• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Mílo mám tam pořád rclko (mám tam toho kolegu z práce, ikdyž teď tam je zrovínka nějakej jinej moderátor), hráli tam písničky na přání

jéé, já muším fláknout tu picošku do trouby - mě zase pro změnu teď jede na prázdno, jsem na to ouplně zapomněla! :angry:

já nemám zabalenej jedinej dárek, ale po o už se do toho mušim pustit, máme večer ježení s peťovou mamčou, tak to musím zabalit aspoň jí, se u toho zase budu vytáčet, páč mi to vždycky nejdeeee :grinning:
23. pro 2008 ve 12:37  • Odpověz
OBALIT RIZKY JO??TO JE LEPSI CERSTVY NE??JA BUDU MUSET DELAT SALAT TED TEN NAKUP,VANOCKY UPICT ME JEBNE

ja tu nic k jidlu nemam proste bez zase se nazeru az v krame ....

Marti tak to jo co pak chces za mimi kdyz je tata v trapu :slight_smile:
23. pro 2008 ve 12:38  • Odpověz
Milo jakou mas tu mp3

ja mam vedle sebe darky od jary tak nakukuju on se letos zblaznil mam jich tady asi 10 to je sila se nebudu raci koukat ani na ucet :grinning:
23. pro 2008 ve 12:42  • Odpověz
my taky budem obalovat řízky až zítra, je fakt, že čerstvý jsou čerstvý :wink:
Peťul koukej se udržet a nech dárky na pokoji!!! :grinning: jj, co bych chtěla, když tu manža furt nejni viď.. právě proto to moc nehrotím, páč u nás se trefit - to je uměnííí :grinning:
23. pro 2008 ve 12:48  • Odpověz
Péťo, nakonec tuhle http://www.eproton.cz/Asp/DescrView.asp?IDAView=861550488516501573&NNZ=a5x9721
páč tu původní nikde neměli, ale myslím, že ji má asi te´dky Mirka, neb jí měli v Evě, když jsem tam koukala já, tak tam nebyla, no a teďky tam zas není takhle :grinning:

když mě to nebaví se s tím patlat... dám je do ledničky a budou v pohodě.... když je to usmažený tak to nikdo nepozná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2008 ve 12:54  • Odpověz
Jeeee ta je pekna

No prave Marti koukej ho poradne uhnat kluka jednoho

nebooj ja je necham lezet ja chci prekvapeni,ale dva darky uz jsem tak nak poznala :grinning:
23. pro 2008 ve 13:00  • Odpověz
ja mam hlad do haje a kde je segra vubec
23. pro 2008 ve 13:03  • Odpověz
ségra už šla dom, takže nejspíš nakupuje. Dneska jsme měli v práci jen do 12 hod

Já už baštím.. tak přijeď,udělala jsem toho zase kopec :confused:
23. pro 2008 ve 13:17  • Odpověz
Tak návštěva měla dorazit ve 13 hod a zatím nikde :unamused: to mě nebaví takhle čekat. A ani nemá telefon, neb ho ztratila.... :confused:
23. pro 2008 ve 13:22  • Odpověz
lazane ja to nikdy nejedla ?

delam salat,jen brambory tedA
23. pro 2008 ve 13:28  • Odpověz
Péťo, je to dobrý a hlavně jednoduchý jídlo, docela.... a nejlepší jsou čerstvý, si nemůžu pomoct. Minule jsem koukala na Babicu a ten zas říkal, že lepší, nebo resp. hezčí jsou pak ohřátý, že když to vyndáš z touby tak se to blbě dává na talíř, je to sice pravda, ale čerstvý je čerstvý než ohřívaný
23. pro 2008 ve 13:30  • Odpověz
to je naka ryba to nemusim ja nechapu Jara miluje krevety to je takovej hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2008 ve 13:38  • Odpověz
ne není, to jsou těstoviny plněné masem :grinning:
23. pro 2008 ve 13:45  • Odpověz
Mílo takhle na fotce to je teda mňamka... já mám spálené patro zase od té vařící picošky, se picnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak už jsme zabalili tchýňulce dárky, byla to fuška téda, ale je to v cajku a konečně jsem si natáhla nóžičky na stůl a popíjím medovinu :grinning:
23. pro 2008 ve 14:39  • Odpověz
Péťo no jo, uhnat ho, to můžu, jenže když je na služebce, tak maximálně po telefénu nebo po skypu a z toho asi mimi nebude :grinning:
23. pro 2008 ve 14:43  • Odpověz
Ahoj holky,
přišla jsem vám popřat krásné Vánoce.
Já jsem tu jenom na skok, ležim v posteli a potim se. včera jsem dostala už i teploty a změnili mi atb. protože tamty nezabraly. Skočilo mi to i na průdušky a mám zánět dutin... Prostě paráda :cry: Do tý Paříže místo mě nakonec jede Kájův kamarád. Měla jsem to od Káji ke třicetinám, které jsem tam měla oslavit a nakonec je budu slavit bez něj... Holt se mi smůla lepí na paty. Už si vážně přeju, aby tenhle "zas..nej" rok skončil :angry:
No, nic nebudu tu šířit pesimismus, užijte si to ve zdraví a v novém roce papa :zipper_mouth:
23. pro 2008 v 16:48  • Odpověz
Krásný podvečír!!

Holky tak koukám, že jste řešili papání zasejc!!
No já jsem si dneska dala jenom kaiserky k obědu s finskou! Jaroušek už udělal salátek, už se nám chladí na balkoně a už testuje z něho chlebíčky!! Tak snad už máme všechno a do města nejdu!!

No ségra to mi povídej, u nás v pokojíčku je dar a má to teda fakt divný tvar vůbec nevím co to je, to jsem teda fakt zvědavá a já jsem čekala váhu a ten hrnec na těstovinky!! :unamused: No Jarda si dělal srandu, že to bude muset nakrmit ještě než půjde spát hodit tomu seno a mečí tady!! To je co?? Má to přikrytý dekou, abych to neviděla!! Pcheee!!

Jani tak to je teda škoda, že jsi tak nemocná na Vánoce a kor když nemůžeš odletět do té Paříže, tak to je teda fakt smůla! Holky hlavně Vám třem přeji, aby pro Vás ten další rok byl šťastnější, a aby jste hlavně konečně zplodily ty potomky! :grinning:
23. pro 2008 v 16:54  • Odpověz
Jo jinak holky už jsme letos neodolali a nazdobili jsme stromeček už dneska a je krásnej!! Moc se nám povedl!!! Už nám tady svítíííí!! :grinning:

Jarouš zase neopomněl poznámku, že nám tady něco -někdo chybí kdo by z toho měl tady radost! :pensive:
23. pro 2008 v 16:59  • Odpověz
Krásný podvečírek přeji :slight_smile:

Jani, ty máš teda ale fakt smůlu jak vyšitou, chuděrko, tak se prosím tě pořádně vykurýruj, ta Paříž mě mrzí i za Tebe, určitě ses moc těšila, kdo by se netěšil viď. Ale určo to vyjde jindy, jinak - přeju Ti také krásné Vánoce a taky - aby byl příští rok rokem Tvých splněných přáníček :sweat_smile: :sweat_smile:

Tak my se už pomalu chystáme ježit, stromeček už krásně svítííí a jsou pod nimi dárečky pro tchyňulku, tak jsem zvědavá jak na ně bude koukat, kromě žehličky o ostatních neví :grinning:

Mirčus - zase koukám, žes měla jen finskou ! mě z tebe klepne ženská! koukej se pořádně nažrat! :sunglasses:
23. pro 2008 v 17:30  • Odpověz
Marti neboj já to doženu zítra nakoupila jsem si fínskou, česnek - sýr a budu se cpát a letos se nám s mamčou teda cukrovíčko obzvláště povedlo!! Fakt výborný!! Takže neboj, že nebudu mlsati!! Už se zítra těšíme s Jaroušem na pohádky!!

Marti a tchýně přijde už dneska si pro dárečky??

Marti ta Janča má smůlu viď? Nějak je pořád nemocná. Jani pořádně to vykurýruj!!!! :wink:
23. pro 2008 v 17:59  • Odpověz
Čusík, hezký předvánoční večer. Tak balím dárky a nakoukla jsem. Matul, teď momentálně bydlíme v Praze, jinak jsem z Bechlína a když to dobře půjde do roka budeme bydlet někde na jihu.
23. pro 2008 v 18:02  • Odpověz
Kraasnee a Kouzelne vanoce vam preje cela nase rodinka paaaaaaaaa
23. pro 2008 v 18:08  • Odpověz
Vánoce plné pohody a lásky,
trpělivost při výběru vánočních dárků
a spoustu radosti při jejich rozbalování.
To vše a ještě víc Vám všem přejí

Mirka a Jarda Uričovi
23. pro 2008 v 18:23  • Odpověz
Marti vzpomněla jsem si na tebe s těma lyžičkama a hnedka ti to musím napsat teda!
Takže sleva je 30% na jednodenní premanentku to areálů:
- Ski areál Herlíkovice - Vrchlabí
- Ski areál Šachty - Vysoké nad Jizerou
- Ski areál Kamenec - Jablonec nad Jizerou
- Ski areál Kozinec - Jablonec nad Jizerou
- Ski areál Kašperské Hory
- Ski areál Ještěd -Liberec - Horní Hanychov.

Takže kdyby sis vybrala stačí říct, slevičku mám doma!

Jinak holky Jarouš stahuje Batmana tak budeme dneska na něho čučet, Mílo si říkala, že je to pěkný viď, akorát to smutně skončí! Tak si vezmu kapesník a snad to nějak zvládnu! :grinning:
23. pro 2008 v 19:43  • Odpověz
Ilon ahaa, tak to jů, takže ty jsi teď vlastně jako Pražka jů :grinning:

Peťul krásné Vánoceeeee taky přejeme i s manžíkem a užijte si je pořádně :grinning:

Mirčo tak se koukej pořádně napucnout, je fakt, že teda finskou taky milluju, obzvlášť tu z Novobranský :sweat_smile:
jj, tchyňulka teď odešla a měla radost - dali jsme jí příbory, počebovala je jako sůl, tak jsem ráda, že měla překvápko :slight_smile:

Miru - já bych tu slevu brala - zkusili bysme ten Ještěd, tak když bys mi jí vzala čéba když půjdem na obídek nebo tak, tak bys byla hodňoučkáááá :sweat_smile: :sweat_smile:
Jo, ten Batman - jestli myslíš Temného rytíře - je super, my ho máme doma teda jen v angličtině a ruštině, zrovna jsme na něj včera večír čučeli! ale je suprovej, byli jsme na něm původně v kině a jako že tyhle filmy moc nemusím tenhle je na efekty skvělej :wink:
23. pro 2008 ve 20:34  • Odpověz
Nazdárek ježurové,

tak já mám pro dnešek konečně hotovo, chlebíčky dělá právě Vilda a já si tu hovím u PC. Docela byla fuška vás dočíst.

Jani,
to je mi líto, :frowning2: věřím, že jsi se do té Paříže moc těšila, ale nezoufej, určo se tam ještě podíváš a bude to ještě krásnější než by to bylo teďky, uvidíš. :wink:

Holky,
přeju vám také všem krásné pohodové vánoce, bez kostiček v krku (my máme kokodákový řízky, takže kosti v krku nehrozí :grinning: ) a příjemné lenošení u pohádek.

Už se těším až bude večer a budeme rozbalovat ty dárky, si připadám jak předškoláček :grinning:

Miru já zdobila stromek taky včera a musím říci, že je klášnej... už ho mám i vyfocenej, jen to stáhnout do PC a pak vám sem dám fotečky :wink:

Ilčo, tobě taky přeji, aby vám vaše snové bydleníčko vyšlo a nezanevři na nás, ikdyž už nebudeš ofiko litoměřičanka, vítaná tu jsi vždy :wink:

Miru,
ten Temnej rytíř je fakt hezkej a kapesník si připrav, já u toho řvala jak želva, ikdyž je fakt, že jsem tenkrát byla už nadopodává hormonama, ale i tak.. je to prostě dojemný. Už se těším na další díly, tyhle filmy já můžu :dizzy_face:

Tak mi si jdeme udělat štědrodenní procházku, abychom taky vyvětrali hunda a už se těším na večeři. Ikdyž nějak jsem se přejedla u oběda... zlatý prasátko holt dneska nebude :frowning2: tak snad se do mě ten řízek ještě vejde :confused:
24. pro 2008 ve 13:26  • Odpověz
Ahojký ježikůže :grinning:
tak já si teď taky konečně hodila nožičky na stůl, doobalovala jsem taky kokodáčkový řízečky pro Peťu, páč ten rybu ne e, a čeká mě ještě balení dárků :wink:

tož - Já vám všem, co tu jste, nebo jen nahlížíte, přeju kráááásné Vánoce, spoustu dárečků a hlavně klídeček a pohodu strávenou s těmi, co máte rády. :sweat_smile:

jdu balit... :dizzy_face:
PS: my taky zlatý prase neuvidíme, nacpali jsme se tlačenky k obídku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. pro 2008 ve 14:42  • Odpověz
Ahojky,
tak ještě jednou, krásný Vánoce!

My jsme nakonec s Kájou sami, díky mý nemoci odpadla rodinná véča u nás a dokonce i jídlo nám naši dovezli, takže nemusím nic dělat :slight_smile: Ale zdá se, že ty druhý atb. už zabraly, tak je mi trochu líp :slight_smile:
JInak jsem dneska dostala vánoční dárek v podobě mrchy, tak se mi docela ulevilo!

Jo, a zlatý prase taky neuvidíme, my měli k obědu vinný klobásky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. pro 2008 v 15:06  • Odpověz
Nazdárek,

tak jak je a co štědrý večer, byl u vás štědrý? :grinning: U nás docela jo, jsme byly asi nějak moc hodní nebo nevím :sweat_smile:. Jen Nelča byla trošku vyplašená z toho co se to u nás děje a proč je tam najednou takových lidí :confused: Dostala i kousek řízku, samo bez strouhanky a jak jí šmakovalo :slight_smile: a u stromku oňuchávala dárky jako první, hnedky jak je donesl ježíšek... že prý si ten svůj už rozbalí :grinning: ale vydržela to.

A co jste všechno dostaly? Já byla asi tůůůže hodná, neb jsem dostala hodinky, parfém a kuchyňsku digitální váhu. Pak jsme dostali osobní digiváhu, na které se první vážila Nelča :grinning: , pak elektrický gril, sadu nožů, deky. Ještě nás čeká ježíšek u bráchy, tak jsem zvědavá co nám tam donesl.

Jani
jak je? Už je líp a ti antibiotika zabraly? A´t jsi alespoň na silvouše a narozky fit, aby jsi to mohla řádně oslavit, jak se patří :grinning: :wink:
26. pro 2008 ve 12:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.