• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
No Mílo já jsem si taky dneska brala džusy ty Caprio tam měli v akci, ale Mílo jestli nemusíš tak nejezdi ty lidi jsou fakt jak šílení! Strkaj do sebe vozejkama, nadávaj, nechaj vozejk v uličce a hrabou se v regálu, no hrozný prostě
20. pro 2008 v 19:04  • Odpověz
Čusík holky!!

Takže já už mám i poslední dáreček nakoupiený i zabalený a jsem ráda, že jsem to všechno stihla než se vrátil Jarin z práce. Jen co jsem přijela domu tak volala tchýně, že mi veze vajíčka a papriku do salátu! Takže holky já mám už klídek!!

Chtěla bych ještě do Ikeii, ale asi to nechám po Novém roce, protože budou určo všude fronty, chtěla bych poličky do chodby, ale to počká!! Někde stát fronty jenom kvůli tomu se mi nechce, v lednu budou slevy v Letňanech a snad už nebude tolika lidí!! :grinning:
22. pro 2008 ve 12:08  • Odpověz
caaaau :dizzy_face:
22. pro 2008 ve 13:53  • Odpověz
no čusík :sweat_smile:
ňáko nestíhám... v neděli jsme byli znovu v Jánských na lyžkách a musím říct, že jsme vychytali počásko a bylo nádherně - sice zpočátku trošku sněžínkovalo, ale pak svítilo šuníčko a byla to parádaaaa. Zase jsem se vymlaskla - tentokrát v hlubokém sněhu v nějaké strouze a byla jsem ráda, že jsem nezlomila lyži, ale co.... hlavně že žiju.

JO jináč, dneska teda ty lidi v obchoďácích byli na mrtvici! stáli jsme v poledne zase už na příjezdu do Liťáku od Terezína! no nič, hlavně, že už máme všecko a zítra zalezu, zavřu a fertig! Peťa si nakonec vybral ten náramek na ruku, který se mi líbil už dlouhou dobu, tak jsem zjistila, že má alespoň stejný vkus jako já :wink:

Mirčo koukám,že ty už máš i zabalené dárky.. tak tam jsem ještě nedospěla, ale zítra přijde se už přijde podívat peťova mamča,co jí ježura nadělil, tak už se taky do toho musím pustit :dizzy_face:
22. pro 2008 v 19:42  • Odpověz
Nazdárek.

Miru a kde jsi ji nakonec sehnala? Byla jsi na Mělníku nebo jen v Ústí?

Jéé, Marti, lyže fááááákt zavidím, bych vyrazila hnedky.

Mno dárky mám zabalené na půl, jen mi chybí zabalit pro manžílka a je to vsjo.

Jináč, byla jsem se dneska podívat na Otíka, je tam krásné jedno folikulum a sliznice přímo ukázková.. to jsem měla i minule a skutek utek, že prý jsou to přímo ukázkové hodnoty :confused: tak jsem na to zvědavá. Jinak mi prý vypíše zprávu pro CAR :sweat_smile: já tedy pevně doufám, že nejpozději v únoru se zadaří. :confused:

Odpoledne jsme byly ve městě a myslela jsem, že mě klepne, ve 3 hodiny už neměli v pekárně chleba, tak jsem musela vzít normoš, který taky měli poslední, jinak úplně vybílený až na pár zákusků.. no fakt děs.

Měla jsem srazík i s Jančou z Hoštky, a na náměstí bylo lidí jak o vinobraní snad. :confused: a u bankomatu byla fronta ještě ve 4 odpodlen :fearful: fakt nechápu co ti lidi blbnou :frowning2:
22. pro 2008 ve 21:37  • Odpověz
Jéé Mílu my byli kolem třetí u bankomatu u Spořky a čekali jsme tam tu děsnou frontu! taky jsme se zařadili mezi ty, co tam blbnou a v tom větru to bylo fakt pošušňáníčko! :stuck_out_tongue_closed_eyes: škoda, že jsem nevěděla, že tam jste s Jančou, bych vás tam někde odchytla, takhle jsme byli rádi, že jsme odtamtud v cajku odjeli dom..

tak folik a sliznici máš ukázkovou, tak šupky dupky na to :sweat_smile: a hned je půl hotovo, CAR nebudeš počebovat a je to! :slight_smile:
22. pro 2008 ve 22:07  • Odpověz
s Jančou jsem tam byly kolem poledne... ale jen tak na chvilku, předala jsem jí jen zásilku a zas běžela k mudrovi.. objednala si totiž u mě ježíška :grinning:

Jsem se tu včera mořila s vánočním přáníčkem... a když jsem ho odeslala tak jsem zjistila, že s blbou příponou :rolling_eyes: tak jsem to dneska předělávala a nějak se to nechce mejlem protlačit, křáp jeden :angry:
22. pro 2008 ve 22:16  • Odpověz
a když se to procpe, tak tam zas není příloha :grinning: mě jebne asi :zipper_mouth:
22. pro 2008 ve 22:21  • Odpověz
Mílu já to právě otevřela v poho i bez té hudby už minule, se Ti to zasejc povedloo :sweat_smile:
hlavně klíd a nohy v teple :slight_smile:

jo, nebyl jste někdo už na těch Sněženkách a machrech? jsme chtěli vyrazit do Letňan do kina, jenže nás odradily ty davy lidí, co jedou nakupovat a teď jsme četli recenze, že jako nif mof film, tak nevím nevím, jestli to má vůbec cenu se drát těma davama :frowning2:
22. pro 2008 ve 22:39  • Odpověz
Čauuuuuuuuuu holky, jsem vás normálně našla. Po delší době mám trochu času kouknout na net na něco jiného kromě školy a koukám, že tu hodláte miminkařit. My tedy taky hodláme miminkařit, ale až budeme mít vlastní bydleníčko, tak doufám že nevadí, že jsem se vetřela. A to asi hned tak nebude, doufáme, že do roka. Jak se jinak máte?
22. pro 2008 ve 22:52  • Odpověz
ajojky Ilčo, no jůůů, my tu miminkaříme - jsme se přesunuly z beremka, nechaly jsme to tam radši pro budoucí nevěstinky, ať si tam v klidu můžou poklábosit.. :grinning:
no my se máme dobžeeee, zrovínku tu řešíme Vánoce... a co Ty? japa se vede? já vlastně nevím, ani kde bydlíte?
22. pro 2008 ve 23:02  • Odpověz
Krásné raníčko! Vy kecalky to jste tady tak včera drbaly jo??
No byla jsem na Mělníku v Evě to bylo šílený, ty lidi fakt dělají jako kdyby bylo měsíc zavřeno! No šílený jako!! To snad není pravda co ty lidi dokážou!

Jé Marti tak sis zase zalyžovala jo?? Tak to je paráda, svítílo sluníčko co??

Mílo tak to gratuluju tak doufám, že pořádně zapracujete a po Novém roce nám oznámíš novinku nebo si ji dáš ke kulatinám tak hlavně, že tě potěšil touto zprávou, že neřekl něco inšího. A proč by ti měl dávat ten papír do CARU když máš dobrý výsledky?? Neboj se zadaří, když tam máš jajco tak už jenom ty potvůrky Vildový se rozhejbou a je to??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2008 v 07:41  • Odpověz
Krásné ranko,

Miru kvůli té endometrioze, že prý on na to nemůže předepisovat ty správný léky nebo co :sweat_smile: a ptala jsem se ho jestli Gennet nebo Apolinář tak říkal, že jsem si vybrala zrovinka ty jedny z nejlepších, že tam mi nemá co rozmlouvat, prý kdybych řekla jiné centrum, tak tam by třeba řekl nějaké mínusy, ale takhle prej je to OK... psala jsem na genětácku diskusi a prý tam je objednací lhůta tak 2 měsíce :confused: tak právě přemýšlím jestli se objednat hnedky po novém roce s tím, že se možná mezitím zadaří anebo počkat do konce února a pak se objednat... to je zase dilema todleto :confused:

Ahojky Ilon, jasně, že se můžeš přidat, rády tu uvítáme staronové dušičky :wink:
23. pro 2008 v 09:39  • Odpověz
áááá.. tak se konečně povedlo i s tou správnou přílohou :sunglasses: ale byla to fuška... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2008 v 09:41  • Odpověz
Mílo čéče tobě to přáníčko stejně nedalo viď? povedlo se ti to stejně, já se s tím takhle teda nepatlám, jsem lenoch línej.. :sweat_smile:
s tím dilematem tím asi moc nepomůžeme, já jsem ale takovej váhala starej, takže já bych tomu asi ještě dala čas, znáš mě, takže bych car nechala ještě odležet, ale je to stejně na Tobě :dizzy_face:

Mirčo, jj, byli jsme na těch lyžkách a šuníčko šajnovalo nádherně, sice byla kosa a zjistila jsem, že mám debilní rukavice a byla mi v nich děsná zima, tak jsem vyzkoušela rukavice Peti a strejdy a přitom jsem si je zahřívala. nakonec jsme stejně skončili u placatky se slivovičkou, ta mi pomohla celkem nejvíc :grinning: :grinning:
23. pro 2008 v 10:28  • Odpověz
Marti, njn.. nedalo, jen někteří lidi si budou asi myslet, že jsem jelito a jiternice dohromady.... :grinning: ale co.. když už se s tím dělám, tak to rozešlu ne.... :sweat_smile:

Njn. já vím, že si to musím rozmyslet sama.. ale víš jak... potřebuju se z toho i vykecat :confounded:
23. pro 2008 v 10:38  • Odpověz
Marti ahojky!!

Si piš slívka zahřeje nejlépe a ta hlavně zevnitř a to je nejlepší teplo!!

Dneska si dám taky mám tam připraveného whisky cream, dala jsem ho chladit!! Už se na něho těším teda!!

Mílo já být tebou tak se objednám, zrušit to můžeš vždycky. Objednaná být můžeš, pak se třeba taky může stát, že to rušíš, že zjistíš, že jsi těhotná, když se objednváš v únoru tak se tam dostaneš třeba až v dubnu a žo už máš zase další 4 měsíce po novém roce! To jak píšeš můžeš sí to rozhodnout sama, ale já myslím, že se jim to stává, že se někdo objedná a pak to ruší. To tam holky nepsaly??
23. pro 2008 v 10:45  • Odpověz
Mílo no jafně, já si to prohlídnu ráda, jelito nejseš, ty brepto, prostě to chceš mít perfektní a to se cení :wink:

je mi to jasný, lepčí se vykecat a probrat to, přeci jen, víc hlav - víc názorů.. víš jak, každá jsme jiná, vždyť víš jak jsem to vyřešila já.. jsem to nechala vyšumět a přijde mi, že jsem udělala dobře, alespoň podle toho posledního cyklu mi přijde, že se to začíná rovnat (po roce od vysazení HA.. to je fakt úspěch) jen nevím, jestli to nebylo jen takové malé světýlko na konci tunelu a příští cyklus bude třeba zase na čtvrt roku.. :angry: nechávám to na bylinkách. Stejně tě obdivuju, žes na tu laparku šla, já jsem fakt srabík. Teď už by to mělo jít jako po másle, proto si říkám, že vám to určo vyjde hned :sweat_smile:
23. pro 2008 v 10:50  • Odpověz
Míru nafdááárek :slight_smile:
jj, slivka zahřála hned - héle to je něco, když tam stojíš na tom mrazu a cítíš jak se ti rozlívá teploučko dolů tělíčkem, sice to z nás táhlo jak ze starejch ochlastů, ale bodlo to :sunglasses:

včéra jsem si koupila cinzánko ve sparu, tak si ho taky chladím na dnešní večír, mňamkyyy :grinning:
23. pro 2008 v 10:53  • Odpověz
Čusík Marti!!

Jo jo ti to pak pálilo dolu ze svahu co??? Teda to je něco ožralí lyžaři!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Přesně tak Marti teď je Míla po laparce, doktor jí řekl, že je to v pořádku tak by třebas během toho ledna mohla otěhotnět!! Uvidíme každopádně držíme palečky!! Já si taky myslím, že by jim to teďka mohlo vyjít, ale pro jistotu bych se objednala, abych pak zase nemusela čekat od února 2 měsíce - zrušit to můžeš kdykoliv!!

Marti to přeci říkala i Janča, že se cyklus rovnal 1 rok, což je docela síla teda no, ale každá jsme jiná!! Ale když to trvá takhle dlouho tak to moc na psychice nepřidá no!
23. pro 2008 v 11:02  • Odpověz
Mirčo no ožralí lyžaři fakt stojí za to, ale my na tu malou placatku byli čtyři, takže to fakt jen zasyčelo a zahřálo, než jsem dojeli dolů ze svahu, tak to z nás vyprchalooo :grinning: ale možná díky tomu jsem se zase vymlaskla :grinning:

jj, taky si myslím, že to Míle vyjde hnedka, všecko je průchodný, nic by nemělo spermijkám bránit, tak je půl hotovo a držím taky palečkýýýý :sweat_smile: :sweat_smile:

Mirčo njn, psychika je hnus, vzalo mě to před pár měsíci, teď už jsem se s tím srovnala a beru to už teď tak, že to tak prostě má být, rozhozená jsem díky HA a fakt do ní půjdu až nebudu chtít děti, je to svinstvo prvního řádu! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2008 v 11:07  • Odpověz
Marti nestraš mě!! No jo jenže já bych si to pak neužívala, kdybych to vysadila, asi bych se bála, že bych do toho vlítla víš!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: A víš jak když nechceš tak by to zrovna bylo!! Takže já do sebe to svinstvo asi ještě budu chvilku cpát no!!

Tak snad se ti to brzo srovná a taky nám už oznámíš tu novinku!!!! Jupííííí!!

No jasně neboj Míla s Viloušem na tom budou pracovat přes svátky a je to!! Už jim nic nebrání, dají si pár panáčků vždycky pro náladku a je to tam!! Na to vem jed!!

Marti to ti věřím, že to na člověka čas od času padne, zrovna jsme se bavily s Gabčou, že je čas Vánoc a ona si myslela, že to taky do Vánoc vyjde a oznámí to rodičům pod stromkem a ono taky pořád nic! Tak říkala, že do nedávna děti nechtěla a teď to na ní padne čas od času a neuděláš s tím nic, prostě hormony a ta touha jsou silnější no!! Ale já Vám to holky tak přeju!!!! :sweat_smile:
23. pro 2008 v 11:17  • Odpověz
Mirčo já tě nechci strašit, podívej se na jiný, ty do sebe HA cpou nepřetržitě takovejch let a přijdou do toho hned a nechtějí... a pak jsou takový jako já, který na to dojedou a jsou rády, že ms přijde po čtvrt roce :stuck_out_tongue_closed_eyes: každá jsme jiná, ty si vůbec nepřipouštěj,že bys mohla mít nějaké problémy, dopředu se tím určitě nestresuj, to nemá cenu :confounded: já to taky radši neřeším a čeba to vyjde cobydup :grinning:

Gabču chápu, prostě to každou z nás jednou chytne a hormony zešílí, horší je, když jsi zvyklá si dupnout a všechno jde a tomuhle prostě neporučíš. tak to mimčo budou mít rovnou pod stromeček k příštím vánocům, se nedá nic dělat, ale na každého jednou dojde :sweat_smile: :sweat_smile:
23. pro 2008 v 11:44  • Odpověz
Já si na svahu vždycky dávám svařáčka a to se to jede pak dolu panečku a ty držtičky co se pak házej :grinning: . Doufám, že příští týden někam vyrazíme, jednou za rok bych taky mohla :sweat_smile: no uvidíme, jak se to vyvrbí.

Miru, viď taky jsem si říkala, že tam asi pak zavolám, uvidím na kdy mě objednají, a jak píšeš zrušit se to dá kdykoliv.

Tohle jsem si říkala loni, že by to byl hezký dárek pod stromek, pak jsem si to říkala, když měla mamča narozky... mno a letos si radši neříkám už nic :grinning: ono když se to má povést, tak se to povede a ta jedna spermijka tam dojde. Jsem ale ráda, že jsem tam včera viděla jen jedno jajce, u dvou bych se už asi zhrozila.. ikdyž zas to můžou být jednovaječná... :sweat_smile: no necháme to osudu
23. pro 2008 ve 12:09  • Odpověz
Cusik holky,tady se resi miminka????
Juuu no ja mam deprese jestli to prijde vubec na segru se nemuzu dockat miminka

A taky jsem naka ve stresu s tech Vanoc to je bez se mi zda,ze mam tady neustalej bordel,ale proste to nejde mit uklizeno po maly to nema cenu uklizet,este nemame nic nakoupeno,az s tech nervu mam chut na cigaro se zblaznim,loni nikdy jsem tak na nervy nebyla nevim co to je zasejc :grinning: :

Ja vam to holky taky preju,at jste stastny jelikoz je to asi nejvetsi stesti na svete mit dite,ja jsem zrovnma ten priklad,ce deti neplanovala a ma.(nechci psat,ze jsem ji nechtela) ale neplanovala,a prislo to samo,a ten kdo je chce nema je to proste trosku nespravedlivy no,vuci tem co se snazi a dlouho nic..

Marti a jak se dlouho snazite??,
23. pro 2008 ve 12:11  • Odpověz
Peťul jj, mno řešíme mimča, nebo spíš jen to snaženíčko...
my se tak nějak snažíme nesnažíme, jelikož je Peťa většinou v době, kdy by se to mělo dařit, fuč na služebce, tak nevím, jestli se tomu vůbec snažení dá říkat... ale vysadila jsem HA před rokem a tak nějak od května jsme začali, ale ten konec roku jsme totálně vypustili, to jsme neměli šanci se absolutně trefit do ovu, takže to radši nepočítám, měsíce ubíhají jako blázen.... :angry:

na ten bordel se vybodni, já včera nakonec jen vytřela a dneska to zas vypadá, jak když jsem si tu jen válela šunky... teď spíš řeším, co k obídku, chjo, jsem bez nápadu, asi tam fláknu mraženou pizzu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2008 ve 12:19  • Odpověz
Mílo na ty hory vyražte! fakt to pročistí hlavu jako blázen a když vidíš tu bílou nádheru okolo sebe, zasněžené stromy.... je to jako v pohádce oproti tomu blátu a hnědýmu hnusu tady dole :rolling_eyes:
23. pro 2008 ve 12:21  • Odpověz
Marti, mě se v troubě zapejkaj lasagně :sweat_smile: taky jsem nevěděla co....

Péťo, na bordel kašli, ježíšek se nekouká na bordel a stejně tam ty dárky nechá...

já tu taky musím ještě akorát vytřít, ikdyž to pak stejně druhý den nevypadá, neb Nelča zásadně nebaští u misky, ale granule tahá po celým obýváku :unamused:
23. pro 2008 ve 12:21  • Odpověz
Mílo tak tak jsme na tom stejně, Peťa tu nadává u stromečku, že je nějak nakřivo, tak tam naházel třásně místo toho, aby trochu urovnal větve.. a prej že sedím furt u netu, že mě ty vánoce vůbec neberou :grinning:
ále náhodou posloucháme rádijko a hrajou samé vánoční písničky a voní tu nařezané větvičky ve váze, tak už to na mě taky trochu doléhá... škoda jen že není venku sníh :frowning2:
23. pro 2008 ve 12:25  • Odpověz
Jééé a který posloucháš? že bych si ho pustila taky.

No skvělý, tak ta omáčka z lasagní mi vytekla do trouby a škvaří se tam... ještě budu drhnout troubu.. se na to můžu víte co :angry:

Ještě musím zabalit dárky pro manžílka, jsem musela počkat až tu nebude a za chvíli by měla dorazit návštěva. Tak to taky toho moc neudělám. Ještě chci dneska obalit řízky, ať se s tím nemusím patlat zítra :dizzy_face:
23. pro 2008 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.