• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Cusiiik damy,jak së dneska mate??

ja ted ulozila moje zvire,tatik sel makat,a ja tady kontroluju darky co komu mam,a zacinam mit deprese zda mam pro vsechny dost dneska jsme este jela koupit prkynko Viktorce na zachudek a teplacky jsou uzasny,mamce este vonavku do bytu ja nevim snad mam vse
19. pro 2008 ve 12:38  • Odpověz
Čusák ségra neboj máš všechno!!

Včera jsem viděla krásný rukávky na plavčo pro Tori a NEMO jako jo pozor, ale bohužel měli velký od 6-12 let a v menších velikostech neměli Nema!!

Mílo to jsme nezkoušeli?? jak je to velký?? Myslím půl litru asi viď??? Právě na Polar jsem tam taky koukala za 160 tam měli!! Ale vzala jsem jelcinka!!

No já to mám taky jsem v krámě a přemýšlím co ještě komu! Včera jsme v Libo sestavili ségra tu kuchyňku no je pěkná, to bude Tori s tebou vařit!!
19. pro 2008 ve 12:42  • Odpověz
Je to normál, asi ten půllitr no... je to taková stříbrná flaška a většinou stojí tak kolem 140 Kč, pokud není v akci a jsou fakt dobrý. Je vyzkoušejte :wink:

Ty jo... já ty dárky taky už musím zabalit dneska si vezu domu krabice, tak snad mám všechno.... ale asi jo.
19. pro 2008 ve 12:52  • Odpověz
ja to mam napsany no,snad to bude dobry este pojedeme do kaufiku,takze tam este neco pokoupim naky blbosti pro mamky este neco malyho

co kupujete chlast???na ten se taky chytame,ale my to mame jednoduchy my pijeme vodku takze Finska to jisti mamka segra nevedla co koupit jarovi k vanocum tak ji rikam,ze nejvetsi radost ma jarousek z finsky,tak dostane Finuu a bude klid a ma po starostech nemusi nic jinyho hleda a na Silvra se hodi :grinning:

Ja si tady delam nehty mam je desny sundala jsem ty gelovky jelikoz se mi polamaly jak mravenecek a mam svoje a dlouhyyyy to jsme nikdy nemela tak si je opecovavam snad do vanoc vydrzi ale jsou divny no :grinning:

U nas je taky snizek,ale malinko,na boby to neni ,dneska nemame co delat premyslim,ze by jsme prijeli segra co delate dneska????
19. pro 2008 ve 13:00  • Odpověz
Mílo tak to určo vyzkoušíme, akorát nám se do mrazáku teda fakt nic nevejde, dneska ráno jsem vyndala akorát kus kuřecího na obýdek, že si uděláme s nudlema!! Ale jinak místo fakt není!! Samý maso no???

Já budu balit v pondělí!! Už zabaleno něco mám, ale né všechno teda!!! Mě to docela baví, ale nesmí toho být moc!

Tady už není po sněhu ani památky!!

No já už to chci mít zasebou všechno ten shon!! Tahám tašky jako debžo pořád!!

No tak přijeďte aspoň se podíváš na tu pekárnu??? Dáme kafčo!!!
19. pro 2008 ve 13:03  • Odpověz
No uvidime v kolik se probudi ona totiz este moje mlada neusnula a to uz tam lezi od pul 1 prosim pekne je to zvire ,vcera me malem holky trefil slak,ne ze by me zlobila nebo neco,ale psychicky me teda deptala ja se nemohla s toho spamatovat,neustale byla zla jsem myslela,ze mam cakyyy mlatila me do prsa delala na schval nevim co ji bylo hajzlik malej nejhorsi je ,ze neudelas nic ona byla naka mimoza proste to jsou dny to vam povim no,ostatne to poznate :grinning:
19. pro 2008 ve 13:11  • Odpověz
Hele a kolik by mela byt ta banalni teplota,?ja ¨vim ptam se jak blbec ale neznam tak to chci poznat hihihii
19. pro 2008 ve 13:13  • Odpověz
To je různé, záleží na tvé tělesné teplotě... když ti to o nějaký ten stupínek povyskočí, třeba máš pořád 36,5 a pak máš 36,7 tak už to značí, že ovu proběhla... ono se to vždycky chvíli drží pak to stoupá a pak zase klesne...
19. pro 2008 ve 13:19  • Odpověz
hm to je naky slozity,nejsou lepsi ty ovu testy??

Tady do toho este jako prsi hmm to bude po snehu pekne
19. pro 2008 ve 13:21  • Odpověz
Ono právě záleží jestli máš cyklus pravidelný nebo ne, páč pokud ho máš nepravidelný jako např. Marťa, tak by ses za ovu testy nedoplatila, když v průměru stojí jeden 50 Kč a potřebuješ tak min. 4-5 na jedno tetování, páč je musíš dělat několik dní za sebou. Pokud máš cyklus pravidelný, tak jsou asi ovu testy lepší, ikdyž Kozák mi tenkrát říkal, že prý nejsou přesný... tak já nevím. Páč podle nich jsem ovulovala, ale podle hormonálního profilu ne :pensive:
19. pro 2008 ve 13:28  • Odpověz
Hm to je fakt vlastne hm,tak to je asi jak na koho tak ovu testy vychazej asi tem co to vubec nepotrebujou.
19. pro 2008 ve 13:31  • Odpověz
Ségra to je složitý co??

Tak si usne v autě no!! Stačí jí hodinu na spaní jenom a já jsem stejně doma až po třetí hodině!! Tak to neva!!
19. pro 2008 ve 13:32  • Odpověz
No ona este neusnula se mi snad zda to moje dite

to je teda slozity stejne to nak nechapu ty teploty to je jedno,kdybych jednou merila zeptam se :grinning:

posloucham jak ziva,ale furt se tam gebi a povida potvurka
ta bude stavat ve 4
19. pro 2008 ve 13:36  • Odpověz
Ty jo tak asi spat nebudeme nebo co??v kolik jsi doma?
19. pro 2008 ve 13:47  • Odpověz
Po třetí hodině budu doma, ve tři končím!!

Ségra ty jo na tebe Jára zase hodí trenky a jsi v tom!! :grinning:
19. pro 2008 ve 14:00  • Odpověz
Co kecas to se stalo poprvy :grinning: uvidime na podruhy jaky to bude jestli to pujde hend nebo ne vcera se narodilo miminko u nas na Unorovkach jeee ja se do toho vzila,a sla bych do toho hned jenom kuli tomu pocitu mit zase miminko,jenze to mimi je na chvilku a ta prectava mit tady dve zvirata me zase hodila spet :grinning: :grinning:

Proste nespi takze ji v pul vyndam a pofrcime k tobe,to bude akorat to budes doma jo??tak hlavne vsechno nahoru at zase nejecis,ze ti neco bere ju
19. pro 2008 ve 14:04  • Odpověz
tak frcime paaaaa
19. pro 2008 ve 14:32  • Odpověz
To teda nebude brát holka, u tety prostě bude sedět na gauči a bude hodná a hotovo!!! :grinning:
19. pro 2008 ve 14:33  • Odpověz
Miru, tak to jsem zvědavá jestli to tak bude :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2008 ve 14:34  • Odpověz
Mílo to víš, že né, dyť je to malej andílek s ďáblem v těle!!! To je dílko ta naše Tori!!!
19. pro 2008 ve 14:56  • Odpověz
Čau holky,
koukám, že jste to tu pěkně rozjely! A dokonce máme novou členku?! :grinning:
Já teda odmítám dočítat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad jsem o nic nepřišla!
Od včera je mi zase blbě, tak jsem šla k doktorce tentokrát hned a vyfásla jsem zase antibiotika... :confounded: Na jednu stranu jsem ale ráda, protože se musím do příštího pátku uzdravit kvůli tý Paříži!
19. pro 2008 v 15:41  • Odpověz
ahojky Jani,

jsme se trošku přestěhovaly,... jsme si řekly, že beremko přenecháme budoucím nevěstinkám :wink: přeci jen jsme o krok dál :stuck_out_tongue_closed_eyes:

O mě se taky pokouší nějaká viroza, mrška jedna... tu pořád pšikám a smrkám a už mě to neba :confounded: paralen je teďky docela můj věrný kamarád :unamused:

Tak se Jani koukej hezky vykurýrovat ať si užiješ vánoční paříž a pak nám tu budeš vyprávět a mi si jen utřem slinu od pusy :grinning:
19. pro 2008 v 17:28  • Odpověz
Ty voe Pariiiz to je snad FFFtip semate holky ja si o takovym luxusu muzu nechat jen zdaat hihii
19. pro 2008 ve 20:20  • Odpověz
Ahojky holky!

Tak dneska jsem byla na nákupu v Kaufíku a Penny ta holky řeknu Vám ty lidi jsou normálně děsnííí!! Dělají jako když mají za hodinu zavřít a kdyby nic neměli!!
20. pro 2008 ve 14:11  • Odpověz
Maminka připravila k obědu králíčka.
# # # # # # > #
# # # # # # > # Malému synkovi oběd náramně chutná a ptá se tatínka:
# # # # # # > #
# # # # # # > # "Tati, co je to vůbec za maso?"
# # # # # # > #
# # # # # # > # Tatínek hrdě odvětí:
# # # # # # > #
# # # # # # > # "No, hádej - dám ti typ. Občas mi tak řiká i maminka."
# # # # # # > #
# # # # # # > # V tom dcerka vyplivne sousto zpátky do talíře a s hrůzou
# # # # # # > říká bratrovi:
# # # # # # > #
# # # # # # > # "Proboha, nejez to, to je čurák!!!!!"
# # # # # # > #
# # # # # # > #
20. pro 2008 v 15:59  • Odpověz
# # # # > # # Potkali se malý ušní maz, malý zubní kaz a malá poševní kvasinka.
# # # # > #
# # # # > # # Malý ušní maz povídá: " Každé ráno se mě snaží dostat ven taková
# # # # > tyčinka
# # # # > # # vatou. Mám co dělat, abych se schoval" . To nic není," povídá malý
# # # # > zubní
# # # # > # # kaz. "to já se schovávám každé ráno a
# # # # > #
# # # # > # # večer před kartáčkem s pastou". To ještě vůbec nic není, " říká malá
#
# # # # > poševní
# # # # > # # kvasinka,každou noc ke
# # # # > #
# # # # > # # mně leze takové holohlavé čuně, co neví, jestli má jít dovnitř nebo
#
# # # # > ven a
# # # # > # # nakonec mi poblije celý domeček!" Malý zubní kaz na to: "Ááá tak
# toho
# #
# # # # > #
# # # # > # # hajzla já znám taky!!!!"
# # # # >
20. pro 2008 v 16:37  • Odpověz
# V Chánově na sídlišti vlivem uniku plynu vybuchne v pondělí v deset hodin
# dopoledne panelák, ve kterém bydlí devatenáct rodin Romů a jedna
# rodina bílých gadžu`. Všichni Romové zahynou pod troskami, jenom bílí gadžove
# přežijí. Pozu`stalí cikáni z okolních paneláku` jsou tímto jevem natolik
# rozrušeni, že uspořádají před budovou Městského úřadu demonstraci a požadují
# vysvětlení
# od šéfa záchranného sboru, jak je možné, že všichni cikáni v baráku
# zařvali a bílý kurvy přežily ....
# Šéf záchranného sboru jim to vysvětlil :
# Kdyby jste všichni chodili do práce jako ty "bílý kurvy"a vaše děti byly ve
# škole, tak se Vám taky nic nestalo !!!
#
20. pro 2008 v 16:53  • Odpověz
Čaues holky,

tak jsem se vymátožila z postele, mám teda brutální kašel, až se z toho dusím a hrozně mě bolí na prsou... :unamused: No, jestli jsme tenhle měsíc počali nějaký to dítko, tak nemá šanci tohle přežít... Je to fakt děs! :angry: Takovýhle záchvaty kašle jsem v životě neměla...

Mílo, tobě je doufám líp!

Peťo, no jo, to je výhoda nás bezdětných, že si můžeme takhle užívat... Ale klidně bych měnila! :wink:

Miru, minulý týden ve Sparu ve Štěrboholech to bylo podobný,lidi se tam mydlili vozíkama normálně... Fakt jako kdyby měl nastat konec světa! Už mě tam letos nikdo nedostane! :angry:
20. pro 2008 v 16:59  • Odpověz
Ahoj Jani, z tebe ta nemoc ne a ne ven co?? Nějak se tě pořád mrška drží!! Neboj Jani jestli tam je a má se udržet tak se udrží horší to bude s těma antibiotikama, že do sebe cpeš no!! Tak hezky čajík, medík, citronek a živočišné teplíčko!!

Holky já jsem se nacpala pomelem a fuj mám toho až nad hlavu, ale bylo drobrý!!

No Jani já jsem taky byla ráda, že jsem byla doma, ale mám to všechno nakoupený a nazdar, akorát v úterý ještě koupím veku a už do města nejdu!! V pondělí budu muset ještě vyrazit na dárek no, ale to vezmu jenom elektry tak to by mělo být dobrý, ale do potravin už nejedu jako! To je fakt o život, na parkovištích se lidi cpu to je hrozný jako kdyby v tom krámě dávali něco zadarmo! Fakt hrozný a ať jedeš kamkoliv všude je to stejný!! :angry:
20. pro 2008 v 17:38  • Odpověz
My dneska nakonec byly v ústí, v globusu jsme neměli ani kde zaparkovat, u tesca už to bylo lepší... ale jsem taky ráda, že už nikam... možná ještě tak v pondělí nebo úterý do kaufíku pro džusy, ale to si možná ještě rozmyslím.

Jinak Miru v elektroworldu určo vybereš, dokonce tam mají i akci na tu co jsem chtěla původně já :sweat_smile:

Jani, ty se koukej pořádně vykurýrovat, ať můžeš odjet na ten výlet. Mě na ten kašel pomohl na začátku roku mucosolvan, taky mě úplně z něj bolelo na prsou a dusila jsem se a je fakt, že on mi hodně pomohl :wink: tak ho zkus, jestli už ho tedy náhodou nemáš. Sice po 5 dnech jsem ho nemohla ani cítit, ale zabral :wink:
20. pro 2008 v 18:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.