• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
JJ, chodím k Šálkovi, předtím jsem byla u Koubka.

Sestra u Šálka mi doporučovala Genet, že prý netahá z lidí tolik prachy jako např. Pronatal. Tak jen doufám, že toto centrum nebude potřeba a příroda se přeci jen umoudří.

A tobě držím pěstičky, aby léčba zabrala.
17. zář 2008 v 11:11  • Odpověz
autor
ET - emryotransfer, KET - kryoembryotransfer (to jsou mrazáčci), IVF - umělé oplodnění, IUI - inseminace. Jsem už v tom trochu zběhlá :sweat_smile: .
Šálek je prý dobrej doktor, já chodím k Holbovce, ale Hatašová si tady otevřela ordinaci tak přejdu k ní, operovala mě při tom mimoděložnim a byla jsem s ní moc spokojená i co se týče přístupu. Měla jsem tenkrát na mále, už mi ten vejcovod totiž praskl a krvácela jsem do břicha.....A to jsem týden před tím byla s bolestma břicha a zad na pohotovosti a na gyndě mi mladá doktorka řekla, že mi nic neni a nechápe, že jí z příjmu posílají každý "vypíchnutý oko". Udělala mi ultrazvuk, kde nic neviděla, přitom už mělo být jasný, že když jsem 7tt tak je to divný. Tak mě poslala na neurochirurgii,že mám bloklé záda, tam mi řekli, že mám asi zánět ledvin takže jsem šla na chirurgii, tam mě prohlédl a poslal na sono, upozorňuju, že všude platíš!!!! Z nemocnice jsem odešla jako simulant, kterému nic není.
17. zář 2008 v 11:11  • Odpověz
O Hatašový jsem taky slyšela, že je dobrá... ale už ho měnit nebudu... zatím jsem ráda kde jsem ... stejně tam normálně chodíš jen jednou za rok, tak co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2008 v 11:12  • Odpověz
autor
Na Pronatal si hodně stěžují, i co se týče přístupu k pacientkám. Já v Gestu zatím neplatila ani korunu, jen 30Kč za povinný poplatek a 60Kč za 2 balení Utrogestanu, ale zato teď se z nás bude kouřit.....
17. zář 2008 v 11:13  • Odpověz
Do Pronatalu právě jezdila kolegyně, takže vím no... ale pak už se jí nikam nechtělo přecházet, páč by snad musela začít skoro od znovu.
17. zář 2008 v 11:16  • Odpověz
autor
No to je pravda, je to běh na dlouhou trať.....jsem ráda, že už to mám za sebou a teď už se jen modlím, aby nám to konečně vyšlo.
Jinak všímáte si taky, že nám tu po Liťáku jezdí nějak moc dvojčat?
17. zář 2008 v 11:18  • Odpověz
JJ, my jedny máme v baráku... jen mě většinou dojímá, když říkají, že je to přirozeně :sweat_smile: ... to jo přirozeně po clomíku :grinning:
17. zář 2008 v 11:20  • Odpověz
autor
Taky nevěřím, že je to všechno přirozeně, nechápu ty lidi, vždyť se přeci není zač stydět....Aspoň já jsem ráda, že si o tom můžu s někým popovídat....
17. zář 2008 v 11:23  • Odpověz
Přesně tak... v dnešní době je to normální, že skoro každou druhou ženskou musí nastimulovat, aby vůbec otěhotněla.
:fearful:
17. zář 2008 v 11:27  • Odpověz
autor
Mílo ty jsi v práci? Nebo píšeš z domova :wink:
17. zář 2008 v 11:39  • Odpověz
no neměla bych to říkat, ale makám, makám
17. zář 2008 ve 12:01  • Odpověz
JO jo jezdí Mílo zapomněla jsem ti to říct, včera porodila paní Kuchynkové dcera, taky má dvojčata po umělém a dva kluky!!

No jo to je samé umělé oplodnění a pak nemají být dvojčátka!!

Ipuska a kolik ti je jestli se můžu zeptat??
17. zář 2008 ve 12:39  • Odpověz
Prej, že to nebudeš stíhat :grinning: Miru úplně hravě co?
17. zář 2008 ve 12:46  • Odpověz
No, ale ve dvě musím jít makat se Šeticí a dneska už mám outrum!!!
17. zář 2008 ve 13:07  • Odpověz
a ono je někde psáno, že tu musíš bejt pořád? :confused: :grinning:
17. zář 2008 ve 13:16  • Odpověz
autor
Já jsem taky v práci....
Miru, bylo mi 25.......já tě podle vidění asi znám. Nechodila jsi ještě na školu do Lovosic k SCHZ? Myslím, že i vím kde pracuješ......
17. zář 2008 ve 14:35  • Odpověz
Ipu, neříkej, že jsi taky ťapina :confused: :grinning: já tam chodila taky...ale o trochu dřív než ty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2008 ve 14:47  • Odpověz
týý jovkaaa, vy jste to tu rozjely :grinning: přitáhla jsem z práce totálně grogy, rvala jsem tam do sebe němčinu, páč mi zítra začíná kurzík, tak abych nebyla za křupana :angry:
Hele Mirčus, co tu ještě vůbec smrdíš, už máš bejt dávno sbalená a připravená na čáře směr Tunííííís :sweat_smile:

Mílu, to máš teda rozhodování, ale ty to dotáhneš v pohodě do konce a Ipusko ty taky, holky bude to všechno OK! to vám teda garantuju.

jdu dořešit ten debilní net, co nám doma blbne se známým po telefénu, to jsem zvědavá, co mi s tím provede :confounded:
17. zář 2008 v 17:38  • Odpověz
ps - co je ťapináááá?????? :frowning2: :angry:
17. zář 2008 v 17:39  • Odpověz
Nazdárek,

Matul, ťapina je technickoadministrativní pracovník :grinning: dneska už snad ani tenhle obor neexistuje, místo toho tam mají nějakého operátora skladování či co :confused: nebo jak se to jmenuje, ani nevím. Vím, že nám to říkala třídní na srazu, ale kdo si to má všechno pamatovat :sweat_smile:

Marti, němčinu jo? Ty jsi dobrá tedy... do němčeny už bych asi nešla, ale ájinu bych klidně dala, kdybych nebyla líná někam na ní chodit :sunglasses:
18. zář 2008 v 07:14  • Odpověz
No ipuško fakt jo?? Tak to se jdu juknout do tvého albíčka!! No tak mě bylo 27 tak to jsi musela chodit o dva roky níž!!

Pracujeme s Mílou obě dvě na soudě!! Tak jestli jsi z Ltm tak to se potkáváme určo??

Marti ještě tu smrdím dneska a nemám zabalený lautr nič! Pustím se do toho až dneska přijdu dom!! Časuuuuu!!
18. zář 2008 v 09:21  • Odpověz
Ipuš tak jsem koukala a nemáš tam moc fotky z blízka!! Ale ty fotky z těch ty jsou teda úžasný to ažúro nebe!!
18. zář 2008 v 09:24  • Odpověz
Hele holky, co máte za pračku? Přemýšlím o nové, páč ta dosavadní mě začíná pěkně kakat :sweat_smile: teče kdy se jí zachce, a whirpoolku už nechci :frowning2:
18. zář 2008 ve 13:31  • Odpověz
tak aspoň tady vás stíhám :slight_smile:
ahááá, tak technickoadminka, tak to jooo, už jsem si teeeda představovala kdovíco, vy mi dáváte.
Mílo jo němčinu jsem si naordinovala, anglinu asi zas od příštího měsíce, nevím akorát, jak to budu stíhat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska jsem tam stejně byla ze začátku jako trotl, přišla jsem si jak z jinýho světa, jak jsem dlouho nemluvila, tak jsem se trochu chytla až v polovině lekce, no ostuda hadr zase :grinning:

Mirčo, tak teď už snad sbaleno konečně máááš ne?
18. zář 2008 v 18:40  • Odpověz
Čaues!

Miru, kdypa frčíte? Hezky si to užijte! :dizzy_face: Jů, závidím, já musím ještě týden vydržet a mrznout v Praze... :sweat_smile:

Mílo, pračku máme Boženku tedy Boshku a spokojenost maximální, fakt :sunglasses: Koukám, že tě čeká laparka - to je na zprůchodnění vejcovodů nebo proč se dělá? :confused: Každopádně, jestli to pomůže, tak bych do toho být tebou šla co nejdřív... :wink:

Marti, to jsi dobrá s tou ňéminou, já měla vloni v září úlet s ájinou, ale vydrželo mi to přesně jeden semestr... Od jara jsem zase začala s tanečkama, který jsem pak kvůli těhu/netěhu stejně nedochodila. No, a tentokrát jedu v Mojžíšce, tak jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží! :grinning: I když tajně doufám, že dlouho nebudu muset a že se zadaří... No jsem teda zvědavá!

Ipusko, koukám, že taky zkoušíte všechno možný! Holky, doufám, že tohle bude šťastný téma, a že se nám do Vánoc zadaří všem! Mohl by bejt vánoční dáreček, že jo? :zipper_mouth:
18. zář 2008 ve 20:19  • Odpověz
Ahojky Lit,

jj, to by byl asi ten nejkrásnější dáreček :grinning:

Jinak, jj, laparka je i na zprůchodnění vejcovodů, oni vlastně do tebe juknout, jak na tom tvé reprodukční orgány jsou... jestli tam jsou nějaké srůsty jako endometrioza a tak. No já doufám, že jí budu moci podstoupit co nejdříve, páč pokud ta naše drahá kolegyně nepřijde, tak mám asi útrum. :grinning:
19. zář 2008 v 07:33  • Odpověz
Ajoooojky, Janí , Míílu, Ipu - vlastně nevím ani Tvoje pravé jméno, tak jestli tu nejsi inkognito, tak ho hoď do placu jů? :grinning:

Tak vánoční dáreček by to byl pěknej, to zase jo, ale u nás asi těžko s těma služebkama teeda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Janí, jů, vy vlastně taky ještě jedete na dofčuuu, sakráá, tady se každej dovolenkuje a já smrdim v zimě v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: tak to si to užijte pořádně, jedete do Španěl, že jo :wink:
S tou něminou mi to Jani ani nepřipomínej, byla jsem tam jak trotl.... ajinu jsem chodila vždycky, ta je v poho, ta mě i baví, ale němčina je taková hnusná, hrozně tvrdá :rolling_eyes:

Mílo, tak se na tu tvojí kolegyni vyprdni a prostě na tu laparku jdi, však on to bude muset vzít někdo jinej! takhle to přeci nejde, aby ta káča marodila takovou dobu, tak to ať jde do invalidního a místo ní ať se přijme někdo jinej a basta! :confounded:
19. zář 2008 v 08:15  • Odpověz
Marti, taky už se prý ředitelka na ní chystá, ať jako hodlá prej říci, jestli jako se uráčí vůbec přijít do práce nebo ne. NO ve čtvrtek se má ozvat tak uvidím, když tak naklusnu v pátek nebo pak pondělí k Šálkovi a dohodnu se s ním.

Jako on tu ještě jeden zástup je, ale Klára se tak trochu ještě zaučuje a nechci jí tu nechat se v tom plácat no! Holt jsem takový telátko vstřícný a ferda mravenec - práce všeho druhu :grinning:
19. zář 2008 v 09:06  • Odpověz
autor
Ahoj holky, včera jsem tu nebyla páč mi přijela nečekaně kamarádka. Dostala jsem od šéfa(manžela) volno :grinning: . Jinak já chodila do školy do Děčína, ale jsem původně z Lovosic a tebe si prostě pamatuju

Pro Matulinku: Jsem LENKA
19. zář 2008 v 09:44  • Odpověz
Ipu, no ty máš ale pamatováka :grinning: ikdyž je fakt, že Mirka je nepřehlédnutelná :fearful: :dizzy_face:
19. zář 2008 v 10:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.