• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Ajojký :sweat_smile:

téda, tak vy jste téda byli asi fakt hodní :grinning: co jsi dostala Mílu za parfémek? tu Euphorii nebo něco jinčího?
My si naježili ježurku už před měsícem tou novou telkou a domácím kinem, takže už nás čekaly jen nějaké ty drobnosti v podobě knížek a tzv. měkoňů (ponožky, spodní prádlo...), no a já si vybrala nový řetízek z bílého zlata a Peťa náramek.

Mílo, eštěže Nelča zkoušela jen tu váhu a ne ten elektrický gril! :grinning: :grinning:

Jinak se teď válíme u telky a užíváme klidu a míru. Včéra jsme byli na návštěvě u příbuzných a teď tu přemýšlíme, kdy a kam vyrazit zasejc na hory, jen si ještě zítra musím koupit pořádný rukavice, protože v mínus deseti bych tam s těma svýma starýma umrzla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. pro 2008 ve 13:03  • Odpověz
Marti, dostala jsem parfém od versaceho :confused:. Jináč Vildovi se ta MP3 líbí, jen asi ale objednal nový telefon, páč mu ten jeho starý dosluhuje a ten už má taky zabudovaný mptrojky... :unamused:
26. pro 2008 ve 13:09  • Odpověz
Mílo a jakej od Versaceho?čeba ho znám :confused:
no vidíš, to je dobře, že se Vildovi ta mptrojka líbí, já zas včera mušíla objednat po netiku fén, mě ten můj, který jsem dostala od tchyňky k Vánocům někdy před 3 roky, dosluhuje, vynechává a teprve, když s ním začnu klepat a mávat, tak se rozjede, tak se s ním už nechci votravovat :confounded:
26. pro 2008 ve 13:18  • Odpověz
Jééé, Marti, tak to nevím.. zkusím ho někde najít, jen vím, že měl růžovou krabičku :wink:

Měl by to být tenhle http://www.parfemy.cz/photos_rozdeleni/V/versace-500-crystal.jpg

JJ, to znám... taky mě neba, když něco nefunguje jak má :frowning2:

a co jinak. Na lyže se nechystáte? Já bych jela hnedky, ale není s kým :frowning2: jsem říkala Vildovi, že mu ježíšek přinese celou zimní výbavu a vyrazíme :grinning: to by bylo "natočto!" hele :grinning: :grinning: :grinning:
26. pro 2008 ve 13:23  • Odpověz
tak Bright crystal neznám, ale má hezký flakonek :sweat_smile:

jj, Mílo chystáme se právě na lyže asi v pondělí, příbuzní dneska navrhovali do Svatého Petra, ale - tý jovka, sedm stováků za den se mi moc dávat nechce, ikdyž teď už to v Jánských taky bude taky za plnou perdu za šest na den, tak se právě rozhodujeme, kam vyrazit.
Mílo já si právě taky mušíla koupit nové vybavení na hory, jinak jsem byla tenhle rok docela nepoužitelná na těch starých lyžích - ale teď se zase víc válím, než lyžuju, tak nevím, co bylo lepčí :grinning: :grinning:
26. pro 2008 ve 13:35  • Odpověz
Marti, tak zkuste Klínovec, tam se taky dobře lyžuje, anebo ten Ještěd, tam se mi snad líbílo po Jánských nejvíc, tedy až na tu mlhu co tam byla, ale jinak to tam bylo super. :sunglasses:

JJ, má hezký flakonek i hezky voní :wink: Manža má na parfémy vkus, pokaždé koupí nějaký co hezky voní :dizzy_face:
26. pro 2008 ve 13:41  • Odpověz
tý jovka, on Ti Vilda koupil ten parfém sám? to je dobrej, já mám teda ouplně jiný vkus jak Peťa, takže mi voní úplně něco jinčího, tak si ho vždycky radši vyberu sama. jo, nedávno jsme s kolegyňkou na služebce oňuchávaly Coco Chanel, teda nejdřív se nám u toho kroutil nos a nechápaly jsme, co je na tom tak drahýho a po delší době na ruce jsem změnila názor, začal mi vonět... to je těžký s těma parfémama:sweat_smile:

Mílo na Klínovci jsme byli, ale nějak moc nás neuchvátil, spíš mě láká ten Ještěd,tam jsme ještě nebyli, ale jak jsem koukala, není ještě celý ani v provozu, mají asi málo sněhu, ale to si počkám na tu slevičku od Mirky, takže ten vidím tak někdy na únor. Kdoví kde nakonec skončíme :confused:
26. pro 2008 v 15:00  • Odpověz
Krásný večer!
Tak jsem se sem dostala až dneska!
No Mílo tak to je super, že se Viloušovi líbila Jarouš koukal jako blázen taky, vůbec to nečekal, ale taky se mu líbila pořád si s ní hraje a už si tam nacpal i muziku! No měl radost a to je to hlavní!

Tak už byl ježíšek takovýto!! Od tchýňáků jsem dostala sadu Elseve na vlasy a peníze!
Od Jarouše jsem holky dostala Orbitrek, který jsem chtěla, protože jsem si půjčovala od mamky tak od Nového roku zase začnu jezdit a už na svým, je od Olgy Šípkový a k tomu jsem dostala i CD tak budu cvičit! Dále jsem dostala osobní digitální váhu, abych se mohla vážit, kolik jsem zhubla po svátcích na orbitreku, tu jsem si přála! Je krásná, líbí se mi! Pak jsem dostala sexy prádélko, ale krásný z elastickýho saténu, je taková košilka na tělo fialová s černou krajkou a kalhotky k tomu!! A pak jsem měla na stromečku jeden dárek, hledala jsem dlouho nemohla jsem ho najít!! Ale nakonec našla, byla tam malinká krásná naušnička od Swarovskiho do pupíku, taková kytička! Holky já jsem normálně řvala!! Měla jsem radost z dárečků!!
U našich mi ježíšek nadělil krásný ručníky, kořenky na stůl, který mamka teda stylem a barvou trefila k mému nádobí, Mílo balíček od Oriflamu, Jarouš taky, a Jarouš dostal od našich taky elektrický gril, tak budeme dělat párty, pak krásnou bonbošku, ten vonný olej od brise, dneska jsem ho už prubla, kafíčko a krásnou sadu propisky a mikrotužky a taky penízky!!
26. pro 2008 v 19:57  • Odpověz
se vám ještě musím pochlubit stromečkem http://picasaweb.google.cz/milihru/VNoce2008# :grinning:

Já na Klínovci byla loni a docela to tam šlo, pokaždé jsme jezdili něco jiného. Nejlepší hláška byla kámoše hnedky na začátku, že prý na poprvé pojedem nějaku mírnějí a šupho byla to černá :grinning: ale přežila jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marti, neboj určo někde skončíte a super si zalyžujete :wink:
26. pro 2008 v 19:59  • Odpověz
Zítra razíme k ségře do Ústí se podívat na stromek a v neděli máme návštěvu, takže jsme v jednom kole,akorát dneska bylo volno a to jsme koukali na toho Batmana! A teĎ budeme koukat asi na další film, protože mě to nějak neba v telce!!
26. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz
Miru, ty oleje od brise mám ráda a nejvíc mi teďky voní ten zelenej a pak červenej a žlutej. Mno, tak balíček od oriflame jo? Ty jovka.... :slight_smile:
26. pro 2008 ve 20:01  • Odpověz
No jo Mílo to jsem fakt nečekala!! Já jsem mamce balík od Avonu stylově a mamka mě přepadla Oriflame!!

No jo dneska to tady vonělo no!! Dostala jsem i náplně k tomu dneska jsem pálila jablíčko se skořicí a pak tam mám ještě jednu s vanilkou!!
26. pro 2008 ve 20:06  • Odpověz
Mílo provoní to krásně celý byt, což jsem čuměla, ale moc dlouho ta jedna nevydrží no!! Tak budeme pálit!!
26. pro 2008 ve 20:10  • Odpověz
Ta jedna náplň je asi na 3-4 hodiny tuším, někde to tam na tom obalu píšou. Pak si schválně kup i tu zelenou, teďky přesně nevím jak se jmenuje, ale je víc taková vánočněnjší než to jablko se skořicí. A je fakt, že po dlouhé době to jsou svíčky co opravdu hezky a intenzivně voní :slight_smile:
26. pro 2008 ve 20:14  • Odpověz
No to jo teda, zapálila jsem to a za chvilku už to bylo krásně cítit, no 3 hoďky to tak asi hořelo no!!
Jo vlastně jsem dostala ještě jednu svíčku ve tvaru hvězdy, ale ta je pořádná, ta bude hořet déle!! A pak vlastně ještě nové polštářky do ložnice, akorát na ně musím koupit povlak jaký chci, ale to až taťku vytáhnu do Ikeii!! To bude mít zase radost!! Koupíme si k Vánocům ještě poličky do chodby!! :grinning:
26. pro 2008 ve 20:16  • Odpověz
Jinak Mílo Maxik byl z toho taky hotovej! Dala jsem mu dárečky pod stromek asi v půl šestý a večeřeli jsme v 6 hodin a do šesti ležel a hlídal je!! A nenechal se odlákat, to bylo hezký!! :sunglasses:
26. pro 2008 ve 20:24  • Odpověz
Nelča to tam taky oňuchávala a nemohla pochopit proč se k tomu nesmí přiblížit :grinning: ale vydržela to a ještě jí pak musím nafotit v tom svetru. Už jsme v něm dělali parádu i venku, byly jsme dneska v krámě. Je to prostě fešanda :sunglasses:
26. pro 2008 ve 20:32  • Odpověz
Jo Mílo Maxik už taky házel parádu v novém kožíšku a všem se v něm líbil, sluší mu no!! Dneska ho měl taky na sobě venku, a když na něj pak šáhnu tak je pěkně zevnitř teplej tak je vidět, že fakt hřeje kožíšek!!
26. pro 2008 ve 21:51  • Odpověz
Čau cácorky,

tak jsem doma osiřela, Kájík mi včera odletěl do tý Paříže... :frowning2: Dneska jsem trávila opět celý den doma u telky, už mě to nebaví. Bohužel mi ale pořád není moc do zpěvu, kašlu a mám rýmu, ale naštěstí už nemám teploty, tak to snad bude už dobrý :slight_smile:

Koukám, že jste dostaly krásný dárky! Mě se letos sešly 3 parfémy, asi si ježíšek myslí, že smrdim, nebo co! :grinning: Jeden z nic je Lanvin Eclat D´Arpege, který jsem si moc přála, pak další Lanvin - Jeanne, taky hezky voní a ten třetí mi teda moc nevoní, je to nějakej puch od Avonu :sweat_smile:

Jé, holky, já bych tak jela na hory! Doufám, že až se dám do kupy, tak mi to konečně taky vyjde! :slight_smile:
27. pro 2008 v 18:12  • Odpověz
ááá koukám, že tady se lyžíkuje tak nikde nikdo...

my byly včera na bowlingu a skoro jsme dali základ na silvouše :grinning: toto asi ve středu dopadne, pokud zase kluci chytí slinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2008 v 10:23  • Odpověz
Ajooojky kočandýý :grinning:

tak koukám, že Ježura s dárkama na nikoho nezapomněl :sweat_smile:
Mirčo tý jo, necháš si propíchnout pupíkaaaa??, auuuuu

Mílo my jedeme na hory až zítra, dneska jsem odpočívala po pařbě do noci s kámoškou, co se mi vrátila na Vánoce z Anglie a špekulovalo se s partou, jakou žranici připravíme na Silvouše, budeme v šesti v baráčku, už včera jsme to tam rozjeli, takže jsem ten základ taky dali docela slušnej :grinning: :grinning:

Jani Ty se porádně vykurýruj, ať z Tebe není mrtvolka :sweat_smile:
29. pro 2008 v 17:54  • Odpověz
Jo Mílu - pěkný fotečky, jste si dali na stromečku záležet :wink:
29. pro 2008 v 17:55  • Odpověz
Ahojky holky!
Jani tak koukám, že jsi osiřela, neboj on se ti vrátí!
Marti naušnici v pupíku už mám 8 let a se ségrou jdeme v lednu na nové tetování zase! Prý se tam bojí sama tak jdu s ní, aby se nebála! TAKŽE PŠTT JE TO TAJNÝ! :grinning:
29. pro 2008 v 18:58  • Odpověz
Jéé Miru, tak to ani nevím, že už jí tam máš..., no tak to už tě bólet nebude propichování :grinning: :grinning:
a co si dáte za kérku hele?
29. pro 2008 v 19:03  • Odpověz
No Marti nevím asi ze zadu na krk a ségra taky! Doma mi to docela prošlo!
To ne to už jednou bolelo! :grinning:
29. pro 2008 v 19:05  • Odpověz
jůůů, hele a co takhle něco malého k oušku? tam to ale asi musí docela bolet co :confounded:
29. pro 2008 v 19:06  • Odpověz
To bolelo teda, nemohla jsem ani sedět! au au, ale frajeřina bolí no!Už tam mám novou naušničku, blejská se jako blázen!
29. pro 2008 v 19:06  • Odpověz
no tak to ti věřím, já jsem citlivka, do tohohle bych teda nešla ani náhodou, mě vadí i náušnice v uších, tak jak je léta nenosím, tak už i ty dírečky musím mít zarostlý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2008 v 19:10  • Odpověz
To jo to ti zaroste hned! Kdybych ji chtěla vyndat tak ji musím pořád prostrkávat, jinak by zarostla! Kámoška když byla těhotná tak si ji vyndala a občas si ji prostrčila a dobrý už ji tam zase má! Pak dokonce měla druhý a taky nezarostla! Ale špuntík tak měla už!To máš hnedka hele!

No já jsem si u tebe všimla, že nemáš naušnice! :grinning:
29. pro 2008 v 19:14  • Odpověz
no právě, zaroste to asi hned, mě ty náušnice právě vadily hlavně při spaní jsem měla takovej blbej pocit jako že mě tlačí, no a pak mi to i hnisalo v závěru, tak jsem se na to vybodla a nemám tam nic :wink:
29. pro 2008 v 19:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.