne je to holka šikovná.

Péťo, Péťo... si poposedni :grinning:
18. pro 2008 ve 13:47  • Odpověz
tak fajn Mílo, vidíš, jste to zvládly společně - jste cholky kikovný, mě ten graf přijde supér, aspoň mi to tam ukazuje ovulku, ikdyž doktor tomu nevěří.. tak mám hned lepčí pocit, ikdyž asi neoprávněně, ale jinak by mi z toho hráblo.. :dizzy_face:
18. pro 2008 ve 13:56  • Odpověz
CUuuuus Matiiii

hel o cem se bavite??jsem mimo,a Milo to jsem si poposedla na kabelu si ned¨sedim,vcera jsem si ,ale myla hlavu tak jestli jsem to neprehnala s samponem :grinning: :grinning:
18. pro 2008 ve 13:58  • Odpověz
Péťo, ale o grafu na měření bazální teploty....
18. pro 2008 ve 14:01  • Odpověz
jj a co ty Milo ty uz jako,ze po sesti nedeli mas??nebo ne??
18. pro 2008 ve 14:03  • Odpověz
Ségra tobě to nedošlo JO?? Ty máš teda vedení!!

Hele ségra tak možná do Libo pojedu nechceš teda přijet taky?? Táta tam má tu zabíjačku hotovou jestli nechceš!!

Jo to používají holky v diskuzi kam chodím a říkají, že si podle toho upravily cyklus a je to dobrý no!! Jarda mi říkal, že to změří jazykem to je prý zbytečný!! Až ho bude pálit je to jasný? To je co??
18. pro 2008 ve 14:04  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: MIru, se tu tlemím jak hovádko..prej změří jazykem, no to je jouda.

No já zas každý ráno dostávám do klína Vildovi trenýrky, že prý stačí přiložit a je to :grinning:

Péťo, no tak veverkovat můžem.... ale co z toho bude je ve hvězdách... páč každej doktor říká něco inčího, někdo že se má měsíc počkat a někdo že se na to může vlítnout hnedky
18. pro 2008 ve 14:08  • Odpověz
No Vadce rekli po Sestinedeli,jako ,ze mela po operaci no,tak nevim a ted to ma znova,takze pujde znova na operaci dobry ne??ty voe by me odvezli kuli panu chytrymu ty voe
18. pro 2008 ve 14:12  • Odpověz
Hele Marti, když ta teplota stoupá, tak se blíží ovu, že jo? Já si to nikdy neměřila, takže v tom až tak zběhlá nejsem... :sweat_smile:

Péťo, my měli nakázaný půst 3 týdny... a stejně jsem ani neměla chuť neb buď mě bolelo břicho anebo jizva :frowning2:
18. pro 2008 ve 14:14  • Odpověz
Ty jo v tech teplotach bych se asi nevyznala
18. pro 2008 ve 14:15  • Odpověz
Ty jo... já zas nevím co vařit...asi Vildovi koupím cestou domů u čongolíků nudle a bude... večer mají večírek tak tam se napucne :grinning:
18. pro 2008 ve 14:19  • Odpověz
Péťo, mě to prasátko asi nejde spustit? Je tam nějaká animace nebo ne? :confused: já když kliknu na přehrát tak mě to hodí na to, jestli chci taky poslat prasátko :sweat_smile:
18. pro 2008 ve 14:23  • Odpověz
se tu zasejc chlámu - Jarda s tím jazykem a Vilda s trenclema! mně klepne! :grinning: :grinning:

Mílo, když teplota stoupá, tak to znamená, že ovu proběhla (ovu je poslední den klesajících teplot), když se zvyšuje teplota tak je to fáze po ovu, a až zase začne klesat, tak se blíží ms. :dizzy_face:
18. pro 2008 v 19:28  • Odpověz
Marti, aháááá... tak to jí budu muset zítra napísat, to jsem zase o něco chytřejší, hlavně, že jsem četla knížku, kde to všude bylo popsaný :grinning:
18. pro 2008 v 19:36  • Odpověz
Ty voe holky tak me klepne s tech teplot??to si jako strcis do pindy eplomer a meris jo??,pchee :grinning:
18. pro 2008 v 19:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.