• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Krásné ranko,

Péťo, můžeš do pipky, do zadečku nebo do pusy, tam všude se dá měřit bazální teplota :wink:
19. pro 2008 v 07:08  • Odpověz
krásné pro někoho poslední pracovní ránko v tomhle roceee :sweat_smile: :sweat_smile:

Mílo, ono to není těžký, člověk si to pak všecko zapamatuje, jak ty fáze jdou za sebou, za chvilku jí to půjde jako po drátkách :wink:

Peťul, není na tom nic zvláštního, taky se mi to nejdřív eklovalo, ale časem si zvykneš, a když bys měla ms tak nepravidelnou jako já, tak je to jediný způsob, jak zjistit, kdy můžeš ovu nebo ms čekat :slight_smile:
19. pro 2008 v 07:59  • Odpověz
Marti, no jo.. poslední pracovní den v tomhle roce.... tak ať už jsou 3 odpoledne :grinning:

Marti, jo to věřím, že to není nic těžkýho, ale já to nikdy právě nezkoumala, MS je celkem pravidelná, takže jsem to řešila testama :wink: ale právě že jsme se o tom bavili ve středu s kámoškou, co se taky snaží a ona, že prý jí právě doktroka doporučila měřit si teplotu, což jsem docela koukala, páč málo doktorů to doporučuje a jak mi říkal Šálek, tak je to prý taková jakoby poslední možnost jak pacientu zabavit, aby se zaměřila na něco trošku jinčího, nebo co to tenkrát poudal...
19. pro 2008 v 08:04  • Odpověz
tak ve tři odpoledne my budeme s kol. šlapat směr hospůdka... ale hlavně, že už bude padlááá :grinning:

Mílu, mě za to doktor vyloženě pochválil, přestože pak na ty mé grafy koukal a nevěřil, že ovu proběhla, pro mně to je docela směrodatný a jsem prostě přesvědčená, že teploty nelžou. Je fakt, že cykly mám mega dlouhé, ale aspoň se prostě můžu na přibližující se ms připravit a nemusím být připravená celý měsíc jak trapina a pořád se kontrolovat... ale na druhou stranu si myslím, že holčiny, které to hrotí moc, jsou z těch teplot pak někdy dost nervózní, když vidí, že ukazují na ms a ne na mimi (tím jsem si z počátku prošla taky, teď už mě to nerozhází..) :sweat_smile:
19. pro 2008 v 08:17  • Odpověz
taky jsem se setkala s tím, že tu holky někde na fóru psaly, že by si to v životě neměřily, že jim to přijde trapný a strkat si tam teploměr ráno před manžou??? hrůůůza... no tak k tomu není zapotřebí žádný komentář :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2008 v 08:19  • Odpověz
No tak já mudrovi rovnou řekla, že bych si to asi nevydržela měřit :grinning: já se znám, na takovýhle věci jsem lemplík... stačí když si mám brát 5 dní v měsíci 2x denně clomík a už je to pro mě problém a musím si na to nastavovat mobil :confounded:
19. pro 2008 v 08:19  • Odpověz
taky jsem si to moc nedovedla představit, ale já si prostě nařídila budíka jen o pět minut dřív... o víkoš to moc nehrotím, občas se chci taky vyspat, a měřit si to v půl šesté ráno v sobotu je docela vopruz, takže někdy ty dva dny vynechám a taky se nic moc neděje, ale zvyknout se dá na všechno :wink:
19. pro 2008 v 08:21  • Odpověz
Někde jsem četla, že to měření nemusí být až tak v pravidelnou dobu, ale že má být po hlavním spánku, páč např. ty co chodí na noční, tak by tam ty hodnoty taky měli různé....
19. pro 2008 v 08:26  • Odpověz
Krásné raníčko!!

ÁAAA koukám, že holky měřej!! Když jsme se o tom jednou bavili s Jaroušem tak mi to právě říkal s tím jazykem a že jak mě zná tak bych si to měřila zavařovacím teploměrem! Ten má teda o mě mínění co?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

JInak holky jsem včera neodolala teda a jsem hodná manželka a koupila jsem ještě Jaroušovi ten řetěz na ten krk!! A Maxíkovi jsem koupila kožíšek riflovej, aby měl taky kabátek!! A jak mu sluší a ještě jsem přispěla kočičkám na Vánoce do kasičky co mají v krámě!! Aby měly taky hezký Vánoce holky!! :grinning:
19. pro 2008 v 08:43  • Odpověz
No tak Marti, pokud mají holky takový názory, tak to je opravdu no coment jako! To akorát hledají výmluvu proč jí neměřit. Páč pokud chci tak manžel přeci vůbec nemusí vědět nebo resp. vidět, že si ji měřím, že.

Miru, tedy ty jsi hodná manželka. Hele pak musíš Maxíka vyfotit, abysme viděli jak mu to sluší :wink:
19. pro 2008 v 08:53  • Odpověz
no šauu Mirčoo :sweat_smile:
to jsi udělala dobrý skutek, já jim tam taky vždycky nechám nějakou tu korunku na přilepšení :wink: a koukám, že už máš všechny ván. dárečky pokoupené co?
to je jen já jsem ten lempl...

Mílo no ono by se to nejlépe mělo měřit ve stejný čas, ale pokud to není možný, jako třeba u těch, co pracujou na směny, tak to jde měřit po snad 4 hodinách naprostého klidu
19. pro 2008 v 08:54  • Odpověz
no pfesně tak Mílo - a hlavně, nevím, proč se stydět před manžou, že si měřím teplotu? no to jsem se docela pousmála :grinning:
19. pro 2008 v 08:56  • Odpověz
Marti,a si tak nějak..... :rolling_eyes: pokud chci mimčo tak tohle je myslím to nejmenší co pro to udělat.

Jůůůů, huhuláčkuje :grinning:
19. pro 2008 v 08:59  • Odpověz
no jůůů, cholký vyleztééé, jdem stavět huhuláčkyyyyy :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2008 v 09:27  • Odpověz
No jo holkýý, ale koukám, že to nedrží jenom na autech!!

No holky v Diskusi Maminkou na jaře 2010 je chytrá holčina Andelka a ta o tom ví snad naprosto všechno! Tento graf s bazální teplotou tam snad dělá každá!!

NO jo fakt mu sluší!!
Jo jo mám to všechno pokoupené jenom ještě chci tu MP3 pro Jarouše a už to mám!!!
19. pro 2008 v 09:32  • Odpověz
Tak si dáme spicha o pauzu na námku u stromečku a půjdem huhuláčkovat :grinning: ikdyž je fakt, že to nezůstává.

Sice hlásily, že prý má v neděli oteplovat, ale na štědrý den by prý mělo sněžit i v nížinách.... tož su tedy zvědavá.

Miru, no vidíš... tak si zase o něco chytřejší a možná, že ti pak taky Jarda bude dělat grafík :grinning:
19. pro 2008 v 09:35  • Odpověz
LF = luteální fáze, od první zvýšené teploty do další MS. Když je moc krátká, mimi se nestihne zabydlet a je vyplaveno. Takže čím delší tím lepší. Já už se dostala aspoň na dolní hranici normální délky.Uf.

Používají i něco takovýho LF!! Tam to docela řeší dost!! Počítají to tzv. tulení kdy můžou a kdy ne, mají to přesný na dny jako!!

No jasně ten jo teda!!! Já pořád doufám, že tohle nebude potřeba za 5 let!! :grinning:
19. pro 2008 v 09:37  • Odpověz
Míru no vidíš, jak jsi zběhlááá,doufej, že to potřebovat nebudeš! :slight_smile: lf jsem měla taky krátkou, proto mi říkal doktor, že mi nedozrávají ty vajíčka, tak snad to teď už vypadá podle dalšího grafíku, že to začíná být ok.. ale abych počítala kdy se tulit? to fakt ne, přírodě neporučíš... :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2008 v 09:45  • Odpověz
Mílo, takže o pauzu u stromečkůůů, dostaneš pořádnou koulí za krk! :grinning:
19. pro 2008 v 09:45  • Odpověz
Ježiš, tak tohle je zas na mě už moc odborný :grinning: jsem ráda, že vím, kdy mám možná ovulku... jéé si musím zavolat k tomu Šálkovi, kdy mám vlastně přijít, a tím tak nějak končím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2008 v 09:47  • Odpověz
NO právě mě připadá divný jako přesně kdy na to skočit kdy pauza to už mi přijde takový moc omezný jako! Marti a kor u tebe co??? KDyž je chuť tak na to skočit!!
Taky mi to přijde takový přehnaný jako!! Nejdůležitější mi přijde prostě si srovnat ten cyklus po vysazení a pak už se jenom snažilkovat!

Mílo a už víš kdy jdeš?? Já vím, že si říkala, že to vychází nějak na svátky!!
19. pro 2008 v 10:10  • Odpověz
No právě, vychází mi to na úterý... a dneska má až od 11, tak tam pak musím brnknout, jestli mám přijít už v úterý nebo mě vezme o těhu poradnu... ale to asi ne...
19. pro 2008 v 10:24  • Odpověz
No tak v úterý má těhu poradnu no!! A to asi bude ordinovat poslední den co?? Pak možný před Silvestrem! A to tam musíš jít přesně na nějaký den jo?? Nebo to tak neva!!
19. pro 2008 v 10:26  • Odpověz
To já právě nevím... :sweat_smile: tam pak radši cinknu...
19. pro 2008 v 10:37  • Odpověz
No to radši cikni, aby jsi pak něco nepromeškala přeci jenom!! Teď když už se pomalu schyluje k tomu správnému semínku né??
19. pro 2008 v 10:58  • Odpověz
Jo tak prý by to mělo být ten 14. den, ale můžu přijít v pondělí. Tak tam v poledne naklušu
19. pro 2008 v 11:08  • Odpověz
No tak hlavně, že to nevadí, aby jsi tam nemusela být v ten den jako co máš být!! Tak strávíš dovču na gyndoš no!! Já půjdu zase k Elišce s Avonem!!
19. pro 2008 v 11:11  • Odpověz
No tak nevím co je pak lepší :grinning: tam to taky budeš mít na celé dopoledne co?

Tak jsem byla u čičmáků nad rosmanem a tam je tedy taky lidí, to je děs, ale mám to prostírání pro maminu a koupila jsem si ještě pásek a sponečky do vlasů... že jsem tam zase lezla :grinning:
19. pro 2008 ve 12:17  • Odpověz
No právě Elis bude zase vyprávět, ale co aspoň se něco dozvím né??

Mílo já jsem byla v Rossmannu a tam to docela dneska teda šlo!! A koupila jsem Jaroušovi ještě pod stromeček jajůdkovýho jelzina!! Teda já jsem fakt ale hodná sakra!! :grinning:

Potkala jsem Marťu a říkala, že pojedou lyžovat a mě napadlo vlastně, že mám doma poukázku do těch Ski areálu na 30% což jde tak jí Martě dám aspoň do využije!! :grinning:
19. pro 2008 ve 12:22  • Odpověz
Miru a už jste zkoušely ty jahody od stocka? Ty nemají chybu, jsou krásně hustý a když je dáš na chvíli do mrazáku... tak jsou mňami, kam se na ně hrabe polar.
19. pro 2008 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.